Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Pronájem nemovitostí » Blansko

Pronájem nemovitostí Blansko

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 10 aktuálních inzerátů. Nabízíme k pronájmu nemovitosti v okresech Blansko a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Pronájem nemovitostí Blansko

Adamov, pronájem ateliéru 2+kk, 61,9 m2 – byt

Adamov, pronájem ateliéru 2+kk, 61,9 m2 – byt - Byty Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu ateliér o přibližné užitné ploše 61,9 m2, umístěný v druhém podlaží čtyřpatrového domu v bývalé administrativní budově Adastu Adamov. Ateliér sestává z pokoje s kuchyňským koutem (27,5 m²), předsíně (3,9 m²), koupelny s rohovou vanou (4,4 m²), toalety (1,2 m²) a ložnice (24,9 m²). Okna jsou s výhledem na severozápad – jednak do zeleně, jednak na vlastní parkoviště. Pokoj s kuchyňským koutem je vybaven kuchyňskou linkou, s elektrickým sporákem s troubou, ledničkou, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. Další výbavou pokoje je stůl se čtyřmi židlemi, dvoulůžko a skříň. V koupelně je rohová vana a umývadlo. Vybavením pokoje je lůžko a několik skříní. K dispozici je připojení na internet. Ateliéru je napojen na centrální plynové vytápění (náklady na vytápění jsou zahrnuty v ceně nájemného); elektřina, vodné a stočné se platí na základě měsíčního vyúčtování. Pro bezpečné odložení např. jízdních kol je možné využít rozsáhlé společné prostory na podlaží domu. Ateliér je unikátně lokalizován cca 100 m od vlakové zastávky; dojezdová doba do Brna je 20 minut, do Blanska necelých 10 minut. Lokalita disponuje vším potřebným pro pohodové bydlení – obchodní centrum s restaurací a poštou je vzdáleno cca 100 m, vlaková zastávka 100 m, autobusová zastávka s přímým spojením do Vyškova je před domem, zdravotní středisko a lékárna do tří minut chůze. Ateliér je ihned k nastěhování, majitel preferuje dlouhodobý pronájem – ateliér je vhodný pro pár, případně s malými dětmi (případně jako levnější alternativa k bydlení v Brně nebo Blansku). Cena nájmu je 12 000,- Kč/měsíc (cena nájmu zahrnuje náklady na vytápění) + měsíční fakturace za spotřebovanou elektřinu a vodu. Vratná kauce je 24 000 Kč + provize realitní kanceláři 18 000 Kč.

12 000 Kč za měsícPronájem / 2+kk / Adamov, okres Blanskochci zjistit více >

Adamov, pronájem bytu OV 1+kk, 51,7 m2, novostavba – byt

Adamov, pronájem bytu OV 1+kk, 51,7 m2, novostavba – byt - Byty Blansko

Se souhlasem majitele Vám nabízíme k pronájmu byt 1+kk před dokončením výstavby o přibližné užitné ploše 51,7 m2, umístěný v druhém podlaží energeticky úsporné budovy v centrální části města Adamov. Bytová jednotka je orientovaná do klidové zóny a sestává z obytné místnosti s kuchyňským koutem (celkem 38 m2), malé koupelny s umývadlem, sprchovým koutem a toaletou (5 m2) a prostornější předsíně (8,7 m2). Okna jsou s výhledem na severovýchod – do zeleně a na řeku Svitavu. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou s dřezem, sklokeramickou varnou deskou, vestavnou elektrickou troubou, vestavnou myčkou nádobí a mikrovlnkou. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem, vytápění je řešeno elektrickým akumulačním přímotopným tělesem, odpady jsou odváděny do vlastní ČOV objektu. Velkou výhodou je jednak bezproblémové parkování přímo u budovy na parkovišti pro 88 aut, jednak perfektní dopravní dostupnost do Brna a Blanska. Lokalita disponuje vším potřebným pro pohodové bydlení - prodejna Albert, restaurace s možností oběda, drogerie, prodejna tabáku a pošta je v přízemí pod nabízeným bytem, zdravotní středisko a lékárna jsou vzdáleny tři minuty chůze, mateřská školka a škola do čtvrt hodiny. Okolí Adamova nabízí nepřeberně možností trávení volného času (cyklostezka podél řeky Svitavy, jeskyně Býčí skála a Jáchymka, několik přírodních rezervací). Vlaková zastávka na trati Brno – Blansko, zastávka MHD a autobusu směr Vyškov jsou vzdálené minutu od objektu. Cesta vlakem do Brna na hlavní nádraží trvá 20 minut, do Blanska necelých 10 minut. Bytová jednotka bude k nastěhování od 22.5., majitel preferuje dlouhodobý pronájem (ideální jako bydlení pro jednotlivce nebo pár, popř. i s malým dítětem; případně jako levnější alternativa k bydlení v Brně nebo Blansku). Cena nájmu je 12 000,- Kč/měsíc, zahrnuje i úklid společných prostor. Elektřinu hradí nájemník ve vlastní režii, měsíční záloha na vodné a stočné je 350 Kč/osoba. Vratná kauce je ve výši tří měsíčních nájmů + provize realitní kanceláři 18 000 Kč.

