Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej nemovitostí » Brno-venkov

Prodej nemovitostí Brno-venkov

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 18 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji nemovitosti v okresech Brno-venkov a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Prodej nemovitostí Brno-venkov

Ivančice, RD 3+1 a 2+1, 2 garáže, zahrada, k rekonstrukci – rodinný dům

Ivančice, RD 3+1 a 2+1, 2 garáže, zahrada, k rekonstrukci – rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme tento prostorný rodinný dům se zahradou v malebných Ivančicích, který si můžete přetvořit podle svých vlastních představ. Tento cihlový dům je vhodný pro velkou rodinu, jako vícegenerační bydlení nebo jej můžete využít jako investici a vybudovat zde až 3 samostatné bytové jednotky (3x 3+1). Aktuální dispozice domu je 3+1 a 2+1, s možností rozšíření. Každé podlaží může být samostatným bytem. Velkou výhodou jsou dvě garáže a stání až pro tři auta, které Vám zajistí bezstarostné parkování. Váš nový domov nabízí nejen pohodlí uvnitř, ale také venku. Dvůr, zahrada a další stavební místo s vlastní příjezdovou cestou Vám poskytují spoustu možností pro venkovní aktivity a další rozvoj. Blízkost vlakového nádraží zajišťuje snadnou dostupnost do Brna a dalších klíčových míst. Plná občanská vybavenost v blízkosti domu Vám usnadní každodenní život. Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě, elektřinu, obecní vodovod, kanalizaci a plynový kotel – vše je funkční a připravené k použití. Dům je vyklizen a připraven k okamžitému nastěhování nebo rekonstrukci, pro Vaši lepší představu, přidáváme i vizualizaci některých místností. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto výjimečného rodinného domu v Ivančicích. Využijte jedinečné příležitosti a vytvořte si domov svých snů nebo skvělou investici do budoucnosti.

9 990 000 KčProdej / Rodinný / Ivančice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Níhov, RD 6+2, 192 m², pozemek 1665m², zahrada, garáž - rodinný dům

Níhov, RD 6+2, 192 m², pozemek 1665m², zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji, prostorný rodinný dům, chcete-li menší hospodářskou usedlost se zahradou v obci Níhov. Obec leží ve vyhlášené rekreační lokalitě a je obklopena krásnými lesy. V těsné blízkosti najdete také dva rybníky a prochází tudy několik cyklotras. Zároveň je to pěkné a klidné místo pro rodinné bydlení s dobrou dostupností do okolních měst. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení, i jako rekreační chalupa. Její novější část o dispozici 2+1 a obytné ploše 88 m2, je po částečné rekonstrukci, včetně nové koupelny, rozvodů elektřiny, vody i odpadů a je okamžitě k nastěhování. Ostatní obytné prostory by si zasloužily postupnou rekonstrukci. Dům je částečně podsklepen, má dispozici 6+2 a celkovou podlahovou plochou 192 m2, je napojen na elektřinu, obecní vodovod i kanalizaci. Plyn se nachází na pozemku, ale není rozvoden po domě. Topení zajišťují kamna na tuhá paliva, která ohřívají vodu do radiátorů. Pozemek má plochu celkem 1665 m2, zastavěná plocha je přibližně 396 m2, dvůr a zahrada 1269 m2. Celkem se jedná o obytnou budovu včetně garáže a hospodářskou budovu s možností vjezdu do dvora. Součástí je velká oplocená rovinatá zahrada, která leží v zastavitelném území obce a mohla by být využita pro stavbu domu. Hospodářskou část ve dvoře se třemi oddělenými prostory a druhou garáží o celkové ploše přes 130 m2, je možné využít případně jako dílnu a skladovací prostory. V obci je školka, obchod i restaurace, škola je ve vedlejší obci vzdálené 2 km. Dopravu do okolních měst zajišťuje autobusové spojení. Do Brna se dostanete i vlakem za 45 min. (železniční stanice vzdálena 1Km.) Veškerá občanská vybavenost je ve Velké Bíteši, 9 km. Tišnov 16 km a v Brně jste autem za 35 minut. Tento dům skýtá velký potenciál, může být využit i jako dvougenerační. Leží na pěkném a klidném místě mimo hlavní silnici. Ať už hledáte rodinné bydlení s velkou zahradou či rekreační chalupu, určitě doporučuji prohlídku a těším se na vás. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

