Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce

Reality k prodeji i pronájmu

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 216 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu nemovitosti v okresech Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Reality k prodeji i pronájmu

Nedvědice, rybářský areál, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce

Nedvědice, rybářský areál, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce - Komerční Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme k prodeji rybářský areál na okraji městyse Nedvědice, nacházejícího se na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny, nedaleko města Bystřice nad Pernštějnem. Celková plocha pozemků činí 19 015 m², z toho je přibližně 14 500 m² oploceno. Součástí oplocené plochy je dvoupodlažní hala kolaudované v roce 2017, která sloužila k celkovému turnusu odchovu ryb od líhně až po tržní rybu. V hale je umístěna technologie pro odchov ryb a funkční biologická čistička. Objem chovných nádrží je přibližně 530 m³, objem biofiltrů s bioelementy je přibližně 280 m³. Množství vody je dostatečné k jakémukoliv chovu ryb. Celková užitná plocha haly je 1 382 m², kromě nádrží na odchov ryb se zde nacházejí i kancelářské prostory a sociální zařízení. Hala je opláštěna 100 mm polyuretanovým panelem, nosnost podlah je 2 000 kg/m². Venkovní manipulační plocha je tvořena betonovou deskou, areál je přizpůsoben na vjezd kamionů. Na pozemku se nachází vlastní studna, je zde odpadní jímka a elektřina. Na střeše haly je schválena instalace FVE. Areál je přístupný 24/7. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

30 000 000 KčProdej / Výroba / Nedvědice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Bruntál, prodej nadstandartního RD, podlahová plocha 520 m², víceúčelové využití - rodinný dům

Bruntál, prodej nadstandartního RD, podlahová plocha 520 m², víceúčelové využití - rodinný dům - Domy Bruntál

Láká Vás bydlet v historickém centru? Pak máme pro Vás tuto neodolatelnou nabídku rodinného domu přímo u náměstí Míru v Bruntále. Zajímavou úvahou by mohlo být též i bydlení spojené s komerčním využitím. Díky své poloze v historickém centru má dům skvělý přístup k veškeré občanské vybavenosti - obchody, restaurace, kavárny, školy a kulturní památky jsou jen pár kroků od vašich dveří. Tento domov je perfektní kombinací moderního bydlení a historického kouzla, která splňuje všechny potřeby a požadavky dnešního života. Jedná se o podsklepený dům o podlahové ploše cca 520 m², který má dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví. V roce 2018 prošel objekt kompletní rekonstrukcí včetně vybudování nové elektroinstalace, vodoinstalace a topné soustavy. Byla osazena plastová okna s trojskly, a vyměněna celá střecha včetně krytiny. Dům je celý koncipovaný podle principů Feng-šuej. Pravá část 1 NP. je zkolaudovaná pro zdravotnické zařízení, je tedy možné mít zde jakoukoliv ordinaci včetně zubní. Samozřejmostí je čekárna, a veškeré zázemí pro zákazníky i personál. Dále je zde vstup do sklepa a na dvůr. Ve 2 NP. má sídlo zavedená firma zabývající se tradiční čínskou medicínou, která by v domě mohla působit i nadále. Recepce provozovny zajišťuje vstup do budovy, je možné ji tedy využít i pro spodní patro. Veškeré komerční prostory nabízí velmi zajímavý měsíční profit. Obytné podkroví lze využít mnoha způsoby. Vzhledem k tomu, že má vlastní koupelnu s WC a mezonetový spací prostor, může tak sloužit jako ateliér, pracovna nebo samostatná bytová jednotka. Vytápění je lokální, které zajišťuje plynový kotel a podlahové topení v celém domě. Objekt je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci a plyn je přiveden do domu. Každé patro má svůj elektroměr a plynoměr, dům je pod kamerovým systémem s alarmem a službami bezpečností agentury. V domě je také výtah, který vede i do podkrovního bytu. Bruntál je město v Moravskoslezském kraji, které kromě kompletní občanské vybavenosti nabízí krásný zámek s arkádovým nádvořím a parkem, zbytky hradeb s okrouhlou baštou, aquapark s wellness centrem, nově zrekonstruované 3D kino či divadlo. Okolí Bruntálu pak přímo vybízí k mnoha aktivitám a výletům. Můžete navštívit nejvyšší horu Jeseníků Praděd nebo známé lázně Karlova Studánka. V zimě je zde bezpočet možností pro sjezdové i běžecké lyžování, v létě se zase můžete vykoupat v nedaleké přehradě Slezská Harta. PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. S financováním Vám rádi pomůžeme, nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Pro více informací kontaktujte realitního makléře. Pojďte s námi na prohlídku - tato nemovitost si zaslouží Vaší pozornost.

12 000 000 KčProdej / Rodinný / Bruntál, okres Bruntálchci zjistit více >

Bruntál, prodej domu pro komerční využití, podlahová plocha 520 m², k podnikání, ordinace - rodinný dům

Bruntál, prodej domu pro komerční využití, podlahová plocha 520 m², k podnikání, ordinace - rodinný dům - Komerční Bruntál

Láká Vás vlastnit dům v historickém centru? Pokud ano, pak máme pro Vás tuto neodolatelnou nabídku nemovitosti přímo u náměstí Míru v Bruntále. Zajímavou úvahou by mohlo být též i komerční využití s vlastním bydlením. Díky své poloze v historickém centru má dům skvělý přístup k veškeré občanské vybavenosti - obchody, restaurace, kavárny, školy a kulturní památky jsou jen pár kroků od vašich dveří. Jedná se o podsklepený dům o podlahové ploše cca 520 m², který má dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví. V roce 2018 prošel objekt kompletní rekonstrukcí včetně vybudování nové elektroinstalace, vodoinstalace a topné soustavy. Byla osazena plastová okna s trojskly, a vyměněna celá střecha včetně krytiny. Dům je celý koncipovaný podle principů Feng-šuej. Pravá část 1 NP. je zkolaudovaná pro zdravotnické zařízení, je tedy možné mít zde jakoukoliv ordinaci včetně zubní. Samozřejmostí je čekárna, a veškeré zázemí pro zákazníky i personál. Dále je zde vstup do sklepa a na dvůr. Ve 2 NP. má sídlo zavedená firma zabývající se tradiční čínskou medicínou, která by v domě mohla působit i nadále. Recepce provozovny zajišťuje vstup do budovy, je možné ji tedy využít i pro spodní patro. Veškeré komerční prostory nabízí velmi zajímavý měsíční profit. Obytné podkroví lze využít mnoha způsoby. Vzhledem k tomu, že má vlastní koupelnu s WC a mezonetový spací prostor, může tak sloužit jako ateliér, pracovna nebo samostatná bytová jednotka. Vytápění je lokální, které zajišťuje plynový kotel a podlahové topení v celém domě. Objekt je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci a plyn je přiveden do domu. Každé patro má svůj elektroměr a plynoměr, dům je pod kamerovým systémem s alarmem a službami bezpečností agentury. V domě je také výtah, který vede i do podkrovního bytu. Bruntál je město v Moravskoslezském kraji, které kromě kompletní občanské vybavenosti nabízí krásný zámek s arkádovým nádvořím a parkem, zbytky hradeb s okrouhlou baštou, aquapark s wellness centrem, nově zrekonstruované 3D kino či divadlo. Okolí Bruntálu pak přímo vybízí k mnoha aktivitám a výletům. Můžete navštívit nejvyšší horu Jeseníků Praděd nebo známé lázně Karlova Studánka. V zimě je zde bezpočet možností pro sjezdové i běžecké lyžování, v létě se zase můžete vykoupat v nedaleké přehradě Slezská Harta. PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. S financováním Vám rádi pomůžeme, nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Pro více informací kontaktujte realitního makléře. Pojďte s námi na prohlídku - tato nemovitost si zaslouží Vaší pozornost.

