• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Její naprosto profesionální přístup a příjemné vystupování..
Její naprosto profesionální přístup a příjemné vystupování mohu doporučit všem. - obrázek č. 1Prodáno
za 2 měsíce
Výborná komunikace, rychlé jednaní.
Výborná komunikace, rychlé jednaní. - obrázek č. 1Prodáno
za 3 dny
Chci moc poděkovat paní Haně Klementové za velmi příjemné..
Chci moc poděkovat paní Haně Klementové za velmi příjemné profesionální i lidské - ba přímo kamarádské - jednání. - obrázek č. 1Prodáno
za 30 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Pozemky

Pozemky k prodeji

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí pozemky v počtu 85 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji pozemky v okresech Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že pozemky k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Pozemky

Pozemky k prodeji

Brno - Jundrov, pozemek k rekreaci, 297 m2, chata – pozemek

Brno - Jundrov, pozemek k rekreaci, 297 m2, chata – pozemek - Pozemky Brno

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý pozemek o celkové výměře 297 m2 v brněnské městské části Jundrov, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rekreačního objektu - chaty. Uliční šíře parcely je 12m, délka 23m. Na pozemku je chata, septik, přivedená elektřina, voda napojená sezónně na řád, ale je možné vyvrtat vlastní studnu. Po schválení nového územního plánu je možnost rozšířit chatu až na 50m2. Pozemek je oplocený a vede k němu zpevněná, průjezdná příjezdová cesta. Nabízí se tedy jedinečná příležitost vlastnit chatku s pozemkem v blízkosti centra města Brna za výhodnou cenu. Brno-Jundrov je městská část na západě statutárního města Brna. Je tvořena většinou katastrálního území čtvrtě Jundrov a malou severozápadní částí katastrálního území Pisárky. Rozkládá se na pravém břehu řeky Svratky. Povrch městské části, která patří k nejklidnějším částem Brna, se pozvolna zvedá od hladiny řeky Svratky na východě a severu až k západněji položeným zalesněným kopcům nad jundrovským sídlištěm, které městské části dominují. V Jundrově sídlí mateřská škola Dubová, základní škola Jasanová, soukromá mateřská a základní škola Rozmarýnová a soukromá vysoká škola Akademie STING. Najdeme zde veškerou občanskou vybavenost. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná právě pro Vás. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kč
Prodej / Bydlení / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Černá Hora - zemědělský pozemek, 312 m2 – pozemek

Černá Hora - zemědělský pozemek, 312 m2 – pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji jen mírně svažitou zemědělskou parcelu o celkové výměře 312 m2 na příjezdu do obce Černá Hora. Uliční šíře parcely je 7,5 m, délka 39 m. Inženýrské sítě se nacházejí ve vzdálenosti do 300 m od hranice parcely, k níž vede asfaltová příjezdová cesta směrem od Brna. Parcela je zapachtovaná a obdělávaná zemědělským družstvem. Lze ji také využít například pro umístění včelínu, umístění prodejního stánku zemědělských výpěstků, atd. Nebo jako malou investici pro ochranu vašich úspor před znehodnocením inflací. Parcela je v územním plánu zařazena do ploch zemědělských. Plochy slouží pro zařízení, činnosti a děje související s hospodařením na zemědělské půdě. Přípustné využití: - hospodaření na ZPF, stavby, zařízení a jiná opatření pro zemědělství – související dopravní a technická infrastruktura, liniové stavby dopravní a technické infrastruktury – opatření pro zachováním ekologické rovnováhy území – opatření pro přispívající k vyšší retenci a estetické hodnoty krajiny Městys Černá Hora se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Je situován na jižní okraj Boskovické brázdy, chráněn vrchy Bukovice – 500 m n. m., Ješetín (424 m n. m.) a Pasekou, na jehož ostrohu je situován hrad. Žije zde přibližně 2 100 obyvatel a disponuje veškerou občanskou vybaveností. Cena je včetně provize a veškerých poplatků. Pro více informací kontaktujte makléřku.