4 490 000 KčProdej / Rodinný / Níhov, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Lesní Hluboké, RD 2+1,zastavěná plocha 73m2, po rekonstrukci, terasa - rodinný dům

Lesní Hluboké, RD 2+1,zastavěná plocha 73m2, po rekonstrukci, terasa - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům 2+1 v malé vesničce Lesní Hluboké, které je dokonalou oázou klidu pro ty, kteří touží po spojení s přírodou a přitom chtějí zůstat v dosahu městské civilizace. Kompletně zrekonstruovaný prostor nabízí pohodlí a moderní vzhled bez nutnosti dalších velkých investic. Optimální velikost domu s celkovou plochou pozemku 132m2 a zastavěnou plochou 73m2 nabízí útulnost bez pocitu stísněnosti. Efektivní vytápění zaručí elektrický kotel, který zajišťuje, že v zimě bude vždy teplo a útulno. Velkou výhodou je slunečná terasa - představte si relax na terase o velikosti cca 9m2, kde můžete v klidu pít ranní kávu nebo večer pozorovat hvězdy. Dostupnost - pouze 7 minut jízdy do Velké Bíteše a zhruba 25 minut do centra Brna, což znamená, že vše potřebné máte na dosah, aniž byste opustili svůj osobní ráj. Tato nemovitost je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolních lesů a přírodních oblastí. Vdechněte čerstvý lesní vzduch každý den a nechte starosti města za sebou. Staňte se hrdými majiteli - je to jedinečná příležitost získat klidné bydlení s veškerým komfortem, které jste si vždy přáli. Ať už hledáte první domov pro vaši rodinu nebo snadnější životní styl, tento domek v Lesním Hlubokém je připraven stát se vaším novým domovem. Lesní Hluboké je malebná vesnice v okrese Brno - venkov, nedaleko do Velké Bíteše, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Rozkládá se v Křižanovské vrchovině, na okraji přírodního parku Údolí Bílého potoka. Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte realitního makléře, nemovitost lze také financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. PENB nebyl zatím dodán - proto uvádíme třídu G.

2 990 000 KčProdej / Rodinný / Lesní Hluboké, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Vranovice nad Svratkou, pozemky pro komerční výstavbu, 4 078 m² - pozemek

Vranovice nad Svratkou, pozemky pro komerční výstavbu, 4 078 m² - pozemek - Pozemky Brno-venkov

V zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi výjimečný pozemek o rozloze 4078m² ve Vranovicích nad Svratko. Investujte do budoucnosti - do pozemku s potenciálem. Tento pozemek, nyní vedený jako orná půda, se nachází v atraktivní lokalitě s perspektivou do budoucna. Díky plánovanému převedení na komerční zónu představuje skvělou investiční příležitost, kterou si nesmíte nechat ujít. Klíčové vlastnosti pozemku: Rozloha: 4078m² Šířka: 13,33m Délka: 300m Současné využití: orná půda Budoucí potenciál: komerční zóna Proč investovat právě zde? Strategická lokalita - Vranovice nad Svratkou se nachází v dynamicky se rozvíjejícím regionu s vynikající dostupností. Blízkost hlavních dopravních tepen zajišťuje snadný přístup a vysokou viditelnost. Růstová příležitost - přeměna na komerční zónu znamená výrazné zvýšení hodnoty pozemku. Ideální pro podnikatele hledající nové možnosti pro rozšíření svého podnikání. Flexibilní využití - díky rozměrům parcely můžete svůj projekt přizpůsobit přesně podle vašich představ – od skladových prostor, výrobních hal až po obchodní centra. Vranovice nad Svratkou - tato malebná obec je známá svým přátelským prostředím a rostoucí ekonomikou. Investice do tohoto pozemku znamená nejen úspěšnou obchodní příležitost, ale také přínos pro místní komunitu. Získejte více informací a domluvte si prohlídku - kontaktujte realitního makléře.

