COLOSEUM NEMOVITOSTI
informace o společnosti

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se v současné době řadí mezi největší realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde se snažíme Vám být co nejvíc prospěšní v tom, co právě hledáte. Díky počtu prodávaných nemovitostí můžeme s jistotou říci, že realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše know-how je naprosto jednoduché - férový a zodpovědný přístup ke klientům, a to za všech okolností. Nejvíce si zakládáme na budování DOBRÉ POVĚSTI, a proto se o každou zakázku staráme tak, jako by to byla nemovitost naše vlastní.

Sídlo společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI
Sídlo společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI
Zasedačka společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI
Zasedačka společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI

COLOSEUM NEMOVITOSTI byla založena již v roce 2007. Budování základů firmy ale probíhalo už o mnoho let dříve, avšak s jinou právní formou. Rok 2007 a tedy i založení firmy COLOSEUM NEMOVITOSTI, tak jak ji známe dnes, je již jen právním výstupem zkušeností nasbíraných v dřívějších letech. Dnes najdete nabídky realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI prakticky po celé Moravě. Naše pobočky jsou umístěny vždy na velice prestižních místech a to tak, aby Vám byly co možná nejdostupnější v průběhu celého dne. Na všech našich pobočkách najdete nejenom profesionální realitní makléře, ale i zkušené managerky, hypoteční makléře největšího zprostředkovatele hypoték v ČR – Gepard finance, a člena týmu renomované advokátní kanceláře, který je připraven Vám pomoci vyřešit jakýkoliv problém.

Naše služby jsou opravdu velmi širokého rozsahu. Do těchto služeb patří především prodej, pronájem a výkup rodinných domů, bytů, pozemků, chat, chalup, komerčních nemovitostí, ale i odhady tržních cen nemovitostí, odhady pro dědické řízení, komplexní právní servis, úschovy kupních cen, vyplácení a řešení exekucí, zřizování i vymazávání zástavních práv, předkupních práv, věcných břemen apod.

Dále jsme schopni za Vás vyřídit hypotéku, a to u všech existujících bank a stavebních spořitelen operujících na území České republiky, a to s nejnižšími možnými úrokovými sazbami. V případě, že se s námi telefonicky domluvíte na termínu schůzky, tak Vám bude k dispozici hypoteční makléř, který Vám fyzicky předloží nejlepší nabídky hypotečního úvěru a vy se na základě nich můžete rozhodnout, kde si chcete hypotéku vyřídit.

Hypotečním úvěrem ale náš servis nekončí. Vyřídime za Vás i úvěr ze stavebního spoření, pojištění nemovitosti i domácnosti, životní pojištění atd. Toto vše Vám nabízíme zcela zdarma.

Všichni členové týmu COLOSEUM NEMOVITOSTI jsou pod neustálou kontrolou kvality a musí splňovat velmi vysoké nároky na spolehlivost, férovost, pravdomluvnost, znalost realit a schopnost obchodu tak, aby bylo zajištěno, že s každým obchodem budou naši klienti maximálně spokojeni a bude se stále více naplňovat náš slogan - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ.

NÁM TOTIŽ NA DOBRÉ POVĚSTI SKUTEČNĚ ZÁLEŽÍ.

Věříme, že pokud se rozhodnete využít našich služeb budete maximálně spokojeni.infologo

Kontaktní údaje
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.
sídlo společnosti
Květná 167/3, 603 00  Brno
zákaznické centrum:
720 212 303
800 536 536
[email protected]
IČO: 27740935
DIČ: CZ27740935
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 55717.

Pojištění společnosti

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI je řádně pojištěnou společností. pojisteni

Hospodářská komora

Na kvalitu naší práce dohlíží Hospodářská komora České republiky, kde jsme nad rámec zákonných povinností řádnými členy.
Dle vyjádření regionální Hospodářské komory Brno se podařilo získat členství v této instituci, mimo nás, pouze jedné další realitní kanceláři z celého Jihomoravského kraje.
komora

Právní bezpečí

Dbáme na to, aby byl každý jednotlivý případ řešen individuálně a na bezkonkurenční profesionální úrovni. Z toho důvodu využíváme pro Vaše bezpečí celý tým známé a renomované advokátní kanceláře AKPZL.

pravo
pravologo

Kvalita makléřů

Všichni naši makléři jsou systematicky a odborně proškolováni a mohou být v terénu pouze tehdy, pokud splňují naše vysoké standardy na realitní odbornost, potřebné znalosti realitního trhu, pravdomluvnost, férovost, obchodní dovednosti a jiné.  
makleri1 makleri2

Poptávající klienti

Neustále pracujeme na každodenně aktualizovaném seznamu potenciálních klientů, kteří nás požádali, abychom jim hledali nemovitost ke koupi. Aktuálně máme v této databázi přes 40.000 poptávajících klientů a to jen na Moravě. klienti

Náš web

Právě se nacházíte na našem webovém portálu. Návštěvnost tohoto webu se dle nezávislého měření službou - TOP list – pohybuje okolo 4.000 unikátních návštěvníků. To je neuvěřitelně vysoké číslo, které v některých případech dokonce překoná i návštěvnost samotných inzertních portálů, které se zabývají pouze inzercí nemovitostí. Tato vysoká návštěvnost má samozřejmě obrovský pozitivní vliv na rychlost prodeje i na samotnou výši prodejní ceny.

toplist
toplistlogo

Mediální známost

Jsme mediálně známá společnost. Po několik let se pravidelně objevujeme na rádiu Krokodýl, rádiu Čas a rádiu Free. Některým rádiím jsme se dokonce stali partnerem.
Stali jsme se také kmotrem nového vysílače ve Velkém Meziříčí rádia Čas.
Na začátku roku 2015 jsme se také jako jediní stali účastníky Realitní poradny rádia Čas. Tato poradna se vysílá každý všední den. V této poradně ředitel společnosti – pan David Ševčík odpovídá na dotazy z oblasti realitního trhu, které posluchače zajímají.
Pokud byste si chtěli tuto poradnu poslechnout, tak si nalaďte rádio Čas ve všední den v 15:45, dle vaší poslechové frekvence. Nebo si poslechněte naše rady klientům ze záznamů, které najdete níže.

radia

Plachty

Jsme Vám stále na očích. Jen v území Jihomoravského kraje máme umístěno přes 50 reklamních plachet. Na vybrané nemovitosti umisťujeme i plachty s nápisem prodáno a tak můžete sledovat, kde ve Vašem okolí jsme co prodali.  

plachty1 plachty2 plachty3

plachty4 plachty5 plachty6

Polepená auta

Jsme mezi Vámi a potkáváte nás na ulicích každý den. Máme přes 45 polepených aut, které každodenně jezdí po ulicích, a poskytují Vám realitní servis přímo tam, kde to potřebujete.  

auta1 auta2

auta3 auta4

Internetová reklama

V rámci podpory prodeje nemovitostí platíme internetové reklamy, které mají ještě zvýšit oslovení všech potenciálních kupujících a tím zajistit prodávajícím, aby obdrželi za svou nemovitost co nejvyšší kupní cenu. Tyto reklamy jsou umísťovány na velice prestižní a drahá místa jako je např.: youtube.cz, denik.cz, realhit.cz, idnes.cz, bazos.cz, evropa2.cz, frekvence1.cz, facebook.com atd. reklama

Charita

Aktivně se hlásíme ke společenské odpovědnosti u lidí, kteří to potřebují.
Děláme proto věci, které dávají smysl a mají pozitivní dopad na všechny lidi kolem nás.
Velice rádi jsme se proto účastnili pomoci 2.593 dětem z dětských domovů, kteří naši pomoc skutečně potřebují.
Abychom takto mohli pomoci, tak jsme spolupracovali s organizací DARUJ HRAČKU a s Českým rozhlasem.
Jsme proto hrdí na to, že jsme za tuto spolupráci obdrželi prostřednicvím Národního divadla certifikát partnerství ceny Ď a certifikát partnerství na projektu Daruj hračku.
Děkujeme tímto také všem, bez kterých by se tato pomoc nemohla uskutečnit.
 

ROK 2014

charita

ROK 2015

charita2015

Na Vánoce jsme 5 dětem z Vyškovska udělali radost a předali jim dárky v hodnotě 10.000 Kč.
Spolupracovali jsme s nadací PAPRSEK, která se stará o postižené děti a poskytli jim nemalý peněžní dar na pomoc těmto postiženým dětem.
 

charita2

ROK 2018

Společně jsme přispěli také na projekt Dům pro Julii, který má za cíl výstavbu a provoz prvního dětského hospicu v ČR. Toto zařízení má pomoci rodinám ve chvílích, které jsou velice bolestné, alespoň trochu zmírnit jejich trápení a ulehčit jim situaci.

Více o projektu a příběhu Julinky najdete zde: http://www.dumprojulii.com/cs

Na transparentní účet jsme přispěli částkou 35.000 Kč.
dumprojulii

Ocenění

Získali jsme ocenění PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST za etiku v oblasti podnikání a zodpovědný přístup k závazkům klientů i obchodních partnerů.

Certifikát PDF
proverena-spol-gold
 
Obdrželi jsme od rádia Kiss Hády ocenění: „DOPORUČUJEME tuto firmu“.
Toto ocenění jsme získali za výhru ZLATÉ HVĚZDY v soutěži s názvem Brněnská trefa, kde posluchači hlasují o nejoblíbenější firmy v dané kategorii.
oceneni

Naše aktivity

Podívejte se na to, jak trávíme náš pracovní čas, ale i osobní volno.
Prohlédněte si, jak probíhají naše porady, školení, firemní a sportovní akce a jakých soutěží se účastníme.

Práce nás baví a milujeme ji.aktivity

Naše výsledky

Prodáváme stovky nemovitostí ročně.
Aktuálně nabízíme k prodeji či pronájmu přes 450 nemovitostí.
Máme v databázi přes 40.000 potenciálních kupujících, kteří přes nás hledají nemovitost ke koupi.

Ale hlavně za námi stojí tisíce spokojených zákazníků.
 

Identifikační údaje firmy

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.
sídlo společnosti
Květná 167/3, 603 00  Brno
zákaznické centrum:
720 212 303
800 536 536
[email protected]
IČO: 27740935
DIČ: CZ27740935
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 55717.

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman