Poptávka

Poptávka po nemovitosti!

  • Chcete koupit nemovitost za nejvýhodnější cenu?
  • Chcete vědět o prodávaných nemovitostech jako první?
  • Chcete, aby Vás při výhodné koupi již nikdo nepředběhl? Pak vyplňte, prosím, níže uvedený formulář a my Vám zcela zdarma zašleme nejnovější a nejaktuálnější nabídku nemovitostí, která odpovídá přesně tomu, co hledáte.
  • U nově inzerovaných nemovitostí budete jedni z prvních, kdo bude mít příležitost nemovitost koupit.

Předběhněte konkurenci!

Informace o poptávané nemovitosti:

Typ poptávky:povinná položka

Byty
Domy
Pozemky
Komerční
Ostatní
Okres:
Maximální cena:povinná položka
Město / obec:
Jednotka ceny:povinná položka
Popis hledané nemovitosti:povinná položka

kontaktní informace:

Jméno:povinná položka
E-mail:povinná položka
Příjmení:povinná položka
Mobil:povinná položka

Děkujeme za Váš čas. Budete jedni z prvních, kdo naši novou nabídku uvidí a budete mít příležitost rozhodnout se, jestli se vám tato nemovitost líbí a koupíte si ji nebo ne.

Pozorně sledujte emailovou schránku a volejte makléři.

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman