Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej

Prodej nemovitostí

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 170 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji nemovitosti v okresech Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Prodej nemovitostí

Dětkovice, zemědělský objekt, pozemky 15 729 m2 – komerce

Dětkovice, zemědělský objekt, pozemky 15 729 m2 – komerce - Komerční Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bývalý zemědělský objekt s rozlehlými pozemky, v obci Dětkovice, okr. Vyškov. Jedná se o prodej rozsáhlých pozemků a staveb bez čísla popisného / evidenčního. Zastavěná plocha a nádvoří, bez čp / če o rozloze - 2701 m2 Z toho obyvatelná budova spojená s bývalou výrobou o rozměru cca 15,9 x 41 m2 Trvalý travní porost o rozloze – 4221 m2 Ostatní plocha - 8807 m2 Bývalý kravín, nyní nevyužitý a stavba, kde byly dokončené stavební práce, provedený pasport v prosinci 2017. Do obvodového zdiva je vestavěna dispozice obytné a technické části. V budově se nacházela výrobna dřevěných podlah. Nyní využívaná stavba k bydlení. Zděná stavba, se zastřešenou nízkou sedlovou střechou, v čele se zbytky zemědělské technologie. Budova je nepodsklepená. Na původní stavbu navazují drobné přístavky, zastřešené pultovými střechami. Cihelný objekt je neomítnutý. Původní stavba je ocelový skelet, vyzdívaný plnými cihlami. Střechu tvoří azbestocementová krytina. Cihelný obvodový plášť je z vnitřní strany zateplený polystyrenem a obložený sádrokartonem. Vnitřní příčky kolem chodby jsou převážně dřevěné ( OSB desky ), příčky u kuchyně, hygieny a mezi pokoji jsou zděné. Betonové patky a ocelové stojky v chodbě jsou obloženy sádrokartonem. Přístavky jsou vyzdívány z cihelných bloků. Půda je v současné době využívána jako sklad, převážně dřevěného materiálu. Energetický štítek nebyl dodán z toho důvodu uvádíme třídu G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás. S financováním Vám rádi pomůžeme.

9 900 000 KčProdej / Zemědělský / Dětkovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Sudice, RD 6+2, užitná plocha 196m2, zahrada, garáž, k rekonstrukci - rodinný dům

Sudice, RD 6+2, užitná plocha 196m2, zahrada, garáž, k rekonstrukci - rodinný dům - Domy Třebíč

Toužíte po výjimečném domě s terasou a zahradou, kde budete moci nerušeně odpočívat? Je jedním z Vašich požadavků dojezdová vzdálenost hodinu od Brna? Pak si právě Vám dovolujeme exkluzivně nabídnout ke koupi jedinečný rodinný dům o dispozici 6+2 nacházející se v obci Sudice, nedaleko Náměště nad Oslavou, v obci tak trochu ukryté před světem v údolí obklopeném poli a lesy. Jedná se o starší dům s již započatou rekonstrukcí, v domě jsou nové rozvody elektřiny, vody a tepla, plastová okna a dvě koupelny. K nastěhování přitom stačí málo - zvolit způsob vytápění, položit podlahy a dokončit celkový vzhled a stav nemovitosti vhodné k bydlení. Dům má opravdu velkorysou dispozici přes 190 m2, v přízemí se nachází garáž, technická místnost, 3 skladovací prostory a kamenný sklep. V prvním patře jsou dvě ložnice, obývací pokoj s balkonem, nebývale prostorná kuchyň s jídelnou a koupelna s vanou a WC. Z prvního patra se zároveň vychází na terasu orientovanou do svahu zahrady. V patře druhém je dispozice stejná, jen koupelna je se sprchovým koutem namísto vany. Pro lepší představu o možném budoucím stavu Vám poslouží přiložené vizualizace. Obec leží 7 km na jihovýchod od Náměště nad Oslavou v roklině okolo Sudického potůčku. V obci se nachází prodejna potravin, obecní dům, mateřská škola a TJ Sokol Sudice. PENB nebyl zatím dodán, proto uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 490 000 KčProdej / Vila / Sudice, okres Třebíčchci zjistit více >

