• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Dobrý večer. Jak už asi víte, peníze za ideální polovinu..
Dobrý večer. Jak už asi víte, peníze za ideální polovinu domu v Letovicích jsou na našem účtu - obrázek č. 1Prodáno
za 30 dnů
Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Hubáčkovi za jeho..
Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Hubáčkovi za jeho služby, skvělé jednání a komunikace, rychlost, ochota a celková profesionalita. - obrázek č. 1Prodáno
za 7 dnů
Paní Krejčová měla velice profesionální přístup, jednání s..
Paní Krejčová měla velice profesionální přístup, jednání s ní bylo příjemné. - obrázek č. 1Prodáno
za 7 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Pozemky

Pozemky k prodeji či pronájmu

Toužíte po vlastním pozemku, na kterém byste si mohli postavit dům podle vašich představ? Nebo jste vždy snili o vlastní zahradě, na které byste mohli hospodařit? Proměňte vaše přání ve skutečnost a vyberte si z naší aktuální nabídky pozemků k prodeji či k pronájmu.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Pozemky

Pozemky k prodeji či pronájmu

Horní Dunajovice, prodej podílu 1/6, sady a vinice, 1157 m² - pozemek

Horní Dunajovice, prodej podílu 1/6, sady a vinice, 1157 m² - pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně pro Vás máme skvělou cenovou nabídku - ke koupi je pozemek, který je vhodný pro pěstování vinné révy a vytvoření vlastního vinařství. Tento pozemek se nachází v malebném regionu obce Domčice, který je znám pro svou vinařskou tradici a příznivým klima pro vinohradnictví. Prodej pozemku je ideální příležitostí pro zájemce o vinařství. Plocha pozemku je 1157m2 a je rozparcelován do dvou částí Viniční trati Frédy. Není třeba se starat o problematické terény, protože pozemek je dobře přístupný, dostanete se na něj po polní cestě vzdálené asi 600m od obce Domčice. Okolní krajinu zdobí malebné vinice a zemědělská pole, což přispívá k pohodové a klidné atmosféře, která je důležitá pro tvorbu kvalitního vína. V blízkosti se nacházejí také malé vinařské usedlosti, které mohou sloužit pro propagaci Vašeho vlastního vína a rozvoj turistického ruchu. Vlastnictví tohoto pozemku Vám otevírá nespočet možností pro rozvoj Vašeho vlastního vinařského podnikání. Můžete vytvořit vlastní značku vína, rozšiřovat své know-how v oblasti vinohradnictví a získat prestižní místo na vinařské mapě daného regionu. Pokud jste zájemce o vinařské řemeslo a hledáte vhodný pozemek pro vytvoření vinařství, potom je tento pozemek skvělou volbou. Můžete se těšit na práci v harmonii s přírodou, načerpat inspiraci z vinných tradic regionu a nabídnout kvalitní víno svým zákazníkům. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

142 030 Kč
Prodej podílu / Sady / Vinice / Horní Dunajovice, okres Znojmochci zjistit více >

Senorady, pozemky, 380 m², rovina – pozemek

Senorady, pozemky, 380 m², rovina – pozemek - Pozemky Brno-venkov

Představujeme Vám nabídku pozemku o rozloze 380 m², který se nachází na idylickém místě na okraji malebné obce Senorady. Tento pozemek je zasazen do klidného a inspirativního prostředí, kde se snoubí pohoda venkovského života s bezprostřední blízkostí přírody. Parcela je ideálně situovaná na rovině a v územním plánu je vedená v plochách pro bydlení venkovského charakteru. Tato lokalita nabízí unikátní kombinaci klidu, soukromí a přitom dobré dostupnosti do nejbližších měst. Pozemek se nachází v těsné blízkosti s přírodou, což je ideální pro milovníky klidu, turistiky či cyklistiky. Zároveň vám blízkost Mohelna a Oslavan (5 a 8 km) zajistí všechnu potřebnou občanskou vybavenost. S Ivančicemi vzdálenými 11 km a Brnem 39 km se nabízí široké spektrum možností pro práci, vzdělávání či zábavu. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klid venkova s možností snadného přístupu do města. Pokud hledáte místo, kde budete moci realizovat svůj sen o bydlení v souladu s přírodou, a přitom nechcete ztrácet kontakt s civilizací, tento pozemek v Senoradech je pro Vás ideální volbou. Vřele doporučujeme osobní prohlídku, která Vám umožní na vlastní oči vidět a pocítit jedinečnou atmosféru tohoto místa. Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky, na které nejlépe posoudíte, zda je tato investice vhodná právě pro Vás, kontaktujte realitní makléřku.

