Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Domy

Domy k prodeji či pronájmu

Sníte o přízemním domku, patrové vilce, domě s velkou zahradou nebo jen s malou předzahrádkou, s garáží nebo se sklepem? Žádný problém. Z naší bohaté a pravidelně aktualizované nabídky domů k prodeji i k pronájmu si jistě vyberete takový, který bude přesně splňovat vaše potřeby, představy i nároky.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Domy k prodeji či pronájmu

Litobratřice, RD 4+kk, novostavba, 105 m², zahrada - rodinný dům

Litobratřice, RD 4+kk, novostavba, 105 m², zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Představujeme Vám unikátní příležitost stát se majiteli domu 4+kk, který se nachází na idylickém místě na okraji obce Litobratřice, kde se snoubí klid venkova s výhodami moderního bydlení. Podlahová plocha činí 105,2 m², celková plocha pozemku je 576 m², zahrada má cca 431 m² a terasa cca 14 m² s přístupem z obývacího pokoje. Unikátní vlastnosti: Dům leží na kraji obce, přímo u vstupu do lesa – ideální pro milovníky přírody a klidu. Výhled na koně - na sousedním pozemku se pasou koně, což dodává lokalitě neopakovatelný venkovský charakter. Moderní technologie - dům je vybaven okny s trojskly, podlahovým topením v celém domě, stropy s izolací foukanou vatou, klimatizací v každé místnosti. Koupelna a WC jsou kompletně vybaveny, boileru na teplou vodu s přípojkami na pračku a sušičku je v technické místnosti. Co je víc než si vychutnat ranní kávu, oběd na 14 m2 velké terase a večer relaxovat s Vašimi nejbližšími na krásné zahradě? Co si budete moci dokončit sami: Vyberte si vlastní obložky, dveře a kuchyňskou linku, abyste domu vtiskli osobní nádech a vytvořili si domov přesně podle svých představ. Tato nemovitost je ideální pro rodiny hledající klid a soukromí v blízkosti přírody. Pro ty, kteří ocení moderní vybavení a zároveň možnost dotvoření interiérů dle vlastního vkusu. Pro každého, kdo si cení kvalitního bydlení s nízkými provozními náklady díky moderním technologiím. Pro lepší představu o možném budoucím stavu nemovitosti přikládáme vizualizace. Nenechte si ujít šanci na bydlení v této exkluzivní novostavbě! Kontaktujte nás ještě dnes pro více informací a domluvu prohlídky. Váš nový domov na vás čeká v srdci krásné přírody s výhledem, který vás nikdy neomrzí. Pro více informací a prohlídku kontaktujte realitního makléře. PENB nebyl zatím dodán proto uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Kolaudace proběhne cca do 2 měsíců.

6 350 000 KčProdej / Rodinný / Litobratřice, okres Znojmochci zjistit více >

Litobratřice, RD 4+kk, pozemek 730m2, zahrada, novostavba - rodinný dům

Litobratřice, RD 4+kk, pozemek 730m2, zahrada, novostavba - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám unikátní příležitost stát se majiteli domu 4+kk, který se nachází na okraji obce Litobratřice, kde naleznete klid venkova a zároveň výhody moderního bydlení. Podlahová plocha činí 105,2 m², celková plocha pozemku je 730 m², zahrada má cca 585 m² a terasa cca 14 m² s přístupem z obývacího pokoje. Jedná se o 1/2 dvojdomu, kde je vše samostatné a oddělené. Unikátní vlastnosti: Dům leží na kraji obce, přímo u vstupu do lesa – ideální pro milovníky přírody a klidu. Výhled na koně - na sousedním pozemku se pasou koně, což dodává lokalitě neopakovatelný venkovský charakter. Moderní technologie - dům je vybaven okny s trojskly, podlahovým topením v celém domě, stropy s izolací foukanou vatou, klimatizací v každé místnosti. Koupelna a WC jsou kompletně vybaveny, boiler na teplou vodu je v technické místnosti , kde se nachází i přípojka na pračku a sušičku. Co je víc než si vychutnat ranní kávu, oběd či večer na terase o rozloze 14 m2 se vstupem z obývacího pokoje přes francouzské okno ? Velký pozemek Vás vybídne k tomu, abyste si zahradu přetvořili dle Vašich představ. Co si budete moci dokončit sami: Vyberte si vlastní obložky, dveře a kuchyňskou linku, abyste domu vtiskli osobní nádech a vytvořili si domov přesně podle svých představ. Tato nemovitost je ideální pro rodiny hledající klid a soukromí v blízkosti přírody. Pro ty, kteří ocení moderní vybavení a zároveň možnost dotvoření interiérů dle vlastního vkusu. Pro každého, kdo si cení kvalitního bydlení s nízkými provozními náklady díky moderním technologiím. Pro lepší představu o možném budoucím stavu nemovitosti přikládáme vizualizace. Nenechte si ujít šanci na bydlení v této exkluzivní novostavbě! Kontaktujte nás ještě dnes pro více informací a domluvu prohlídky. Váš nový domov na vás čeká v srdci krásné přírody s výhledem, který vás nikdy neomrzí. Pro více informací a prohlídku kontaktujte realitního makléře. PENB nebyl zatím dodán proto uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Kolaudace proběhne cca do 2 měsíců.

