• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI, s.r.o. velmi..
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI, s.r.o. velmi doporučujeme. - obrázek č. 1Prodáno
za 2,5 měsíce
Mohu vřele doporučit tohoto odborníka ohledně nemovitostí.
Mohu vřele doporučit tohoto odborníka ohledně nemovitostí. - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
Její služby byly na velice profesionální úrovni, vždy byla..
Její služby byly na velice profesionální úrovni, vždy byla milá, ochotná a vše zajistila včetně přepisu energií, což nebylo úplně snadné. - obrázek č. 1Prodáno
za 6 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Komerční prostory

Komerční prostory k prodeji či pronájmu

Potřebujete sehnat objekt, kde byste mohli realizovat své podnikatelské záměry? Naše realitní kancelář má ve svém portfoliu také aktuální nabídku komerčních prostor k prodeji či pronájmu.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Komerční

Komerční prostory k prodeji či pronájmu

Litobratřice, prodej haly pro komerční využití, celková plocha 127m² - komerce

Litobratřice, prodej haly pro komerční využití, celková plocha 127m² - komerce - Komerční Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi halu k příležitosti pro rozšíření Vašeho podnikání – komerční prostor s autentickým potenciálem. Naše nabídka se týká cihlové haly o rozměrech 16x8m, která nabízí celkovou plochu 127m2 a stává se tak ideálním místem pro Vaše skladovací potřeby či jiné komerční využití. Objekt vyžaduje částečnou rekonstrukci, což Vám dává jedinečnou šanci přizpůsobit prostor přesně podle Vašich představ a potřeb. Přístup k objektu zajišťuje kvalitní asfaltová cesta, což umožňuje bezproblémový příjezd jak pro Vaše zaměstnance, tak pro dodávky zboží. Inženýrské sítě jsou umístěny pouhých 10 metrů od pozemku, což značně usnadňuje možnost jejich připojení. Elektrická energie je již do haly zavedena, avšak pro plné využití potenciálu tohoto prostoru je nutné zajistit přípojku a instalaci elektroměru. Obec Litobratřice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 501 obyvatel. PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. S financováním Vám rádi pomůžeme. Neztrácejte čas hledáním neexistujících "perfektních" příležitostí a uchopte tuto unikátní možnost, která čeká na Vaši vizionářskou transformaci. Kontaktujte nás ještě dnes pro více informací a domluvte si prohlídku tohoto perspektivního prostoru, jež může být brzy klíčovým kamenem Vašeho podnikatelského úspěchu.

850 000 Kč
Prodej / Sklady / Litobratřice, okres Znojmochci zjistit více >

Brno - Černá Pole, pronájem vily ke komerčním účelům, užitná plocha 98m², zahrada - komerce

Brno - Černá Pole, pronájem vily ke komerčním účelům, užitná plocha 98m², zahrada - komerce - Komerční Brno

Nabízíme vám k pronájmu nadstandardní vilu se dvěma bytovými jednotkami a pěti parkovacími místy v Brně v Černých Polích, která poslouží jako komerční prostory pro budoucí kanceláře s možností bydlení. Černá Pole jsou velmi pěknou a žádanou lokalitou, s výbornou dostupností do centra města a veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází v prvorepublikové vile z roku 1936 na ulici Lesnická, v prvním nadzemním podlaží z celkových dvou. Dům prošel kompletní vnitřní rekonstrukcí. V bytě najdeme dva neprůchozí pokoje (21,8 m2 a 16 m2), z nichž jeden disponuje balkonem orientovaným do ulice a krásným výhledem do parku, kuchyň s obývacím pokojem a verandou o rozloze 44 m2, s východem do zahrady. Kuchyň je vybavena sklokeramickou deskou, troubou, mikrovlnkou a myčkou. Koupelnu se sprchovým koutem a WC a další WC samostatně. Vila se pronajímá nezařízená, a tak si může nový nájemník byt vybavit podle svého. Zálohy na služby kalkulované na dvě osoby 2.300,-Kč  za měsíc, má vlastní měřiče energií, vyúčtování probíhá po jejich odečtu. PENB nebyl dodán - z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Pronájem je vhodný pro firmy. Majitelka si vyhrazuje právo výběru budoucího nájemce. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat. Ráda se s Vámi setkám na osobní prohlídce!

info v RK
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Dětkovice, komerční objekt , vhodné k podnikání, skladování, k bydlení, pozemky 11 967 m2 – komerce

