• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Dobrý den, paní makléřka Svatava Vacková mne oslovila s..
Dobrý den, paní makléřka Svatava Vacková mne oslovila s nabídkou, že by mi ráda pomohla pronajmout byt. - obrázek č. 1Prodáno
za 8 dnů
Rodinný dům 2+1, Ivanovice na Hané
Rodinný dům 2+1, Ivanovice na Hané - obrázek č. 1Prodáno
za 1 měsíc
S paní Škorpilovou jsem MAXIMÁLNĚ spokojen! Profesionální,..
S paní Škorpilovou jsem MAXIMÁLNĚ spokojen! Profesionální, lidská, vstřícná, flexibilní. - obrázek č. 1Prodáno
za 14 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Pozemky » Břeclav

Pozemky Břeclav - k prodeji či pronájmu

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí pozemky v počtu 12 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu pozemky v okresech Břeclav a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že pozemky k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Pozemky

Pozemky Břeclav - k prodeji či pronájmu

Velké Pavlovice, stavební parcela, 1412 m2, sítě – pozemek

Velké Pavlovice, stavební parcela, 1412 m2, sítě – pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu, nyní vedený na katastru jako ostatní plocha v lukrativní oblasti města Velké Pavlovice. Na parcele byl původní dům zdemolován. Jedná se o řadovou zástavbu o přibližné výměře 1412,5m2. Šíře pozemku je 16m, délka 84,5m. Napojeno na inženýrské sítě (elektřina, plyn, veřejná kanalizace a vodovod před domem). Zastavitelná část pozemku je cca 248m2 (původní dům). U domu je také přípojka pro optický internet. Na pozemku nyní probíhá jeho rozdělení. Velké Pavlovice jsou město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 17 km severozápadně od Břeclavi na řece Trkmance v tradiční vinařské oblasti pojmenované podle města Velkopavlovická vinařská podoblast s viničními tratěmi. Žije zde přibližně 3 100 obyvatel. Okolo města se nacházejí rozsáhlé vinice. Dále na jihozápad se nachází vodní dílo Nové Mlýny, dále na jih pak Přírodní park Niva Dyje, Lednicko-valtický areál a CHKO Pálava. Na jihovýchod leží města Velké Bílovice a Podivín. Ve městě je veškerá občanská vybavenost. Toto je jedinečná nabídka vlastnit pozemek v takto výjimečné vinařské oblasti - ideální místo pro budoucí výstavbu rodinného domu. S financováním Vám rádi pomůžeme, proto neváhejte a kontaktujte realitní makléřku.

4 900 000 Kč
Prodej / Bydlení / Velké Pavlovice, okres Břeclavchci zjistit více >
TOPlist