• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Jsou šikovní, poradí a doporučí optimální postup, při..
Jsou šikovní, poradí a doporučí optimální postup, při prodeji bytu. - obrázek č. 1Prodáno
za 2 měsíce
Pronájem bytu 1+kk, Brno - Trnitá
Pronájem bytu 1+kk, Brno - Trnitá - obrázek č. 1Prodáno
za 15 dnů
Paní Krejčová ví co dělá a dělá to velmi dobře.
Paní Krejčová ví co dělá a dělá to velmi dobře. - obrázek č. 1Prodáno
za 3 měsíce
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej nemovitostí » Blansko

Prodej nemovitostí Blansko

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 33 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji nemovitosti v okresech Blansko a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Prodej nemovitostí Blansko

Černá Hora - zemědělský pozemek, 312 m2 – pozemek

Černá Hora - zemědělský pozemek, 312 m2 – pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji jen mírně svažitou zemědělskou parcelu o celkové výměře 312 m2 na příjezdu do obce Černá Hora. Uliční šíře parcely je 7,5 m, délka 39 m. Inženýrské sítě se nacházejí ve vzdálenosti do 300 m od hranice parcely, k níž vede asfaltová příjezdová cesta směrem od Brna. Parcela je zapachtovaná a obdělávaná zemědělským družstvem. Lze ji také využít například pro umístění včelínu, umístění prodejního stánku zemědělských výpěstků, atd. Nebo jako malou investici pro ochranu vašich úspor před znehodnocením inflací. Parcela je v územním plánu zařazena do ploch zemědělských. Plochy slouží pro zařízení, činnosti a děje související s hospodařením na zemědělské půdě. Přípustné využití: - hospodaření na ZPF, stavby, zařízení a jiná opatření pro zemědělství – související dopravní a technická infrastruktura, liniové stavby dopravní a technické infrastruktury – opatření pro zachováním ekologické rovnováhy území – opatření pro přispívající k vyšší retenci a estetické hodnoty krajiny Městys Černá Hora se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Je situován na jižní okraj Boskovické brázdy, chráněn vrchy Bukovice – 500 m n. m., Ješetín (424 m n. m.) a Pasekou, na jehož ostrohu je situován hrad. Žije zde přibližně 2 100 obyvatel a disponuje veškerou občanskou vybaveností. Cena je včetně provize a veškerých poplatků. Pro více informací kontaktujte makléřku.

157 730 Kč
Prodej / Pole / Černá Hora, okres Blanskochci zjistit více >

Rájec - Jestřebí - RD 5+1 164 m2, pozemek 190 m2, garáž, sklep - rodinný dům

Rájec - Jestřebí - RD 5+1 164 m2, pozemek 190 m2, garáž, sklep - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům s dvorem, dvěma terasami a neuvěřitelným výhledem do přírody, přímo uprostřed města Rájec-Jestřabí s veškerou občanskou vybaveností, vzdáleného pouhých 5 km od Blanska. Dispozice domu tvoří 5+1 o celkové užitné ploše 164 m2 (117 m2 dům + 47 m2 garáž a sklepní prostory). Svou polohou dům nabízí vzácnou kombinaci přírody a dostupnosti služeb, kterou jen tak jinde nenajdete. Dům je dostupný z ulice předním vchodem, dále uličkou s brankou a vchodem bočním a také zadním vjezdem s bránou hned kolem rybníka. Energetické optimalizaci zásadně pomáhá krb, který je umístěný přímo uprostřed domu. Komínovým efektem se teplo svévolně dostává z obývacího pokoje do patra a není třeba využívat drahé energetické zdroje. Dům má ve všech pokojí moderní plastová okna. Obývací pokoj je dveřmi propojený s druhou vstupní místností (20,6 m2), ve které byl obchod a opravna oděvů. Můžete se rozhodnout, zda využijete místnost s bývalým obchodem k podnikání nebo ho propojíte s aktuálním obývacím pokojem a vznikne vám tak prostor pro obývací místnost domu o rozloze 38 m2. Přes chodbu (7 m2) se samostatným wc (1,1 m2) a vstupem na první terasu (4,2 m2) s masivní zastřešenou dřevěnou pergolou se dostaneme do kuchyně (9,45 m2) s jídelním koutem, spíží (2,6 m2) a francouzským oknem, které zpřístupňuje průchod k dominantě tohoto prostoru. Tou je druhá terasa (12 m2) plná zeleně s výhledem na rybník, který se nachází přímo za dvorem. Ve druhém patře je k dispozici prostorná ložnice (22 m2) s pracovním koutem (je možné ji rozdělit na dvě menší místnosti) a dva pokoje (16 m2 a 13 m2) mezi kterými se nachází koupelna (3,5 m2) se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Sklepní prostory (31 m2) vedle garáže (16 m2) byly dříve užívány jako prádelna, sklep a sklad zeleniny. Přístup do dvora s možností vjezdu a parkování je ze zadní části domu. Plocha pozemku včetně dvorku činí 190 m2. Relaxovat můžete na terase nebo přímo na dvorku, který poskytne prostor pro bazén, zahrádku i parkování pro auto. Otevřením vstupních vrat na dvůr se vám nabídne pohled přímo na rybník. Mezi bránou a rybníkem je průjezd na automobil. Ulička za branou je slepá a máte tedy dostatek soukromí. Obchod jen 30 metrů a základní škola 190 metrů od domu. Ve vzdálenosti do 500 metrů je několik obchodů, restaurace, drogerie, pošta, zahradnictví, škola i gymnázium. Nedaleko je i Zámek s rozlehlým anglickým parkem. Pro více informací či prohlídku neváhejte kontaktovat realitní makléřku.