Dětkovice, komerční objekt , vhodné k podnikání, skladování, k bydlení, pozemky 11 967 m2 – komerce - Komerční Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bývalý zemědělský objekt s rozlehlými pozemky, v obci Dětkovice, okr. Vyškov. Nemovitost je vhodná jak k podnikání tak k bydlení - obrovský prostor pro výrobu, sklad a mnoho dalších možností jak začít podnikat z pohodlí domova. Jedná se i o prodej rozsáhlých pozemků a staveb bez čísla popisného / evidenčního. Dokončené stavební práce k budově, provedený pasport v prosinci 2017. Do obvodového zdiva je vestavěna dispozice obytné a technické části. V budově se nacházela výrobna dřevěných podlah. Nyní využívaná stavba k bydlení. Zastavěná plocha a nádvoří, bez čp / če o rozloze - cca 1742 m2 Trvalý travní porost - cca 4221 m2 Ostatní plocha - cca 6004 m2 Jedná se o přízemní zděnou stavbu, zastřešenou nízkou sedlovou střechou, v čele se zbytky zemědělské technologie. Budova je nepodsklepená. Na původní stavbu navazují drobné přístavky, zastřešené pultovými střechami. Cihelný objekt je neomítnutý. Původní stavba je ocelový skelet, vyzdívaný plnými cihlami. Střechu tvoří azbestocementová krytina. Cihelný obvodový plášť je z vnitřní strany zateplený polystyrenem a obložený sádrokartonem. Vnitřní příčky kolem chodby jsou převážně dřevěné ( OSB desky ), příčky u kuchyně, hygieny a mezi pokoji jsou zděné. Betonové patky a ocelové stojky v chodbě jsou obloženy sádrokartonem. Přístavky jsou vyzdívány z cihelných bloků. Půda je v současné době využívána jako sklad, převážně dřevěného materiálu. Obec Dětkovice se nachází na východní hranici okresu Vyškov v Jihomoravském kraji. Žije zde 275 obyvatel. Obec má vlastní obecní úřad. Kromě budovy OÚ se v obci nachází také obchod se smíšeným zbožím, kulturní dům a hasičská zbrojnice. Energetický štítek nebyl dodán z toho důvodu uvádíme třídu G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte realitní makléřku.

11 999 000 Kč
Prodej / Sklady / Dětkovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Dětkovice, zemědělský objekt, pozemky 15 729 m2 – komerce

Dětkovice, zemědělský objekt, pozemky 15 729 m2 – komerce - Komerční Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bývalý zemědělský objekt s rozlehlými pozemky, v obci Dětkovice, okr. Vyškov. Jedná se o prodej rozsáhlých pozemků a staveb bez čísla popisného / evidenčního Dokončené stavební práce k budově, provedený pasport v prosinci 2017. Do obvodového zdiva je vestavěna dispozice obytné a technické části. V budově se nacházela výrobna dřevěných podlah. Nyní využívaná stavba k bydlení. Zastavěná plocha a nádvoří, bez čp / če o rozloze - 2701 m2 Trvalý travní porost o rozloze – 4221 m2 Ostatní plocha - 8807 m2 Jedná se o přízemní zděnou stavbu, zastřešenou nízkou sedlovou střechou, v čele se zbytky zemědělské technologie. Budova je nepodsklepená. Na původní stavbu navazují drobné přístavky, zastřešené pultovými střechami. Cihelný objekt je neomítnutý. Původní stavba je ocelový skelet, vyzdívaný plnými cihlami. Střechu tvoří azbestocementová krytina. Cihelný obvodový plášť je z vnitřní strany zateplený polystyrenem a obložený sádrokartonem. Vnitřní příčky kolem chodby jsou převážně dřevěné ( OSB desky ), příčky u kuchyně, hygieny a mezi pokoji jsou zděné. Betonové patky a ocelové stojky v chodbě jsou obloženy sádrokartonem. Přístavky jsou vyzdívány z cihelných bloků. Půda je v současné době využívána jako sklad, převážně dřevěného materiálu. Energetický štítek nebyl dodán z toho důvodu uvádíme třídu G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás.

dohodou
Prodej / Zemědělský / Dětkovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Krumvíř, provozovna zmrzliny v RD s ubytováním, po rekonstrukci, pozemek 629 m2, zahrada, garáž – komerce

