• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Pronájem bytu 1+kk, Brno - Veveří
Pronájem bytu 1+kk, Brno - Veveří - obrázek č. 1Prodáno
za 1 měsíc
Oceňuji jeho skvělý přístup k práci, srozumitelně podávané..
Oceňuji jeho skvělý přístup k práci, srozumitelně podávané informace, dodržování termínů a bezproblémové předání nemovitosti. - obrázek č. 1Prodáno
za 60 dnů
Pan Nádeníček je úžasný člověk, profesionál, který nás..
Pan Nádeníček je úžasný člověk, profesionál, který nás neustále kontaktoval, o postupu prodeje pravidelně informoval, zajímal se o to, jak se máme :-). - obrázek č. 1Prodáno
za 7 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej nemovitostí » Brno-venkov

Prodej nemovitostí Brno-venkov

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 28 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji nemovitosti v okresech Brno-venkov a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Prodej nemovitostí Brno-venkov

Lomnička, orná půda, 3 493m² - pozemek

Lomnička, orná půda, 3 493m² - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme na prodej investiční pozemek, který je v současné době vedený na katastru nemovitostí jako orná půda. Pozemek o celkové výměře 3'493m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a je v blízkosti území určeného k výstavbě rodinných domů. Pozemek má zhruba trojúhelníkový tvar a ze sítí je v těsné blízkosti pouze voda a kanalizace. Poloha pozemku je strategická pro možnost výstavby na sousedních parcelách a je proto předpoklad, že v příští úpravě územního plánu se tento pozemek může stát stavebním a sítě a komunikace budou přivedeny až k námi prodávanému pozemku. Vzhledem k tomu, že jak orná půda tak stavební pozemky neustále rostou v ceně, tak se jedná o velmi výhodnou investiční příležitost. Lomnička je obec v okres Brno-venkov a nachází se přibližně 2 kilometry severně od Tišnova jen 3 minuty jízdy autem. Údolí je součástí Boskovické brázdy a protéká jím potok Besének. Údolí je ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice. Do Brna je to autem cca 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší turistiky, tak i cykloturistiky. Při osobní prohlídce můžete nejlépe posoudit, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro Vaše záměry, proto neváhejte a kontaktujte makléře, který Vám pozemek ukáže. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 490 000 Kč
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Hradčany u Tišnova, prodej RD 5+kk, zahrada, garáž - rodinný dům

Hradčany u Tišnova, prodej RD 5+kk, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení majitelů rodinný dům o dispozici 5 + KK. Nemovitost je na "velmi dobré adrese" a tou přeci Hradčany jsou. Ty naše jsou sice u Brna, ale stále to jsou Hradčany! Navíc má tato nemovitost krásný výhled do krajiny, rozumně velkou zahrádku se zahradním domkem a venkovním grilem. Na horní část pozemku je vjezd a vstup z veřejné asfaltové komunikace. U vstupu do domu je garáž a dostatek prostoru pro zaparkování dalšího vozu. Vstoupíme-li do domu, dostaneme se do prostorné předsíně a dále do komunikační haly. Z této haly je vstup na wc a do 3 prostorných pokojů, jejichž využití je jen na vůli majitelů. Ze dvou pokojů je vstup na velmi prostorný balkon s orientací k západu. V současnosti jsou 2 pokoje využity jako ložnice a jeden jako obývací pokoj. Z komunikační haly rovněž vede schodiště do půdního prostoru a pak dolů, kde se nachází velký obývací pokoj s krbem a vstupem do zahrady. Tento pokoj je propojený s prostorným kuchyňským a jídelním koutem. Je zde ještě jeden menší pokoj a velká prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem. Dále je zde také prostor pro technické vybavení domu či dílnu pro kutila. Z venkovního prostoru jsou na této úrovni přístupné 2 menší sklady na zahradní nářadí či výpěstky. Majitelka by ráda bydlela v Tišnově v bytě s výhledem, nejlépe někde poblíž letního kina. V případě vyššího patra je nutný výtah. Směna s doplatkem je možná. Dům je v dobrém technickém stavu. Je napojen na veškeré sítě i kanalizaci. Vytápění je ústřední plynové. Ohřev vody pro koupelnu je oddělený od ohřevu pro kuchyni. PENB nebyl dodán - z toho důvodu uvádíme třídu G. Hradčany leží v údolí Svratky a do Brna je to autem 15-20 minut podle hustoty provozu, ale jet se dá s výhodou i vlakem, který během dne jezdí co půl hodiny a hlavně jste odtud za chvíli na Vysočině. Hradčany jsou malá a klidná obec a vzhledem k právě probíhající výstavbě silničního obchvatu budou ještě klidnější a zdravější obcí. Veškeré služby včetně nemocnice, škol a to i středních jsou cca 3 minuty autem v Tišnově a tam je i několik supermarketů včetně těch s technickými produkty. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