Znojmo, byt OV 2+1, podlahová plocha 80m2, sklep - byt

Znojmo, byt OV 2+1, podlahová plocha 80m2, sklep - byt - Byty Znojmo

Představte si bydlení, kde se každý váš den začíná pohodou a klidem vlastního domova, a přitom jste jen pár kroků od pulzujícího centra města Znojma. Exkluzivně Vám nabízíme příležitost stát se majitelem prostorného bytu 2+1 s možností rozšíření na 3+1, který se nachází v suterénu čtyřpatrového cihlového domu. Tento poklad o podlahové ploše 80 m² je připraven, aby se stal vaším novým domovem. Aktuální dispozice 2+1 s možností přepažení obývacího pokoje poskytne vám další místnost pro hosty nebo kancelář. Před čtyřmi lety prošel byt celkovou rekonstrukcí - vše je jako nové. Byt je světlý a útulný - i přes umístění v suterénu nabízí byt příjemnou atmosféru a dostatek prostoru pro vaše pohodlí. Bez starostí - byt je vyklizený a připravený pro okamžité nastěhování. Lokalita, která mluví sama za sebe - blízko centra - užijte si výhody městského života bez nevýhod rušného centra, kousek od nádraží - což je ideální pro ty, kdo cestují za prací nebo touží po víkendových dobrodružstvích. Investice, která se vyplatí - oceníte nejen výhodnou polohu a skvělou dispozici, ale také fakt, že nemovitost je v osobním vlastnictví, což znamená méně papírování a nižší provozní náklady. Tento byt je ideální pro mladé profesionály, páry hledající svůj první společný domov nebo pro investory, kteří vidí potenciál v pronajímání nemovitostí. Nečekejte, až vám tento byt proklouzne mezi prsty. PENB nebyl dodán - z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky kontaktujte makléře. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rád pomůže náš specialista.

2 740 000 KčProdej / 2+1 / Znojmo, okres Znojmochci zjistit více >

Křtiny, stavební parcela, 1.041 m2, elektřina, studna– pozemek

Křtiny, stavební parcela, 1.041 m2, elektřina, studna– pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1.041 m2, v obci Křtiny. V územním plánu je pozemek zařazen do zastavitelných ploch rekreace rodinné RI – rozvojová lokalita Z53b, tedy pozemky plochy rodinné rekreace. Max. podlažnost je 1.NP s případným obytným podkrovím, obdobného objemového řešení jako jsou nejbližší obytné budovy v této části obce. Jiné požadavky na prostorové uspořádání ploch a podmínky ochrany krajinného rázu nebyly změnou stanoveny, původní maximální půdorysná plocha objektu rodinné rekreace 100 m2 byla zrušena. Z pozemku je nádherný výhled do okolní krajiny, kde se nachází lesy, louky a pastviny. Na tomto sluncem zalitém pozemku není žádná stavba a je celý zatravněn. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace a na hranici pozemků je elektřina. Přívod vody se řeší studnou, či vrtem. Kanalizace ČOV/septik. Městys Křtiny se nachází v Moravském krasu v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, zhruba 16 km severovýchodně od centra Brna a 10 km jihovýchodně od Blanska. Žije zde 808 obyvatel. Křtiny jsou považovány za vstupní bránu do střední části Moravského krasu a patří k mariánským poutním místům. Pozemek lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 990 000 KčProdej / Bydlení / Křtiny, okres Blanskochci zjistit více >

Bučovice, OV 3+1 v prvorepublikové vile, 86 m2, společné prostory, garáž, k rekonstrukci – byt

Bučovice, OV 3+1 v prvorepublikové vile, 86 m2, společné prostory, garáž, k rekonstrukci – byt - Byty Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytu v prvorepublikové vile, ve městě Bučovice. K bytu o velikosti 86 m2 náleží garáž s dílnou cca 43 m2, technické místnosti cca 40 m2, dál společné prostory chodby, suterénu. Řešíte realizaci příjemného bydlení, nebo případně sídlo firmy? Rodinná vila, nyní se dvěma bytovými jednotkami v osobním vlastnictví. Byt o dispozici 3+1, nacházející se v 1. NP rodinného domu v Bučovicích s rozdělenými bytovými jednotkami. Nabízí se velmi příjemné řešení s možností realizace dle vlastních představ - obývací pokoj s rohovým oknem, prostorná kuchyně s úložným prostorem, tři pokoje, koupelna, kde je možné zrealizovat vanu i sprchový kout, prostorná chodba s prosklenou vstupní stěnou. Suterén je nyní využíván na skladování. Zde se také nabízí výzva k dobudování samostatné bytové jednotky, sauna, posilovna, vinný sklípek, atd. , Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Bučovice jsou město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 29 km východně od Brna na severním okraji Ždánického lesa, v nadmořské výšce 226 m n. m.. Je zde kompletní občanská vybavenost. Samotné Bučovice nabízejí veškeré sociální zázemí, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu. Město Bučovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

2 750 000 KčProdej / 3+1 / Bučovice, okres Vyškovchci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 170

TOPlist