760 000 Kč
Prodej / Bydlení / Senorady, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Skalka u Prostějova, prodej pozemek pro bydlení, 1 890 m2 - pozemek

Skalka u Prostějova, prodej pozemek pro bydlení, 1 890 m2 - pozemek - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o celkové výměře 1 890 m2 ve velmi pěkné lokalitě Drahanské vrchoviny. Jedná se o rovinatou parcelu o přibližné šíři cca 24 m v lokalitě nové moderní výstavby rodinných domů. Po domluvě lze koupit i větší parcelu, protože se pozemek bude oddělovat z větší výměry. Podle platného územního plánu je pozemek určen k výstavbě jednoho rodinného domu. Na hranici pozemku je vyvedena elektřina. Voda a veřejná kanalizace je v cestě před pozemkem. Plyn v ulici není, ale je také možné připojit. Veřejné osvětlení a dlážděná přístupová komunikace jsou nově vybudované, čímž získává pozemek na atraktivitě. Obec Skalka se nachází v Olomouckém kraji. Leží na křižovatce cest Brno - Prostějov – Olomouc. Žije zde přibližně 275 obyvatel. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém Prostějově vzdáleném cca 10 minut autem. Brno je vzdálené cca 58 km a Olomouc cca 28 km. Cestování autem je po rychlostní silnici nebo dálnici. Veřejnou dopravu zajistí IDOSOK. Obec je proslulá svými lázněmi. Prameny jsou využívány k léčebným koupelím a pitným kúrám, jejich příznivý účinek se projevuje především při léčbě chorob revmatického charakteru, cukrovky, poruch trávení, problémy se štítnou žlázou. V současné době provoz lázní zajišťuje obec Skalka. V roce 2004 prošly celkovou rekonstrukcí a modernizací. K dispozici veřejnosti je krásný lázeňský park, lze využívat minigolf, fotbalové hřiště, tenisový kurt či hřiště pro pétanque. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací nebo prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

info v RK
Prodej / Bydlení / Skalka, okres Prostějovchci zjistit více >

Štěpánov nad Svratkou, stavební pozemek, 539 m² – pozemek

Štěpánov nad Svratkou, stavební pozemek, 539 m² – pozemek - Pozemky Žďár nad Sázavou

Se souhlasem majitele Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek ve Štěpánově nad Svratkou o výměře 539 m2. Jedná se o pozemek zhruba obdélníkového tvaru o rozměrech cca 30 x 18 m, na rovině, velmi dobře přístupný přímo z veřejné komunikace se zpevněným povrchem (vlastník Městys Štěpánov). Elektřina, vodovod, plyn a kanalizace se nachází u komunikace při severní hranici pozemku. V platném územním plánu obce (viz příloha) je pozemek zařazen do ploch pro rodinné bydlení. Výhodou pozemku je jeho lokalizace v krásné přírodě předhůří Českomoravské vysočiny, přitom v dojezdové vzdálenosti větších měst. Rozsáhlý lesní komplex umožňující relaxaci je v těsném sousedství pozemku, řeka Svratka vzdálená pět minut chůze, hustá síť cyklostezek a množství zajímavostí v okolí (hrad Pernštejn, zřícenina hradu Zubštejna, národní přírodní památka Švařec, ledopády u Víru, obora Borovec…) nabízí nepřeberně možností trávení volného času. Štěpánov nad Svratkou je klidná a vyhledávaná lokalita s bezproblémovou dostupností jak do nedaleké Nedvědice, Bystřice nad Pernštejnem nebo Tišnova, tak do Brna vzdáleného 47 km. Autobusová zastávka je pět minut chůze od pozemku, vlak staví v Nedvědici vzdálené 6 km. Ve Štěpánově je dostupná základní občanská vybavenost, komplexní rozsah služeb potom v nedaleké Bystřici nad Pernštejnem. Cena k jednání včetně provize RK (zahrnuje plnou realitní podporu prodeje a veškerý právní servis) je 792 000 Kč, o více informací a prohlídku volejte makléři. S financováním Vám rádi pomůžeme.

792 000 Kč
Prodej / Bydlení / Štěpánov nad Svratkou, okres Žďár nad Sázavouchci zjistit více >

Ostopovice, prodej stavebního pozemku, 944 m², projektová dokumentace, sítě - pozemek

Ostopovice, prodej stavebního pozemku, 944 m², projektová dokumentace, sítě - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Máte sen o vlastním domě, který se nachází ve strategické a klidné lokalitě? Představujeme Vám ideální stavební pozemek v Ostopovicích, jen 3 km od Brna, který má vše, co potřebujete pro realizaci vašeho snu. Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 944 m2. Pozemek má ideální rozměry, šířku přibližně 22 metrů a délku přibližně 40 metrů, což poskytuje dostatek prostoru pro stavbu rodinného domu a zároveň pro vytvoření krásné zahrady nebo jiných volnočasových aktivit. Dle územního plánu je pozemek určen k bydlení. Je situován ve velmi žádané lokalitě, která kombinuje klidné prostředí s výbornou dostupností na dálnici D1 i do Brna. To znamená, že ať už pracujete v Brně nebo potřebujete rychle vyrazit na cesty, vždy budete mít rychlý a pohodlný přístup. Co je na tomto pozemku opravdu unikátní, je to, že máme k dispozici projektovou dokumentaci pro stavbu rodinného domu. To vám ušetří spoustu času a námahy, které byste museli věnovat výběru a přípravě projektu. Všechny potřebné inženýrské sítě - plyn, elektřina, voda a kanalizace - jsou již přímo na pozemku. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Začněte budovat svůj vysněný domov na tomto ideálním pozemku. Pozemek lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více informací o tomto skvělém nabídce.

7 490 000 Kč
Prodej / Bydlení / Ostopovice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Unkovice, stavební pozemek, 1.231 m2, sítě, příjezdová cesta, rovina - pozemek

Unkovice, stavební pozemek, 1.231 m2, sítě, příjezdová cesta, rovina - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek obdélníkového tvaru o celkové výměře 1.231 m2 nacházející se téměř na okraji obce Unkovice (autem cca 25 minut od centra Brna). Pozemek je v katastru nemovitostí vedený jako ostatní plocha a dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu - plochy bydlení čistého. Pozemek je obdélníkového tvaru s uliční šíří cca 14 m2. Všechny sítě se nachází na hranici pozemku a je možné se na ně napojit - elektřina, voda, plyn, kanalizace. Příjezd na pozemek je po obecní asfaltové komunikaci. Obec Unkovice leží asi 20 km na jih od Brna v těsné blízkosti obce Žabčice a asi 3 km od obcí Židlochovice a Hrušovany u Brna. Díky této poloze je v obci i v okolních obcích zajištěna veškerá občanská vybavenost a výborné autobusové a vlakové spojení. Přímo v Unkovicích je k dispozici základní i mateřská škola, dětské hřiště, restaurace, potraviny, kostel. V Žabčicích se dále nachází například pošta, koupaliště, sportovní hala, tenisové kurty, skatepark. Jedná se o vinařskou obec a vede tudy také cyklostezka Brno - Vídeň. Koupi pozemku lze financovat i hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

3 900 000 Kč
Prodej / Bydlení / Unkovice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 73

TOPlist