1 631 200 KčProdej / Komerční / Vranovice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Javůrek, pozemek pro bydlení, 728 m², sítě - pozemek

Javůrek, pozemek pro bydlení, 728 m², sítě - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Máte sen o vlastním domě, obklopeném nádhernou přírodou, kde budete moci relaxovat a užívat si klidu a pohody? V Javůrku máte jedinečnou příležitost tento sen proměnit ve skutečnost. Ideální rozloha - s plochou 728 m² máte dostatek prostoru pro svůj vysněný dům, zahradu i relaxační zónu. Vytvořte si místo, kde budete rádi trávit čas a kam se budete vždy těšit. Šířka pozemku je cca 15m, délka cca 45m Výborná dostupnost inženýrských sítí - sítě jsou do 50 metrů od pozemku, což znamená snadný a rychlý přístup k veškerým nezbytnostem moderního bydlení. Navíc máte možnost vybudovat vlastní studnu a být tak nezávislí na veřejných zdrojích vody. Klid a ticho - parcela se nachází v malebné obci Javůrek, kde si užijete ticho a klid. Ideální pro rodiny s dětmi, seniory nebo kohokoli, kdo hledá únik od ruchu města. Pozemek nabízí nádherný výhled do okolní přírody. Představte si probouzení se zpěvem ptáků a večerní procházky po okolních lesích. Příroda je zde na dosah ruky. Skvělá dopravní dostupnost - poloha poblíž dálnice D1 zajišťuje snadný a rychlý přístup do Brna či jiných měst. Perfektní pro ty, kdo chtějí žít v klidu, ale zároveň mít město na dosah. Tento stavební pozemek v Javůrku je jedinečnou příležitostí, jak si splnit sen o ideálním bydlení. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 990 000 KčProdej / Bydlení / Javůrek, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Rebešovice, vícegenerační RD 5+2, pozemek 1453m2, zahrada, garáž - rodinný dům

Rebešovice, vícegenerační RD 5+2, pozemek 1453m2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům 5+2 v idylických Rebešovicích. Tento pečlivě zrekonstruovaný dům nabízí nejen komfortní bydlení, ale i obrovský potenciál pro Vaše sny a plány. Klíčové vlastnosti: Dvě bytové jednotky: ideální pro velkou rodinu nebo jako investice s možností pronájmu. Jednotky 2+1 a 3+1 poskytují flexibilitu a soukromí. Větší část domu prošla rekonstrukcí interiéru. Je zde možnost vybudovat další bytovou jednotku 2+1 v suterénu domu. Proto je tento dům vhodný jak pro velkou rodinu, tak jako investice a jednotky pronajímat. Rozlehlý pozemek: s plochou 1453 m², včetně udržované zahrady a dvora, nabízí perfektní prostor pro vaše rodinné aktivity, relaxaci i zahradničení. Celková podlahová plocha 98 m², plastová okna, centrální plynové topení a ohřev vody, kotelna, prádelna, a spíž. Vše navrženo pro Vaše pohodlí. Garáž pro bezpečné parkování, letní kuchyň pro vaření a hostiny v teplejších měsících, dílna pro vaše hobby projekty a sklípek pro uložení vín či konzerv. Pozemek je oplocený kombinací zděného plotu a pletiva, což zajišťuje soukromí a bezpečí pro Vás a Vaši rodinu. Tento dům je perfektní kombinací tradičních hodnot a moderního pohodlí. Ať už hledáte nový domov pro svou rodinu nebo chytrou investici, tento dům v Rebešovicích splní všechny Vaše představy. Rebešovice jsou obec v okrese Brno -venkov, najdeme zde MŠ, Zámeckou restauraci i oblíbenou cyklostezku, u nákupního centra OC Olympia jste za necelých 10min., proto jsou Rebešovice ideální lokalitou pro život - do centra města je to kousek, a přitom jste obklopeni přírodou. Těšíme se, že Vám tento nádherný domov představíme osobně. PENB nebyl zatím dodán, proto uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 350 000 KčProdej / Rodinný / Rebešovice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Senorady, pozemky, 380 m², rovina – pozemek

