• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Pan Rusek je profesionál ve svém oboru. Jeho ochota a..
Pan Rusek je profesionál ve svém oboru. Jeho ochota a rychlost při prodeji, nás příjemně překvapila. - obrázek č. 1Prodáno
za 8 dnů
Pronájem bytu 1+kk, Brno - Trnitá
Pronájem bytu 1+kk, Brno - Trnitá - obrázek č. 1Prodáno
za 15 dnů
Naprostá spokojenost, ochota, příjemné jednání.
Naprostá spokojenost, ochota, příjemné jednání. - obrázek č. 1Prodáno
za 8 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Komerční prostory

Komerční prostory k prodeji či pronájmu

Potřebujete sehnat objekt, kde byste mohli realizovat své podnikatelské záměry? Naše realitní kancelář má ve svém portfoliu také aktuální nabídku komerčních prostor k prodeji či pronájmu.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Komerční

Komerční prostory k prodeji či pronájmu

Moravská Nová Ves, prodej komerční prostory 946 m² , pozemek 3424 m² - komerce

Moravská Nová Ves, prodej komerční prostory 946 m² , pozemek 3424 m² - komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám ke koupi komerční prostory občanské vybavenosti ideální k rekonstrukci k výstavbě kancelářských, obchodních či skladovacích prostorů v Moravské Nové Vsi nedaleko Břeclavi. Celková přibližná plocha pozemku je 3424m2, zastavěná plocha je 946m2. Celý objekt je částečně oplocený, jsou zde veškeré inženýrské sítě. K objektu vede příjezdová asfaltová cesta, v zadní části se nachází parkoviště. Prostory lze využít do budoucna jako autodílnu, obchod, jakékoliv služby, ubytování či penzion. V minulosti se zde nacházel klub a bowlingová herna. Variant je několik, záleží na Vás, k čemu prostory využijete, tato nabídka je velmi výhodná investice. 3954/2, 3954/3, 3954/9, 3954/10, 3954/12, 3954/13, 3954/15, 3954/16, 3954/18, 3954/20, 3954/21, 3954/23, 3954/24, 3954/25, 3954/27 Moravská Nová Ves je městys v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 11 km severovýchodně od Břeclavi. Žije zde přibližně 2 600 obyvatel. V Moravské Nové Vsi se nabízí zejména zemědělství, vinařství a drobné provozy. Nechybí zde železniční stanice, ordinace lékařů, lékárna, pošta, bankomat, základní a mateřská škola, dům s pečovatelskou službou, několik restaurací, hostinců a penzionů. Zázemím pro veškerou kulturní činnost a pohybové aktivity je místní sokolovna s největším sálem v okolí, kde se konají koncerty, slavnosti, plesy, výstavy i sportovní klání. Pro ty nejmenší je pak připraveno několik dětských hřišť. PENB nebyl dodán z toho důvodu uvádíme třídu G. S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

3 700 000 Kč
Prodej / Kanceláře / Moravská Nová Ves, okres Břeclavchci zjistit více >

Krumvíř, provozovna zmrzliny v RD s ubytováním, po rekonstrukci, pozemek 629 m2, zahrada, garáž – komerce

Krumvíř, provozovna zmrzliny v RD s ubytováním, po rekonstrukci, pozemek 629 m2, zahrada, garáž – komerce - Komerční Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům se zavedenou provozovnou zmrzliny a s ubytováním po velmi zdařilé rekonstrukci v obci Krumvíř. Dům se nachází na hlavním tahu Brno-Hodonín a nabízí tak velmi strategickou a frekventovanou polohu. V případě zájmu majitel poskytne potřebné know-how k úspěšnému podnikání. Jedná se o dům se dvěma bytovými jednotkami o dispozicích 3+1 a 1+kk. Obě bytové jednotky i provozovna mají vlastní vstup a svoji koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Byt 3+1 má výměru cca 91 m2 a všechny pokoje má neprůchozí. Výměra bytu 1+kk je cca 25 m2 a provozovny cca 20 m2. Dále se v domě nachází sklad o velikosti cca 16 m2, který je podsklepen. Součástí domu je také garáž s průjezdem do dvora a na zahradu, kde je naprosté soukromí. Dům lze případně ještě rozšířit i do patra o půdní vestavbu. Tato nemovitost je tedy vhodná na bydlení spojené s podnikáním, investici, jako bydlení pro velkou rodinu, i na dvougenerační bydlení. Rekonstrukce domu byla dokončena v roce 2020 - zateplení domu včetně stropů, kde jsou sádrokartonové podhledy, kompletně nové rozvody, topení v mědi, hliníkové radiátory, plastová okna s trojskly, keramická dlažba na podlahách, 3 nové koupelny, 2 nové kuchyňské linky + zařízení provozovny, zabezpečovací systém na 2 sekce. Dům je napojen na všechny sítě, vytápění domu je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. K dispozici je také vlastní studna. Na nemovitosti neváznou žádné právní vady, zástavní práva ani věcná břemena a je volný ihned. Obec Krumvíř patří mezi menší vinařské obce na jihu Moravy a nachází se na hlavním tahu mezi Brnem a Hodonínem v okrese Břeclav. Dostupnost autem je asi 30 min. do Brna a 20 min. do Hodonína. Obec má přibližně 1200 obyvatel a z občanské vybavenosti je zde k dispozici základní i mateřská škola, 3 autobusové zastávky, hřiště, potraviny, restaurace, pošta. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