12 000 000 KčProdej / Ordinace / Bruntál, okres Bruntálchci zjistit více >

Boskovštejn, chalupa 5+kk novostavba, garáž, zahrada - chalupa

Boskovštejn, chalupa 5+kk novostavba, garáž, zahrada - chalupa - Domy Znojmo

Nabízíme k prodeji chalupu o dispozici 5+kk v obci Boskovštejn. Nachází se v klidné části obce, nabízí nejen soukromí a klid, ale i dechberoucí výhledy na okolní krajinu. Sousedství s Přírodním parkem Jevišovka poskytuje nejen krásné výhledy přímo z Vašeho okna, ale i nekonečné možnosti pro procházky a aktivní trávení volného času v okolní přírodě. Tato chalupa je novostavbou, která byla realizována s použitím nadstandardních materiálů, což zajišťuje dlouhodobou hodnotu a minimální nutnost údržby. Dispozice 5+kk poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení celé rodiny, ať už hledáte útočiště pro klidné chvíle nebo prostor pro setkávání s přáteli. Na užitné ploše 125 m² naleznete obývací pokoj s krbovými kamny spojený s kuchyní a jídelnou, dvě ložnice, šatnu, pracovnu, koupelnu, WC, prádelnu, spíž a technickou místnost. S energetickou třídou C je tato chalupa navržena tak, aby maximalizovala účinnost využití energie, což znamená nižší náklady na bydlení pro Vás a menší dopad na životní prostředí. Součástí chalupy je i prostorná garáž a zahrada o rozloze 1462 m², která slouží jako dokonalé místo pro relaxaci nebo zábavu s rodinou a přáteli. Je navržena tak, aby splňovala potřeby moderního života, zároveň poskytovala soukromí a bezpečí pro Vás a Vaše blízké. Pro více informací nebo domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat realitní makléřku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

7 490 000 KčProdej / Chalupa / Boskovštejn, okres Znojmochci zjistit více >

Boskovštejn, RD 5+kk novostavba, garáž, zahrada - rodinný dům

Boskovštejn, RD 5+kk novostavba, garáž, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+kk v obci Boskovštejn. Dům se nachází v klidné části obce, nabízí nejen soukromí a klid, ale i dechberoucí výhledy na okolní krajinu. Sousedství s Přírodním parkem Jevišovka poskytuje nejen krásné výhledy přímo z Vašeho okna, ale i nekonečné možnosti pro procházky a aktivní trávení volného času v okolní přírodě. Tento rodinný dům je novostavbou, která byla realizována s použitím nadstandardních materiálů, což zajišťuje dlouhodobou hodnotu a minimální nutnost údržby. Dispozice 5+kk poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení celé rodiny, ať už hledáte útočiště pro klidné chvíle nebo prostor pro setkávání s přáteli. Na užitné ploše 125 m² naleznete obývací pokoj s krbovými kamny spojený s kuchyní a jídelnou, dvě ložnice, šatnu, pracovnu, koupelnu, WC, prádelnu, spíž a technickou místnost. S energetickou třídou C je tento dům navržen tak, aby maximalizoval účinnost využití energie, což znamená nižší náklady na bydlení pro Vás a menší dopad na životní prostředí. Součástí domu je i prostorná garáž a zahrada o rozloze 1462m², která slouží jako dokonalé místo pro relaxaci nebo zábavu s rodinou a přáteli. Dům je navržen tak, aby splňoval potřeby moderního života, zároveň poskytoval soukromí a bezpečí pro Vás a Vaše blízké. Pro více informací nebo domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat realitní makléřku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

