Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Pozemky

Pozemky k prodeji

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí pozemky v počtu 64 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji pozemky v okresech Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že pozemky k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Pozemky

Pozemky k prodeji

Křtiny, stavební parcela, 1.041 m2, elektřina, studna– pozemek

Křtiny, stavební parcela, 1.041 m2, elektřina, studna– pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1.041 m2, v obci Křtiny. V územním plánu je pozemek zařazen do zastavitelných ploch rekreace rodinné RI – rozvojová lokalita Z53b, tedy pozemky plochy rodinné rekreace. Max. podlažnost je 1.NP s případným obytným podkrovím, obdobného objemového řešení jako jsou nejbližší obytné budovy v této části obce. Jiné požadavky na prostorové uspořádání ploch a podmínky ochrany krajinného rázu nebyly změnou stanoveny, původní maximální půdorysná plocha objektu rodinné rekreace 100 m2 byla zrušena. Z pozemku je nádherný výhled do okolní krajiny, kde se nachází lesy, louky a pastviny. Na tomto sluncem zalitém pozemku není žádná stavba a je celý zatravněn. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace a na hranici pozemků je elektřina. Přívod vody se řeší studnou, či vrtem. Kanalizace ČOV/septik. Městys Křtiny se nachází v Moravském krasu v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, zhruba 16 km severovýchodně od centra Brna a 10 km jihovýchodně od Blanska. Žije zde 808 obyvatel. Křtiny jsou považovány za vstupní bránu do střední části Moravského krasu a patří k mariánským poutním místům. Pozemek lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 990 000 KčProdej / Bydlení / Křtiny, okres Blanskochci zjistit více >

Moravská Třebová, stavební pozemky pro bydlení, 1.218 m², sítě - pozemek

Moravská Třebová, stavební pozemky pro bydlení, 1.218 m², sítě  - pozemek - Pozemky Svitavy

Máte sen o vlastním domě, který se nachází v atraktivní a klidné lokalitě? Představujeme Vám ideální stavební pozemek v Moravské Třebové, jen 15 minut od Svitav, který má vše, co potřebujete pro realizaci vašeho snu. Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 1218 m2. Pozemek má ideální rozměry, šířku přibližně 23 metrů a délku přibližně 62 metrů, což poskytuje dostatek prostoru pro stavbu rodinného domu a zároveň pro vytvoření krásné zahrady nebo jiných volnočasových aktivit. Jedná se o prodej dvou sousedících pozemků viz foto, každý o výměře 1218 m2. Inzerovaná cena je za jeden pozemek. Dle územního plánu jsou pozemky určeny k bydlení, jsou situovány v žádané lokalitě, která kombinuje klidné prostředí s výbornou dostupností do města. Všechny potřebné inženýrské sítě - plyn, elektřina, voda a kanalizace - jsou již přímo na pozemku. Moravská Třebová je město v Pardubickém kraji, žije zde cca 12 tisíc obyvatel a najdeme zde veškerou občanskou vybavenost a kulturní vyžití. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Začněte budovat svůj vysněný domov na tomto ideálním místě. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více informací o této nabídce.

1 950 000 KčProdej / Bydlení / Moravská Třebová, okres Svitavychci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 64

TOPlist