Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Komerční prostory

Komerční prostory k prodeji

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí komerční prostory v počtu 10 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji komerční prostory v okresech Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že komerční prostory k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Komerční

Komerční prostory k prodeji

Nedvědice, výrobní areál, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce

Nedvědice, výrobní areál, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce - Komerční Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme k prodeji komerční areál na okraji městyse Nedvědice, nacházejícího se na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny, nedaleko Tišnova a Bystřice nad Pernštejnem. Celková plocha pozemků činí 19 015 m², z toho je přibližně 14 500 m² oploceno. Součástí oplocené plochy je dvoupodlažní hala kolaudované v roce 2017, která sloužila k celkovému turnusu odchovu ryb od líhně až po tržní rybu. V hale je umístěna technologie pro odchov ryb a funkční biologické čističky. Množství vody je dostatečné k jakémukoliv chovu ryb, ale i k dalšímu výrobnímu využití. Celková užitná plocha haly je 1 382 m², kromě nádrží na odchov ryb se zde nacházejí i kancelářské prostory a sociální zařízení včetně bytu pro zaměstnance. Hala je zateplena 100 mm polyuretanovým panelem, nosnost podlah je 2 000 kg/m². Venkovní manipulační plocha je tvořena betonovou deskou, areál je přizpůsoben na vjezd kamionů. Na pozemku se nachází vlastní studna, je zde odpadní jímka a elektřina. Na střeše haly je schválena instalace FVE. Areál je přístupný 24/7. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

info v RKProdej / Výroba / Nedvědice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Nedvědice, skladovací prostory, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce

Nedvědice, skladovací prostory, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce - Komerční Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme k prodeji komerční areál na okraji městyse Nedvědice, nacházejícího se na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny, nedaleko města Bystřice nad Pernštějnem. Celková plocha pozemků činí 19 015 m², z toho je přibližně 14 500 m² oploceno. Součástí oplocené plochy je dvoupodlažní hala kolaudovaná v roce 2017, která sloužila k celkovému turnusu odchovu ryb od líhně až po tržní rybu. V hale je umístěna technologie pro odchov ryb a 4 funkční vysokokapacitní biologické čističky. Objem chovných nádrží je přibližně 530 m³, objem biofiltrů s bioelementy je přibližně 280 m³. Množství vody je dostatečné k jakémukoliv chovu ryb. Vybavení je součástí prodeje. V případě zájmu může být po dohodě s majitelem demontováno a hala bude předána kompletně vyklizená. Hala je vhodná pro veškeré výrobní i skladové využití. Celková užitná plocha haly je 1 382 m², kromě nádrží na odchov ryb se zde nacházejí i kancelářské prostory a sociální zařízení a byt pro zaměstnance. Hala je zateplena 100 mm polyuretanovým panelem, nosnost podlah je 2 000 kg/m². Venkovní manipulační plocha je tvořena betonovou deskou, areál je přizpůsoben na vjezd kamionů. Na pozemku se nachází vlastní studna, je zde odpadní jímka a elektřina. Na střeše haly je schválena instalace FVE. Areál je přístupný 24/7. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

info v RKProdej / Sklady / Nedvědice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Blažejov-Oldřiš, penzion Špejchar, zahrada, bazén – komerce

Blažejov-Oldřiš, penzion Špejchar, zahrada, bazén – komerce - Komerční Jindřichův Hradec

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi zavedenou chalupu Špejchar v obci Blažejov-Oldřiš nacházející se v Jižních Čechách. Původní statek z roku 1860 byl několika rekonstrukcemi, z nichž poslední proběhla v roce 2011, přestavěn na rekreační chalupu s venkovním posezením, bazénem, finskou saunou a parkováním. Nemovitost se nachází na pozemku o rozloze 16 160 m². V přízemí budovy se nachází dominanta celé obytné části - společenská místnost o výměře 80 m². Dále se zde nachází kuchyně, finská sauna, koupelna, technická místnost a dvě toalety. V patře se nachází dva dvoulůžkové pokoje a dva čtyřlůžkové, které jsou oba rozděleny na dvě ložnice, z nichž se jedna nachází v podkroví. Ke každému pokoji náleží koupelna s toaletou a sprchou. Celková kapacita lůžek je 12 + 2 přistýlky. Ve společenské místnosti se nachází krbová vložka, která zajišťuje centrální vytápění celé nemovitosti, dále se zde nachází další krb pro navození atmosféry během chladných večerů. Pro doplnění vytápění jsou v nemovitosti umístěny elektrické přímotopy. Dům má vlastní zdroj vody a odpad je řešen septikem. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Dům nabízí spoustu možností využití, od pokračování v zavedeném podnikání až po přestavbu na rozsáhlý rodinný dům. Kromě ubytovacích služeb je dům aktuálně využíván i jako školící středisko. K rekreaci zde nalezneme zastřešený bazén ohřívaný tepelným čerpadlem, což zvyšuje komfort a prodlužuje možnost koupání. V okolí se nabízí mnoho možností aktivního vyžití od cykloturistiky, houbaření až po golfová hřiště. Nedaleký Jindřichův Hradec zajišťuje veškerou občanskou vybavenost až už pro ubytované turisty a nebo pro stálé obyvatele domu. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