6 900 000 KčProdej / Rodinný / Litobratřice, okres Znojmochci zjistit více >

Jaroměřice, RD 4+1 - Podhajský mlýn, dvůr, stodola, zahrada - rodinný dům

Jaroměřice, RD 4+1 - Podhajský mlýn, dvůr, stodola, zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně nabízíme prodej vzácné historické stavby Podhajského mlýna. Jedná se o rozsáhlý objekt s uzavřeným dvorem a velkou zahradou, který kromě klidu a soukromí nabízí také široké spektrum budoucího podnikatelského využití. V přízemí historické budovy se nachází obývací pokoj (32 m²), kuchyně (12 m²), koupelnu (8 m²) a samostatné WC. V patře nachází dominantu celé obytné části objektu v podobě velikého obývacího pokoje o výměře 45 m². Vedle něj jsou na patře ještě dva pokoje (15 a 12 m²), které současně slouží jako ložnice a dětský pokoj. Součástí obytné části je také spižírna (25 m²). Veškeré obytné prostory jsou ve velice dobrém technickém stavu po průběžné celkové rekonstrukci. Objekt je dále tvořen několika hospodářskými budovami, které jsou propojeny s historickou budovou mlýna. V hospodářských budovách nalezneme prostory bývalé pekárny (80 m²), truhlářskou dílnu (80 m²) a stodolu (140 m²). V historické budově se dodnes nachází třípodlažní mlýnice kompletně vybavená historickou mlýnskou technologií. Mlýn se nachází v malebném prostředí pomezí Boskovické brázdy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. S vyřízením financování Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

info v RKProdej / Rodinný / Jaroměřice, okres Svitavychci zjistit více >

Šumná, RD 4+1, zahrada, sklep, podkroví – rodinný dům

Šumná, RD 4+1, zahrada, sklep, podkroví – rodinný dům - Domy Znojmo

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům s velkou zahradou v obci Šumná v okrese Znojmo. Jedná se o prostorný, částečně podsklepený dům s využitím podkroví o zastavěné ploše 128 m² vhodný pro rodiny s dětmi. Součástí domu je hospodářská část využitelná jako dílna a sklad, popř. po úpravách jako letní kuchyň. Dispozice RD je 4+1. V 1. NP (přízemí) se nachází kuchyň (16 m²), obývací pokoj (29 m²), ložnice (21 m²), koupelna a samostatné WC. Ve 2. NP (podkroví) jsou 2 velké pokoje (18 m² a 14 m²) a část nevyužitého půdního prostoru, do kterého je možné další místnost vestavět. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, plyn slouží k ohřevu vody a vaření. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Ačkoliv jsou všechny relevantní konstrukce a prvky v původním stavu, je tento rodinný dům velmi zachovalý. Nicméně se dají předpokládat stavební úpravy dle vkusu a fantazie nových majitelů. Obec Šumná má 628 obyvatel. Nachází se na okraji Národního parku Podyjí a je velmi dobře dostupná autem, vlakem i autobusem. Od Znojma je vzdálena 15 km, do Vranova nad Dyjí je to necelých 6 km a přímo na vranovskou pláž se dostanete na kole do 20 minut. V obci je mateřská i základní škola (70 m od domu), lékař, pošta, obchod i restaurace. Pokud chcete bydlet v krásném a klidném prostředí, je tato nabídka vhodná právě pro Vás! S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace a domluvu prohlídky kontaktujte makléře.