9 400 000 Kč
Prodej / Rodinný / Hradčany, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Drásov, prodej poloviny RD o dispozici 2+KK 38,5 m², zahrada, garáž - rodinný dům

Drásov, prodej poloviny RD o dispozici 2+KK 38,5 m², zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme polovinu rodinného domu v obci Drásov, který se nachází mezi Kuřimí a Tišnovem. Prodává se tedy část nemovitosti se zahradou, velkou garáží a dalšími zahradními stavbami. Prodávaná část (bytová jednotka) je o dispozici 2 pokoje s kuchyňským koutem, prodej je včetně velké části vybavení. Nemovitost v současnosti prochází právním rozdělením na 2 bytové jednotky a následně bude rozdělen i pozemek. Interiér prodávané poloviny byl nedávno designově rekonstruován a je prodáván z důvodu rozvoje podnikatelských aktivit majitele, kterým už prostorově nevyhovuje a i rodina majitele potřebuje více prostoru. V současnosti je vstup ze společné předsíně do hlavního obytného prostoru s bohatě dimensovanou designovou kuchyňskou linkou. Na tento pokoj navazuje menší ložnice a pak ještě je průchod do chodby, která vám umožní vstup do koupelny, na wc a do prostoru s technickým vybavením. Je ale možné vybudovat vlastní vstup a vstup do půdního prostoru a zřídit zde další obytné prostory. K této bytové jednotce dále náleží prostorná garáž a větší a menší skladovací prostor pro zahradní nářadí, produkty (sklípek) a zahrada. Celková plocha pozemku bude někde kolem 520 m2. PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Obec Drásov disponuje plnou občanskou vybaveností a další naleznete v nedalekém Tišnově či Brně. Lokalita, ve které se obec nachází, je součástí Boskovické brázdy a protéká jí potok Lubě. Údolí je ohraničené nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější jsou Klucanina a Čebínka, oba s rozhlednami. Do Brna je to autem cca 20 minut, popřípadě z Tišnova či Čebína do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V nedalekém Tišnově jsou kromě občanské vybavenosti i školy včetně středních odborných škol a gymnázia. V okolí je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší turistiky, tak i cykloturistiky. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

3 950 000 Kč
Prodej / Rodinný / Drásov, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Lomnička, orná půda, 1 066m² - pozemek

Lomnička, orná půda, 1 066m² - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek, který je v současné době vedený na katastru nemovitosti jako orná půda. Pozemek o celkové výměře 1 066 m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a navazuje na již zastavěnou oblast. Šíře parcely je 12,5 m, délka 90 m a v blízkosti vede zpevněná asfaltová příjezdová komunikace. Bohužel na obecní pozemky a tuto komunikaci se lze dostat jedině přes další soukromou parcelu - je tedy přístup třeba vyřešit buď odkoupením části tohoto dalšího pozemku, nebo vysoudit (ke každému pozemku musí být ze zákona přístup). Uvedená cena je za m2. Lomnička je obec v okres Brno-venkov a nachází se jen 3 minuty jízdy autem od Tišnova v Boskovické brázdě, v údolí potoka Besének ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice, přibližně 2 kilometry severně od Tišnova. Do Brna je to autem cca 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda, podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší, tak i cykloturistiky. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

