Hlavní stránka » Naše služby

Naše služby

Vyznat se ve spleti realitních kanceláří, které nabízejí svoje služby, je pro člověka, který neprodává svoji nemovitost každý den, poměrně složité. Jak rozpoznat, která kancelář je solidní a spolehlivá? Která kancelář garantuje splnění všech Vašich požadavků a to co o sobě říká, opravdu splní? To se pozná vetšinou až po první konkrétní zkušenosti – a ta může být i hořká a tudíž první a zároveň poslední.

Zkušenost s realitní kanceláří COLOSEUM NEMOVITOSTI již mělo tisíce klientů, mnozí i opakovaně, a jejich spokojenost je důkazem toho, že to, co děláme je na opravdu špičkové úrovni. Jinak by se k nám asi stěží znovu vraceli s žádostí o naše služby.

Nám totiž na našich klientech skutečně záleží!

Služby, které nabízíme, dokážeme do puntíku splnit, protože každou, i sebemenší maličkost dotahujeme do konce. Ke každému prodávajícímu přistupujeme velmi individuálně a pro každou nemovitost hledáme ideálního kupce. Našim cílem je spokojenost všech zúčastněných stran.

Výčet jen části našich služeb:

 • Prodej, pronájem a výkup rodinných domů, bytů, pozemků, chat, chalup, komerčních nemovitostí a objektů.
 • Odhady tržních cen nemovitostí a odhady pro dědické řízení.
 • Vyplácení a řešení exekucí, zřizování i vymazávání zástavních práv, předkupních práv, věcných břemen apod.
 • Naši makléři jsou Vám k dispozici v průběhu každého dne, a to po celý týden. Prohlídky nemovitostí tak mohou být domlouvány na nejdřívější možné termíny.
 • O každého prodávajícího i kupujícího se individuálně a pečlivě stará jeden osobní makléř.
 • Všichni makléři jsou profesionálové ve svém oboru, prošli certifikací a odbornou zkouškou z realitních znalostí a dovedností a jsou neustále proškolováni o novinkách, které se dějí na realitním trhu.
 • Makléři dokonale znají svoji lokalitu, a to z toho důvodu, že každý makléř se specializuje pouze na svůj region a tudíž má naprosto detailní přehled o tržních cenách a místních poměrech. Tato specializace vede k tomu, že makléř Vám dokáže poradit, jak ideálně nastavit kupní cenu a zohlední místní poměry do způsobu a formy prodeje nemovitosti. Zkrátka bude s každou zakázkou pracovat individuálně.
 • Pracujeme s neustále aktualizovaným seznamem poptávajících klientů. Do tohoto seznamu zapisujeme naše zákazníky, kteří nás pověřili, abychom jim hledali nemovitost ke koupi. V současné době máme na tomto seznamu napsáno více jak 50.000 klientů, kteří přes nás hledají bydlení.
 • Každá nově nabraná nemovitost k prodeji je v první fázi nabídnuta našim poptávajícím klientům.
 • Prezentaci nemovitosti profesionálně zpracujeme včetně odborné a precizní fotodokumentace.
 • Nemovitost inzerujeme na neuvěřitelných 76 inzertních serverech, takže Váš inzerát vidí opravdu každý.
 • Naši makléři se o klienty starají a neustále informují o průběhu obchodu, aby klienti měli vždy přehled co se děje a co se bude dít v následujícím období.
 • Naše stránky www.rkcoloseum.cz jsou klienty jedny z nejvyhledávanějších inzertních webů na Moravě. Její vyhledávanost je dokonce větší než návštěvnost některých inzertních portálů, které se zabývají pouze inzercí nemovitostí. Důsledkem takovéto vysoké návštěvnosti našeho webu je obrovský počet poptávajících klientů téměř na každou prodávanou nemovitost. O této vyhledávanosti se můžete přesvědčit na nezávislé monitorovací stránce www.toplist.cz
 • Ke všem právním úkonům využíváme tým známé a renomované advokátní kanceláře Lůdl, Vašíček, advokáti v.o.s., která je řádně zapsaná v Advokátní komoře ČR.
 • Sejmeme z Vás všechny starosti týkající se prodeje a převodu nemovitosti.
 • Zařídíme předání nemovitosti novému majiteli včetně vyhotovení předávacího protokolu a vyřízení přepisu energií.
 • Zdarma Vám vyřídíme úvěr nebo dofinancování Vaší nové nemovitosti prostřednictvím služby COLOSEUM HYPOTÉKA.

Nejde ale o to, co o sobě říkáme my, ale o to, jak jsou s výsledky naší práce spokojení naši klienti. Jejich názory si můžete přečíst zde

Občas od cizích lidí slyšíme, že "některé nemovitosti jsou přece neprodejné". My tvrdíme, že s naším servisem a pílí dokážeme prodat takřka jakoukoli nemovitost! Vyzkoušejte si nás a budete mile překvapeni, co dokážeme!

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů s realitní kanceláří je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ 00020869, internetová adresa www.coi.cz.

TOPlist