7 490 000 KčProdej / Rodinný / Boskovštejn, okres Znojmochci zjistit více >

Lanžhot - RD 4+1, rekonstrukce, bazén, sklípek - rodinný dům

Lanžhot - RD 4+1, rekonstrukce, bazén, sklípek - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme tento kompletně a moderně zrekonstruovaný rodinný dům ve městě Lanžhot. Hlavní dispozice domu je 4+1 se samostatnou koupelnou a WC. V prvním patře se nachází ložnice, moderní kuchyně s jídelním koutem a obývací pokoj. Opravdovým srdcem domu jsou pak krbová kamna s rozvody tepla do všech místností, dům je navíc vytápěn plynovým kotlem s novými rozvody. Druhé patro je přístupné po otevřeném schodišti s prostornou chodbou a najdete zde dvě ložnice. Z verandy domu je dále přístup do sklepa, který je téměř pod více jak polovinou domu, a na „výminek“ o dispozici 1+1, který můžete využít jako další prostor k bydlení. Zahrada je přístupná vjezdem z ulice, kde je zbudovaná nová garáž s letní kuchyní a posezením, kterou můžete využít pro relaxaci a odpočinek po náročném dni v práci. Nechybí ani vinný sklípek, bazén, pro osvěžení v horkých letních dnech a zahradní přístřešky na uložení všeho užitečného. Zahrada tohoto domu, rozložení záhonů a stromů je dílem zahradního architekta. Lanžhot se nachází v samém srdci jižní Moravy, v okrese Břeclav, 7 km jihovýchodně od Břeclavi. Je nejjižněji položeným moravským městem, ležící na trojmezí Česka s Rakouskem a Slovenskem. Nabízí veškerou občanskou vybavenost a i přesto si můžete užívat přírodu a klid venkova. Tento dům je ideální pro rodinu a volný k okamžitému nastěhování. Průkaz energetické náročnosti budovy uvádí třídu F. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám velmi rádi pomůžeme. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost proměnit svůj sen o vlastním domě v realitu. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto výjimečného rodinného ráje!

6 290 000 KčProdej / Rodinný / Lanžhot, okres Břeclavchci zjistit více >

Brno - Chrlice, pronájem atypického bytu 6+1 v novostavbě RD, 200m2, nezařízený - byt

Brno - Chrlice, pronájem atypického bytu 6+1 v novostavbě RD, 200m2, nezařízený - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám možnost stát se nájemcem jedinečného bytu o dispozici 6+1 v novostavbě rodinného domu, který splní očekávání i těch nejnáročnějších. Luxusní bydlení s podlahovou plochou 200 m², kde každý centimetr je navržen pro Vaše maximální pohodlí a spokojenost na Vás již čeká a je připraven od 1.4.2024 stát se Vaším novým domovem. Prostornost a světlo - 2 patra = 6 pokojů + kuchyň zajistí, že si každý člen rodiny najde svůj oblíbený kout. Podlahové vytápění a vybavená kuchyň včetně jídelního stolu a židlí pro Vaše pohodlné stolování. Koupelna je se sprchovým koutem, WC samostatně. Vchod do bytové jednotky je po kovových schodech z boční strany nemovitosti. Bezpečnost zajištěna díky kamerovému systému a oplocenému pozemku s 2 střeženými parkovacími místy. Parkování bez starostí - k dispozici minimálně 3 parkovací místa přímo před domem a 2 střežená na pozemku. Příroda a dostupnost - Chrlice jsou klidná část města Brna s rychlým spojením do centra a obklopena zelení, poskytuje ideální kombinaci městského života a relaxace v přírodě. Tato nabídka je ideální pro rodiny hledající prostorné a bezpečné bydlení nebo pro skupinu profesionálů, kteří si chtějí užívat komfort a klid po náročném dni. Nechte se okouzlit klidem a pohodou, které toto mimořádné bydlení nabízí, a staňte se jeho součástí. Nájemné činí 32.000 Kč měsíčně + 4.000 Kč inkaso, majitel požaduje 2 nájmy jako kauci. PENB uvádí třídu C - úspornou. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

32 000 Kč za měsícPronájem / 6 a více / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Hrušovany nad Jevišovkou, RD 2x 3+1, 791m² pozemek, bazén, vířivka - rodinný dům