430 000 Kč
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Ivančice, OV 3+1, 78 m2, po rekonstrukci, lodžie, nízké náklady – byt

Ivančice, OV 3+1, 78 m2, po rekonstrukci, lodžie, nízké náklady – byt - Byty Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velice hezký, prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 nacházející se ve 2. nadzemním podlaží bytového domu v Ivančicích na ulici Polní. Byt prošel zdařilou rekonstrukcí - zděné jádro včetně elektřiny, výměna oken, kuchyňská linka, plovoucí podlaha v největším pokoji, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře, jističe. Celková podlahová plocha bytu činí cca 73 m2 + lodžie (cca 4,7 m2) + sklepní kóje (cca 2 m2). Dětský pokoj (cca 21 m2) a kuchyň s jídelnou (cca 12 m2) jsou orientované na sever, obývací pokoj (cca 16 m2) a ložnice (cca 12 m2) jsou orientované na jih. Díky tomu je byt prosvětlený po celý den a působí velmi vzdušně. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou lodžii. Všechny pokoje jsou neprůchozí a velkou výhodou je také pěkný výhled do zeleně ze všech místností, několik dětských hřišť a bezproblémové parkování přímo u domu. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny centrálně. Dům prošel kompletní revitalizací - zateplení, fasáda, střecha, stoupačky. V rámci platby do fondu oprav se nesplácí žádný úvěr, výhodou jsou tedy i nízké měsíční zálohy. K dispozici je také společná kočárkárna a sušárna v domě. Město Ivančice se nachází v okrese Brno - venkov asi 25 minut autem od Brna a disponuje plnou občanskou vybaveností - mateřské školy, základní školy, gymnázium, obchody, lékaři, nemocnice, restaurace, kino, sportovní hala. Poloha domu je spíše na okraji města, takže v blízkosti přírody a přitom jen asi 600 metrů od obchodního centra, k autobusové zastávce, či ke škole. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Na bytě neváznou žádné právní vady, zástavní práva ani věcná břemena, proto je možné koupi bytu jednoduše financovat i hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

4 450 000 Kč
Prodej / 3+1 / Ivančice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Pozořice, RD 3+1, zahrada, k rekonstrukci, sklep – rodinný dům

Pozořice, RD 3+1, zahrada, k rekonstrukci, sklep – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám řadový rodinný dům 3+1 s užitnou plochou přibližně 128m2 v Pozořicích u Brna. Dům má nadstandardní uliční šíři a jako jeden z mála okolních vychází z tradiční výstavby. Jeho součástí je dvorek s malou stodolou a zděnými přístavky, které vybízí k realizaci vašich nápadů (sauna, dílna atd.). Původní dispozice domu byla přebudována na 3+1 s velmi prostorným obývacím pokojem, volně napojenou kuchyní a dalšími dvěma pokoji. Možnost vybudování další bytové jednotky v prostorách půdy. Z uzavřeného dvorku se vchází do zahrady osázené okrasnými stromy a keři. Na pozemku se nachází studna s dostatkem vody pro zavlažování zahrady. Součástí domu je malý sklep s vhodnými podmínkami pro dlouhodobé skladování ovoce a zeleniny. Parkovací stání pro dvě auta je možné na vlastním pozemku před domem. Nemovitost je v dobrém stavu a je připojena na veškeré inženýrské sítě, tj. veřejný vodovod, kanalizace, elektřina, plyn. Výhodná lokalita domu v Pozořicích nabízí jak možnost relaxace v blízké přírodě, tak snadnou dostupnost veškerých služeb přímo v místě. V obci je MŠ, ZŠ, lesní MŠ, ZUŠ, zdravotní středisko, lékárna, optika. Snadné spojení autobusem do centra Brna za 25 min., autem na D1 za cca 10 min. S možným financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. PENB nebyl dodán, proto uvádíme nejnižší třídu - G. V případě zájmu o prohlídku neváhejte a kontaktujte realitní makléřku.

info v RK
Prodej / Rodinný / Pozořice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Ivančice, chata 4+kk, 78 m2, po rekonstrukci, elektřina, voda, k celoročnímu bydlení - chata

Ivančice, chata 4+kk, 78 m2, po rekonstrukci, elektřina, voda, k celoročnímu bydlení - chata - Domy Brno-venkov

Hledáte místo pro víkendový odpočinek, či pro život v samém srdci přírody, za doprovodu šumějící řeky, kde načerpáte pozitivní energii? Navíc bez dalších investic, neboť nemovitost je po rekonstrukci – stačí si jen sbalit věci a jít – a věřte, že už se Vám nebude chtít odejít. Exkluzivně Vám nabízíme krásnou zděnou chatu o dispozici 4+kk nacházející se v Ivančicích na klidném místě v chatové osadě u řeky Jihlavy. Chata stojí na vlastním pozemku a má užitnou plochu přibližně 78 m2 + 2 sklepy. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře cca 27 m2, ložnice o výměře cca 12 m2 a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V patře jsou další 2 pokoje o výměrách cca 13 m2 a 18 m2. Velkou výhodou je také prostorný sklep využívaný jako dílna, další úložný prostor v suterénu a dřevník a kůlna za chatou. Chata prošla v posledních letech rekonstrukcí - střecha, nová fasáda, výměna oken. Vytápění je zajištěno krbovými kamny a kamny na tuhá paliva, ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. V chatě je rozvedena elektřina 230/400 V, rozvody vody jsou napojeny na vodu ze studny a odpady jsou svedeny do septiku. Okolo chaty se nachází pozemek, který lze využívat a který Vám také poskytne ničím nerušené soukromí. Pro milovníky vodních radovánek je zde možnost koupání v řece nad i pod splavem u Stříbského mlýna, kde se nachází i pláž pro lenošení či aktivní zábavu. Pokud by Vám vyhládlo, nebo jste potřebovali doplnit pitný režim, součástí pláže je také občerstvení, kde se o Vás rádi postarají. Pokud máte zálibu v rybaření, máme pro Vás další skvělou zprávu – můžete rybařit přímo u řeky, kousek pod chatou. V okolí se nachází řada turistických tras pro krásné výlety – a to i na kolech, je tu totiž i několik cyklostezek. Pro nejen kulturní vyžití, nákupy, vyřizování úředních a dalších záležitostí si zajdete přímo do města Ivančice, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

2 490 000 Kč
Prodej / Chata / Ivančice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Kuřim, RD 5+kk 187m2, pozemek 805 m2, bazén, garáž - rodinný dům

Kuřim, RD 5+kk 187m2, pozemek 805 m2, bazén, garáž - rodinný dům - Domy Brno-venkov

K prodeji Vám nabízíme moderní cihlový dům 5+kk o užitné ploše 187 m2 s krytým bazénem a dvojgaráží na vlastním pozemku o celkové ploše 805 m2. Dispozice vzdušného a prosvětleného domu nabízí v přízemí velkou garáž (37,3 m2) s technickou místností (5 m2), zádveří (6,4 m2), šatnu (6,2 m2), toaletu, pracovnu (6,4 m2), chodbu (10,6 m2), která je prakticky využita také jako knihovna, a která dělí posuvnými dveřmi prostor na obývací místnost (36,2 m2) s kuchyní (7,6 m2) a jídelním koutem. V tomto příjemném zázemí domu jsou k dispozici krbová kamna a francouzské okno pro vstup do zahrady k bazénu. V podkroví domu je jasnou dominantou velká koupelna (14 m2) s rohovou vanou, sprchovým koutem, toaletou a se dvěma umyvadly. Dále jsou zde k dispozici 3 ložnice nadstandartních rozměrů - 18 m2, 17,6 m2 a 15 m2. Vstupy do těchto pokojů dělí chodba 4,7 m2. Nemovitost je připojena na veškeré inženýrské sítě - kanalizaci, vodovod, elektřinu i plyn. Přesto, že se dům nachází v žádané lokalitě, pouhých 15 km od samotného centra Brna, je situován na klidném místě s dostatkem soukromí. Krásná a upravená zahrada nabízí neomezený prostor k relaxaci, posezení, koupání a celkově dům splňuje i vysoké nároky. Vřele doporučujeme prohlídku této jedinečné nemovitosti. Energetický průkaz nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Pro možný termín prohlídky či více informací neváhejte kontaktovat realitní makléřku.

