Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Svitavy

Reality Svitavy

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 10 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu nemovitosti v okresech Svitavy a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Reality Svitavy

Jaroměřice, RD 4+1 - Podhajský mlýn, dvůr, stodola, zahrada - rodinný dům

Jaroměřice, RD 4+1 - Podhajský mlýn, dvůr, stodola, zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně nabízíme prodej vzácné historické stavby Podhajského mlýna. Jedná se o rozsáhlý objekt s uzavřeným dvorem a velkou zahradou, který kromě klidu a soukromí nabízí také široké spektrum budoucího podnikatelského využití. V přízemí historické budovy se nachází obývací pokoj (32 m²), kuchyně (12 m²), koupelnu (8 m²) a samostatné WC. V patře nachází dominantu celé obytné části objektu v podobě velikého obývacího pokoje o výměře 45 m². Vedle něj jsou na patře ještě dva pokoje (15 a 12 m²), které současně slouží jako ložnice a dětský pokoj. Součástí obytné části je také spižírna (25 m²). Veškeré obytné prostory jsou ve velice dobrém technickém stavu po průběžné celkové rekonstrukci. Objekt je dále tvořen několika hospodářskými budovami, které jsou propojeny s historickou budovou mlýna. V hospodářských budovách nalezneme prostory bývalé pekárny (80 m²), truhlářskou dílnu (80 m²) a stodolu (140 m²). V historické budově se dodnes nachází třípodlažní mlýnice kompletně vybavená historickou mlýnskou technologií. Mlýn se nachází v malebném prostředí pomezí Boskovické brázdy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. S vyřízením financování Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

9 000 000 KčProdej / Rodinný / Jaroměřice, okres Svitavychci zjistit více >

Moravská Třebová, stavební pozemky pro bydlení, 1.218 m², sítě - pozemek

Moravská Třebová, stavební pozemky pro bydlení, 1.218 m², sítě  - pozemek - Pozemky Svitavy

Máte sen o vlastním domě, který se nachází v atraktivní a klidné lokalitě? Představujeme Vám ideální stavební pozemek v Moravské Třebové, jen 15 minut od Svitav, který má vše, co potřebujete pro realizaci vašeho snu. Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 1218 m2. Pozemek má ideální rozměry, šířku přibližně 23 metrů a délku přibližně 62 metrů, což poskytuje dostatek prostoru pro stavbu rodinného domu a zároveň pro vytvoření krásné zahrady nebo jiných volnočasových aktivit. Jedná se o prodej dvou sousedících pozemků viz foto, každý o výměře 1218 m2. Inzerovaná cena je za jeden pozemek. Dle územního plánu jsou pozemky určeny k bydlení, jsou situovány v žádané lokalitě, která kombinuje klidné prostředí s výbornou dostupností do města. Všechny potřebné inženýrské sítě - plyn, elektřina, voda a kanalizace - jsou již přímo na pozemku. Moravská Třebová je město v Pardubickém kraji, žije zde cca 12 tisíc obyvatel a najdeme zde veškerou občanskou vybavenost a kulturní vyžití. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Začněte budovat svůj vysněný domov na tomto ideálním místě. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více informací o této nabídce.

1 950 000 KčProdej / Bydlení / Moravská Třebová, okres Svitavychci zjistit více >

Jevíčko, zahrada, 4 075 m² – pozemek

Jevíčko, zahrada, 4 075 m² – pozemek - Pozemky Svitavy

Exkluzívně vám nabízíme k prodeji soubor sousedících parcel o celkové výměře 4 075 m² situovaných cca 1,5 km severozápadně od Jevíčka, v lokalitě Krautnerův kopec. Pozemky jsou od města velmi dobře přístupné nejdříve po silnici směr Zadní Arnoštov, poté krátký úsek polní cestou přes pozemek jiného vlastníka (ošetřeno věcným břemenem chůze a jízdy). Z pozemků je jedinečný výhled na město a okolní krajinu včetně kopce Kumperk. V platném územním plánu města je část pozemků zařazena do ploch pro individuální rekreaci, zbytek do ploch zemědělských a lesních. Na pozemcích je povolena stavba rekreační chaty do 60ti m², čističky odpadních vod a studny, je vypracován a schválen projekt přípojky elektřiny (veškerá povolení a projekty jsou k dispozici u makléře). Žádné pozemky s podobným potenciálem využití se v okolí nenabízejí - po přidělení evidenčního čísla bude možné rekreační chatu využívat k trvalému bydlení, rozsáhlý lesní komplex umožňující relaxaci je v těsném sousedství pozemků, hustá síť cyklostezek a množství zajímavostí v okolí nabízí nepřeberně možností trávení volného času. Atraktivita lokality se ještě zvýší po dostavbě dálnice I/73 plánované na rok 2032 – sjezd z dálnice bude vzdálen cca 1,5 km od souboru pozemků. Boudu v okraji lesa při severní hranici souboru pozemků bude po rekonstrukci možné využít např. jako včelín, popř. k uskladnění zahradního nářadí. Jevíčko je klidná a vyhledávaná lokalita s veškerou potřebnou občanskou vybaveností a bezproblémovou dostupností do Moravské Třebové nebo Svitav s širším rozsahem služeb. Cena k jednání včetně provize RK (zahrnuje plnou realitní podporu prodeje a veškerý právní servis) je 1 387 000 Kč, o více informací a prohlídku volejte makléři.

1 387 000 KčProdej / Zahrada / Jevíčko, okres Svitavychci zjistit více >
TOPlist