Prodej pozemků Vyškov

Ruprechtov, rekreační pozemky, trvalý travní porost – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rekreační pozemek o přibližné výměře 451 m2. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rekreačních objektů. Dle dostupných informacích je možné po splnění jednoduchých podmínek pozemek převést na stavební parcelu s možností výstavby rodinného domu typu bungalov s půdní vestavbou. Uliční šíře pozemku přibližně činí 18 m a délku 22 m. Pozemek se nachází v klidné části obce blízko lesů a luk. Jedná se o prodej více pozemků v daném místě. Nabízí se Vám zde tedy možnost koupě více pozemků a svou parcelu si rozšířit. Předmětem koupě je také podíl na cestě, která vede ke všem pozemkům. Ruprechtov se pyšní Drahanskou vrchovinou s lesy a rybníkem, i s dobrou dostupností do Brna, Vyškova i Blanska. V Ruprechtově je školka, potraviny, pošta, restaurace. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

450 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Ruprechtov, okres Vyškov
Ruprechtov, rekreační pozemky, trvalý travní porost – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rekreační pozemek o přibližné výměře 494 m2. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rekreačních objektů. Dle dostupných informacích je možné po splnění jednoduchých podmínek pozemek převést na stavební parcelu s možností výstavby rodinného domu typu bungalov s půdní vestavbou. Uliční šíře pozemku činí přibližně 23 m a délku 21 m. Pozemek se nachází v klidné části obce blízko lesů a luk. Jedná se o prodej více pozemků v daném místě. Nabízí se Vám zde tedy možnost koupě více pozemků a svou parcelu si rozšířit. Předmětem koupě je také podíl na cestě, která vede ke všem pozemkům. Ruprechtov se pyšní Drahanskou vrchovinou s lesy a rybníkem, i s dobrou dostupností do Brna, Vyškova i Blanska. V Ruprechtově je školka, potraviny, pošta, restaurace. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

450 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Ruprechtov, okres Vyškov
Ruprechtov, rekreační pozemky, trvalý travní porost – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rekreační pozemek o přibližné výměře 558 m2. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rekreačních objektů. Dle dostupných informacích je možné po splnění jednoduchých podmínek pozemek převést na stavební parcelu s možností výstavby rodinného domu typu bungalov s půdní vestavbou. Uliční šíře pozemku činí přibližně 26 m a délku 21 m. Pozemek se nachází v klidné části obce blízko lesů a luk. Jedná se o prodej více pozemků v daném místě. Nabízí se Vám zde tedy možnost koupě více pozemků a svou parcelu si rozšířit. Předmětem koupě je také podíl na cestě, která vede ke všem pozemkům. Ruprechtov se pyšní Drahanskou vrchovinou s lesy a rybníkem, i s dobrou dostupností do Brna, Vyškova i Blanska. V Ruprechtově je školka, potraviny, pošta, restaurace. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

450 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Ruprechtov, okres Vyškov
Ruprechtov, rekreační pozemky, trvalý travní porost – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rekreační pozemek o přibližné výměře 482 m2. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rekreačních objektů. Dle dostupných informacích je možné po splnění jednoduchých podmínek pozemek převést na stavební parcelu s možností výstavby rodinného domu typu bungalov s půdní vestavbou. Uliční šíře pozemku činí přibližně 18 m a délku 21 m. Pozemek se nachází v klidné části obce blízko lesů a luk. Jedná se o prodej více pozemků v daném místě. Nabízí se Vám zde tedy možnost koupě více pozemků a svou parcelu si rozšířit. Předmětem koupě je také podíl na cestě, která vede ke všem pozemkům. Ruprechtov se pyšní Drahanskou vrchovinou s lesy a rybníkem, i s dobrou dostupností do Brna, Vyškova i Blanska. V Ruprechtově je školka, potraviny, pošta, restaurace. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