Hrušovany nad Jevišovkou, RD 2x 3+1, 791m² pozemek, bazén, vířivka - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi pěkný, dvojgenerační rodinný dům o dispozici 2x3+1+suterén o přibližné celkové ploše pozemku 791 m2 v Hrušovanech nad Jevišovkou okr. Znojmo. Jedná se o koncový, patrový, řadový rodinný dům se sedlovou střechou ve velmi dobrém stavu. V tomto rodinném domě najdete v suterénu, který poskytuje v létě příjemnou teplotu, krásnou saunu, novou vířivku a další místnosti. V přízemí a 1.patře jsou bytové jednoty o dispozici 3+1. Na pozemku je studna, takže lze uzavřít obecní vodu. V přízemí je také nová elektřina a z obýváku vstup na prostornou terasu. Na pozemku jsou také zahradní domky s posezením, dřevník na nábytek a nářadí. V zadní části pozemku je krásný bazén se zastřešením. Ohřev vody je řešen plynovým kotlem, sauna elektřinou. Vytápění domu je plynem, kachlovými kamny s výměníkem. Tento úžasný rodinný dům může nový majitel využít k bydlení bez dalších investic, ale také i jako investici např. na pronájem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Hrušovany nad Jevišovkou jsou malé město v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, 26 km východně od Znojma, 5 km od hranic s Rakouskem, na řece Jevišovce nedaleko jejího ústí do Dyje. Žije zde cca 3245 obyvatel. Koupi domu lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

6 990 000 KčProdej / Rodinný / Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmochci zjistit více >

Brno - Chrlice, pronájem bytu 2+1 v novostavbě RD, 100m2, částečně zařízený - byt

Brno - Chrlice, pronájem bytu 2+1 v novostavbě RD,  100m2, částečně zařízený - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt 2+1 v dechberoucí novostavbě rodinného domu, který se pyšní nejen svou moderností, ale i dokonalou lokalitou v Brně - Chrlicích. Tento byt je přesně to, co hledáte pro svůj nový začátek, ať už se stěhujete sami, s partnerem nebo s malou rodinou. Prostornost a světlo - 100 m² čistě udržovaného prostoru, kde každý kout oplývá světlem a vzdušností. V domě se nachází ještě další bytová jednotka k pronájmu - každý byt má svůj samostatný vchod, což Vám zaručuje soukromí. Navíc je celý dům opatřen kamerovým systémem - záruka bezpečí. Moderní vybavení - užijte si pohodlí podlahového vytápění, které rozprostírá teplo rovnoměrně po celém bytě. Obývací pokoj je vybaven nadstandardní TV a pohodlnou sedací soupravou, ideální pro večery plné relaxace. Jídelní stůl a židle čekají na vaše rodinné večeře nebo brunch s přáteli v krásné kuchyni se všemi spotřebiči. Koupelna je jak s vanou, tak i sprchovým koutem - toaleta je samostatně. K dispozici je u tohoto bytu i terasa, která slibuje klidné odpoledne s knihou nebo prostor pro vaše sezení. Nájemné činí 22.000 Kč měsíčně + 3.000 Kč inkaso, majitel požaduje 2 nájmy jako kauci. Kombinace moderního bydlení, pohodlí a klidu, které je tak těžké najít. Ať už hledáte nové místo pro svůj nový začátek nebo prostě jen místo, kde můžete odpočívat a nabírat síly, tento byt vám to vše může nabídnout. PENB uvádí třídu C - úspornou. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

22 000 Kč za měsícPronájem / 2+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Sedlec u Mikulova, RD 2+1 ,plocha pozemku 768m², sklep, terasy a skalky - rodinný dům

