• goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Po zkušenostech s jinými realitními makléři můžu prohlásit..
Po zkušenostech s jinými realitními makléři můžu prohlásit pane Veverko, - obrázek č. 1Prodáno
za 3 dny
S paní Rožnovskou jsem se poprvé setkal až při podpisu..
S paní Rožnovskou jsem se poprvé setkal až při podpisu rezervační smlouvy, - obrázek č. 1
Chtěla bych Vám tímto poděkovat za výbornou a profesionální..
Chtěla bych Vám tímto poděkovat za výbornou a profesionální spolupráci při - obrázek č. 1
Hlavní stránka » Chci koupit

Nemovitosti k prodeji

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 191 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji nemovitosti v okresech Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI , a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Nemovitosti k prodeji

Bedihošť, RD dvě bytové jednotky + prostory k podnikání, hospodářská stavení, zahrada, studna, garáž – komerce

Bedihošť, RD dvě bytové jednotky + prostory k podnikání, hospodářská stavení, zahrada, studna, garáž – komerce - Komerční Prostějov

Chcete podnikat doma? Nechcete už dojíždět do zaměstnání? Nabízíme k prodeji velký rodinný dům v Bedihošti s bytovými jednotkami 4+1 o přibližné rozloze 133 m2 a 3+1 o přibližné rozloze 105 m2. Součástí je i velký průjezd 30 m2. Zastavěná plocha domu je přibližně 187 m2. Celý dům je podsklepený. Na dům navazují zděné, velmi zachovalé hospodářské stavby a stodola o přibližné ploše 600 m2, zatravněný dvůr s vlastní studnou s pitnou vodou o ploše 560 m2. Dům je vhodný pro bydlení a kanceláře, hospodářská stavení byla určena pro dobytek a domácí zvířata, stodola je vhodná pro zahradní techniku. V prostorách lze například zřídit stolařskou dílnu i se skladovacími prostory, vhodné pro větší veterinární ordinaci nebo kliniku. Jako další využití se nabízí různé dílny a sklady, pěstování zeleniny, drůbeže, žampiónů, hlívy ústřičné apod. Na dvoře je vzrostlá moruše a vzrostlý ořešák. V hospodářské budově je garáž. Za stodolou se rozprostírá zahrada o přibližné ploše 1.321 m2 se studnou, s černozemní nejúrodnější půdou. Celý objekt se nachází v rovinaté krajině, 4,5 km jihovýchodně od Prostějova. Lokalita je velmi žádaná pro svou klidnou, ale lehce dostupnou polohu. Do Bedihoště se snadno dostanete na vlakem, autobusem, na kole, kolem celého Bedihoště vede nová cyklostezka. Naleznete zde mateřskou školu, I. A II. Stupeň základní školy, lékaře, smíšené zboží, vyhlášené zahradnictví, motorest, sportbar, cukrárnu. V Blízkosti - na kraji Prostějova je obchodní centrum Arkáda, KFC, Jysk, OBI, Tesco cca 8 km. Možnost využití volného času: blízké lázně Skalka, Tovačovská jezera, Plumlovská přehrada, proslavené tenisové kurty v Prostějově, cyklostezky. 20 km do Olomouce a ZOO Svatý Kopeček. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Za účelem prohlídky kontaktujte makléře. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

4 200 000 Kč
Prodej / Výroba / Bedihošť, okres Prostějovchci zjistit více >

Bedihošť, RD dvě bytové jednotky, zahrada, studna, garáž, hospodářská stavení – rodinný dům

Bedihošť, RD dvě bytové jednotky, zahrada, studna, garáž, hospodářská stavení – rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme k prodeji velký rodinný dům v malebné obci Bedihošť, která se nachází v Olomouckém kraji, necelých 5 km jihovýchodně od Prostějova. V rodinném domě jsou dvě bytové jednotky s dispozicemi 4+1 o rozloze 133 m2 a 3+1 o rozloze 105 m2. Uliční šíře domu je 21,70 bm, součástí je i velký průjezd o velikosti 30 m2. Podlahová plocha domu je 187 m2. Celý dům je podsklepený. Na dům navazují zděné, velmi zachovalé hospodářské stavby a stodola o přibližné ploše 600 m2, zatravněný dvůr s vlastní studnou s pitnou vodou o ploše 560 m2. Na dvoře je vzrostlá moruše a vzrostlý ořešák. V hospodářské budově je garáž. Za stodolou se rozprostírá zahrada o ploše 1.321 m2 se studnou, s černozemní nejúrodnější půdou. Lokalita je velmi žádaná pro svou klidnou, ale lehce dostupnou polohu. Do Bedihoště se snadno dostanete vlakem, autobusem, ale i na kole, jelikož kolem celého Bedihoště vede nová cyklostezka. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností – naleznete zde mateřskou školu, I. A II. stupeň základní školy, lékaře, smíšené zboží, vyhlášené zahradnictví, motorest, sportbar, cukrárnu. V Blízkosti - na okraji Prostějova je obchodní centrum Arkáda, KFC, Jysk, OBI, Tesco cca 8 km. Možnost využití volného času: blízké lázně Skalka, Tovačovská jezera, Plumlovská přehrada, proslavené tenisové kurty v Prostějově, 20 km do Olomouce a ZOO Svatý Kopeček. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Za účelem prohlídky kontaktujte makléře. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

4 200 000 Kč
Prodej / Rodinný / Bedihošť, okres Prostějovchci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 191

TOPlist