Senorady, pozemky, 380 m², rovina – pozemek - Pozemky Brno-venkov

Představujeme Vám nabídku pozemku o rozloze 380 m², který se nachází na idylickém místě na okraji malebné obce Senorady. Tento pozemek je zasazen do klidného a inspirativního prostředí, kde se snoubí pohoda venkovského života s bezprostřední blízkostí přírody. Parcela je ideálně situovaná na rovině a v územním plánu je vedená v plochách pro bydlení venkovského charakteru. Tato lokalita nabízí unikátní kombinaci klidu, soukromí a přitom dobré dostupnosti do nejbližších měst. Pozemek se nachází v těsné blízkosti s přírodou, což je ideální pro milovníky klidu, turistiky či cyklistiky. Zároveň vám blízkost Mohelna a Oslavan (5 a 8 km) zajistí všechnu potřebnou občanskou vybavenost. S Ivančicemi vzdálenými 11 km a Brnem 39 km se nabízí široké spektrum možností pro práci, vzdělávání či zábavu. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klid venkova s možností snadného přístupu do města. Pokud hledáte místo, kde budete moci realizovat svůj sen o bydlení v souladu s přírodou, a přitom nechcete ztrácet kontakt s civilizací, tento pozemek v Senoradech je pro Vás ideální volbou. Vřele doporučujeme osobní prohlídku, která Vám umožní na vlastní oči vidět a pocítit jedinečnou atmosféru tohoto místa. Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky, na které nejlépe posoudíte, zda je tato investice vhodná právě pro Vás, kontaktujte realitní makléřku.

760 000 KčProdej / Bydlení / Senorady, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Nedvědice, výrobní areál, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce

Nedvědice, výrobní areál, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce - Komerční Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme k prodeji komerční areál na okraji městyse Nedvědice, nacházejícího se na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny, nedaleko Tišnova a Bystřice nad Pernštejnem. Celková plocha pozemků činí 19 015 m², z toho je přibližně 14 500 m² oploceno. Součástí oplocené plochy je dvoupodlažní hala kolaudované v roce 2017, která sloužila k celkovému turnusu odchovu ryb od líhně až po tržní rybu. V hale je umístěna technologie pro odchov ryb a funkční biologické čističky. Množství vody je dostatečné k jakémukoliv chovu ryb, ale i k dalšímu výrobnímu využití. Celková užitná plocha haly je 1 382 m², kromě nádrží na odchov ryb se zde nacházejí i kancelářské prostory a sociální zařízení včetně bytu pro zaměstnance. Hala je zateplena 100 mm polyuretanovým panelem, nosnost podlah je 2 000 kg/m². Venkovní manipulační plocha je tvořena betonovou deskou, areál je přizpůsoben na vjezd kamionů. Na pozemku se nachází vlastní studna, je zde odpadní jímka a elektřina. Na střeše haly je schválena instalace FVE. Areál je přístupný 24/7. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

30 000 000 KčProdej / Výroba / Nedvědice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Opatovice, RD 3+1, 3+kk, pozemek 373m2, garáž - rodinný dům

Opatovice, RD 3+1, 3+kk, pozemek 373m2, garáž - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Hledáte prostorný a flexibilní domov pro vaši rodinu nebo jako investici s možností pronájmu? Představujeme vám exkluzivní nabídku vícegeneračního rodinného domu v malebných Opatovicích, pouhých 15 km od centra města Brna. Co tento domov nabízí: Dvě samostatné bytové jednotky - ideální pro rodiny hledající soukromí a pohodlí nebo jako investiční příležitost s potenciálem pronájmu. Starší byt 3+1 nabízí tradiční pohodu, zatímco novější 3+kk překvapí moderním uspořádáním. Prostorný pozemek 373 m² nabízí dostatek místa pro vaše rodinné aktivity či relaxaci na čerstvém vzduchu. Zastavěná plocha rodinného domu je 215m2. Garáž pro vaše vozidlo, dva sklepy pro veškeré vaše uskladnění a průjezd pro snadný přístup. Výhodná lokalita - klidné a příjemné prostředí s rychlým spojením do Brna, ať už pro práci, školu nebo zábavu. Skvělá nabídka jako investice - vícegenerační bydlení je stále více žádané a zvyšuje hodnotu nemovitosti. Nenechte si ujít šanci vlastnit tento krásný domov, který splní všechny vaše představy o ideálním bydlení. Opatovice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nacházejí se zhruba 15 km jižně od centra Brna a necelých 5 km severoseverovýchodně od Židlochovic. Žije zde přibližně 1 200 obyvatel. PENB nebyl zatím dodán proto uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 490 000 KčProdej / Rodinný / Opatovice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Přísnotice, prodej pozemku pro bydlení, 3803 m², výhodná investice - pozemek