4 999 999 Kč
Prodej / Rodinný / Rájec-Jestřebí, okres Blanskochci zjistit více >

Velenov, okres Blansko, RD cca 10 místností, připraven k rekonstrukci, pozemek 2.287 m2 - rodinný dům

Velenov, okres Blansko, RD cca 10 místností, připraven k rekonstrukci, pozemek 2.287 m2 - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme k prodeji rodinný dům s cca 10-ti místnostmi na krásném místě s výhledem do okolní krajiny, v obci Velenov, okres Blansko. Dům je připravený k rekonstrukci - zdivo je podřezané, bez vlhkosti, omítky a podlahy jsou odstraněny, není tedy třeba draze platit odvoz sutě a vše odkopávat, toto má zásadní vliv na úsporu nákladů spojených s rekonstrukcí. Je možné měnit dispozici příček a přizpůsobit si tak finální vzhled interiéru dle představ nového majitele. Nemovitost je vhodná například jako sídlo firmy, honosná vila, zemědělská usedlost i s výrobou, penzion nebo jiné rekreační zařízení. Taktéž se dá v domě vybudovat několik bytových jednotek. Dále je možné využít také podkroví domu jako prostory k bydlení. Pozemek o celkové výměře 2.287 m2 je v mírném sklonu. Vejde se na něj např. tenisový kurt či plocha pro jiné sportovní vyžití, bazén atd. Příjezd na zahradu je možný přímo z komunikace k přilehlé garáži. Dům je napojitelný na veškeré inženýrské sítě, disponuje dokonce vlastní studánkou v klenutém sklepě. Obec Velenov se nachází východním směrem od města Boskovice v úpatí Drahanské vrchoviny. Nedaleko je přírodní rezervace Vratíkov a také vyhledávaná rekreační lokalita Suchý. V obci je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RK
Prodej / Rodinný / Velenov, okres Blanskochci zjistit více >