157 730 Kč
Prodej / Pole / Černá Hora, okres Blanskochci zjistit více >

Hodonice, zahrada 538m2, chata –zahrada

Hodonice, zahrada 538m2, chata –zahrada - Pozemky Znojmo

Na prodej nabízíme krásnou zahradu s chatou v Hodonicích, která je ideální pro celoroční užívání. Chata se nachází na pozemku o celkové ploše 538 m2, z čehož je zastavěná 50m2. Po rekonstrukci jsou okna plastová a chata je samostatně stojící. Parkování je možné před chatou pro dvě auta. Dispozice chaty je řešena jako 2+1, v prvním podlaží se nachází kuchyň, obývák a koupelna s WC. Ve druhém podlaží se nachází pokoj. K dispozici je také sklep o 3 místnostech. Chata má vodovod, elektřinu a septik o kapacitě 5 m3. Vytápění je lokální na tuhá paliva a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Tato krásná chata nabízí ideální místo pro relaxaci a odpočinek v příjemném prostředí. Energetický průkaz nám nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Obec Hodonice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 1779 obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1281. V obci má jeden ze svých dvou výrobních závodů v ČR společnost Adfors, patřící do koncernu Saint-Gobain, která se zaměřuje na výrobu skla a návazně průmyslových textilií, skleněných vláken, geomříží pro dopravní stavitelství a řady dalších produktů. Je to také vyhlášená vinařská oblast. Pokud hledáte klidné místo pro celoroční užívání, neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku této skvělé chaty v Hodonicích. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 000 000 Kč
Prodej / Zahrada / Hodonice, okres Znojmochci zjistit více >

Lomnička, soubor 2 pozemků, orná půda, 4.559 m2 - pozemek

Lomnička, soubor 2 pozemků, orná půda, 4.559 m2 - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme na prodej soubor 2 pozemků, které jsou v současné době vedeny na katastru nemovitostí jako orná půda a v současném platném územním plánu nejsou určeny k výstavbě. Pozemek o celkové výměře 3.493 m2 + další o výměře 1.066 m2 se nachází v obci Lomnička u Tišnova a navazují na již zastavěnou plochu obce. Při koupi obou pozemků je cena k jednání 625,- Kč/m2. Nový majitel se může pokusit o změnu územního plánu a vytvořit zde přeparcelací několik stavebních pozemků, nebo tyto pozemky koupit jako výhodnou investici. První pozemek má zhruba trojúhelníkový tvar a druhý, který na něj navazuje je obdélníkového tvaru o šíři zhruba 12,5 x 90 m. Ze sítí je v těsné blízkosti pouze voda, kanalizace a elektřina - tu by mohlo jít napojit ze vzdušného vedení. Poloha prvního pozemku je strategická pro možnost výstavby na dalších sousedních parcelách a je proto předpoklad, že v příští úpravě územního plánu se tyto pozemky mohou stát stavebními. Uvedená cena je za m2. Lomnička je obec v okres Brno-venkov a nachází se přibližně 2 kilometry severně od Tišnova jen 3 minuty jízdy autem. Údolí je součástí Boskovické brázdy a protéká ji potok Besének. Údolí je ohraničeném nevysokými pahorky, z nichž nejvýznamnější je hora Květnice. Do Brna je to autem cca 30 minut, popřípadě z Tišnova do Brna jezdí vlaky co půl hodiny, jízdní doba je též do půl hodiny. V Tišnově je veškerá občanská vybavenost a školy včetně středních odborných a gymnázia. V okolí Lomničky je krásná čistá příroda podhůří Hornosvratecké vrchoviny s možností jak pěší turistiky, tak i cykloturistiky. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

1 790 000 Kč
Prodej / Pole / Lomnička, okres Brno-venkovchci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 85

TOPlist