Reality Žďár nad Sázavou

Kozlov u Lesoňovic, RD 3+1, parkování, zahrada, chalupa – rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně nabízíme k prodeji kouzelnou chalupu či rodinný dům o dispozici 3+1 s přibližnou užitnou plochou 55 m2, v naprosto čistém a klidném prostředí Vysočiny v malé vísce Kozlov u Bystřice nad Pernštejnem. Domek je přízemní, suchý, nepodsklepený, do kterého se vstupuje z prostoru zahrady přes kryté vyvýšené zápraží z jihozápadní strany. Vstupujeme do prostorné předsíně. Vlevo a vpravo jsou vstupy do 2 menších pokojů. V čele předsíně jsou vstupy na schodiště a na půdu (kde lze zřídit další obytné prostory) a do zajímavě řešené spíže pod schodištěm. U dveří na půdu po pravé straně se vstupuje do útulné kuchyně (cca 9m2) a za ní se nachází prostorná hlavní obytná místnost (cca 21m2). Vytápění je lokální na tuhá paliva. Do nemovitosti je zaveden pouze elektrický proud (240/380V). V domě v současnosti není zřízena koupelna ani WC. Před domem je menší předzahrádka a za domem (na straně vstupu) pak zahrada (cca 500m2) plná okrasných dřevin a starých ovocných stromů. Je zde také zděný sklípek o 2 místnostech, kůlna na nářadí a dřevník (se zásobou dřeva). Zdrojem vody je vlastní kameny vyzděná a zastřešená studánka na pozemku, z které vytéká drobný potůček. Prostředí je opravdu velmi romantické vhodné nejen pro snílky a romantiky, ale i pro lidi hledající klid či čisté životní prostředí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou
Bystřice nad Pernštejnem, stavební parcela, 953 m² - pozemek - Pozemky Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý pozemek o výměře 953 m2 v Bystřici nad Pernštejnem, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Parcela se nachází v krajové části města s malebným výhledem na okolní krajinu. Pozemek je trojúhelníkového tvaru, uliční šíře činí 70 m. Inženýrské sítě - elektřina, voda a kanalizace se nacházejí do 10 m od hranice parcely, k níž vede asfaltová příjezdová cesta. Město Bystřice nad Pernštejnem je moderní město s rozsáhlou infrasturou, čítající veškeré služby, lékaře, školská zařízení a sportoviště. Za hranicemi města leží celá řada atraktivních dominant, která lze navštívit pěšky či na kole (hrady, přehrada, Šiklův mlýn..). Výborná dopravní dostupnost do Žďáru nad Sázavou. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou
Jemnice u Strážku, RD 3+1, cihlový, samostatně stojící – rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzívně Vám nabízíme na prodej slunný rodinný dům 3+1 vč. výměnku (tedy s místností s vlastním vstupem pro dožívajícího původního majitele) a s hospodářskou částí o celkové ploše pozemku 566 m2, v obci Jemnice u Strážku. Přibližná užitná plocha nemovitosti je 131 m2. Nemovitost je ve svahu s výhledem k jihu a její stav vyžaduje rozsáhlejší údržbu či přestavbu. Výhodou nemovitosti je velmi klidná poloha a snadná dostupnost do Křižanova (10 km a 10 minut autem), do Bystřice nad Pernštejnem (15 km - 20 minut autem) či do Brna (45 km a 45 minut autem). Dispoziční řešení vlastního domu je následující- v suterénu je původní chlév (dnes skladovací prostor sklepního charakteru 18 m2), přes který se vstupuje do prostoru kotelny s kotlem ústředního topení na tuhá paliva a dále do předprostoru sklepa odkud vede schodiště na půdu a vstupuje se do kamenem klenutého sklípku (cca 13 m2). Z jižní strany je pak hlavní vstup do obytné části. Jedná se o zvýšené přízemí, zde se vstupuje do prosklené verandy (5,2 m2) a z ní do předsíně (4,4 m2). Z předsíně je vpravo vstup do pokojů (16,7 a 19 m2), nalevo do světlé velké kuchyně (14,4 m2) a dále do prostorné koupelny s WC (8,1 m2). Na předsíň navazuje ještě komora (3,3 m2). Tato obytná část je vytápěna ústředním topením napojeným na kotel na tuhá paliva. Na pozemek je vyvedena přípojka plynu ale ta není zprovozněná, chybí plynoměr, ale je možné doprojektovat rozvod plynu, nechat osadit plynoměr a plynový kotel a dům je pak možné vytápět pohodlně plynem. Pokud bude zachován kotel na tuhá paliva, je možné v době největších mrazů topit pomocí původního kotle a tak dosáhnout zajímavých finančních úspor. Do dalších částí domu se vstupuje ze severní, výše položené strany pozemku. Je zde vstup do prostor výměnku skládajících se z prostorné chodby, kterou je možné z části přeměnit třeba na koupelnu s WC (8 m2) a světnice výměnku (14,6 m2). Z