Vladislava  - Svobodová
3. LEVEL - TOP KLUB

Vladislava - Svobodová

certifikovaná manažerka pobočky
12 hvězd 12 hvězd 12 hvězd 12 hvězd 12 hvězd 12 hvězd 12 hvězd 12 hvězd 12 hvězd 12 hvězd 12 hvězd 12 hvězd

Po předchozích mnohaletých zkušenostech ve finanční oblasti, pojišťovnictví a právních službách jsem nastoupila na místo managerky pobočky ve Vyškově na ulici Masarykovo náměstí.
Vždy jsem se zajímala o architekturu, stavitelství, technologie staveb a bytový design, a když nastal čas, kdy jsem začala zvažovat, kam se v profesním životě posunout dál, byla práce v realitní oblasti jednoznačně správnou volbou. Tato práce mě nesmírně baví, naplňuje, vytěžuje a motivuje. A získala jsem mnohem víc - práci různorodou, zajímavou, nápaditou a zodpovědnou.
Příjemná atmosféra na pracovišti je pro mě velmi důležitá, stejně jako každodenní práce s lidmi, profesionální přístup a pocit smysluplnosti mé práce.
 

Web makléře
Pavla Hájková
3. LEVEL - TOP KLUB

Pavla Hájková

VOT a školitel CRM
11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd
Psal se rok 2008 a já stála na životní křižovatce před těžkým rozhodnutím. Opustit relativní jistotu zaměstnání nebo se pustit na tenký led osoby samostatně výdělečně činné. Měla jsem skvělou práci, kterou jsem milovala, ale měla jsem i sny. Plnou hlavu velkých snů o svobodě a nezávislosti pro sebe a své dva syny. Nastal čas změn.
Odjakživa jsem se zajímala o desing, architekturu a bydlení. Snad to byl osud nebo šťastná náhoda, která mě přivedla k realitám a později do realitní kanceláře COLOSEUM nemovitosti s.r.o. Potkala jsem zde spoustu skvělých lidí a přátel. Tady se má práce stala mým životním stylem a posláním. Těší mě pomáhat Vám k vysněnému bydlení a plnit tak i Vaše sny.
Jsem Pavla Hájková TOP makléř a vedoucí obchodního týmu ve společnosti COLOSEUM nemovitosti s.r.o.
Web makléře
Štěpán Derka
3. LEVEL - TOP KLUB

Štěpán Derka

TOP realitní makléř
10 hvězd 10 hvězd 10 hvězd 10 hvězd 10 hvězd 10 hvězd 10 hvězd 10 hvězd 10 hvězd 10 hvězd

Jmenuji se Štěpán Derka, původní profesí bytový architekt a přiznávám, že tato profese mi v oblasti realit velmi pomáhá. Nebudu Vám jenom nabízet nemovitosti, ale rád Vám poradím i s tím, v co se nemovitost rekonstrukcí nebo drobnou úpravou může změnit.

Je mi čtyřicet roků, s mojí paní máme čtyři děti a jsme velká rodina. Snad i z toho vychází můj pohled na svět a to, co je skutečně důležité. Zajistit si bydlení není jednoduchá záležitost a je potřeba, aby se jednalo rozvážně s výhledem na roky dopředu.

Pokud se na mě obrátíte s prodejem nebo s koupí nemovitosti, rád Vám pomohu. Že slovo pomohu není jen klišé, Vám snad dokáží reference od spokojených zákazníků.

Jen díky nim jsem za rok 2016 a 2017 získal ocenění makléř roku.