Jedovnice, OV 3+1, 86 m2, balkon, sklep, rekonstrukce – byt

Jedovnice, OV 3+1, 86 m2, balkon, sklep, rekonstrukce – byt - Byty Blansko

K prodeji nabízíme prostorný byt 3+1 v osobním vlastnictví o celkové výměře 86 m2. Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí včetně stropů, omítek, odpadů, rozvodů i podlah, a byla dokončena v červnu 2021. Bytová jednotka je velmi prakticky řešena dispozičně, s dostatkem úložných a šatních prostor, jak je možno vidět na půdorysu bytu. Z obývací místnosti (19 m2) i kuchyně (11,2 m2) vede vstup na balkon (5,76 m2). Prostorné ložnice (18 m2 a 12 m2) s šatnou (2,88 m2) a úložné prostory na chodbě (10,6 m2 ) zajišťují dostatečný komfort i početnější rodině. Toaleta je řešena samostatně a v koupelně je umístěna vana i sprchový kout. Nový vlastník této nemovitosti jistě ocení klimatizační jednotku, vestavěný nábytek na míru a úložnou místnost s bezpečnostními dveřmi na chodbě před bytem (2,6 m2). Mimo ni náleží k bytu i sklepní kóje. Městys Jedovnice leží ve vyhledávané lokalitě moravského krasu, 10 km od Blanska a 25 km severně od Brna. Najdete zde společenský i kulturní život a širokou občanskou vybavenost - Rybník Olšovec s kempem, mateřská, základní i střední škola, restaurace, obchody, zdravotní centrum, bankomat, benzínová pumpa a další. Energetický průkaz nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Pro více informací či termín prohlídky neváhejte kontaktovat realitní makléřku.

info v RK
Prodej / 3+1 / Jedovnice, okres Blanskochci zjistit více >

Doubravice nad Svitavou, prodej RD 2+1, zahrada 1936 m², zařízený - rodinný dům

Doubravice nad Svitavou, prodej RD 2+1, zahrada 1936 m², zařízený - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji samostatně stojící, prostorný rodinný dům s krásnou zahradou na břehu řeky Svitavy, v obci Doubravice nad Svitavou. Obec leží na trase Boskovice – Blansko, s dobrou dostupností do obou těchto měst, nemovitost je určena k trvalému bydlení i jako rekreační chalupa. Dům o dispozici 2+1 a užitnou plochu 110 m2, stojí na pozemku s celkovou výměrou 1936 m2. Pozemek je kompletně oplocen s možností vjezdu. Zastavěná plocha 150 m2 a přilehlá rovinatá zahrada má výměru přibližně 1786 m2. Jedná se o krásné klidné místo přímo u vody, obklopené zelení. Dnešní doba tak trochu vybízí k soběstačnosti a nezávislosti. Pokud vám dává smysl vypěstovat si vlastní potraviny, zeleninu, ovoce atd., být nezávislí na dodavatelích energií, žít v souladu s přírodou, pak je toto místo vhodné právě pro vás. Jedná se o RD postavený v 17. století bez památkové ochrany. Dům byl postaven na břehu rybníka, původně pro zámeckého porybného. Sloužil však také po 2 století jako zájezdní hostinec a kovárna k zámku Rájec nad Svitavou. Poté, co vrchnost rozhodla o vysušení a zrušení rybníka, došlo k přeměně vodní plochy na pole. Později byl dům prodán a sloužil jako selská usedlost a to po celé jedno století. Dalších 50 let, až do současnosti je využíván jako rekreační chalupa. Historie na vás zde dýchá z každé stěny, z každého trámu. Nemovitost má rozlehlou půdu a částečné podsklepení. Dominantou domu je velký obývací pokoj. Mimo hlavní stavení je zde ještě zděná kůlna na skladování nářadí a chata v druhé části zahrady. Nemovitost je bez připojení k sítím, voda je získávána z vlastní studny, odpady jsou řešeny septikem s trativody a je zde suché WC. Vaří se na plynu z propanbutanových lahví nebo na sporáku dřevem. Elektřinu zajišťují fotovoltaické panely 2500W a větrná elektrárna. Množství elektřiny je limitováno velikostí a stavem akumulátorů, které nejsou momentálně v dobrém stavu. Dům skýtá velký potenciál, je postaven částečně s kamene ale převážně s cihel a nebyla zde nalezena žádná spodní vlhkost. Částečná rekonstrukce zde proběhla v roce 2006. V obci je škola, školka, obchod i restaurace. Dopravu do okolních měst zajišťuje autobusové i vlakové spojení. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém Blansku s dojezdem do 10 minut, nebo v Boskovicích 7 km. V Brně jste za 35 minut autem. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme, Pro více informací či případnou prohlídku prosím kontaktujte realitního makléře.

2 990 000 Kč
Prodej / Rodinný / Doubravice nad Svitavou, okres Blanskochci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 33

TOPlist