12 000 Kč za měsícPronájem / 1+kk / Adamov, okres Blanskochci zjistit více >

Adamov, pronájem gastroprovozu, 71 m², kuchyně, sklad, sklep – komerce

Adamov, pronájem gastroprovozu, 71 m², kuchyně, sklad, sklep – komerce - Komerční Blansko

Se souhlasem vlastníka vám nabízíme k pronájmu objekt kuchyně bývalé restaurace v centrální části města Adamov. Nabízené prostory jsou součástí a.centra (zahrnuje i supermarket, drogerii, pizzerii, poštu a prodejnu tabáku). Prostory jsou velmi dobře přístupné jednak z parkoviště před objektem, jednak ze zadní strany příjezdem pro nákladní dopravu k dvěma zásobovacím rampám. Prostory jsou využitelné např. pro gastroprovoz, výrobu studené kuchyně, rozvoz jídel, catering apod. Nelze provozovat restauraci nebo bistro. Nabízené prostory sestávají z částečně vybavené kuchyně (26,5 m2) s přístupovými prostory od zásobovacích ramp (2,9 a 5,8 m2), z chodby s možností využití jako příruční sklad (9,4 m2), bezbariérového WC (4,0 m2), výlevny (1,8 m2) a sklepních prostor (20,3 m2). Do objektu je přivedena elektřina 230 + 380 V, plyn a voda (dodavatel - vodárenská společnost Adavak - má třetí nejlevnější vodné v JM kraji). Vytápění je zajištěno přímotopy, odvod odpadů je řešen ČOV. Velkou výhodou je jednak bezproblémové parkování přímo u budovy na parkovišti pro 88 aut, jednak perfektní dopravní dostupnost do Brna a Blanska. Vlaková zastávka na trati Brno - Blansko je vzdálená minutu od objektu, cesta do Brna na hlavní nádraží trvá 20 minut, do Blanska necelých 10 minut. Autobus do Vyškova a MHD staví před objektem. Majitel preferuje pronájem prostor kompletně, nájemné je 8 000 Kč + služby, vratná kauce je tříměsíční nájemné, provize RK 12 000 Kč. Prostory jsou připraveny k předání do nájmu ihned dle dohody.

8 000 Kč za měsícPronájem / Restaurace / Adamov, okres Blanskochci zjistit více >

Adamov, pronájem kanceláře , 53,3 m2, kuchyň – komerce

Adamov, pronájem kanceláře , 53,3 m2, kuchyň – komerce - Komerční Blansko

Pronájem kanceláře 53,3 m2 v energeticky úsporné budově Se souhlasem vlastníka vám nabízíme k pronájmu nově vybudovanou kancelář ve druhém podlaží energeticky úsporné budovy a.centra, které se nachází v centrální části města Adamov. Plocha kanceláře je 53,32 m2 o půdorysu 9,52 x 5,59 m. Cena nabízeného prostoru činí 8 900 CZK/měsíc. V ceně jsou zahrnuty následující služby: stabilní gigabitové internetové připojení optickým kabelem, parkování na soukromém pozemku a.centra, užití vybavené kuchyňky a toalet vedle kanceláře, dále je v ceně elektřina a úklid společných prostor. Náklady na vytápění prostoru jsou dle skutečné spotřeby, paušál na vodné a stočné činí 350 CZK/měsíc. Vybavení kanceláře: kvalitní vinylová podlaha, elektroinstalace a datové přípojky rozvedené v prostoru v parapetním liště (žlabu), umožňující flexibilní přizpůsobení pozic těchto přípojek dle rozmístění nábytku a vybavení, venkovní předokenní žaluzie s elektrickým ovládáním, LED osvětlení. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Kancelář je připravená k předání do nájmu, od 1.10.2023 bude možnost pronajmout v téže budově další, identickou kancelář. Velkou výhodou je jednak bezproblémové parkování přímo u budovy na parkovišti pro 88 aut, dále pak perfektní dopravní dostupnost do Brna a Blanska. Nově zrekonstruovaná vlaková zastávka na trati Brno - Blansko je vzdálená minutu od objektu, MHD a autobus směr Vyškov staví před objektem. Cesta vlakem do Brna na hlavní nádraží trvá 20 minut, do Blanska necelých 10 minut. V budově a.centra je restaurace s možností poledního menu, supermarket Albert, drogerie Teta, pizzerie, pošta, prodejna tabáku a dále 2 bankomaty.

8 900 Kč za měsícPronájem / Kanceláře / Adamov, okres Blanskochci zjistit více >
TOPlist