Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej nemovitostí » Břeclav

Prodej nemovitostí Břeclav

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 25 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji nemovitosti v okresech Břeclav a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Prodej nemovitostí Břeclav

Horní Bojanovice, dva RD - první RD 5+1, druhý RD k rekonstrukci, pozemek 676 m², vinný sklep, zahrada, dvůr, garáž – rodinný dům

Horní Bojanovice, dva RD - první RD 5+1, druhý RD k rekonstrukci, pozemek 676 m², vinný sklep, zahrada, dvůr, garáž – rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor dvou rodinných domů v klidné obci Horní Bojanovice. První rodinný dům je plně obyvatelný a druhý dům je připraven k celkové rekonstrukci, případně k demolici. Dům k nastěhování má dispozici 5+1, nachází se tu 4 samostatné pokoje, obývací pokoj, kuchyně, 2 koupelny, 2 samostatné toalety a technická místnost. Stáří domu je cca 30 let, přičemž nedávno prošel částečnou rekonstrukcí, kdy byla instalována nová plastová okna a plynový kondenzační kotel. V přízemí domu je uzavřený průjezd do dvora, který je využíván jako garáž až pro dvě vozidla. Na dvoře se nachází hospodářská stavení, útulný vinný sklípek s posezením a krbem. Nad dvorem je menší zahrada. Oba domy jsou napojeny na všechny inženýrské sítě. Podlahová plocha domu činí přibližně 140 m2, zastavěná plocha 470 m2, dvůr má výměru přibližně 100 m2 a zahrada 204 m2. Horní Bojanovice jsou zemědělská a vinařská obec ležící v malebném údolí jednoho z výběžků Ždánického lesa, obklopena vinicemi a lesy. Nachází se v okrese Břeclav, zhruba 40 km jižně od Brna poblíž dálnice D2 a 6 km od Hustopečí. K občanské vybavenosti obce patří obecní úřad, pošta, knihovna, mateřská škola, 2 obchody, pěkný areál odpočinku a sportu, tvořený lesoparkem a řadou sportovišť - tenisovými kurty, hřištěm, koupalištěm. Dosud se udržují lidové zvyky, zejména krojované hody. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 190 000 Kč
Prodej / Rodinný / Horní Bojanovice, okres Břeclavchci zjistit více >

Dolní Věstonice, RD 3+1, zimní zahrada, garáž, zahrada 495 m2 - rodinný dům

Dolní Věstonice, RD 3+1, zimní zahrada, garáž, zahrada 495 m2 - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám ke koupi dům ve vyhledávané lokalitě obce Dolních Věstonic vhodný k bydlení, rekreaci a nebo ke komerční rekreaci. Dům, díky své pěkné zahradě s přibližnou výměrou 495 m2, krbem, bazénem a velké zimní zahradě, je jako dělaný pro posezení s přáteli či rodinou. Obec se nachází ve vinařské obci pod Pálavou, kde je silný turistický ruch, vinné stezky a vysoká poptávka po rekreačních pronájmech Dům má velký obývací pokoj s krbem, prostornou zimní zahradu, kuchyni, podkroví - řešené jako ložnice. V každém patře je vlastní koupelna. V první patře se nachází také terasa s výhledem na Dívčí Hrad a na Věstonický kostel. Z domu je přístup přímo do garáže, nad kterou je možnost rozšíření o další terasu nebo ložnici. Dům je napojen na vodovod, kanalizaci a elektřinu (220+380). Možnost připojení na plyn. Vytápění je zajištěno krbem s výduchy do všech místností v domě plus v každé místnosti je elektrický radiátor. Na zahradě je bazén, zahradní krb, kůlna na nářadí, kůlna na příslušenství k bazénu a maringotka na úschovu kol. Na zahradě jsou vysázeny ovocné stromy včetně exotického fíkovníku a mandlí. Dům se nabízí včetně veškerého vybavení - dle dohody. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 690 000 Kč
Prodej / Rodinný / Dolní Věstonice, okres Břeclavchci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 25

TOPlist