• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Výborná spolupráce při prodeji nemovitosti firmy JHYB s.r.o.
Výborná spolupráce při prodeji nemovitosti firmy JHYB s.r.o. - obrázek č. 1Prodáno
za 14 dnů
Paní Petra je milá, ochotná, pohodová a pracovitá. ..
Paní Petra je milá, ochotná, pohodová a pracovitá. Coloseum doporučují všem. - obrázek č. 1Prodáno
za 2,5 měsíce
Poskytované služby byly na profesionální úrovni a vše..
Poskytované služby byly na profesionální úrovni a vše proběhlo přesně dle naší dohody. - obrázek č. 1Prodáno
za 8 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej nemovitostí » Kroměříž

Prodej nemovitostí Kroměříž

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 4 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji nemovitosti v okresech Kroměříž a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Prodej nemovitostí Kroměříž

Bystřice pod Hostýnem, vila 7+1, okrasná zahrada s altánem, původní prvorepublikový styl – rodinný dům

Bystřice pod Hostýnem, vila 7+1, okrasná zahrada s altánem, původní prvorepublikový styl – rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme rodinnou vilu, která se řadí mezi prvorepublikové stavby z roku 1933. Nachází se v krásné lokalitě s jedinečnou atmosférou, ve městě Bystřice pod Hostýnem, poblíž centra. Je zachován a udržován původní stav a charakter nemovitosti. Prostorný dům je obklopen ze všech stran okrasnou zahradou, kde se kladl důraz na detaily a to jak v prostoru, tak ve využití zahrady i bydlení. Postupně zde probíhala velmi zdařilá rekonstrukce interiéru, kde je citlivě zachován původní styl domu, včetně historického nábytku. První podlaží je srdcem celého domu. Vstup do domu je řešen prostornou halou s otevřenou přijímací místností s posezením. Dále dva obývací pokoje, které jsou odděleny prosklenými dvoukřídlými dveřmi s výhledem do zahrady. Prostorná je i kuchyně s jídelním koutem a místnosti k uskladnění potravin. Dále je v přízemí další pokoj, který sloužil jako pracovna. Následuje překrásná, stylově vybavená ložnice. V přízemí je také koupelna s vanou a samostatné WC. Po masivním dřevěném schodišti vystoupáte do prvního patra, kde naleznete tři prostorné pokoje a vstup na půdu. Půdní prostor má zachovalý krov i dřevěné schody, dle prvotního návrhu architekta. Střecha byla renovovaná před cca 58 lety. Vytápění je možné plynovým kotlem, kachlovými kamny, kotlem na tuhá paliva. Dům je napojený k odběru vody z vlastní studny. Rozvody vody i elektřiny jsou původní. V domě se donedávna celoročně bydlelo. Prostorná zahrada byla navržena architektem tak, aby se obměňovaly a navazovaly kvetoucí záhony květin, keřů, ovocných i okrasných stromů. Altán, který se nachází poblíž vily, umožňuje relaxaci při dopoledním i odpoledním odpočinku. Vila nabízí velmi zajímavé, stylově vkusné zázemí, vhodné jak k bydlení, tak případně i ke spojení s podnikáním. Další využití nabízí jak půdní prostor, tak podsklepení. Prostorný pohodlný vjezd hlavní branou k domu je řešen uzavřením elektropohonem, zajistí tak naprosté soukromí. Vzrostlé stromy i keře dodávají soužití s přírodou. Bystřice pod Hostýnem (německy Bistritz am Hostein) je město v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, 23 km severovýchodně od Kroměříže. Leží na úpatí Hostýnských vrchů. Nachází se zde mnoho historických památek a pamětihodností. Hostýn, někdy též Svatý Hostýn, je kopec v Hostýnských vrších, na kterém se nachází významné mariánské poutní místo. Zámek Bystřice pod Hostýnem, Bazilika Nanebevzetí Panny Marie, poutní kostel. Překrásná příroda a mnoho zajímavých míst v okolí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Prohlídku a bližší informace Vám poskytne realitní makléřka.

8 090 000 Kč
Prodej / Rodinný / Bystřice pod Hostýnem, okres Kroměřížchci zjistit více >

Holešov - Všetuly, RD, garáž, pergola - rodinný dům

Holešov - Všetuly, RD, garáž, pergola - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný domek v klidné části města Holešova, lokalita Všetuly. Celková plocha pozemku je cca 124 m2, z čehož stavba zabírá cca 55 m2. Jedná se o cihlový řadový dům se sedlovou střechou v dobrém technickém stavu s možností okamžitého využití k bydlení nebo pro podnikatelské účely. V přízemí atypického domku je k dispozici garáž s montážní jámou a zázemí - kuchyně s kuchyňskou linkou, malý půlpokoj se sprchovým koutem, WC. Z kuchyňského prostoru je možné se dostat po stahovacích schůdkách na půdu. Stávající dispozici domu je možné rozšířit o půdní prostor. Vzhledem k charakteru domu je možné využít prostor ideálně pro malou autodílnu s obytným zázemím nebo k jiným účelům. Vytápění celého domu je ústřední plynové, ohřev vody zajišťuje taktéž plynový kotel. Dům je napojen na obecní vodovod i veřejnou kanalizaci. Parkování je možné přímo před domem nebo v garáži, dostatek parkovacích míst je také v přilehlých ulicích. Příjemné prostředí dvora s dřevěnou pergolou a zelení nabízí prostor pro posezení a odpočinek. Ve městě Holešov je veškerá občanská vybavenost a je odsud výborná dostupnost jak do centra města, tak do okolních měst (Kroměříž, Zlín, Hulín aj.). V obci taktéž velmi dobrá dopravní obslužnost (autobus, vlak, IDS). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Váš záměr. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 690 000 Kč
Prodej / Rodinný / Holešov, okres Kroměřížchci zjistit více >
TOPlist