Těším se na Vás, Štěpán Derka

Web makléře
Lukáš Michna
3. LEVEL - TOP KLUB

Lukáš Michna

TOP realitní makléř
6 hvězd 6 hvězd 6 hvězd 6 hvězd 6 hvězd 6 hvězd
Od svého mládí jsem se věnoval převážně sportovní činnosti, jak kolektivní, tak individuální ve spojení se vzděláním. Sportovní cestu, která byla plná nezapomenutelných zážitků a ponaučení, ale kterou jsem na profesionální úrovni bohužel musel z důvodu svých odlišných představ ukončit, nahradila cesta obchodu.
Protože jsem věděl, že chci být součástí velkých obchodů, nevadí mi velká zodpovědnost, a že bych při své práci chtěl také někomu pomoci v jeho životní situaci, vybral jsem si realitní kancelář COLOSEUM nemovitosti s.r.o. , která v tu chvíli měla široko daleko nejlepší reference, pokud jsem se na situaci podíval z pohledu klienta, což pro mě bylo velice důležité.
Dnes jsem zcela přesvědčený o kvalitách této společnosti a hlavně hrdý na to, jakého makléře ze mě COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. vychovalo. Pokud tuto skutečnost spojím s hlavním krédem ,, NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ´´ , jsem ihned přesvědčený o své víře v kvalitní obchod, který dnes mimo jiné mohou posvětit stovky mých spokojených klientů, přičemž z některých z nich se stali i moji dobří obchodní přátelé.
V tuto chvíli jsem TOP realitní makléř v jedné z největších realitních kanceláří na jižní Moravě a všem, kteří mi pomáhají, za to děkuji!
Web makléře
Michaela - Kučerová
3. LEVEL - TOP KLUB

Michaela - Kučerová

certifikovaná manažerka pobočky
2 hvězdy 2 hvězdy

Spoustu let jsem pracovala jako obchodní zástupce - obchodník. Přišel čas, kdy jsem hledala, kam se posunout dál od „čistokrevného“ prodeje. Nastoupila jsem na místo managerky v brněnské pobočce COLOSEA.
Získala jsem mnohem víc, než jsem hledala: činnost, která motivuje, vytěžuje a naplňuje. Práci tvořivou, samostatnou, inspirující. Ne jednorázový posun, ale stálý rozvoj, absenci nudy, zato výzvy jednu za druhou. Pořád jsem vlastně obchodníkem – ovšem se vzrůstající přidanou hodnotou.
Taková je práce v COLOSEU NEMOVITOSTI a takové je celé COLOSEUM.
Posouvá své lidi i realitní obchod postupně na vyšší a vyšší level.

Web makléře
Luboš Ujčík
3. LEVEL - TOP KLUB

Luboš Ujčík

TOP realitní makléř
2 hvězdy 2 hvězdy

Od poloviny roku 2012 pracuji v oblasti realit, a to v největší realitní kanceláři v Jihomoravském kraji, v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVISTOSTI s.r.o.

Začínal jsem téměř bez jakýchkoli zkušeností z oblasti obchodu a realit, ale díky systému, vytrvalosti a úsilí jsem je získal a úspěšně prodal více než 60 nemovitostí a tudíž jsem pomohl více než 120 rodinám prodat nebo koupit rodinný dům, byt, chatu či pozemek.

Vystudoval jsem obor dřevěné konstrukce a za studijních let brigádně pracoval na stavbách, díky těmto zkušenostem se vyznám ve zděných i dřevěných stavbách po technické stránce a dokážu lépe zhodnotit stav nemovitosti a poradit klientům i v této oblasti.

Web makléře
Alena - Zmeková
3. LEVEL - TOP KLUB

Alena - Zmeková

certifikovaná manažerka pobočky
2 hvězdy 2 hvězdy
Jsem managerkou pobočky ve Znojmě na ulici Studentská. Práce v realitním prostředí mě nesmírně baví, mám ráda tu každodenní mnohotvárnost, zábavnost, jedinečnost, a to jakým směrem naše firma směřuje!
Profesionálním přístupem dokáži uspokojit přání našich zákazníků, lidský přístup k obchodu, příjemná atmosféra na pracovišti jsou pro mě důležité, stejně jako pocit smysluplnosti mé práce a spokojenost všech účastníků obchodu.
Svůj volný čas trávím pobytem v přírodě nebo četbou knihy.
“Práce v realitách je pro mne zábava a životní styl”.
Potřebujete prodat či pronajmout Vaši nemovitost, nebo jen poradit?
Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit a kontaktovat mě.
Můžete mi zavolat nebo poslat email … tyto údaje jsou uvedeny na webu v kontaktech. Nebo mi jednoduše napište na níže uvedeném formuláři.
Web makléře
Ing. Zdeněk Šaman
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Zdeněk Šaman