Přísnotice, prodej pozemku pro bydlení, 3803 m², výhodná investice - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi pozemek s obrovským potenciálem, který se brzy promění ve stavební zlato v obci Přísnotice, kde se snoubí klid venkova a blízkost rozvojových oblastí. Pozemek s velkým potenciálem s celkovou plochou 3803 m², rozměry: šíře cca 13 m, délka cca 293 m, pozemek je neoplocený, momentálně vedený v katastru nemovitostí jako orná půda. Ideální investiční koupě - tento pozemek není jen kusem země – je to Vaše budoucí investice, která se může pyšnit vysokou návratností. V katastru nemovitosti je veden jako orná půda, ale ne na dlouho. Podle územního plánu je pozemek v řešení jako stavební pozemek s předpokladem dokončení pozemkových úprav v roce 2027, poté se bude řešit kompletní zasíťování včetně příjezdové cesty. Zastavitelnost pozemku je cca 35% z celkové plochy, což otevírá brány pro realizaci Vašich stavebních snů – ať už jde o rodinné sídlo nebo více obytných jednotek. Investujte dnes a sledujte, jak se hodnota Vaší investice zvyšuje s každým dnem, který Vás dělí od roku 2027. Tento pozemek je připraven stát se epicentrem nového bydlení. Ptáte se proč investovat právě teď? Pozemky v okolí rychle mizí a jejich hodnota neustále roste. Plánovaný rozvoj oblasti znamená, že dnes investované peníze se mohou mnohonásobně zhodnotit. Máte příležitost stát se součástí nové komunity od samotného začátku. Nečekejte, až Vám tuto příležitost někdo vyfoukne. Jednejte rychle a zajistěte si pozici investora s výhledem. Pro lepší představu možné výstavby rodinných domů poslouží přiložené vizualizace. Přísnotice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Dyjsko-svrateckém úvalu. Žije zde 869 obyvatel. Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Do Brna dojedete autem cca za 30 min., ovšem město Pohořelice, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost je vzdáleno pouze 9 min. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku, pro více informací volejte realitní makléřku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

3 990 000 KčProdej / Bydlení / Přísnotice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Nedvědice, skladovací prostory, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce

Nedvědice, skladovací prostory, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce - Komerční Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme k prodeji komerční areál na okraji městyse Nedvědice, nacházejícího se na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny, nedaleko města Bystřice nad Pernštějnem. Celková plocha pozemků činí 19 015 m², z toho je přibližně 14 500 m² oploceno. Součástí oplocené plochy je dvoupodlažní hala kolaudovaná v roce 2017, která sloužila k celkovému turnusu odchovu ryb od líhně až po tržní rybu. V hale je umístěna technologie pro odchov ryb a 4 funkční vysokokapacitní biologické čističky. Objem chovných nádrží je přibližně 530 m³, objem biofiltrů s bioelementy je přibližně 280 m³. Množství vody je dostatečné k jakémukoliv chovu ryb. Vybavení je součástí prodeje. V případě zájmu může být po dohodě s majitelem demontováno a hala bude předána kompletně vyklizená. Hala je vhodná pro veškeré výrobní i skladové využití. Celková užitná plocha haly je 1 382 m², kromě nádrží na odchov ryb se zde nacházejí i kancelářské prostory a sociální zařízení a byt pro zaměstnance. Hala je zateplena 100 mm polyuretanovým panelem, nosnost podlah je 2 000 kg/m². Venkovní manipulační plocha je tvořena betonovou deskou, areál je přizpůsoben na vjezd kamionů. Na pozemku se nachází vlastní studna, je zde odpadní jímka a elektřina. Na střeše haly je schválena instalace FVE. Areál je přístupný 24/7. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

30 000 000 KčProdej / Sklady / Nedvědice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 18

TOPlist