12 980 000 KčProdej / Ubytování / Blažejov, okres Jindřichův Hradecchci zjistit více >

Kunštát, prodej výrobního objektu, provozní část 1000 m2, skladovací část 400 m2 – komerce

Kunštát, prodej výrobního objektu, provozní část 1000 m2, skladovací část 400 m2 – komerce - Komerční Blansko

Exkluzivně nabízíme k prodeji rozsáhlý výrobní a skladovací objekt v historickém městysi Kunštát v srdci Českomoravské vysočiny. Tato nemovitost se rozprostírá na pozemku o výměře 2.736 m² a nabízí nejen výrobní a skladovací prostory o celkové rozloze 1.400 m², ale i administrativní budovu v secesní vile, která dříve sloužila jako bydlení majitelů. Vila, stejně jako celý objekt, oplývá historií, kterou umocňuje přítomnost železobetonového komína, vysokého 20 metrů, který je viditelný z širokého okolí. Historický význam a současné možnosti. Kunštát je známý svou staletou tradicí rukodělné výroby, zejména kunštátské keramiky. Převzetím tohoto objektu máte jedinečnou šanci navázat na tuto bohatou historii a oživit tradiční výrobu, nebo objekt přestavět pro nové komerční využití. Možnosti jsou široké, od obnovení keramické výroby, přes přestavbu na komunitní bydlení, až po adaptaci na penzion pro seniory. Představte si, že komín objektu se transformuje na rozhlednu. Tento projekt by nejenže zvýšil turistický ruch v oblasti, ale také by se stal novou dominantou městysu, spojující historii s moderní vizí. Proč investovat do Kunštátu? Lokalita: Městys se nachází v malebné oblasti s výbornou dostupností a spojením s přírodou. Flexibilita: Objekt nabízí mnohostranné využití jak pro podnikání, tak pro soukromé účely. Historická hodnota: Stáváte se součástí pokračování dlouhé historie a tradice, která přidává nemovitosti na unikátnosti. Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás a domluvte si prohlídku. Těšíme se, že Vám můžeme představit místo, kde minulost inspiruje budoucnost.

6 000 000 KčProdej / Výroba / Kunštát, okres Blanskochci zjistit více >

Hevlín, komerční prostor, penzion, víceúčelové, 540m², vhodné k podnikání - komerce

Hevlín, komerční prostor, penzion, víceúčelové, 540m², vhodné k podnikání  - komerce - Komerční Znojmo

Nabízíme Vám ke koupi jedinečnou investiční příležitost – Váš nový penzion s rodinným domem a komerčním prostorem přímo na hranicích s Rakouskem, pouze 3 minuty od termálních lázní Laa. Přemýšlíte nad investicí, která Vám přinese nejen radost z vlastnictví, ale i stabilní příjem? Hledáte místo, kde by se snoubila krása komfortního bydlení s možností podnikání? Tento krásně zrekonstruovaný objekt, který pojme najednou 31 zákazníků na přespání, byl postupně modernizovaný od roku 2004. Nabízí ideální kombinaci bydlení a komerčního využití. Na celkové ploše pozemku 903 m² najdete vše, co potřebujete pro život a podnikání: - 1. křídlo: 4 pokoje a 2 apartmány, perfektně vybavené pro okamžité pronajímání. - 2. křídlo: 3 pokoje, s dalšími ubytovacími kapacitami nebo jako kancelářské prostory. - každý pokoj i apartmán je vkusně a luxusně vybavený s vlastní koupelnou a sociálním zařízením, klimatizace je samozřejmostí. - restaurace s kapacitou pro 40 lidí uvnitř + dalších cca 40 lidí na zahrádce, s vlastní kuchyní, místností pro přípravu nápojů a barem. K restauraci patří 3 chladící boxy a provozní sklady. - herna s barem - parkovací plochu pro cca 20 aut - rodinný dům 3+kk: komfortní bydlení pro vás nebo jako další zdroj příjmů z pronájmu. Výborný stav a bezproblémová návratnost investice tohoto objektu se nachází na trase Brno - Vídeň, která je vzdálená pouhých 70 km a turisti stále častěji vyhledávají stejně kvalitní, byť levnější ubytování a stravu právě na české straně. Objekt je ve výborném stavu, připravený na okamžité podnikání bez potřeby dalších investic. S návratností cca 10 let je to investice, která se vyplatí. Představte si vlastní penzion, kde každý detail odráží Vaši osobnost a podnikatelský duch, zatímco zajišťujete sobě i svým návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Lokalita, která přitahuje - v Hevlíně se nacházíte na místě, kde se snoubí klid s přístupností. Veškerá vybavenost je na dosah, zaručující pohodlí pro Vás i Vaše hosty. Neváhejte, protože takové příležitosti se naskytnou jen jednou za život. Kontaktujte nás ještě dnes a udělejte první krok k realizaci svých snů. S financováním Vám rádi pomůžeme, pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. PENB nebyl dodán - proto uvádíme třídu G.

info v RKProdej / Ubytování / Hevlín, okres Znojmochci zjistit více >

Hevlín, penzion, rekreační objekt, vhodný k podnikání, bazén - komerce

Hevlín, penzion, rekreační objekt, vhodný k podnikání, bazén - komerce - Komerční Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi tuto speciální nemovitost - rekreační objekt - penzion v Hevlíně, pouze 5min od lázeňského města Laa an der Thaya v Rakousku. Představte si místo, kde se spojuje pohodlí domova s kouzlem dovolené. Různorodost ubytování - s 11 útulně zařízenými pokoji - 1x jednolůžkový, 3x dvoulůžkový, 5x třílůžkových, 2x čtyřlůžkový a dokonce jednoho apartmánu, je tento penzion připravený pohostit jak jednotlivce, tak rodiny či skupiny přátel hledající únik od každodenního shonu. Zázemí pro relaxaci i práci - každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, koupelnou a televizí. Pro klidné večery nebo odpočinkové dny je k dispozici venkovní bazén a posezení, kde můžete nasávat klid a ticho přírody. Komfort a bezpečí - penzion je vybaven vším, co potřebujete pro pohodlný provoz - od recepce, přes prádelnu, technickou a úklidovou místnost, až po centrální plynové vytápění. Bezpečnost je zajištěna oplocením a kamerovým systémem. K tomu vlastní studna s užitkovou vodou a parkovací stání pro 11 aut. Lokalita snů - jen 3 km od lázeňského města Laa an der Thaya, tento penzion nabízí dokonalou kombinaci klidu venkovského života s možností využít lázeňské a wellness služby v nedalekém okolí. Se zastavěnou plochou 230m2 a celkovou plochou pozemku 1942m2, tento penzion nabízí nejen prostor pro podnikání, ale i nekonečné příležitosti pro osobní rozvoj a relaxaci. Ať už hledáte místo pro svůj sen o vedení penzionu, nebo prostě místo, kde byste mohli s rodinou a přáteli trávit nezapomenutelné chvíle, toto je nabídka, kterou si nemůžete nechat ujít. Vaše budoucí zážitky a úspěchy začínají tady. Těšíme se na Váš zájem a jsme připraveni odpovědět na jakékoli dotazy a uspořádat prohlídku. PENB nebyl zatím dodán - proto uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

cena k jednáníProdej / Ubytování / Hevlín, okres Znojmochci zjistit více >

Jevišovka, komerční pozemek 1933m2, hala k rekonstrukci, všestranné využití k podnikání - komerce

Jevišovka, komerční pozemek 1933m2, hala k rekonstrukci, všestranné využití k podnikání - komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám ke koupi komerční pozemek o výměře 1933m2 v obci Jevišovka okr. Břeclav. Můžete zde využít stávající stavbu o rozměru 347 m2 pro vlastní podnikání, také lze postavit novou halu či budovu, podle platného územního plánu o zastavitelnosti až 60% z celkové rozlohy pozemku. Výhodou je, že si můžete zvolit pro výstavbu budovy rovnou střechu do výšky 9 m nebo sedlovou střechu do špičky hřebenáče 12 m. Na střechu budovy a na zpevněné části pozemku možné instalovat solární panely. Využití pozemku a budovy je ke komerčním účelům: skladování, výrobní průmysl, servis automobilů, dřevovýroba, kovošrot, pro zemědělské účely, atd. Nově zařízený odběr elektřiny 3x160A s příkonem 100 KW. V současné době je připojeno krátkodobé 3x32A, který lze změnit kdykoliv na větší odběr až 3x160A dle účelu podnikání. Pokud by jste chtěli budovu demolovat, tak majitel po domluvě vám ji odstraní. Na pozemku je studna v hloubce 8 m. Jímka o 6 m3 a retenční nádrž na užitkovou vodu ze střechy. Obec Jevišovka se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Obcí protéká stejnojmenná řeka, která se zde vlévá do Dyje. V obci žije 676 obyvatel. Jedná se o vinařskou obec v Mikulovské vinařské podoblasti. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 KčProdej / Sklady / Jevišovka, okres Břeclavchci zjistit více >
TOPlist