TOP realitní makléř
1 hvězda
Dobrý den. Je mi 64 let, jsem stavební inženýr a vystudoval jsem postgraduálně Ústav soudního inženýrství,jako soudní znalec. Celý život jsem pracoval ve stavebnictví jako stavby vedoucí, stavební dozor, projektant a dodavatel.
V roce1992 jsem spoluzakládal Hospodářskou komoru ČR, kde jsem dlouhodobě pracoval jako předseda Dozorčí rady okresu Blansko a člen Dozorčí rady Hospodářské komory Jihomoravského kraje. Byl jsem zvolen jako předseda Disciplinární komise sportovního svazu při České unii sportu.
V RK COLOSEUM pracuji šestým rokem.
Web makléře
Pavlína - Horáková
3. LEVEL - TOP KLUB

Pavlína - Horáková

certifikovaná manažerka pobočky
1 hvězda
Dobrý den, jsem managerkou pobočky v Břeclavi na ulici Národních Hrdinů. Vždycky jsem se zajímala o design, architekturu a bydlení, proto jsem se po předchozích mnohaletých zkušenostech ve finančních službách a poradenství, rozhodla pro práci v oblasti nemovitostí. V realitním prostředí se sice nepohybuji příliš dlouho, ale baví mě každodenní mnohotvárnost, zábavnost, práce s lidmi, a to, jakým směrem se naše firma ubírá.
Příjemná atmosféra na pracovišti je pro mě důležitá, stejně jako pocit smysluplnosti mé práce a spokojenost všech účastníků obchodu. Těší mě pomáhat Vám k vysněnému bydlení a plnit tak Vaše sny.
Potřebujete prodat či pronajmout Vaši nemovitost, nebo jen poradit? Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit a kontaktovat mě. Můžete mi zavolat nebo poslat email: [email protected], tyto údaje jsou uvedeny na webu v kontaktech pobočky Coloseum Nemovitosti Břeclav. Nebo mi napište na níže uvedeném formuláři.
Web makléře
Jarmila Knieradlová
3. LEVEL - TOP KLUB

Jarmila Knieradlová

TOP realitní makléř
1 hvězda
Přeji krásný den, či večer!
Mé jméno je Jarmila Knieradlová a jsem certifikovaná TOP realitní makléřka v jedné z největších realitních kanceláří na Jižní Moravě COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., a to na centrále v Brně-Pisárkách.
Narodila jsem se v Brně a většinu let zde i žiji a také pracuji, proto se specializuji na prodej nemovitostí v Brně-městě, Brně-venkově a v okolí těchto lokalit. Jelikož jsem ale již 14 let majitelkou rekreační chalupy na Vysočině, kde někdy i po práci relaxuji, i zde na Vysočině je moje lokalizace pro prodej domů a to v krátkém čase.
Od svých 17 let pracuji v oblasti obchodu a od této doby mě i provází oblast staveb, rekonstrukcí bytů i domů, bytový design ….až jednoho dne došlo k mému z nejlepších rozhodnutí …. „mé hobby se stalo i mojí prací“ a již několikátým rokem mám tu možnost využít těchto letitých zkušeností s obchodem a pomáhat lidem s prodejem a koupí nemovitostí.
Web makléře
Lucie Komínová
3. LEVEL - TOP KLUB

