• goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Jménem manželů Hrstkových chceme poděkovat paní Vendule..
Jménem manželů Hrstkových chceme poděkovat paní Vendule Haasové, - obrázek č. 1
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu TOP..
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu TOP realitnímu makléři - obrázek č. 1
Byl jsem velice spokojený. Se vším mi paní makléřka pomohla..
Byl jsem velice spokojený. Se vším mi paní makléřka pomohla a byla ve všem vstřícná a ochotná. Děkuji za vše. Svoboda - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej nemovitostí » Prostějov

Prodej nemovitostí Prostějov

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 10 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji nemovitosti v okresech Prostějov a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI , a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Prodej nemovitostí Prostějov

Vrbátky, RD 5+1, zahrada, garáž, sklep - rodinný dům

Vrbátky, RD 5+1, zahrada, garáž, sklep - rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v klidné části obce Vrbátky. Celková plocha pozemku i se zahradou je cca 563 m2. Jedná se o cihlový, řadový, patrový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem. Dům, svými majiteli velmi dobře udržovaný, je okamžitě obyvatelný, stáří domu je cca 27 let. K dispozici je vstupní chodba, kuchyně s kuchyňskou linkou, obývací pokoj s jídelnou a krbem, balkon s přístupem na zahradu, na chodbě WC. V patře je pak ložnice, dva dětské pokoje, koupelna s vanou a WC zvlášť. Pokoje i ložnice mají balkon a jsou neprůchozí. Z tohoto patra je přístupná půdní vestavba s prostorným pokojem. V suterénu domu je k dispozici garáž, malý a velký sklep, prádelna, která je využívána také pro saunování, k dispozici je sprchový kout. Při vstupu do zahrady je vybudován zakrytovaný bazén a whirlpool. K relaxaci se nabízí posezení pod dřevěnou pergolou s krbem a udírnou. V zadní části zahrady, která má také možnost vjezdu, jsou vysazeny ovocné stromky nebo je možné ji využívat pro pěstování drobných plodin či drobného zvířectva. Zahrada je o velikosti cca 444 m2. Vytápění celého domu zajišťuje plynový kotel, využíván je také krb s průduchy do prvního patra. Ohřev vody zajišťují jeden plynový a jeden elektrický bojler. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě včetně kanalizace. Parkování je možné v garáži nebo na vjezdu před domem, dostatek parkovacích míst je také na ulici před domem. Dům se nabízí ideálně včetně vybavení dle domluvy s majiteli nemovitosti. Obec má velmi dobrou občanskou vybavenost, nachází se zde obchod, školka, škola, lékaři, pošta, dostatek kulturních a sportovních akcí, akce pro děti. Z obce je výborná dostupnost do okolních měst a obcí, vlakové spojení Olomouc - Prostějov. Nájezd na dálnici cca 3 km, bezproblémová dostupnost do Olomouce, Prostějova, Brna... Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 400 000 Kč
Prodej / Rodinný / Vrbátky, okres Prostějovchci zjistit více >

Brodek u Prostějova, RD 4+1, dvorek, zahrada, sklep - rodinný dům

Brodek u Prostějova, RD 4+1, dvorek, zahrada, sklep - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji ihned obyvatelný samostatně stojící rodinný dům 4+1, s udržovanou zahradou v obci Brodek u Prostějova. V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj, ložnice, kuchyň, spížka, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V druhém patře najdeme dva pokoje a zbytek patra je možné využít k dalšímu možnému rozšíření dispozic. Je zde možné vybudovat samostatnou bytovou jednotku. Zavedeny jsou všechny veřejné sítě, jen plyn nebyl využíván a je možné v případě zájmu napojit přípojku před domem. Vytápění je ústřední elektrické, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Okna v celém domě jsou plastová. Ve dvoře se nachází ještě další přístavky a místa pro relax a odpočinek. Celková plocha pozemku je 711 m2. K domu patří udržovaná zahrada se studnou, o celkové ploše 358 m2 a také garáž 25 m2, stojící před domem. Tento dobře udržovaný dům postavený v roce 1974 má zdivo z cihel a lisovaných škvárových tvárnic, má sedlovou střechu, je také částečně podsklepený a najdeme zde i dostatek míst využitelných například jako dílna, sklad, prádelna, chlív a podobně. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, pošta a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto domu a nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku neváhejte kontaktovat realitního makléře.

2 990 000 Kč
Prodej / Rodinný / Brodek u Prostějova, okres Prostějovchci zjistit více >

Výšovice, pozemek pro bydlení 960 m2, příjezd – pozemek

Výšovice, pozemek pro bydlení 960 m2, příjezd – pozemek - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme rovinatý, prosluněný pozemek nerovnoměrného tvaru, který je v současné době vedený na katastru nemovitosti jako orná půda, ale je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Celková plocha pozemku je 960 m2. Šířka se pohybuje přibližně od 13,5 m do 26 m a délka přibližně od 45 m do 50 m. Pokud někdo hledá větší pozemek, je možné koupit i vedlejší pozemek (jiného majitele) a tím si zvětšit celkovou plochu a možnosti. V případě koupě obou pozemků by celková plocha činila výměru 2012 m2. Inženýrské sítě jsou prozatím k dotažení. Příjezdová komunikace prozatím nezpevněná. Vše je nyní v řešení s obcí Výšovice, ohledně termínů dokončení jak příjezdové cesty, tak dotažení inženýrských sítí,které by mělo být řešeno v první polovině letošního roku. Obec se nachází v úrodné části Hané. 3 km od dálnice D46 Brno – Olomouc, se snadnou dostupností do Prostějova a Vyškova. Obec Výšovice je malebná vesnička s 500 obyvateli vhodná ke klidnému bydlení. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro bližší informace, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

480 000 Kč
Prodej / Bydlení / Výšovice, okres Prostějovchci zjistit více >

Výšovice, pozemek pro bydlení 1052 m2, příjezd – pozemek

Výšovice, pozemek pro bydlení 1052 m2, příjezd – pozemek - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme rovinatý, prosluněný pozemek obdélníkového tvaru, který je v současné době vedený na katastru nemovitosti jako orná půda, ale je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Celková plocha pozemku je 1052 m2. Šířka je přibližně 21 m a délka přibližně 44,5 m. Pokud někdo hledá větší pozemek, je možné koupit i vedlejší pozemek (jiného majitele) a tím si zvětšit celkovou plochu a možnosti. V případě koupě obou pozemků by celková plocha činila výměru 2012 m2. Inženýrské sítě jsou prozatím k dotažení. Příjezdová komunikace prozatím nezpevněná. Vše je nyní v řešení s obcí Výšovice, ohledně termínů dokončení jak příjezdové cesty, tak dotažení inženýrských sítí, které by mělo být řešeno v první polovině letošního roku. Obec se nachází v úrodné části Hané. 3 km od dálnice D46 Brno – Olomouc, se snadnou dostupností do Prostějova a Vyškova. Obec Výšovice je malebná vesnička s 500 obyvateli vhodná ke klidnému bydlení. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro bližší informace, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 052 000 Kč
Prodej / Bydlení / Výšovice, okres Prostějovchci zjistit více >
TOPlist