info v RKProdej / Rodinný / Šumná, okres Znojmochci zjistit více >

Lanžhot, RD 3+1, pozemek 1117m2, zahrada - rodinný dům

Lanžhot, RD 3+1, pozemek 1117m2, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v Lanžhotě, s užitnou plochou 177 m2 a celkovou plochou pozemku 1117 m2. Co dům nabízí? Velkou zahradu, kde si můžete vychutnávat klidné letní večery, pěstovat vlastní zeleninu nebo se prostě jen tak věnovat zahradničení. Možnost rozšíření půdních prostor o další pokoje, což vám umožní přizpůsobit dům rostoucím potřebám vaší rodiny. Plastová okna zajišťující vysokou energetickou účinnost a komfort bydlení. Plynové ústřední vytápění doplněné o možnost lokálního vytápění na tuhá paliva pro ty, kteří milují teplo domácího krbu. Veškeré inženýrské sítě, takže se nemusíte obávat žádných komplikací s připojením. Další technické místnosti na zahradě, které nabízí praktické využití pro vaše zahradní nářadí nebo dílnu. Podsklepení celého domu (96 m²), které poskytuje spoustu úložného prostoru nebo prostor pro vaše hobby. Vjezd až na zahradu, což znamená pohodlné parkování a snadný přístup do vašeho nového domova. Pro lepší představu o možném budoucím stavu slouží přiložené vizualizace. Lanžhot je město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 7 km jihovýchodně od Břeclavi, na trojmezí Česka s Rakouskem a Slovenskem. Je nejjižněji položeným moravským městem. Žije zde přibližně 3 600 obyvatel. Najdeme zde veškerou občanskou vybavenost. PENB nebyl zatím dodán proto uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 990 000 KčProdej / Rodinný / Lanžhot, okres Břeclavchci zjistit více >

Břeclav, chata 1+kk, pozemek 1324m2, zavlažovací systém, klidné místo - chata

Břeclav, chata 1+kk, pozemek 1324m2, zavlažovací systém, klidné místo - chata - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi útulnou chatu o dispozici 1+kk, která se pyšní jedinečnou polohou na okraji malebného města Břeclav. Tato cihlová chata, umístěná na pozemku o velikosti 1324 m2, nabízí perfektní útočiště pro každého, kdo hledá klid a soukromí uprostřed přírody, a zároveň chce být nedaleko městského života. Rozlehlý pozemek - 1291 m2 pečlivě udržované zahrady s přibližně 60 ovocnými stromy a keři. Představte si vlastní úrodu jablek, hrušek nebo třešní přímo z vaší zahrady. Ačkoliv je chata kompaktní (zastavěná plocha 33 m2), je dokonale uspořádaná pro pohodlné bydlení s kuchyňským koutem a obytnou částí. Navíc, pergola nabízí příjemné venkovní posezení pro ty, kdo milují jídla a relaxaci na čerstvém vzduchu. S vlastním zavlažovacím systémem, suchým WC a sprchou na zahradě tato chata poskytuje ideální podmínky pro víkendové pobyty nebo jako sezónní bydlení. Oplocený pozemek zaručuje vaše soukromí a bezpečnost, ať už jste na místě nebo jste pryč. Klidné místo, které je jako stvořené pro relaxaci a odpočinek od městského ruchu, a přesto v dosahu všeho, co může Břeclav nabídnout. Tato chata je dokonalým útočištěm pro milovníky přírody, zahrádkáře nebo ty, kteří hledají místo pro relaxační víkendy mimo město. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit kousek klidu a krásy v Břeclavi. Těšíme se, že vám toto úchvatné místo můžeme ukázat osobně. S financováním Vám rádi pomůžeme, pro více informací kontaktujte realitního makléře.

3 190 000 KčProdej / Chata / Břeclav, okres Břeclavchci zjistit více >

Uherský Ostroh, RD 9+1, novostavba, užitná plocha 315m2 - rodinný dům

Uherský Ostroh, RD 9+1, novostavba, užitná plocha 315m2 - rodinný dům - Domy Uherské Hradiště

Exkluzivně vám nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 9+1 s velkou zahradou v obci Uherský Ostroh. Tento elegantní dům je připraven splnit všechny Vaše sny o dokonalém domově. Novostavba nabízí v přízemí obývací pokoj propojený s prostornou kuchyní, pracovnu, posilovnu, koupelnu s vanou a toaletou, ateliér či studio, velkou vstupní halu a další toaletu. V patře se nachází 4 velké pokoje, prostorná prádelna, ložnice s terasou a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Užitná plocha nemovitosti je 315 m2. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě tzn. obecní vodovod a kanalizace, plyn a elektřina. K vytápění domu můžete využít nejen plynové podlahové topení ale i stylový krb na tuhá paliva, který je vzduchovody rozveden do všech pokojů v domě. Ohřev vody je také plynový. Na pozemku je i studna. Dům je postaven z pórobetonu Ytong, střecha je pokryta pálenými taškami Tondach. Na dvoře domu se nachází několik hospodářských stavení. Dominantou je velká stodola, dříve využívána jako stáj pro koně, o ploše 133 m2, patrové stavení dříve jako holubník o ploše 66,5 m2 a chlév o ploše 50 m2. Za stájí najdeme prostornou zahradu o ploše 1273m2, na jejímž konci se nachází potok. Tato nemovitost zaručuje i komfort a nadčasový design - příprava na podomítkové elektrické žaluzie, klimatizaci či tepelné čerpadlo, zajistí soukromí a tepelnou úsporu. Okna domu jsou s trojskly. Spotřebiče značky Whirpool slibují kvalitu a spolehlivost, dřevěné podlahy z dubového masivu ve všech pokojích, kvalitní dlažba ve všech ostatních místnostech. V posilovně je gumová podlaha. Dům lze také strategicky rozdělit na dvě bytové jednotky a využít tak jeho potenciál hned pro dvě rodiny. Uherský Ostroh je klidné město v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji, ležící na řece Moravě, pouhých 11 kilometrů od okresního města a 4 kilometry od Veselí nad Moravou. Žije zde přibližně 4300 obyvatel. Ve městě je veškerá občanská vybavenost, školka, škola či zimní stadion. Cena k jednání. PENB uvádí třídu C - úsporná. Nenechte si ujít tuto výjimečnou nabídku. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