7 790 000 Kč
Prodej / Obchodní prostory / Krumvíř, okres Břeclavchci zjistit více >

Brno - Černovice, prodej bytový komplex, 2682m2 - komerce

Brno - Černovice, prodej bytový komplex, 2682m2 - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k prodeji rozsáhlý bytový komplex v brněnské městské části Černovice. Jedná se o dvě spojené budovy vhodné pro dokončení bytových jednotek různých dispozic. V první budově se nachází menší sklep a vybavená kuchyň. Má dvě patra. Do měsíce by měl být schválený projekt, který umožní vybudovat 10 garsonek o velikost cca 24m2 včetně sociálního zařízení s minimálními investičními náklady na předělání. V druhé budově lze dle uvážení budoucího majitele zřídit dalších 7 bytových jednotek o dispozici 1+1 či 2+1. Budova je vytápěna 2 plynovými kotli, z nichž jeden slouží jako 100 % rezerva, dále je zde kotel na elektřinu, který se využívá hlavně v letních měsících. Ve všech místnostech i na chodbě jsou radiátory. Výhodou jsou monitorovaná nerozbitná okna, alarm, celý komplex je oplocený. Velkou výhodou jsou zkolaudovaná parkovací místa uvnitř areálu až pro 30 osobních automobilů. K budově patří pozemek před domem, kde jsou další 3 parkovací místa. Před parkovacími místy uvnitř areálu lze vybudovat další nemovitost o rozměru cca 14,5x14,5 m, vhodnou k bydlení, na kterou je již vyhotoven projekt. Veškeré inženýrské sítě jsou již k pozemku přivedeny. Za parkovacími místy se nachází zahrada o přibližné užitné ploše 1888m2, která se v budoucnu dá použít jako stavební. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Jedná se o velké prostory proto doporučujeme osobní prohlídku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RK
Prodej / Ubytování / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Nesovice - Letošov, RD 2x 3+1, podnikání, zahrada, rekonstrukce – rodinný dům

Nesovice - Letošov, RD 2x 3+1, podnikání, zahrada, rekonstrukce – rodinný dům - Komerční Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rozlehlou nemovitost k podnikání s možností bydlení o celkové výměře 1431m². Na prodej je rodinný dvojdům se dvěma čísly popisnými v současnosti o dispozici 3+1 (malý obchod) a 3+1 (bydlení majitele) u obou domů možnost bezproblémového rozšíření na 5+1 či 5+KK . Obytná nemovitost prošla v nedávné minulosti rekonstrukcí a je plně obyvatelná a ihned k nastěhování. Druhá polovina byla využívána jako obchod s obuví a potřebuje větší rekonstrukci k využití jako bytu či zase na prodejní či provozní firemní prostory. Obě prodávané nemovitosti mají společný průjezd do rozlehlého dvora vhodného právě pro podnikatelské aktivity. Nemovitost je možné napojit na veškeré inženýrské sítě (přípojky nachystané před domem, voda z vlastní studny). Pravá polovina domu je vytápěna ústředním topením na plyn či na tuhá paliva (kotel na TP je zachován). Velikost pozemku a jeho orientace umožňuje využití i tepelného čerpadla i fotovoltaických panelů. Nemovitost disponuje také 2 studnami. Na pozemcích za nemovitostí byla dříve zelinářská zahrada, v rozlehlém dvoře je pak vícero hospodářských staveb, které je možné adaptovat pro potřeby nového majitele. Vhodné na pneuservis / menší autoservis, ale i jiné opravárenské či menší výrobní provozy. O rozsahu prodeje a ceně je možné jednat - k dokoupení další navazující pozemek. Majitelé upřednostňují zájemce o podnikání v oblasti zahradnictví - zelinářství a podobně. Zda je tato nemovitost vhodná pro Vaše podnikatelské záměry či Vaše bydlení nejlépe zjistíte při osobní prohlídce a proto mne neváhejte kontaktovat a tuto prohlídku si domluvit. Tato lokalita je dobře dopravně dostupná a tedy vhodná pro podnikání. Nachází se na hlavním silničním spojení mezi Brnem (Slavkovem, Bučovicemi) a Uherským Hradištěm a navíc je zde i možnost dopravy po železnici. Oblast Nesovic odděluje Litenčickou pahorkatinu od Ždánického Lesa a Chřibů a je tak i výhodným výchozím místem pro turistiku a další rekreační aktivity v čistém prostředí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

6 400 000 Kč
Prodej / Výroba / Nesovice, okres Vyškovchci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 47

TOPlist