• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Pana Nováka, jako realitního makléře, velmi doporučuji a..
Pana Nováka, jako realitního makléře, velmi doporučuji a jsem si jistá, že jej čeká ještě spousta dalších velmi spokojených klientů. - obrázek č. 1Prodáno
za 3 dny
Dobrý den. Dovolte mi abych vyjádřil poděkování za brzký..
Dobrý den. Dovolte mi abych vyjádřil poděkování za brzký prodej  rodinného domu - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
Rádi bychom touto cestou poděkovali za krásnou spolupráci a..
Rádi bychom touto cestou poděkovali za krásnou spolupráci a velice lidský přístup. - obrázek č. 1Prodáno
za měsíc
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Pozemky » Prostějov

Pozemky Prostějov - k prodeji či pronájmu

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí pozemky v počtu 4 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu pozemky v okresech Prostějov a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že pozemky k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Pozemky

Pozemky Prostějov - k prodeji či pronájmu

Hradčany-Kobeřice, pozemek pro bydlení, 804m² -pozemek

Hradčany-Kobeřice, pozemek pro bydlení, 804m² -pozemek - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek v klidné okrajové části obce Hradčany-Kobeřice, část obce Kobeřice, jehož největší část je vedena na katastru nemovitostí jako zahrada. Obec nemá v současné době platný územní plán, ale dle informací příslušných úřadů se nachází v zastavěném území a je určen k výstavbě rodinného domu venkovského typu. Pozemek sestávající ze tří parcel a o celkové ploše cca 804 m2 je nepravidelného obdelníkového tvaru o přibližné šířce 21,5 až 29 m a délce cca 33,5 m. Vede k němu zpevněná příjezdová komunikace. Z inženýrských sítí je k dispozici voda, elektřina a plyn v blízkosti hranice pozemku. V obci není vybudována jednotná kanalizace s napojením na čističku odpadních vod (ČOV), předpokládá se napojení na domovní ČOV. K tomuto pozemku je možné koupit i sousední pozemek o velikosti 405 m2 a zvětšit tak celkovou plochu pozemku pro stavbu rodinného domu nebo využít jako zajímavou investiční příležitost. Obec Hradčany-Kobeřice má základní občanskou vybavenost (obecní úřad, obchod, hřiště, veterina, řemeslené služby), další služby jsou ve 3 km vzdáleném Brodku u Prostějova či v Prostějově (ZŠ, MŠ, lékař, pošta apod.). Je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí, zejm. Prostějova (cca 13 km), Olomouce (cca 35 km), či Vyškova (cca 16 km) či Brna. Nájezd na dálnici směr Olomouc – Brno je vzdálený cca 1 km – dálnice D46. V obci autobusová doprava. Při osobní prohlídce se nejlépe přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 290 000 Kč
Prodej / Bydlení / Hradčany-Kobeřice, okres Prostějovchci zjistit více >

Čelechovice na Hané - pozemek k rekreaci 296 m2, chata s pergolou - zahrada

Čelechovice na Hané - pozemek k rekreaci 296 m2, chata s pergolou - zahrada - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 296 m2 v katastrálním území obce Čelechovice na Hané. Pozemek vedený na katastru nemovitostí jako zahrada je dle platného územního plánu určen pro bydlení – plochy smíšené obytné–venkovské. Rovinatý pozemek je obdélníkového tvaru, pouze v zadní části se svahem, o šířce cca 10 m a délce necelých 29 m. Inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn i kanalizace) v dosahu. Pozemek nacházející se v okrajové, klidné části obce je přístupný po asfaltové příjezdové komunikaci a je částečně oplocen: z přední strany plot s přístupem přes branku na zámek, stejně tak oplocení ze zadní strany taktéž s možným přístupem a mezi zahradami je taktéž oplocení z jedné strany, z druhé strany nižší plotek. V ceně pozemku je dřevěná chatka s pergolou, paletový nábytek, dětská trampolína, skluzavka a 1000 litrový barel na vodu. Pozemek je udržovaný, travnatý s vysazenými malými ovocnými stromky či keři (např. švestka, meruňka, třešeň, mirabelka, angrešt, černý rybíz, maliny, lískový ořech). Jedná se o pozemek vhodný pro pěstování ovoce či zeleniny, pro rodinné aktivity, pobyt s dětmi apod., ale zároveň se může jednat o zajímavou investiční příležitost vzhledem k umístění pozemku v zastavitelném území. Obec Čelechovice na Hané má dobrou občanskou vybavenost, je zde školka, škola, obchod, pošta, lékárna aj., možnost kulturního a sportovního vyžití. Je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních měst, zejm. Prostějova (cca 8 km), Olomouce (cca 17 km), nájezd na dálnici cca 6 km. V obci autobusová i vlaková doprava. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

370 000 Kč
Prodej / Zahrada / Čelechovice na Hané, okres Prostějovchci zjistit více >

Hradčany-Kobeřice, pozemek pro bydlení, 405m² -pozemek

Hradčany-Kobeřice, pozemek pro bydlení, 405m² -pozemek - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek v klidné okrajové části obce Hradčany-Kobeřice, k.ú. Kobeřice, který je veden na katastru nemovitostí jako zahrada. Obec nemá v současné době platný územní plán, ale dle informací příslušných úřadů se nachází v zastavěném území a je určen k výstavbě rodinného domu venkovského typu. Pozemek sestávající ze dvou parcel a o celkové ploše cca 405 m2 je obdelníkového tvaru o přibližné šířce 14 m a délce 28,5 m. Vede k němu částečně zpevněná a částečně nezpevněná (vyštěrkovaná) příjezdová komunikace. Z inženýrských sítí je k dispozici voda, elektřina a plyn, vše v dosahu pozemku. V obci není vybudována jednotná kanalizace s napojením na čističku odpadních vod (ČOV), předpokládá se napojení na domovní ČOV. K tomuto pozemku je možné koupit i sousední pozemek o velikosti cca 804 m2 a zvětšit tak celkovou plochu pozemku pro stavbu rodinného domu nebo využít jako zajímavou investiční příležitost. Obec Hradčany-Kobeřice má základní občanskou vybavenost (obecní úřad, obchod, hřiště, veterina, řemeslené služby), další služby jsou ve 3 km vzdáleném Brodku u Prostějova či v Prostějově (ZŠ, MŠ, lékař, pošta apod.). Je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí, zejm. Prostějova (cca 13 km), Olomouce (cca 35 km), či Vyškova (cca 16 km) či Brna. Nájezd na dálnici směr Olomouc – Brno je vzdálený cca 1 km – dálnice D46. V obci autobusová doprava. Při osobní prohlídce se nejlépe přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

580 000 Kč
Prodej / Bydlení / Hradčany-Kobeřice, okres Prostějovchci zjistit více >
TOPlist