Krumvíř, provozovna zmrzliny v RD s ubytováním, po rekonstrukci, pozemek 629 m2, zahrada, garáž – komerce - Komerční Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům se zavedenou provozovnou zmrzliny a s ubytováním po velmi zdařilé rekonstrukci v obci Krumvíř. Dům se nachází na hlavním tahu Brno-Hodonín a nabízí tak velmi strategickou a frekventovanou polohu. V případě zájmu majitel poskytne potřebné know-how k úspěšnému podnikání. Jedná se o dům se dvěma bytovými jednotkami o dispozicích 3+1 a 1+kk. Obě bytové jednotky i provozovna mají vlastní vstup a svoji koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Byt 3+1 má výměru cca 91 m2 a všechny pokoje má neprůchozí. Výměra bytu 1+kk je cca 25 m2 a provozovny cca 20 m2. Dále se v domě nachází sklad o velikosti cca 16 m2, který je podsklepen. Součástí domu je také garáž s průjezdem do dvora a na zahradu, kde je naprosté soukromí. Dům lze případně ještě rozšířit i do patra o půdní vestavbu. Tato nemovitost je tedy vhodná na bydlení spojené s podnikáním, investici, jako bydlení pro velkou rodinu, i na dvougenerační bydlení. Rekonstrukce domu byla dokončena v roce 2020 - zateplení domu včetně stropů, kde jsou sádrokartonové podhledy, kompletně nové rozvody, topení v mědi, hliníkové radiátory, plastová okna s trojskly, keramická dlažba na podlahách, 3 nové koupelny, 2 nové kuchyňské linky + zařízení provozovny, zabezpečovací systém na 2 sekce. Dům je napojen na všechny sítě, vytápění domu je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. K dispozici je také vlastní studna. Na nemovitosti neváznou žádné právní vady, zástavní práva ani věcná břemena a je volný ihned. Obec Krumvíř patří mezi menší vinařské obce na jihu Moravy a nachází se na hlavním tahu mezi Brnem a Hodonínem v okrese Břeclav. Dostupnost autem je asi 30 min. do Brna a 20 min. do Hodonína. Obec má přibližně 1200 obyvatel a z občanské vybavenosti je zde k dispozici základní i mateřská škola, 3 autobusové zastávky, hřiště, potraviny, restaurace, pošta. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

info v RK
Prodej / Obchodní prostory / Krumvíř, okres Břeclavchci zjistit více >

Brno - město, pronájem obchodní prostory bývalé Lékárny na Vachově/Kobližné ulici, 128 m² - komerce

Brno - město, pronájem obchodní prostory bývalé Lékárny na Vachově/Kobližné ulici, 128 m² - komerce - Komerční Brno

Nabízíme k pronájmu tento komerční prostor o rozloze 128 m2 v přízemí domu Kobližná 17/Vachova 1, užívaná v současné době jako lékárna. Předcházejících cca 20 let byla prodejna užívána nájemcem jako cestovní kancelář Firo-tour. Vytápění je vlastním plynovým kotlem. Nájemce má uzavřenu smlouvu s elektrárnou na dodávku el. energie a smlouvu s plynárnou na dodávku plynu k vytápění. Veškerá média jsou tedy samostatně měřena, a to včetně nákladů na vodné a stočné, jelikož prodejna je osazena i podružným vodoměrem měřícím tuto spotřebu. Prodejna má svoje vlastní sociální zázemí včetně kuchyňské linky. V zadní polovině prodejny si stávající nájemce vybudoval zázemí, kde je mimo jiné druhá kuchyňská linka s dvěma dřezy a jedním umyvadlem, kdy toto si takto vybudoval za účelem provozování lékárny. Je ale možné vše opět sjednotit v jednu velkou prodejnu. Možnost užívání sklepu v 1. PP o rozloze cca 3 m2 (tento prostor stávajícím ani předcházejícím nájemcem nikdy užíván nebyl). 
Prodejna je volná k okamžitému pronájmu. Měsíčního nájemné 125.000,- Kč + DPH Měsíční zálohy za služby a vodné a stočné 700,- Kč + DPH.  V prostoru spotřebovanou el. energii a plyn k vytápění nájemce platí přímo dodavatelům energií. Žádné další náklady na služby a energie nejsou.
 V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat a domluvíme se na prohlídce.

125 000 Kč za měsíc
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Bruntál, prodej domu pro komerční využití, podlahová plocha 520 m², k podnikání, ordinace - rodinný dům

Bruntál, prodej domu pro komerční využití, podlahová plocha 520 m², k podnikání, ordinace - rodinný dům - Komerční Bruntál

Láká Vás vlastnit dům v historickém centru? Pokud ano, pak máme pro Vás tuto neodolatelnou nabídku nemovitosti přímo u náměstí Míru v Bruntále. Zajímavou úvahou by mohlo být též i komerční využití s vlastním bydlením. Díky své poloze v historickém centru má dům skvělý přístup k veškeré občanské vybavenosti - obchody, restaurace, kavárny, školy a kulturní památky jsou jen pár kroků od vašich dveří. Jedná se o podsklepený dům o podlahové ploše cca 520 m², který má dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví. V roce 2018 prošel objekt kompletní rekonstrukcí včetně vybudování nové elektroinstalace, vodoinstalace a topné soustavy. Byla osazena plastová okna s trojskly, a vyměněna celá střecha včetně krytiny. Dům je celý koncipovaný podle principů Feng-šuej. Pravá část 1 NP. je zkolaudovaná pro zdravotnické zařízení, je tedy možné mít zde jakoukoliv ordinaci včetně zubní. Samozřejmostí je čekárna, a veškeré zázemí pro zákazníky i personál. Dále je zde vstup do sklepa a na dvůr. Ve 2 NP. má sídlo zavedená firma zabývající se tradiční čínskou medicínou, která by v domě mohla působit i nadále. Recepce provozovny zajišťuje vstup do budovy, je možné ji tedy využít i pro spodní patro. Veškeré komerční prostory nabízí velmi zajímavý měsíční profit. Obytné podkroví lze využít mnoha způsoby. Vzhledem k tomu, že má vlastní koupelnu s WC a mezonetový spací prostor, může tak sloužit jako ateliér, pracovna nebo samostatná bytová jednotka. Vytápění je lokální, které zajišťuje plynový kotel a podlahové topení v celém domě. Objekt je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci a plyn je přiveden do domu. Každé patro má svůj elektroměr a plynoměr, dům je pod kamerovým systémem s alarmem a službami bezpečností agentury. V domě je také výtah, který vede i do podkrovního bytu. Bruntál je město v Moravskoslezském kraji, které kromě kompletní občanské vybavenosti nabízí krásný zámek s arkádovým nádvořím a parkem, zbytky hradeb s okrouhlou baštou, aquapark s wellness centrem, nově zrekonstruované 3D kino či divadlo. Okolí Bruntálu pak přímo vybízí k mnoha aktivitám a výletům. Můžete navštívit nejvyšší horu Jeseníků Praděd nebo známé lázně Karlova Studánka. V zimě je zde bezpočet možností pro sjezdové i běžecké lyžování, v létě se zase můžete vykoupat v nedaleké přehradě Slezská Harta. PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. S financováním Vám rádi pomůžeme, nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Pro více informací kontaktujte realitního makléře. Pojďte s námi na prohlídku - tato nemovitost si zaslouží Vaší pozornost.

18 000 000 Kč
Prodej / Ordinace / Bruntál, okres Bruntálchci zjistit více >

Brno - město, pronájem Restaurace TUKAN London Pub, 160 m² - komerce

Brno - město, pronájem Restaurace TUKAN London Pub, 160 m² - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu zavedenou restauraci TUKAN London Pub o rozloze 160 m2 v 1. PP domu Masarykova 32/Kapucínské náměstí 1, v Brně. Celá nemovitost byla v roce 2003 kompletně zrekonstruovaná a pronajata novými nájemci, kdy v daném roce byla nově vybudovaná i restaurace Tukan, která zhruba před rokem prošla opět rekonstrukcí. V rámci této rekonstrukce byl mimo jiné instalován nový topný a klimatizační systém na bázi tepelných čerpadel, což vedlo k 50 % úspory elektrické energie, a dále nové sociální zázemí. Po celou dobu, tedy za posledních 19 let, byl prostor vždy užíván tímto jedním stávajícím nájemcem, který prostory užívá jako restaurace. Výhodou je tedy zaběhnutý provoz s vytvořenou klientelou. Prostory jsou v současné době pro veřejnost uzavřeny a připraveny k předání a pokračování tak v provozu novým nájemcem. Měsíční nájemné 49.000,- Kč + DPH, eventuálně 53.000,- Kč v případě nájemného osvobozeného od DPH Měsíční zálohy za služby a energie 2.500,- Kč + 15 % DPH, 13.500,- Kč + 21 % DPH, včetně elektrické energie (mimo jiné k chlazení a vytápění) a vodného a stočného (mimo dodávky plynu k vaření, kdy na tuto dodávku si nájemce musí uzavřít smlouvu s dodavatelem plynu). Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

49 000 Kč za měsíc
Pronájem / Restaurace / Brno, okres Brnochci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 32

TOPlist