• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Děkujeme manželům Kučerovým za zprostředkování prodeje..
Děkujeme manželům Kučerovým za zprostředkování prodeje nemovitosti. - obrázek č. 1Prodáno
za 14 dnů
Dobrý večer, paní Kučerová. Jak už asi víte, peníze za..
Dobrý večer, paní Kučerová. Jak už asi víte, peníze za ideální polovinu domu v Letovicích jsou na našem účtu - obrázek č. 1Prodáno
za 30 dnů
Rodinný dům 2+kk, Drahlov
Rodinný dům 2+kk, Drahlov - obrázek č. 1Prodáno
za 7 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Pozemky » Brno

Prodej pozemků Brno

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí pozemky v počtu 6 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji pozemky v okresech Brno a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že pozemky k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Pozemky

Prodej pozemků Brno

Brno - Jundrov, pozemek k rekreaci, 297 m2, chata – pozemek

Brno - Jundrov, pozemek k rekreaci, 297 m2, chata – pozemek - Pozemky Brno

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý pozemek o celkové výměře 297 m2 v brněnské městské části Jundrov, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rekreačního objektu - chaty. Uliční šíře parcely je 12m, délka 23m. Na pozemku je chata, septik, přivedená elektřina, voda napojená sezónně na řád, ale je možné vyvrtat vlastní studnu. Po schválení nového územního plánu je možnost rozšířit chatu až na 50m2. Pozemek je oplocený a vede k němu zpevněná, průjezdná příjezdová cesta. Nabízí se tedy jedinečná příležitost vlastnit chatku s pozemkem v blízkosti centra města Brna za výhodnou cenu. Brno-Jundrov je městská část na západě statutárního města Brna. Je tvořena většinou katastrálního území čtvrtě Jundrov a malou severozápadní částí katastrálního území Pisárky. Rozkládá se na pravém břehu řeky Svratky. Povrch městské části, která patří k nejklidnějším částem Brna, se pozvolna zvedá od hladiny řeky Svratky na východě a severu až k západněji položeným zalesněným kopcům nad jundrovským sídlištěm, které městské části dominují. V Jundrově sídlí mateřská škola Dubová, základní škola Jasanová, soukromá mateřská a základní škola Rozmarýnová a soukromá vysoká škola Akademie STING. Najdeme zde veškerou občanskou vybavenost. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná právě pro Vás. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kč
Prodej / Bydlení / Brno, okres Brnochci zjistit více >
TOPlist