Lucie Komínová

TOP realitní makléř
1 hvězda
Dobrý den, jmenuji se Lucie Komínová a jsem realitní makléřka v realitní kanceláři COLOSEUM nemovitosti. Když jsem v nelehké životní situaci musela svůj dosavadní život změnit od základu a rozhodnout se, jakým směrem se vydám, bylo na prvním místě najít nové bydlení pro sebe a své děti. Můžete mi věřit, nebylo to vůbec lehké. Velmi mi vadil přístup realitních kanceláří a já zažívala chaos a neinformovanost. Nedostávala jsem uspokojivé odpovědi na svoje otázky. Když jsem tuto trnitou cestu zvládla, začala jsem si pohrávat s myšlenkou, že by mne tato práce bavila, ale dělala bych ji zcela jinak. Tak, aby klienti měli pocit bezpečí, opory a nemuseli mít obavy tak jako já. Musím se přiznat, že jsem absolvovala vstupní pohovor i v jiné realitní kanceláři, kde mi vadil neosobní přístup a naprostý nezájem. Neuměla jsem si představit, že bych tam pracovala. Pak už byl jen malý krůček k tomu, že moje volba padla právě na COLOSEUM nemovitosti. Ohromilo mě svým systémem práce, internetovými stránkami, referencemi i vším ostatním, co jsem se o COLOSEU dočetla a dozvěděla osobně od spokojených klientů.
Tato práce se stala mojí zábavou.
Web makléře
Monika Mlčochová
3. LEVEL - TOP KLUB

Monika Mlčochová

TOP realitní makléř
1 hvězda

Dobrý den,
ráda bych se Vám představila. Mé jméno je Monika Mlčochová a jsem certifikovaná makléřka realitní kanceláře Coloseum nemovitosti. V tomto oboru sice pracuji poměrně krátkou dobu, přesto však mám za sebou již mnoho úspěšně a rychle zrealizovaných prodejů nemovitostí. Díky tomu můžu o sobě prohlásit, že se mnou máte po boku partnera, který kromě skvělého portfolia disponuje také potřebnými schopnostmi a lokálním know-how.

Web makléře
Ing. arch. Ivan Rusek
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. arch. Ivan Rusek

TOP realitní makléř
1 hvězda

Dobrý den.
Mé jméno je Ivan Rusek a původní profesí, které jsem se věnoval více jak 30 let, jsem stavař-architekt. Díky tomu se v nemovitostech opravdu velmi dobře vyznám a mnoho jsem jich sám vyprojektoval. Ve své projekční praxi jsem se potkával nejen s novými, ale i se staršími nemovitostmi. Když nebudu počítat rodinné domky, tak jsem se s kolegy podílel například na záchraně kina Kosmos ve Vyškově či muzea v Moravské Třebové. 
A když se vrátím k rodinným domkům, tak jsem jako projektant vždy trpěl, když mne klienti požádali abych jim poradil a nebo projekčně pomohl s rekonstrukcí domu co si koupili bez předchozí porady. Cena byla dobrá, tak proč to nekoupit! Jaké bylo jejich zklamání, když má upřímná rada zněla "zbořte to a postavte znova". Taková je bohužel realita neobývaných staveb. Zkondenzovaná vlhkost rozruší zdivo, záhlaví stropních trámů začnou uhnívat, plesniví nejen omítky ale plesniví a vyhnívají dřevěné podlahy, zvláště, když jsou zakryty lepenkou či dokonce moderním PVC.
Dnes po změně profese jsem vždy rád, když se mi podaří zavčas pro takovou nemovitost zprostředkovat prodej - dřív než dojde k jejímu nevratnému poškození a následné vynucené demolici. Ne vždy se povede majitel přemluvit včas k prodeji - pro nemovitost už sice nemají aktuální žádné využití, ale mají k ní citový vztah... Já to chápu, ale mám i úctu k práci předků a jsem pro zachování genia loci a rázu našich míst a obcí v co nejširším měřítku. Naši předci stavěli své domy s láskou a péčí a výhledem, že v nich budou žít jejich potomci po mnoho generací. Často žasnu nad jejich vynalézavostí, nad zdobností staveb a detaily, se kterými by si dnes nikdo nelámal hlavu. 