chodby je žebříkové schodiště do prostoru půdy nad výměnkem. Na druhé straně domu se nachází ještě stodola (40 m2) opět přístupná z výše položené severní části pozemku. Na pozemku jsou dále ještě 2 kůlny z nichž jedna je samostatně stojící a druhá navazuje na dům. Vodovod je napojený na obecní studnu a původní majitelé navíc položili, ale do domu nezavedli, nový přívod (PE trubka). Odpady jsou do septiku s přepadem. Pozemky kolem domu navazují z větší části na pozemky obce Strážek, proto je předpoklad, že by tyto pozemky bylo možné odkoupit a zvětšit si tak stávající pozemky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Strážek, okres Žďár nad Sázavou
Jimramov, pozemek 1988 m2, příjezd, elektřina a voda v dosahu, investice - pozemek - Pozemky Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, v katastru vedený jako orná půda, na jižním okraji obce Jimramov. V současné době se projednává změna územního plánu na stavební pozemky pro rekreační zástavbu. Pozemek je mírně svažitý, neoplocený, přibližně tvaru obdélníku o rozměrech 49 x 40 m. Elektřina je vzdálena 3m, voda 2m od hranice pozemku. Příjezd je po obecní komunikaci. Parcelu můžeme doporučit jako investici. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Jimramov, okres Žďár nad Sázavou
Dolní Libochová, RD 2+1, 1420 m2, zahrada, stodola, sklep – rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 65 m2 v obci Dolní Libochová. Samostatně stojící venkovský dům s uzavřeným dvorem a velkou zahradou o přibližné rozloze 1000 m2. V domě se také nachází komora, za domem kamenný klenutý sklep na zeleninu a prostorná kamenná stodola uzavírající dvůr - možnost adaptace na příjemné kryté venkovní posezení v soukromí uzavřeného dvora. Celý pozemek je oplocen. Dům je vytápěn ústředním topením na tuhá paliva. Ohřev vody je elektrickým bojlerem. Obec se nachází na Křižanovské vrchovině nedaleko Brna a Velkého Meziříčí Průkazu energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G - mimořádně nehospodárný. S možností financování Vám rádi poradíme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte našeho realitního makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou
Radkov, RD 2+1 a 1+1, pozemek 3783 m2, rekonstrukce v roce 2006 - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost s velkým dvorem, zahradou, stodolou a dvěma samostatnými bytovými jednotkami v příjemné klidné obci Radkov v okrese Žďár nad Sázavou. Cihlový přízemní podsklepený dům o zastavěné ploše 267 m2 má obdélníkový tvar. Na podlahách místností je dlažba nebo PVC, v pokojích jsou klenuté stropy. Pod sedlovou střechou ve velmi dobrém stavu je velký půdní prostor připravený k vestavbě. Dům je napojen na elektřinu, plyn, veřejný vodovod, k dispozici je také vlastní studna. Odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Na pozemku se nachází stodola o ploše 275 m2, garáž pro tři osobní auta, kůlna. Na prostorný dvůr je možnost vjezdu, zahrada leží ve svažitém terénu. Dům poskytuje dostatek prostoru k bydlení i podnikání - je ideální pro chovatele zvířat, ekofarmáře nebo provozovatele agroturistiky. Obec Radkov má 180 obyvatel, najdete zde klid a soukromí, v místě jsou dva rybníky, 300 m od domu je les. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Radkov, okres Žďár nad Sázavou
Hamry nad Sázavou, RD 2 x 2+1, pozemek 2 818 m2, trámové stropy - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící prostorný dům o dvou bytových jednotkách nedaleko Žďáru nad Sázavou, v obci Hamry. Přízemní dům s celkovou zastavěnou plochou 243 m2 o půdorysu "L" má dvě oddělené bytové jednotky 2+1, každá z nich má vlastní vchod, kotel k ústřednímu vytápění, bojler na ohřev vody a měřiče energií. Na podlahách je položena dlažba, pod sedlovou střechou je dostatečný prostor pro půdní vestavbu. Střecha i krovy jsou v dobrém stavu. Dům je napojen plyn, elektřinu i veřejný vodovod, na pozemku je rovněž vlastní studna, odpady jsou svedeny do septiku s přepadem. Z ulice je možnost vjezdu na dvůr, zahrada je rovinatá a oplocená smrkovým porostem. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. V okolí obce Hamry nad Sázavou jsou lesy pro houbaře a turisty, obec samotná je prakticky součástí Žďáru. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hamry nad Sázavou, okres Žďár nad Sázavou

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman