• goal1 50 000 poptávajících
    klientů
  • goal2 76 inzertních
    portálů
  • goal3 2700 denní
    návštěvnost
  • Jsme
    pojištěni
    goal4
  • Jsme
    prověření
    goal5 goal5 goal5 goal5
  • Jsme
    členy
    goal6
  • Ale hlavně ... máme tisíce
    spokojených
    zákazníků
Realizované
zakázky
Profesionální přístup a ochota pomoci s dořešením podmínek..
Profesionální přístup a ochota pomoci s dořešením podmínek nájemní smlouvy s nájemci. - obrázek č. 1Prodáno
za 4 týdny
Dobrý den, děkujeme za vstřícné a velmi ochotné a příjemné..
Dobrý den, děkujeme za vstřícné a velmi ochotné a příjemné jednání s Vaší realitní kanceláří, konkrétně s p. Radkem Novotným. - obrázek č. 1Prodáno
za 2 dny
Oceňuji jeho skvělý přístup k práci, srozumitelně podávané..
Oceňuji jeho skvělý přístup k práci, srozumitelně podávané informace, dodržování termínů a bezproblémové předání nemovitosti. - obrázek č. 1Prodáno
za 60 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Pozemky » Brno-venkov

Pozemky Brno-venkov - k prodeji či pronájmu

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí pozemky v počtu 15 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu pozemky v okresech Brno-venkov a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že pozemky k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti




Pozemky

Pozemky Brno-venkov - k prodeji či pronájmu

Lomnička, soubor 2 pozemků, orná půda, 4.559 m2 - pozemek

Lomnička, soubor 2 pozemků, orná půda, 4.559 m2 - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme na prodej soubor 2 pozemků, které jsou v současné době vedeny na katastru nemovitostí jako orná půda a v současném platném územním plánu nejsou určeny k výstavbě. Pozemek o celkové výměře 3.493 m2 + další o výměře 1.066 m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a navazují na již zastavěnou plochu obce. Při koupi obou pozemků je cena k jednání 625,- Kč/m2. Nový majitel se může pokusit o změnu územního plánu a vytvořit zde přeparcelací několik stavebních pozemků, nebo tyto pozemky koupit jako výhodnou investici. První pozemek má zhruba trojúhelníkový tvar a druhý, který na něj navazuje je obdélníkového tvaru o šíři zhruba 12,5 x 90 m. Ze sítí je v těsné blízkosti pouze voda, kanalizace a elektřina - tu by mohlo jít napojit ze vzdušného vedení. Poloha prvního pozemku je strategická pro možnost výstavby na dalších sousedních parcelách a je proto předpoklad, že v příští úpravě územního plánu se tyto pozemky mohou stát stavebními. Uvedená cena je za m2. Lomnička je obec v okres Brno-venkov a nachází se přibližně 2 kilometry severně od Tišnova jen 3 minuty jízdy autem. Údolí je součástí Boskovické brázdy a protéká ji potok Besének. Údolí je ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice. Do Brna je to autem cca 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší turistiky, tak i cykloturistiky. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 823 600 Kč
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Lomnička, orná půda, 3 493m² - pozemek

Lomnička, orná půda, 3 493m² - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme na prodej investiční pozemek, který je v současné době vedený na katastru nemovitostí jako orná půda. Pozemek o celkové výměře 3'493m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a je v blízkosti území určeného k výstavbě rodinných domů. Pozemek má zhruba trojúhelníkový tvar a ze sítí je v těsné blízkosti pouze voda a kanalizace. Poloha pozemku je strategická pro možnost výstavby na sousedních parcelách a je proto předpoklad, že v příští úpravě územního plánu se tento pozemek může stát stavebním a sítě a komunikace budou přivedeny až k námi prodávanému pozemku. Vzhledem k tomu, že jak orná půda tak stavební pozemky neustále rostou v ceně, tak se jedná o velmi výhodnou investiční příležitost. Lomnička je obec v okres Brno-venkov a nachází se přibližně 2 kilometry severně od Tišnova jen 3 minuty jízdy autem. Údolí je součástí Boskovické brázdy a protéká jím potok Besének. Údolí je ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice. Do Brna je to autem cca 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší turistiky, tak i cykloturistiky. Při osobní prohlídce můžete nejlépe posoudit, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro Vaše záměry, proto neváhejte a kontaktujte makléře, který Vám pozemek ukáže. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 499 000 Kč
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Lomnička, orná půda, 1 066m² - pozemek

Lomnička, orná půda, 1 066m² - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek, který je v současné době vedený na katastru nemovitosti jako orná půda. Pozemek o celkové výměře 1 066 m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a navazuje na již zastavěnou oblast. Šíře parcely je 12,5 m, délka 90 m a v blízkosti vede zpevněná asfaltová příjezdová komunikace. Bohužel na obecní pozemky a tuto komunikaci se lze dostat jedině přes další soukromou parcelu - je tedy přístup třeba vyřešit buď odkoupením části tohoto dalšího pozemku, nebo vysoudit (ke každému pozemku musí být ze zákona přístup). Uvedená cena je za m2. Lomnička je obec v okres Brno-venkov a nachází se jen 3 minuty jízdy autem od Tišnova v Boskovické brázdě, v údolí potoka Besének ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice, přibližně 2 kilometry severně od Tišnova. Do Brna je to autem cca 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda, podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší, tak i cykloturistiky. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

460 000 Kč
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >
TOPlist