• goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Chtěla bych poděkovat paní makléřce i manažerce
Chtěla bych poděkovat paní makléřce i manažerce - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
Děkujeme za skvělé služby paní Magdě Zapletalové.
Děkujeme za skvělé služby paní Magdě Zapletalové. - obrázek č. 1Prodáno
za 2,5 měsíce
Dobrý den, přes Vaši realitní kancelář jsme měli možnost
Dobrý den, přes Vaši realitní kancelář jsme měli možnost - obrázek č. 1Prodáno
za 1,5 měsíce
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Pozemky

Pozemky k prodeji či pronájmu

Toužíte po vlastním pozemku, na kterém byste si mohli postavit dům podle vašich představ? Nebo jste vždy snili o vlastní zahradě, na které byste mohli hospodařit? Proměňte vaše přání ve skutečnost a vyberte si z naší aktuální nabídky pozemků k prodeji či k pronájmu.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Pozemky

Pozemky k prodeji či pronájmu

Konice - Runářov, stavební pozemek, 1988 m2, sítě, příjezdová cesta - pozemek

Konice - Runářov, stavební pozemek, 1988 m2, sítě, příjezdová cesta - pozemek - Pozemky Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře cca 1988 m2 v katastrálním území obce Konice - Runářov. Pozemek se skládá z několika parcel vedených jako zastavěná plocha a nádvoří, zahrada a ostatní plocha a dle platného územního plánu je určen k výstavbě – plochy smíšené obytné venkovské. Jedná se o zajímavý pozemek ve velmi klidné lokalitě, sousedící s obytnou zástavbou, přitom s naprostým soukromím, v krásném prostředí 3 km od města Konice. Pozemek je obdélníkového tvaru, je částečně rovinatý i mírně svažitý, na spodní rovinaté části je zdemolovaná stavba s číslem popisným, kde ještě probíhá dovyklizení. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace a část příjezdové cesty je travnatá. Na pozemku je přivedena elektřina, voda je cca do 50 m od hranice pozemku a dále je zde možnost vybudovat studnu (nalezen soutok 3 pramenů). Na pozemku jsou vysazeny ovocné stromky, občasně jehličnany, celý pozemek je oplocen a je zde vybudován podzemní sklep, který lze zachovat.  Obec Runářov má základní občanskou vybavenost, veškerá občanská vybavenost je ve 3 km vzdáleném městečku Konice. Okolí nabízí možnost krásných procházek, cykloturistiku, v okolí lesy, oblast chat a chalup. Dobrá dostupnost do okolních měst a obcí – Prostějova, Litovle, Olomouce a pod., v obci autobusová doprava, vlaková doprava z Konice.   S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 000 Kč
Prodej / Bydlení / Konice, okres Prostějovchci zjistit více >

Zlín - Štípa, stavební pozemek, 1070 m², projekt, sítě, příjezdová cesta – pozemek

Zlín - Štípa, stavební pozemek, 1070 m², projekt, sítě, příjezdová cesta – pozemek - Pozemky Zlín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1070 m2 v katastrálním území obce Štípa. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako zahrada a orná půda, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Jedná se o zajímavý pozemek v žádané a klidné části obce Štípa, sousedící s obytnou zástavbou rodinných domů. Přístupný je z obou stran. Je rovinatý a v části, kde je plánovaná výstavba domu lehce svažitý do ulice. Uliční šíře je cca 17 m, do hloubky asi 20 m, a dále pokračuje šíří 12,5 m. K tomuto pozemku je rozpracovaná projektová dokumentace domu, kterou lze dokončit dle Vašich požadavků. Samotný projekt v aktuální fázi zpracování je součástí prodeje. Projektem je dvou patrový bungalov, o ploše 120 m2 každého patra. který lze vystavět např. jako vícegenerační, nebo dvě separovaná bydlení. Dole je plánována garáž a dvě stání před domem. Elektřina je na pozemku a zbylé inženýrské sítě jsou cca 5 m od pozemku. V obci Štípa je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst: Zlína, Slušovic, Otrokovic, Fryštáku. V okolí jsou turisticky zajímavá místa jako např. rozhledny, zámky, hrady a přehrady. V samotné Štípě je jedna z nevyhledávanějších českých Zoo, dále pak poutní kostel Narození Panny Marie. Krásné okolí, příroda a spousta míst nabízí možnosti pro procházky a chvíle odpočinku. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda poloha tohoto pozemku je vhodná právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 490 000 Kč
Prodej / Bydlení / Zlín, okres Zlínchci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 75

TOPlist