15 990 000 Kč
Prodej / Rodinný / Kuřim, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Lomnička, soubor 2 pozemků, orná půda, 4.559 m2 - pozemek

Lomnička, soubor 2 pozemků, orná půda, 4.559 m2 - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme na prodej soubor 2 pozemků, které jsou v současné době vedeny na katastru nemovitostí jako orná půda a v současném platném územním plánu nejsou určeny k výstavbě. Pozemek o celkové výměře 3.493 m2 + další o výměře 1.066 m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a navazují na již zastavěnou plochu obce. Při koupi obou pozemků je cena k jednání 625,- Kč/m2. Nový majitel se může pokusit o změnu územního plánu a vytvořit zde přeparcelací několik stavebních pozemků, nebo tyto pozemky koupit jako výhodnou investici. První pozemek má zhruba trojúhelníkový tvar a druhý, který na něj navazuje je obdélníkového tvaru o šíři zhruba 12,5 x 90 m. Ze sítí je v těsné blízkosti pouze voda, kanalizace a elektřina - tu by mohlo jít napojit ze vzdušného vedení. Poloha prvního pozemku je strategická pro možnost výstavby na dalších sousedních parcelách a je proto předpoklad, že v příští úpravě územního plánu se tyto pozemky mohou stát stavebními. Uvedená cena je za m2. Lomnička je obec v okres Brno-venkov a nachází se přibližně 2 kilometry severně od Tišnova jen 3 minuty jízdy autem. Údolí je součástí Boskovické brázdy a protéká ji potok Besének. Údolí je ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice. Do Brna je to autem cca 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší turistiky, tak i cykloturistiky. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 790 000 Kč
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Zakřany, RD 3+1, zahrada, garáž, sklep, ihned obyvatelný, možnost půdní vestavby - dům

Zakřany, RD 3+1, zahrada, garáž, sklep, ihned obyvatelný, možnost půdní vestavby - dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pěkný rohový rodinný dům o dispozici 3+1 v obci Zakřany. Dům je s předzahrádkou, garáží, zahradou, venkovním grilem, pergolou a udírnou. Domek se skládá z prostorné chodby a verandy, kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje, koupelny a samostatné toalety. K domu patří také prostorná kůlna vhodná na uskladnění nářadí apod. Ve vjezdu a v garáži je možnost parkování dvou osobních vozidel. Dům je částečně podsklepen a díky prostorné půdě je zde také možnost rozšíření o půdní vestavbu. Dům je napojen na všechny sítě, vytápění a ohřev vody zajišťují plynový kotel a bojler. Nemovitost je ihned k nastěhování bez větších investic a je vhodná jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci. Zakřany jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji nacházející se asi 25 km západně od Brna s velmi dobrou dostupností autem i dopravou IDS. V obci se nachází základní i mateřská škola, lékař, restaurace, potraviny ihned u domu, kadeřnictví, cukrárna, knihovna. Další široká občanská vybavenost je k dispozici v okolních městech Rosice a Zbýšov, které jsou vzdálené cca 5 km odsud. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 290 000 Kč
Prodej / Rodinný / Zakřany, okres Brno-venkovchci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 28

TOPlist