• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Odborně zdatný, technicky vybavený - pěkná prezentace mé..
Odborně zdatný, technicky vybavený - pěkná prezentace mé nabídky, dochvilný, výborná komunikace. - obrázek č. 1Prodáno
za 8 dnů
Kontaktoval nás pan Ing. Radek Novák z reality Coloseum...
Kontaktoval nás pan Ing. Radek Novák z reality Coloseum. Jsem velice ráda, že jsme mu prodej domku zadali. - obrázek č. 1Prodáno
za 34 dnů
Děkuji celému týmu RK COLOSEUM za realizaci prodeje bytu
Děkuji celému týmu RK COLOSEUM za realizaci prodeje bytu - obrázek č. 1Prodáno
za 7 dnů
Hlavní stránka » Archiv zakázek

Archiv zakázek

Archiv zakázek

Horní Dubňany, prodej RD 5+2, rekonstrukce 1523m² - rodinný dům

Horní Dubňany, prodej RD 5+2, rekonstrukce 1523m² - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi pěkný dvougenerační rodinný dům o dispozici 5+2 a přibližné celkové ploše 1523 m2, který prošel celkovou rekonstrukcí v obci Horní Dubňany. Dům je rozdělený chodbou na dvě bytové jednotky. Vpravo je koupelna se sprchou, WC, kuchyně, ložnice, obývací pokoj. Vlevo je obývací pokoj s kachlovými kamny, kuchyň se spíží, ložnice a dětský pokoj. V této části jsou dvě koupelny, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem. V celém domě jsou dubové, nebo modřínové podlahy, nebo keramická dlažba. Jsou zde původní restaurované dveře, včetně historického vybavení a nábytku. Nábytek v domě z převážné části zůstává. Nemovitost je napojená na všechny inženýrské sítě a u domu je také vlastní studna s užitkovou vodou. Ve vybavení jsou solární panely či tepelné čerpadlo. K dispozici je i hospodářské křídlo - kotelna, dřevník, sklípek a nadstandartní garáž, kterou jistě ocení motorkář, popřípadě je vhodná k parkování veteránů. Nad celým domem prochází prostorná půda vhodná pro půdní vestavbu a tím lze dům rozšířit i na penzion, popřípadě ke komerčním účelům. Obec Horní Dubňany se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji na pomezí Vysočiny. Žije zde 289 obyvatel, je zde základní občanská vybavenost a vše ostatní vyřídíte v nedalekém Moravském Krumlově. Tato lokalita je i turisticky zajímavá kromě Epopeje v Moravském Krumlově je nedaleko známá Mohelská step, zřícenina hradu Templštýna nebo nedaleká Třebíč. Dobrá dostupnost je i na Znojmo nebo do Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

prodáno
Prodej / Rodinný / Horní Dubňany, okres Znojmochci zjistit více >

Makov, RD 1+1, kůlna, dřevník – rodinný dům

Makov, RD 1+1, kůlna, dřevník – rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 1+1 a přibližné užitné ploše 50 m2 v obci Makov, okres Blansko. Samostatně stojící dům má sedlovou střechu pokrytou betonovými taškami, okna jsou dřevěná kastlová. Po vstupu se chodbou dostaneme do kuchyně, která je hlavní části domu. Z této místnosti jsou jednotlivé vstupy do dalších částí a to - pokoje, koupelny s WC a dřevníku. Majitel nemovitosti začal s rekonstrukcí interiéru – nová kuchyňská linka s elektrickou varnou deskou, dřevěné skříně, koupelna s vanou a elektrickým bojlerem na ohřev vody. K využití a vybudování dalších místností může sloužit půdní prostor, který je ve velmi zachovalém stavu se zdravým dřevěným krovem. Vytápění domu je ústřední na tuhá paliva. Nemovitost je svou polohou a vzhledem vhodná k rekreaci s využitím jako chalupa pro relaxační chvíle a odpočinek. K domu vede příjezdová zpevněná cesta a s obcí je předjednán pronájem okolního pozemku. Obec Makov je klidná vesnička s krásnou kapličkou obklopená malebnou přírodou a dobrou dostupností do nedalekých Letovic, Boskovic, Blanska nebo Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu uvádíme energetickou skupinu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

prodáno
Prodej / Rodinný / Makov, okres Blanskochci zjistit více >

Čelechovice na Hané - pozemek k rekreaci 296 m2, chata s pergolou - zahrada

Čelechovice na Hané - pozemek k rekreaci 296 m2, chata s pergolou - zahrada - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 296 m2 v katastrálním území obce Čelechovice na Hané. Pozemek vedený na katastru nemovitostí jako zahrada je dle platného územního plánu určen pro bydlení – plochy smíšené obytné–venkovské. Rovinatý pozemek je obdélníkového tvaru, pouze v zadní části se svahem, o šířce cca 10 m a délce necelých 29 m. Inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn i kanalizace) v dosahu. Pozemek nacházející se v okrajové, klidné části obce je přístupný po asfaltové příjezdové komunikaci a je částečně oplocen: z přední strany plot s přístupem přes branku na zámek, stejně tak oplocení ze zadní strany taktéž s možným přístupem a mezi zahradami je taktéž oplocení z jedné strany, z druhé strany nižší plotek. V ceně pozemku je dřevěná chatka s pergolou, paletový nábytek, dětská trampolína, skluzavka a 1000 litrový barel na vodu. Pozemek je udržovaný, travnatý s vysazenými malými ovocnými stromky či keři (např. švestka, meruňka, třešeň, mirabelka, angrešt, černý rybíz, maliny, lískový ořech). Jedná se o pozemek vhodný pro pěstování ovoce či zeleniny, pro rodinné aktivity, pobyt s dětmi apod., ale zároveň se může jednat o zajímavou investiční příležitost vzhledem k umístění pozemku v zastavitelném území. Obec Čelechovice na Hané má dobrou občanskou vybavenost, je zde školka, škola, obchod, pošta, lékárna aj., možnost kulturního a sportovního vyžití. Je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních měst, zejm. Prostějova (cca 8 km), Olomouce (cca 17 km), nájezd na dálnici cca 6 km. V obci autobusová i vlaková doprava. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

prodáno
Prodej / Zahrada / Čelechovice na Hané, okres Prostějovchci zjistit více >
TOPlist