Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Pronájem nemovitostí » Vyškov

Pronájem nemovitostí Vyškov

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 3 aktuálních inzerátů. Nabízíme k pronájmu nemovitosti v okresech Vyškov a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Pronájem nemovitostí Vyškov

Vyškov, pronájem bytu OV 1+1, užitná plocha 38m², balkón, sklepní kóje - byt

Vyškov, pronájem bytu OV 1+1, užitná plocha 38m², balkón, sklepní kóje - byt - Byty Vyškov

Představujeme Vám zajímavou nabídku k pronájmu, s možností vytvořit si nový domov přesně podle vašich představ. Nájem 7000,- Kč + nàklady 6000,- Kč Prostorný a světlý byt 1+1 o rozloze přibližně 38 m2, ve 3. patře domu bez výtahu, s balkonem. Tento byt je jako stvořený pro ty, kteří hledají klid, pohodlí a vše potřebné na dosah ruky. Byt je v původním stavu, s prostorným pokojem a balkonem, který nabízí krásný výhled na město a okolní zeleň. K bytu náleží také sklepní kóje, kočárkárna pro uskladnění všeho, co potřebujete. Lokalita je jedním z hlavních trumfů tohoto bytu. Vše, co byste mohli potřebovat, je doslova za rohem - autobusová zastávka (jen 5 minut chůze), škola (11 min chůze), školka (3 min chůze), supermarket (10 min chůze) . Budete přímo v dění kulturního života na náměstí, v blízkém okolí najdete také restaurace, pizzerie, obchody a kavárny. Pro milovníky přírody je tu další bonus - za domem jsou dětská hřiště, město Vyškov nabízí mnoha aktivit, nově vybavené sportoviště, přírodní park i rybník. Dům prošel revitalizací zhruba před osmi lety. Bezproblémové parkování a spousta vzrostlé zeleně dokreslují celkový pozitivní dojem. PENB nebyl dodán - z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

7 000 Kč za měsíc
Pronájem / 1+1 / Vyškov, okres Vyškovchci zjistit více >

Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 136 m² - komerce

Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 136 m² - komerce - Komerční Vyškov

Nabízíme Vám pronájem obchodního prostoru v nově vybudovaném nákupním centru, který se nachází v blízkosti silnice E50, tudíž je hojně navštěvovaným místem, nejen pro zdejší obyvatele. Pokud hledáte lukrativní místo pro Vaše podnikání, možná bude tato nabídka pro Vás ta pravá! Jedná se o zcela samostatnou nárožní jednotku s vlastním sociálním zázemím. Obchodní prostor je řešen jako holoprostor, připravené jsou napojené body na technické rozhraní, výkladce a vstupní portál. Měsíční nájemné činí 293/m² (39 900,- Kč) + DPH, servisní poplatek je roven 50,- Kč/m² + DPH. Energie se přepisují na nájemce. Servisní poplatek zahrnuje: - administrativní správu a údržbu komplexu - úklid společných prostor vč. parkovacích ploch - zimní úklid (odvoz sněhu, ledu, vody) - údržba skleněné fasády a stěn - čistění interních a externích povrchů - servis a revize technologií (tepelné čerpadlo, eps, ezs) - náklady na osvětlení a údržbu společných prostor - pojištění, odpadové hospodářství, provoz a revize výtahů, nátěry, deratizace - oprava a náhrada dlažeb, obrubníků, chodníků, kanalizace, elektrického vedení, místních vodovodů, kanalizačního vedení, potrubí a osvětlení - náklady účetních služeb a zaměstnanců správy Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

39 900 Kč za měsíc
Pronájem / Obchodní prostory / Slavkov u Brna, okres Vyškovchci zjistit více >
TOPlist