Prodej pozemků Hodonín

Hodonín,stavební pozemek, 2 284 m2 - pozemek - Pozemky Hodonín

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 2 284 m2 v Hodoníně. Pozemek se skládá ze čtyř parcel. Dle územního plánu je povolena stavba pro komerční výstavbu v kombinaci s individuálním bydlením. Všechny inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku. Pozemek se nachází v klidné lokalitě, leží poblíž asfaltové komunikace, rodinných domů a domu pro seniory. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 000 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Hodonín, okres Hodonín
Dambořice, orná půda, vinice, ostatní plocha 3 747 m² – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 3 747 m2 v katastrálním území obce Dambořice. Jedná se o soubor čtyř pozemků. Z čehož pozemky v současné době vedené na katastru nemovitostí jako orná půda a ostatní plocha jsou pravidelného obdélníkového tvaru o přibližné šířce 4 m a přibližné délce 104 m. Pozemky v současné době vedené na katastru nemovitostí jako orná půda a vinice jsou nepravidelného tvaru o přibližné šířce 6/36 m a přibližné délce 142/162 m. Pozemky jsou vhodné i jako budoucí investice. Obec Dambořice má základní občanskou vybavenost - obchody, škola, školka, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

60 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Dambořice, okres Hodonín
Hodonín - Pánov, stavební parcela 8304 m2, sítě - pozemek - Pozemky Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 8304 m2 v Hodoníně, v průmyslové zóně, v lokalitě Pánov. Pozemek je dle platného územního plánu určen ke komerční výstavbě. Nachází se u silnice, v těsné blízkosti křižovatky na obchvatu Hodonína, směr Uherské Hradiště - Břeclav. Veškeré inženýrské sítě jsou přímo na pozemku. Pozemek má tvar pravoúhlého trojúhelníku, o rozměru 165,5 m x 100 m. Je dle ÚP Hodonín součástí plochy vymezené pro funkci VS - plochy smíšené výrobní. Slouží k umísťování pozemků staveb smíšeného charakteru, od průmyslové výroby a skladování, až po služby, které nevytváří riziko zhoršení životního prostředí a mohou být situovány v blízkosti obytné zástavby, vč. Služebního bydlení, dále staveb a zařízení občanského vybavení, např. výzkumných, školských, kulturních zařízení, staveb pro sport, stravování, ubytování... atd. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro Vaše podnikání. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

489 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Hodonín, okres Hodonín
Nenkovice, stavební pozemek 483 m2, půda – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek, na kterém se nachází stavba k rekonstrukci či demolici v obci Nenkovice. Pozemek má přibližné rozměry 41 m do ulice na 12 m hloubky a přibližnou plochu 483 m2. Na pozemku se nacházejí dva klenuté sklepy zasazené do svahu. Na hranici pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. Obec Nenkovice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

199 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Nenkovice, okres Hodonín
Nenkovice, stavební pozemek, zahrada, vinice 691 m2 – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Nenkovice. Pozemek má přibližné rozměry 50 m do ulice na 12 m hloubky a přibližnou plochu 691 m2. Pozemek je na katastru vedený jako zahrada a vinice, avšak dle platného územního plánu je vedený jako pozemek k obytné zástavbě. Na hranici pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. Obec Nenkovice disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

250 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Nenkovice, okres Hodonín
Věteřov, stavební pozemek 415 m2, sítě – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek, na kterém se nachází stavba k rekonstrukci či demolici v obci Věteřov. Pozemek má přibližné rozměry 22,5 m na 23 m a je ve tvaru L a má přibližnou plochu 415 m2. Na pozemku se nacházejí dva domy k rekonstrukci či demolici a jeden zbor. Na hranici pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. Obec Věteřov disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Věteřov, okres Hodonín
Věteřov, pole ID 1/2 z 1462 m2, orná půda, stavební z 1/3 – pozemek - Pozemky Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji ideální polovinu stavebního pozemku, na kterém se nachází stavba k rekonstrukci či demolici v obci Věteřov. Pozemek má přibližné rozměry 13,5 m na 123 m a má přibližnou plochu 1462 m2. Pozemek je na katastru vedený jako orná půda, avšak dle platného územního plánu je z jedné třetiny vedený jako pozemek k obytné zástavbě. Přibližně 40 m od hranice pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. Obec Věteřov disponuje veškerou občanskou vybavenosti. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

250 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Věteřov, okres Hodonín

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman