• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Slušnost, ochota, profesionalita, zodpovědnost - to jsou..
Slušnost, ochota, profesionalita, zodpovědnost - to jsou vlastnosti pana Boudného. - obrázek č. 1Prodáno
za 30 dnů
Pane inženýre, ráda bych Vám poděkovala za úspěšné..
Pane inženýre, ráda bych Vám poděkovala za úspěšné dokončení procesu koupě nemovitosti v Násedlovicích č.175. - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
To, co jsem neúspěšně prodával několik let, prodala v..
To, co jsem neúspěšně prodával několik let, prodala v podstatě do 14-ti dnů - obrázek č. 1Prodáno
za 14 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej nemovitostí » Zlín

Prodej nemovitostí Zlín

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 4 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji nemovitosti v okresech Zlín a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Prodej nemovitostí Zlín

Ludkovice - stavební pozemek, lesní pozemky, travní porosty , 1331m2 - pozemky

Ludkovice - stavební pozemek, lesní pozemky, travní porosty , 1331m2 - pozemky - Pozemky Zlín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, v katastru vedený jako zahrada, územním plánem obce určený k individuálnímu bydlení. Pozemek se nachází v klidové části na okraji současné obytné zástavby a přesto v těsné blízkosti centra obce Ludkovice, vzdálené vzdušnou čarou 3,5 km od lázeňského města Luhačovice. Pozemek o celkové ploše 1.331 m2 je v dolní části rovinatý, v horní části mírně svažitý, v nejužší části 13 m široký, rozšiřující se až na 25 m, uliční šíře 66 m. K pozemku vede zpevněná obecní komunikace. Inženýrské sítě se nacházejí ve vzdálenosti cca 7 m od SZ hranice pozemku. Je zde zavedena elektřina, veřejný vodovod, plyn. Odkanalizování se v obci řeší prostřednictvím domovních ČOV s odvodem odpadních vod do přírodních vodotečí, což je v případě nabízeného pozemku jednoduše realizovatelné. Nabízený pozemek je např. vhodný pro stavbu přízemního domu s obytným podkrovím, podélného tvaru a s obytnou terasou ve směru rozšiřující se zahrady. (Specifikaci zakresleného typového domu je možno sdělit na vyžádání) Toto umístění domu dává možnost využití jeho užší části pro budoucí parkovací stání a umístění domovní ČOV, s tím, že po dobu realizace je toto místo dobře využitelné jako zařízení staveniště i jako obratiště stavební techniky. Ludkovice mají dojezdovou vzdálenost 6 km od Luhačovic, 16 km od Zlína. Žije zde cca 700 obyvatel. Je zde mateřská i základní škola prvního stupně, přehrada se sportovním a kulturním areálem, obchod, restaurace. Obec je obklopena kouzelnou okolní přírodou Luhačovického Zálesí. Jezdí zde pravidelná autobusová linka Zlín – Luhačovice. Zároveň s pozemkem ke stavbě se prodává podíl 24/2215 na singuláru o celkové ploše 948.643 m2, který je v současnosti obhospodařován. S financováním nemovitosti i eventuálním přeprodejem singuláru vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku. Cena: info v RK, Exkluzivně. Bez provize..

info v RK
Prodej / Bydlení / Ludkovice, okres Zlínchci zjistit více >

Slavičín, RD 4+2, balkon, pozemek 614 m2 - rodinný dům

Slavičín, RD 4+2, balkon, pozemek 614 m2 - rodinný dům - Domy Zlín

Exkluzivně Vám nabízíme zrekonstruovaný dvojgenerační rodinný dům v pěkné a tiché části městečka Slavičín, s velkou zahradou a ovocnými stromy. Rodinný dům je situován na jihovýchodní stranu. Má prostornou předsíň, obývací místnost s kuchyní, ložnici, velkou šatnu, sociální zařízení. Prostorným a velkým schodištěm se dostáváme do prvního patra, kde se nachází zrekonstruovaná kuchyň, sociální zařízení, balkon a tři samostatné pokoje. Velký prostorný dvůr je připraven pro případné podnikatelské a jiné záměry. Velká zahrada je osázena ovocnými stromy a je možný příjezd i z druhé strany domu. Dům je po citlivé rekonstrukci. Vytápění je na tuhá paliva, před domem samotným je cca tři metry přípojka plynu. Slavičín je vzdálen necelých 12 km od města Luhačovice a 15 km od krajského města Zlín. Je zde autobusová i vlaková doprava, taktéž veškerá občanská vybavenost: školka, škola, lékař, potraviny, kostel, pohostinství. Vzhledem k poloze samotného městečka cca 6.000 obyvatel je velké množství kulturního i sportovních vyžití. Nachází se zde zámek Slavičín. Protože nebyl dodán průkaz energetické náročnosti, je nemovitost zařazena do třídy G. S financováním Vám rádi pomůžeme, prohlídku a bližší informace Vám poskytne realitní makléř.

3 700 000 Kč
Prodej / Rodinný / Slavičín, okres Zlínchci zjistit více >

Luhačovice, OV 2+1, 66,7 m2, balkon, sklep 12 m2, centrum města - byt

Luhačovice, OV 2+1, 66,7 m2, balkon, sklep 12 m2, centrum města - byt - Byty Zlín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný byt v činžovním domě v blízkosti centra lázeňského města Luhačovice. Byt o dispozici 2+1 a celkové podlahové ploše 66,70 m2 se nachází ve druhém nadzemním podlaží z celkových tří. Okna jsou plastová, jádro zděné a střecha domu prošla kompletní proměnou před necelými 15 lety. Klidný dům o šesti jednotkách se nachází v příjemném prostředí s bezproblémovým parkováním a blízkou cyklostezkou. Dispoziční řešení bytu je následující: Obývací pokoj cca 23,1 m2 Ložnice cca 20,6 m2 Kuchyně cca 10,1 m2 Předsíň cca 8 m2 Koupelna cca 5 m2 Toaleta cca 1,1 m2 K dispozici je také prostorný balkon, na který je společný vstup z chodby v patře. K bytu náleží sklep o přibližné výměře 12,2 m2. Byt se nachází ve vile JUDr. Eduarda Krajíčka v lázeňském městě Luhačovice. Činžovní dům byl navrhnut a postaven v roce 1911 známým českým architektem Antonínem Blažkem. Město Luhačovice je známo největšími lázněmi na Moravě. Ve městě najdeme zámek, lázeňskou kolonádu, nepřeberné množství restaurací a kaváren či populární přehradou. Luhačovice jsou již několik let turistickým lídrem ve Zlínském kraji. V roce 2019 přenocovalo v Luhačovicích alespoň jednu noc přes 820 tisíc návštěvníků. Lokalita je tak skvělou příležitostí nejen na poklidný život ale i skvělou investiční příležitosti. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 490 000 Kč
Prodej / 2+1 / Luhačovice, okres Zlínchci zjistit více >
TOPlist