Web makléře
Petr Macholán
3. LEVEL - TOP KLUB

Petr Macholán

TOP realitní makléř
1 hvězda

Dobrý den,
Jmenuji se Petr Macholán a nyní žiji v Pustiměři. Pohybuji se hlavně v oblastech Vyškovska, Prostějovska, Olomoucka, ale sem tam nakouknu i jinam. Studoval jsem střední školu jako IT technik, ale se svojí společenskou povahou a neskutečnou radostí potkávat nové lidi jsem se prostě neviděl v křesle za monitorem. Do téhle práce jsem nastoupil rovnou ze školy, takže se dá říct, že jsem „neposkvrněn“ jinou prací. I když jsem velmi mladého věku, tak již mám za sebou spousty poučných školení a také úspěšných obchodů.

Již od malička jsem byl učen k tomu, abych pomáhal lidem. Našel jsem si tedy svojí cestu jak pomáhat lidem - cesta realit. Mezi moje hlavní koníčky patří moje milovaná motorka, ale nepohrdnu ničím, co přináší adrenalin nebo rychlou jízdu. Mojí neoddělitelnou částí je také láska ke zvířatům.

Web makléře
Monika Oráčová
3. LEVEL - TOP KLUB

Monika Oráčová

TOP realitní makléř
1 hvězda

Moje jméno je Monika Oráčová, ale toho jste si určitě všimli. Pravděpodobně Vás zajímá něco o mojí osobě, protože jinak by jste si toto nečetli. Většinu svého života jsem pracovala jako barmanka, servírka. Milovala jsem svou práci. Práci s lidma a mezi lidma, ale člověk míní a život mění. Můj zdravotní stav mi nedovolil v této profesi pokračovat a nastala otázka…..co budu dělat, když mě baví pracovat pro lidi? Po nějaké době přišla nabídka, která se neodmítá. A já stála před velkým rozhodnutím. Zvládnu tuto práci? A odpověď zněla…. si bojovnice a máš ráda lidi. A tak jsem začala bojovat.

Web makléře
Michal Janda
3. LEVEL - TOP KLUB

Michal Janda

VOT a TOP realitní makléř

Již od mládí jsem se zajímal o architekturu a stavebnictví. Proto jsem tento obor studoval. Přestože jsem postavil několik domů, rozhodl jsem se věnovat spíše obchodování. A proto jsem spojil moji vášeň pro stavebnictví s dosavadní obchodní zkušeností a dnes jsem již pátým rokem realitním makléřem ve společnosti Coloseum Nemovitosti. Za ta léta jsem pochopil, že práce musí být pro člověka i posláním.

Tím nejlepším důkazem, že práci dělám dobře, jsou klienti, kteří mě dále doporučují nebo se na mě opětovně obrací.

Dnes mám za sebou stovky spokojených klientů a rád pomohu i Vám.

Web makléře
Michaela Kuželová
3. LEVEL - TOP KLUB

Michaela Kuželová

TOP realitní makléř
Přeji vám pěkný den nebo večer.
 
Jmenuji se Michaela Kuželová a jak už jistě víte, jsem realitní makléřka. Makleřině se věnuji už pár let, podle fotky jistě poznáte, že ne desítky let :) Pocházím z Vyškova, proto běžně prodávám a věnuji se téhle lokalitě a dovedu říci, že se zde řadím mezi profesionály a rozhodně nejsem jen běžná realitní makléřka, kterých je v okrese tucet. Za tu dobu, co jsem v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI jsem prošla velkým počtem odborných školení a neustále i dalšími a aktuálními školeními procházím. Praxí jsem si však své dovednosti zdokonalila a dokáži u práce přemýšlet, což vám jistě přijde úsměvné, ale ne každý makléř to umí. Na míru vám dokáži pomoci s prodejem nebo koupí nemovitosti i když máte nějaký problém, časovou tíseň nebo jednoduše chcete výhodně prodat nebo koupit nemovitost.
Nabízím vám tedy své letité zkušenosti a úspěch v oboru realitního makléře.
 
Web makléře
Ing. Jan Linda
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Jan Linda

TOP realitní makléř
Jmenuji se Jan Linda a kolem nemovitostí se pohybuji již 12 let. Za svůj život jsem kompletně zrekonstruoval rodinný dům, rekreační chatu a chalupu. Jsem hrdý na to, že většinu prací jsem si dělal sám. Samozřejmě jsem využíval rady svých kamarádů stavebních techniků, instalatérů a elektrikářů.
Zajímal jsem se také o systém a práci soudních znalců z oboru stavebnictví.
Web makléře
Jiřina Procházková
3. LEVEL - TOP KLUB

Jiřina Procházková

TOP realitní makléř


               Krásný a ničím nerušený slunný den!

Jmenuji se Jiřka Procházková a jsem certifikovaná TOP realitní makléřka pobočky Brno. Pocházím z Rosic, a proto běžně prodávám, a to ve velice krátkém čase, nemovitosti lokalit Brno-venkov, Brno-město.

Celý život jsem se motala kolem nemovitostí, ať už jako vedoucí výroby vzduchotechniky nebo jako agenturní ředitelka stavební spořitelny, než jsem našla své vysněné místo. Mohu s klidným svědomím říci, že se mi práce stala koníčkem.

Ve skutečnosti nic neprodávám, ale pomáhám lidem řešit jejich sny o bydlení či investici. Mým cílem je Vás bezpečně a hladce provést celým prodejem a předejít komplikacím.

Web makléře
Ing. Vitaliy Nebytov
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Vitaliy Nebytov

TOP realitní makléř
Dobrý den, jmenuji se Vitaliy Nebytov a jsem původem z Ukrajiny.
Přijel jsem do České republiky koncem roku 2004 a pracoval jsem jako horník na dole Paskov, protože jsem důlní inženýr a po potvrzení svého titulu inženýra i v ČR jsem se stal důlním technikem. Začátkem roku 2015 jsem se i se svou rodinou na stálo přestěhoval do Jihomoravského kraje a musel jsem řešit 2 základní věci - práci a bydlení. Jsem cizinec, nemám tady žádné příbuzné nebo jinou podporu, takže velice dobře vím, že najít bydleni - ať už stálé nebo dočasné, není vůbec jednoduché.
Po svých zkušenostech jsem se rozhodl vyzkoušet realitní byznys v COLOSEUM NEMOVITOSTI. Musím říct, že pokud má člověk zaměstnáni, nějakou stabilitu a je pevně rozhodnut, tak uspěje. Jsem přesvědčen, že tato životní situace, do které jsem se dostal po přestěhování na Moravu a ze které jsem měl velké obavy, mi dala novou možnost změnit a zlepšit svůj život a zároveň zlepšit a zjednodušit život dalším lidem, kterým můžu pomoci.
Web makléře
Martin Veverka
3. LEVEL - TOP KLUB

Martin Veverka

TOP realitní makléř

Známé přísloví říká, že všechno zlé je k něčemu dobré. Ale před 15 měsíci jsem si to nemyslel. Měl jsem práci, která mě bavila a kterou jsem dělal v kamarádským kolektivu, když najednou přišlo to zlo a vše se mi sesypalo jako domeček z karet. Můj šéf mi sdělil, že ač velmi nerad, mě musí propustit.

Jeden úplně obyčejný den, když jsem hledal na internetu práci, mě magneticky přitahoval inzerát "realitní makléř Coloseum nemovitosti". Na výběrovém řízení jsem kupodivu uspěl a okno do budoucnosti se mi otevřelo dokořán. Tato práce mě nesmírně baví a naplňuje, není to stereotyp, pokaždé jsem někde jinde s jinými lidmi. Snažím se vždy každému vyhovět ke spokojenosti všech stran.

