Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Domy » Znojmo

Domy Znojmo - k prodeji či pronájmu

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí domy v počtu 30 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu domy v okresech Znojmo a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že domy k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Domy Znojmo - k prodeji či pronájmu

Hostěradice - Chlupice, RD 4+kk, garáž, zahrada, novostavba – rodinný dům

Hostěradice - Chlupice, RD 4+kk, garáž, zahrada, novostavba – rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu o dispozici 4+kk a přibližnou užitnou plochou 105 m2 v obci Hostěradice - Chlupice u Znojma. Rodinný dům je jednopodlažní, nepodsklepený, samostatně stojící, dřevostavba se zateplením. Střecha je sedlová s keramickou taškou. Hlavní vstup je ze strany ulice. Vstupuje se skrz závětří do zádveří, kde se nachází na pravé straně samostatná toaleta. Ze zádveří je v přímém směru vstup do obývacího pokoje, nebo vlevo do prostoru kuchyně. Obývací pokoj a kuchyňský kout je spojen v jeden prostor, nachází se zde i spíž a je zde možnost výstupu do venkovního prostoru terasy a zahrady. Terasa ( 15,6 m2) má podlahu z betonové dlažby, s částečným zastřešením pomocí markýzy. Ze zádveří vstup do obývacího pokoje je v přímém směru a napravo pokračující centrální chodbou s přístupem do další místnosti. Na pravé straně se nachází dva pokoje, ložnice a koupelna s toaletou. Na levé straně domu se nachází průjezd a garáž pro jedno vozidlo. Konstrukce je dřevěná trámová s dřevěným obložením, střecha pultová s plechovou falcovou krytinou. Celý pozemek je oplocen. Dle Průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy B. Obec Hostěradice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 1 600 obyvatel. Přímo v katastrálním území Hostěradice se nachází dva zatopené lomy, z nich větší východní je vyhledáván potápěči a zájemci o koupání. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

10 000 000 Kč
Prodej / Rodinný / Hostěradice, okres Znojmochci zjistit více >

Damnice, RD 6+1, pozemek 2119m2, rekonstrukce, zahrada – rodinný dům

Damnice, RD 6+1, pozemek 2119m2, rekonstrukce, zahrada – rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji samostatně stojící, prostorný rodinný dům, chcete-li menší hospodářskou usedlost se zahradou v obci Damnice. Obec leží na trase Brno – Znojmo, s dobrou dostupností do obou těchto měst, kousek od vyhledávané vinařské rekreační lokality jižní Moravy. Nemovitost tvoří starší část, která je obydlena, o dispozicí 3+1 a je určená spíše k rekonstrukci. Na tuto navazuje novostavba z podhledových cihel a trámů, která je před dokončením, jejíž dispozice je 3+kk. Celkem se jedná o samostatně stojící uzavřený trakt, který tvoří obytné i hospodářské budovy s travnatým dvorem a možností vjezdu z přední i zadní strany. Součástí jsou dvě zahrady po obou stranách domu. Nemovitost je určena k trvalému bydlení, i jako rekreační chalupa, je vhodná také k podnikání a to zejména vzhledem k velkorysým prostorům hospodářská části. Nemovitost má půdorys do tvaru písmene U, o dispozici 6+1, tvoří dvě samostatné obytné jednotky 3+1 a 3+kk s přibližnou podlahovou plochou 200 m2. Dále zde najdete hospodářskou část, budovu se čtyřmi oddělenými prostory o celkové ploše také přes 200 m2. Pozemek má celkovou výměru 2119 m2, zastavěná plocha je přibližně 685 m2, travnatý dvůr 662 m2 a zahrada 772 m2. Nemovitost je napojena na elektřinu, obecní vodovod, plyn a kanalizaci, využívá i vlastní studnu a sklep ve dvoře. Při započaté rekonstrukci stávajícího domu a také u novostavby bylo dbáno na maximální úsporu energií. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem a také krbovými kamny. Měsíční náklady na bydlení se pohybují kolem 6 tis. korun. V obci je školka, obchod i restaurace. Dopravu do okolních měst zajišťuje autobusové spojení. Veškerá občanská vybavenost je ve městě Miroslav, vzdáleno jen 6 km. Znojmo 25 km a v Brně jste za 25 minut. Dům skýtá velký potenciál. Je zateplen a nebyla zde nalezena žádná vlhkost. Ke stavbě a rekonstrukci je vydáno stavební povolení pro podnikatelské účely. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Rád se vám budu věnovat. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

6 490 000 Kč
Prodej / Rodinný / Damnice, okres Znojmochci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 30

TOPlist