Sedlec u Mikulova, RD 2+1 ,plocha pozemku 768m², sklep, terasy a skalky - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi jednu z nejlepších investicí Vašeho života - útulný rodinný dům 2+1 v malebné obci Sedlec u Mikulova. Tento dům je jako stvořený pro každého, kdo hledá klid, pohodu a harmonii. Rozprostírá se na pozemku o celkové ploše 768 m² ( pozemek se dá rozdělit a v zadní části, kde je asfaltová příjezdová cesta, do budoucna vybudovat další RD ) a nabízí užitnou plochu 85 m². Dům je v dobrém stavu a je vytuněný dřevěnými eurookny. Vytápění? Žádný problém! Kuchyň a ložnice jsou vytápěny tuhými palivy, zatímco obývací pokoj, koupelna a chodba mají elektrické podlahové vytápění. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Dům je obklopen pozemkem, který je oplocen pletivem a zdí. Terén je plný skalek a nabízí i terasy pro krásné letní večery. Vedle domu najdete budovu, která má potenciál sloužit jako garáž, a také stodolu s přístavbou, která může sloužit jako letní kuchyně pro ty, kteří milují venkovní stravování a grilování. Sklep? Ano, máme ho! A to celých 50 m² pro vaše zásoby, nářadí nebo třeba i víno. A kdy se můžete nastěhovat? Na konci března 2024. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, takže vše, co potřebujete, je na dosah ruky. Tak co říkáte? Je čas začít novou kapitolu vašeho života v tomto úžasném domě. Nechte se unést kouzlem tohoto místa a zažijte pocit domova, o kterém jste vždy snili. Těšíme se na vás! PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 250 000 KčProdej / Rodinný / Sedlec, okres Břeclavchci zjistit více >

Hevlín, komerční prostor, penzion, víceúčelové, 540m², vhodné k podnikání - komerce

Hevlín, komerční prostor, penzion, víceúčelové, 540m², vhodné k podnikání  - komerce - Komerční Znojmo

Nabízíme Vám ke koupi jedinečnou investiční příležitost – Váš nový penzion s rodinným domem a komerčním prostorem přímo na hranicích s Rakouskem, pouze 3 minuty od termálních lázní Laa. Přemýšlíte nad investicí, která Vám přinese nejen radost z vlastnictví, ale i stabilní příjem? Hledáte místo, kde by se snoubila krása komfortního bydlení s možností podnikání? Tento krásně zrekonstruovaný objekt, který pojme najednou 31 zákazníků na přespání, byl postupně modernizovaný od roku 2004. Nabízí ideální kombinaci bydlení a komerčního využití. Na celkové ploše pozemku 903 m² najdete vše, co potřebujete pro život a podnikání: - 1. křídlo: 4 pokoje a 2 apartmány, perfektně vybavené pro okamžité pronajímání. - 2. křídlo: 3 pokoje, s dalšími ubytovacími kapacitami nebo jako kancelářské prostory. - každý pokoj i apartmán je vkusně a luxusně vybavený s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, klimatizace je samozřejmostí. - restaurace s kapacitou pro 40 lidí uvnitř + dalších cca 40 lidí na zahrádce, s vlastní kuchyní, místností pro přípravu nápojů a barem. K restauraci patří 3 chladící boxy a provozní sklady. - herna s barem - parkovací plochu pro cca 20 aut - rodinný dům 3+kk: komfortní bydlení pro vás nebo jako další zdroj příjmů z pronájmu. Výborný stav a bezproblémová návratnost investice tohoto objektu se nachází na trase Brno - Vídeň, která je vzdálená pouhých 70 km a turisti stále častěji vyhledávají stejně kvalitní, byť levnější ubytování a stravu právě na české straně. Objekt je ve výborném stavu, připravený na okamžité podnikání bez potřeby dalších investic. S návratností cca 10 let je to investice, která se vyplatí. Představte si vlastní penzion, kde každý detail odráží Vaši osobnost a podnikatelský duch, zatímco zajišťujete sobě i svým návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Lokalita, která přitahuje - v Hevlíně se nacházíte na místě, kde se snoubí klid s přístupností. Veškerá vybavenost je na dosah, zaručující pohodlí pro Vás i Vaše hosty. Neváhejte, protože takové příležitosti se naskytnou jen jednou za život. Kontaktujte nás ještě dnes a udělejte první krok k realizaci svých snů. S financováním Vám rádi pomůžeme, pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. PENB nebyl dodán - proto uvádíme třídu G.

info v RKProdej / Ubytování / Hevlín, okres Znojmochci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 216

TOPlist