Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Pozemky » Znojmo

Prodej pozemků Znojmo

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí pozemky v počtu 18 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji pozemky v okresech Znojmo a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že pozemky k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Pozemky

Prodej pozemků Znojmo

Hrabětice, pozemek pro bydlení, 1780 m², sítě - pozemek

Hrabětice, pozemek pro bydlení, 1780 m², sítě - pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1780m2 v obci Hrabětice, okr. Znojmo. Parcela je v katastru nemovitosti vedena jako orná půda, ale dle platného územního plánu ho lze využít k výstavbě RD. Aktuálně se na něm nachází hrubá stavba s platným stavebním povolením a stavební materiál v hodnotě cca 270.000,-Kč, který zde zůstává. Uliční šíře pozemku je 20m, délka cca 90m. Vede k němu z obou stran příjezdová, zpevněná cesta. Elektřina a kanalizace jsou již napojeny, voda je přivedena z domu do vodovodní šachty, kterou je potřeba napojit na vodovodní řád obce. Hrabětice se nachází na jihovýchodě okresu Znojmo při hranici s rakouskou spolkovou zemí Dolní Rakousko, poblíž železniční trati do nedalekého Hevlína. Okrajovou částí katastru obce protéká řeka Dyje. Žije zde 855 obyvatel. Uprostřed obce, která je rovinatá, se nachází obecní úřad i zdejší kostel sv. Antonína, naopak na západě katastru obce při katastrální hranicí se sousedním Šanovem se nachází místní hřbitov. V obci je MŠ, ZŠ, knihovna, i dokončená cyklostezka Brno - Vídeň. Na nemovitosti je hypotéka ve výši 4.000.000,-Kč s úrokovou sazbou 2,34%, fixace do 30.9.2029, již jsou prostavěny v 2.000.000,-Kč. Financující banka umožní převzetí hypotéky kupujícím za stávajících podmínek. Tudíž kupní cena pro nového majitele je ve výši 1.500.000,-Kč a současně převzetí stávající hypotéky ve výši 4.000.000,- Kč. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

1 500 000 Kč
Prodej / Bydlení / Hrabětice, okres Znojmochci zjistit více >

Suchohrdly, zahrada 445 m2,chata 1+kk, 30 m2 ,udírna – pozemek

Suchohrdly, zahrada 445 m2,chata 1+kk, 30 m2 ,udírna – pozemek - Pozemky Znojmo

Na prodej nabízíme zahradu o výměře 445 m2 v lokalitě Suchohrdly u Znojma. Tato zahrada je ideální pro milovníky přírody a klidu. Na zahradě stojí chata o dispozici 1+kk a disponuje jedním prostorným pokojem, který slouží jako obývací a ložnice v jednom. Dále je zde skladový prostor, který poslouží k uskladnění veškerých potřebných věcí. K dispozici je také sklep, který nabízí dostatek místa pro uložení potravin nebo dalších věcí. Chata je vybavena suchým WC, což zajišťuje pohodlnost a hygienu. Nová elektřina je samozřejmostí a umožňuje využití moderních spotřebičů. V současné době se řeší přípojka vody. Vytápění je zajištěno na tuhá paliva, což zaručuje útulnou atmosféru i v chladnějších dnech. Pro ty, kteří rádi grilují či udí maso, je k dispozici udírna, která umožňuje přípravu lahodných pokrmů, které si můžete vychutnat na terase z přírodního kamene. Okolí zahrady nabízí mnoho možností pro aktivní trávení volného času. Okolní příroda láká na procházky či cyklistiku. Pokud hledáte útulnou zahradu s chatou v klidné lokalitě, neváhejte a kontaktujte makléře pro více informací a domluvení prohlídky. Tato zahrada je ideální pro ty, kteří si chtějí užít relaxaci a odpočinek ve svém vlastním ráji. Dle nového územního plánu je možnost výstavby do 50m2. S financováním zahrady Vám rádi pomůžeme.

1 490 000 Kč
Prodej / Zahrada / Suchohrdly, okres Znojmochci zjistit více >

Ctidružice, prodej pozemky pro komerční výstavbu, 6.082 m² - pozemek

Ctidružice, prodej pozemky pro komerční výstavbu, 6.082 m² - pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek pro komerční výstavbu v obci Ctidružice, okr. Znojmo. S rozměry 6.082m2, šířkou 60m a délkou 91m je tento pozemek ideální pro ty, kteří hledají prostor pro rozvoj svých obchodních snů. Ať už plánujete vytvořit drobnou výrobu, malovýrobu nebo přidruženou výrobu, tento pozemek je pro Vás tím pravým místem. Inženýrské sítě jsou pouze 60m od pozemku, což zajišťuje snadný přístup k veškeré infrastruktuře. Aktuálně je pozemek veden jako orná půda, což zajišťuje jeho úrodnost a přírodní krásu. Neoplocený pozemek nabízí neomezené možnosti pro vytvoření vlastního výrobního prostoru přesně podle vašich představ. Tento pozemek je dle územního plánování vhodný pro výstavbu komerčních prostorů, což dává vašim podnikatelským plánům zelenou. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k vytvoření svého vlastního komerčního království v srdci Ctidružic. Pořiďte si tento pozemek ještě dnes a začněte budovat svůj obchodní sen. Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás! Ctidružice jsou obec v okrese Znojmo, žije zde cca 280 obyvatel, do města Znojmo je to cca 25min autem, blíže jsou Moravské Budějovice - autem za cca 11min. S financováním Vám rádi pomůžeme, pro více informací kontaktujte realitní makléřku.

info v RK
Prodej / Komerční / Ctidružice, okres Znojmochci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 18

TOPlist