Web makléře
Ing. Jana Horváthová
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Jana Horváthová

TOP realitní makléř
Dobrý den, jmenuji se Jana Horváthová a jako certifikovaná realitní makléřka spolupracuji s realitní kanceláří Coloseum nemovitosti. Od roku 2000 se pohybuji v oblasti nemovitostí. Od prodeje a výroby otvorových výplní, přes správu obchodních sítí prodejců otvorových výplní, až po samotný prodej nemovitostí.
Mým cílem je prodat Vaši nemovitost za co nejvýhodnější cenu, provést Vás celým prodejem bez problémů a kupujícímu najít vysněné místo k bydlení dle jeho představ.
Web makléře
Kateřina Havelková
3. LEVEL - TOP KLUB

Kateřina Havelková

TOP realitní makléř
Dobrý den,
jmenuji se Kateřina Havelková a žiji v Pustiměři. Věnuji se prodeji domů, bytů a pozemků v okrese Vyškov, ale také na Břeclavsku a Hodonínsku, odkud pocházím. Pomáhám lidem, kteří v těchto oblastech Jižní Moravy chtějí žít, najít nové bydlení, nebo například stavební místo.
Pracuji pro největší realitní kancelář v Jihomoravském kraji – Coloseum nemovitosti s.r.o. a jsem TOP realitní makléřka na pobočce ve Vyškově.
Mým cílem je Vám pomoci s prodejem či koupí Vaší nemovitosti. Jsem Vám nápomocná od samotného začátku až po dokončení obchodu. Pomohu Vám prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu v nejkratším čase. Mojí prioritou je Vaše spokojenost…. Protože na dobré pověsti záleží.
Web makléře
Bc. Vendula Haasová
3. LEVEL - TOP KLUB

Bc. Vendula Haasová

TOP realitní makléř

Dobrý den, jmenuji se Vendula Haasová, a když jsem se rozhodovala, kterým směrem se v pracovním životě vydám, překvapila jsem samu sebe i své okolí. Rozhodla jsem se pro svět realit, protože tam uplatním své vědomosti i zkušenosti ze svého života. Jsem přesvědčená, že domov máme tam, kde se dobře cítíme a rádi se tam vracíme. Při rozhodování, zda je tento domeček, byt, pozemek ten pravý, musí zabušit srdíčko, které napoví, že tomu tak je. Já to tak měla a jsem si jistá, že je to tak správně. Ke každému obchodními případu přistupuji individuálně a postupnou častou komunikací získáme vztah a správné vyhodnocení potřeb prodávajícího i kupujícího. Proto mě velmi baví práce v realitách, kde jsem získala přátele v podobě spokojených klientů a to je to, proč ráno vstávám a těším se na nový pracovní den.

Web makléře
Miloš Moškvan
3. LEVEL - TOP KLUB

Miloš Moškvan

TOP realitní makléř

Dobrý den,
rád se Vám představím, jsem Miloš Moškvan, certifikovaný makléř Coloseum nemovitosti. Delší dobu jsem podnikal ve stavebnictví, firmou Provádění staveb, a nyní tyto zkušenosti chci využít ke spokojenosti našich klientů. Postarám se o Vás s profesionálním týmem finančních poradců. Vždy hájím zájmy klientů.

Web makléře
Eva Krejčová
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Eva Krejčová

realitní makléř

Dobrý den, jmenuji se Eva Krejčová a jsem realitní makléř v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOST s.r.o. ve Znojmě. Sami si rozhodujeme, kterým směrem se bude naše kariéra vyvíjet. Já jsem dostala příležitost se rozvíjet v oblasti realitního trhu, za což jsem
hrozně vděčná. Vždycky mě zajímal design, architektura a bydlení.Práce v realitním prostředí mě nesmírně baví a naplňuje.Mám ráda každodenní mnohotvárnost a kontakt s lidmi. Ráda naslouchám a snažím se lidem pomoct. Mám ráda smysplnost této práce a spokojenost všech účastníků obchodu. Tato práce se mi stala koníčkem.

Web makléře

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman