Hlavní stránka » Profesionální prezentace

Ukážeme Vaší nemovitost v nejlepším možném světle

Nechte si vytvořit profesionální prezentaci, přímo na míru Vaší nemovitosti. Předejte svoje starosti do rukou odboníků a spolehněte se na naši 16ti letou praxi a stovky prodaných nemovitostí ročně.

I Vaši nemovitost prodáme rychle, výhodně a bezpečně... protože na dobré pověsti nám záleží!

Profesionální fotografie

Profesionální fotografie

První dojem je vždy zásadní. Kvalitní a profesionální prezentace nemovitosti je pro nás základ a vždy jí věnujeme maximální snahu a úsilí. Spolupracujeme hned s několika profesionálními fotografy, kteří jsou vybaveni těmi nejlepšími moderními nástroji a technologiemi, a samozřejmě ví, jak ukázat Vaši nemovitost v tom pravém světle. Nejlepší a nejkvalitnější inzerce je pro vás šita na míru. Díky kvalitní fotoprezentaci dosahujeme nejvyšší prodejní ceny.

2
7
1
10
13
10
9
7
Videoprohlídky

Videoprohlídky

Videoprohlídka skutečně prodává. I když by se na první pohled mohlo zdát, že je videoprohlídka jen jakýmsi doplňkem kvalitní fotoprezentace, tak ve skutečnosti je daleko důležitější a podstatnější. Je to dáno lepším přenosem emocí a vůbec vtáhnutím klienta do celého prostoru a atmosféry nemovitosti. Videoprohlídka toho zkrátka řekne víc. Nechejte si od nás zpracovat profesionální videoprohlídku, a získejte tak více zájemců a vyšší prodejní cenu.

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky nabízejí inovativní způsob, jak si prohlédnout nemovitost z pohodlí domova. Skrze AR/VR interaktivní technologie a 360° panoramatické snímky je možné virtuálně procházet jednotlivé místnosti a získat tak téměř detailní pohled a zkušenost jako při skutečné návštěvě nemovitosti.

2D a 3D půdorysy

2D a 3D půdorysy

Další součástí kvalitní a profesionální prezentace nemovitosti jsou 2D a 3D. Získejte lepší představu o dispozici bytu či domu díky 2D a 3D půdorysům. Spolu se všemi částmi prezentace získáte komplexní přehled o dané nemovitosti. V případě nemovitosti určených k rekonstrukci vám půdorysy skvěle poslouží k plánovaní vašeho vysněného domova.

Skalice 2D
1192-Rosice3Da
3_orez
orez2
_orez1
__13
orez3
Vizualizace a virtual staging

Vizualizace a virtual staging

V oblasti realitního průmyslu hraje vizualizace a virtual staging významnou roli. Skrze moderní technologie a 3D modelování lze vytvářet realistické vizualizace místností, či celých nemovitostí. Ať už je nemovitost rozestavěná, či v původním stavu, tento nástroj umožní zájemcům prozkoumat a představit si nemovitost před jejím zrealizováním. Díky vizualizacím lze detailněji vidět návrhy interiérů a exteriérů, což vede k lepšímu porozumění a rozhodování potenciálních zájemců.

IMG_0572
a (2)
vizu 4
A (2)
d2_
Skalice - ložnice vizu
Dron

Dron

Tato malá bezpilotní letadla umožňují snadné a efektivní získávání fotografií a videí nemovitostí z ptačí perspektivy. Drony poskytují unikátní a atraktivní záběry, které pomáhají zaujmout potenciální zájemce. Tyto technologické nástroje umožňují rychlé prozkoumání rozsáhlých pozemků, náhled na okolí a vizualizaci okolních přírodních prvků. Využití dronů v realitním průmyslu přináší moderní a inovativní přístup, který zvyšuje atraktivitu a konkurenceschopnost nabízených nemovitostí.

33
DJI_0075_obrys
26
17_obrys
DJI_0907
DJI_0136-1 obrys
DJI_0082
Homestaging

Homestaging

Ať už je nemovitost prázdná, či potřebuje trochu esteticky poupravit, naši profesionální makléři ví, jak na to. Cílem homestagingu je vytvořit neutrální a přitažlivé prostředí, které umožní kupujícím lépe si představit život v dané nemovitosti. Každé nemovitosti proto věnujeme dostatečnou péči, aby na fotkách a prohlídkách vypadala nemovitost co možná nejlépe a zvýšila se tak šance na úspěšný prodej.

TOPlist