14 300 000 KčProdej / Rodinný / Uherský Ostroh, okres Uherské Hradištěchci zjistit více >

Opatovice, RD 3+1, 3+kk, pozemek 373m2, garáž - rodinný dům

Opatovice, RD 3+1, 3+kk, pozemek 373m2, garáž - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Hledáte prostorný a flexibilní domov pro vaši rodinu nebo jako investici s možností pronájmu? Představujeme vám exkluzivní nabídku vícegeneračního rodinného domu v malebných Opatovicích, pouhých 15 km od centra města Brna. Co tento domov nabízí: Dvě samostatné bytové jednotky - ideální pro rodiny hledající soukromí a pohodlí nebo jako investiční příležitost s potenciálem pronájmu. Starší byt 3+1 nabízí tradiční pohodu, zatímco novější 3+kk překvapí moderním uspořádáním. Prostorný pozemek 373 m² nabízí dostatek místa pro vaše rodinné aktivity či relaxaci na čerstvém vzduchu. Zastavěná plocha rodinného domu je 215m2. Garáž pro vaše vozidlo, dva sklepy pro veškeré vaše uskladnění a průjezd pro snadný přístup. Výhodná lokalita - klidné a příjemné prostředí s rychlým spojením do Brna, ať už pro práci, školu nebo zábavu. Skvělá nabídka jako investice - vícegenerační bydlení je stále více žádané a zvyšuje hodnotu nemovitosti. Nenechte si ujít šanci vlastnit tento krásný domov, který splní všechny vaše představy o ideálním bydlení. Opatovice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nacházejí se zhruba 15 km jižně od centra Brna a necelých 5 km severoseverovýchodně od Židlochovic. Žije zde přibližně 1 200 obyvatel. PENB nebyl zatím dodán proto uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 490 000 KčProdej / Rodinný / Opatovice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Strachotice, RD 4+2, možnost rozšíření, komerční využití, hospodářské stavby – rodinný dům

Strachotice, RD 4+2, možnost rozšíření, komerční využití, hospodářské stavby – rodinný dům - Domy Znojmo

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme rodinný dům na okraji obce Strachotice. Dům ve tvaru písmene L má celkovou podlahovou plochu 158 m² je rozdělen na dvě části. První část tvoří bytová jednotka o dispozici 2+1, která sloužila k bydlení, druhou částí tvoří prostor, který byl v minulosti využíván k podnikání jako maloobchodní prodejna. Vstupem do obytné části vejdeme do kryté verandy, která z vnitřní strany kopíruje tvar domu. Obytná část domu je tvořena samostatnou kuchyni, dvěma pokoji, koupelnou a samostatnou toaletou. Komerční část domu má vlastní vstup z ulice a tvoří ji dvě velké místnosti, místnost s přípravou na kuchyni, chodba a koupelna s toaletou. Na pozemku se dále nachází hospodářské stavby, které kolmo navazují na dům a vytváří tak téměř uzavřený dvůr. Z poslední otevřené strany dvora se dostaneme na zahradu domu, která je přístupná z ulice, díky tomu má budoucí majitel možnost vybudovat nájezd s parkovacím stáním či garáží. V současné době je vydáno stavební povolení na zastavění vstupu do komerční části objektu, díky čemuž může z celého objektu vzniknout rozsáhlý rodinný dům o dispozici 5+1. Nemovitost nabízí více možností využití, budoucí majitel má možnost dům přestavět na dvě bytové jednotky, nadále využívat komerční jednotku jako prodejnu či kontaktní místo a nebo vytvořit další bytovou jednotku v půdních prostorech domu. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením rádi pomůžeme. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán a z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

4 099 000 KčProdej / Rodinný / Strachotice, okres Znojmochci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 57

TOPlist