450 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Ruprechtov, okres Vyškov
Ruprechtov, rekreační pozemky, trvalý travní porost – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rekreační pozemek o přibližné výměře 403 m2. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rekreačních objektů. Dle dostupných informacích je možné po splnění jednoduchých podmínek pozemek převést na stavební parcelu s možností výstavby rodinného domu typu bungalov s půdní vestavbou. Uliční šíře pozemku činí přibližně 13 m a délku 21 m. Pozemek se nachází v klidné části obce blízko lesů a luk. Jedná se o prodej více pozemků v daném místě. Nabízí se Vám zde tedy možnost koupě více pozemků a svou parcelu si rozšířit. Předmětem koupě je také podíl na cestě, která vede ke všem pozemkům. Ruprechtov se pyšní Drahanskou vrchovinou s lesy a rybníkem, i s dobrou dostupností do Brna, Vyškova i Blanska. V Ruprechtově je školka, potraviny, pošta, restaurace. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

450 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Ruprechtov, okres Vyškov
Ruprechtov, rekreační pozemky, trvalý travní porost – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rekreační pozemek o přibližné výměře 411 m2. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rekreačních objektů. Dle dostupných informacích je možné po splnění jednoduchých podmínek pozemek převést na stavební parcelu s možností výstavby rodinného domu typu bungalov s půdní vestavbou. Uliční šíře pozemku činí přibližně 15 m a délku 19 m. Pozemek se nachází v klidné části obce blízko lesů a luk. Jedná se o prodej více pozemků v daném místě. Nabízí se Vám zde tedy možnost koupě více pozemků a svou parcelu si rozšířit. Předmětem koupě je také podíl na cestě, která vede ke všem pozemkům. Ruprechtov se pyšní Drahanskou vrchovinou s lesy a rybníkem, i s dobrou dostupností do Brna, Vyškova i Blanska. V Ruprechtově je školka, potraviny, pošta, restaurace. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

450 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Ruprechtov, okres Vyškov
Ruprechtov, rekreační pozemky, trvalý travní porost – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rekreační pozemek o přibližné výměře 439 m2. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako trvalý travní porost, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rekreačních objektů. Dle dostupných informacích je možné po splnění jednoduchých podmínek pozemek převést na stavební parcelu s možností výstavby rodinného domu typu bungalov s půdní vestavbou. Uliční šíře pozemku činí přibližně 27 m a délku 16 m. Pozemek se nachází v klidné části obce blízko lesů a luk. Jedná se o prodej více pozemků v daném místě. Nabízí se Vám zde tedy možnost koupě více pozemků a svou parcelu si rozšířit. Předmětem koupě je také podíl na cestě, která vede ke všem pozemkům. Ruprechtov se pyšní Drahanskou vrchovinou s lesy a rybníkem, i s dobrou dostupností do Brna, Vyškova i Blanska. V Ruprechtově je školka, potraviny, pošta, restaurace. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

450 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Ruprechtov, okres Vyškov
Vyškov - Lhota, stavební parcela, 1099 m2, sítě – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek v katastru vedený jako orná půda, územním plánem obce určený k výstavbě, v obci Lhota (okres Vyškov). Pozemek o ploše 1 099 m2 má uliční šíři přibližně 22 m a délku 50 m. Elektřina, voda a kanalizace se nachází na pozemku. Parcely sousedí s obytnou zástavbou nízkých rodinných domů a pozemek je dobře přístupný. Obec Lhota je od Vyškova vzdálena 6 km a uzpůsobena potřebám mladých rodin s dětmi. Autobusová zastávka MHD naproti pozemku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 747 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Vyškov, okres Vyškov
Slavkov u Brna, zahrada, 331 m² – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 331 m2 v katastrálním území města Slavkov u Brna. Jedná se o velmi klidnou část města. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako zahrada. Pozemek je pravidelného obdélníkového tvaru o přibližné délce 22/24m a šířce 15m. Jedná se o okrasnou zahradu se vzrostlými stromy a keři. Na pozemku je k dispozici dřevěná chatka. Parkování je možné přímo u pozemku. Slavkov u Brna je vyhledávanou lokalitou z důvodu jednoduché dostupnosti do Brna, Vyškova, Bučovic a okolí. Je zde velmi dobrá občanská vybavenost. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato zahrada vhodná právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

330 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Slavkov u Brna, okres Vyškov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman