Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Břeclav

Reality Břeclav

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 13 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu nemovitosti v okresech Břeclav a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Reality Břeclav

Břeclav - Poštorná, RD 3+1, 120 m², sklep, pergola, zahrada - rodinný dům

Břeclav - Poštorná, RD 3+1, 120 m², sklep, pergola, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 120m2 v klidné ulici města Břeclav. Řadový dům se sedlovou střechou je postaven z cihly, krov střechy je dřevěný. Dominantou je obývací pokoj (cca 40 m2) s moderními krbovými kamny. Kuchyň (cca 8m2) je zařízena kuchyňskou linkou s veškerými spotřebiči. Dále jsou součástí domu také dva pokoje - první pokoj cca 20m2 do budoucna může být jako dětský a druhý je užíván jako ložnice ( cca 22m2). Koupelna je vybavená vanou, toaleta je samostatná. Dále je možnost využít šatnu a sklep. Dům je vytápěný plynovým kotlem a jako doplňkové topení slouží i krbová kamna. Ohřev vody je taktéž plynový. Na domě jsou plastová okna. Dům má zastřešenou pergolu a oplocenou zahradu ( cca 153m2) s ovocnými stromy. Celková plocha pozemku je 394m2, z toho zastavěná je 241m2. Břeclav je město s veškerou občanskou vybaveností. Žije zde přibližně 25 000 obyvatel. Je důležitou železniční křižovatkou na trase do Rakouska a na Slovensko. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán - z toho důvodu musíme uvést třídu G. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto domu. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Proto neváhejte a kontaktujte realitního makléře.

4 990 000 KčProdej / Rodinný / Břeclav, okres Břeclavchci zjistit více >

Brod nad Dyjí, RD 6+1, garáž, zahrada, solární panely – rodinný dům

Brod nad Dyjí, RD 6+1, garáž, zahrada, solární panely – rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi atraktivní rodinný dům s rozlehlým pozemkem, v srdci jižní Moravy v Brodě nad Dyjí, okr. Břeclav. Vinařská obec leží na jihozápadním břehu Novomlýnských nádrží asi 15 km severozápadně od Mikulova. Cihlová stavba nabízí možnost bydlení dvou až tří generací. Dům byl zkolaudovaný v roce 1968, nyní nabízí k dispozici obytných 6+1. Ve dvoře se nachází garáž. Předmětem prodeje je také hospodářské stavení, se zastavěnou plochou cca 143 m2, sklep přímo pod domem a jeden venkovní sklep u hospodářských stavení. Orná půda o výměře 2.647m2. Dům byl postupně rekonstruován - proběhla výměna oken za plastová, výměna dveří, elektrika je v mědi a voda v plastu. Ohřev vody a vytápění zajistí nová instalace tepelného čerpadla a solárních panelů, čímž je zajištěné snižování nákladů na energie. Vjezd autem je jak z uliční strany, tak z obecní cesty ze zadní strany přímo na pozemek. Dům má půdní prostor, který by se dal využít k případnému dobudování další obytné části. K domu náleží prostorný sklep cca 81 m2. Další výhodou je vybudovaná studna na užitkovou vodu. Brod nad Dyjí je středně velkou vinařskou obcí s 500 obyvateli a najdeme ji na pravém břehu řeky Dyje, na jihozápadním břehu vodního díla Nové Mlýny a severozápadním směrem od města Mikulov. Nyní je vyhledávanou rekreační oblastí s využitím cykloturistiky, rybaření……. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

info v RKProdej / Rodinný / Brod nad Dyjí, okres Břeclavchci zjistit více >

Břeclav, chata 1+kk, pozemek 1324m2, zavlažovací systém, klidné místo - chata

Břeclav, chata 1+kk, pozemek 1324m2, zavlažovací systém, klidné místo - chata - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi útulnou chatu o dispozici 1+kk, která se pyšní jedinečnou polohou na okraji malebného města Břeclav. Tato cihlová chata, umístěná na pozemku o velikosti 1324 m2, nabízí perfektní útočiště pro každého, kdo hledá klid a soukromí uprostřed přírody, a zároveň chce být nedaleko městského života. Rozlehlý pozemek - 1291 m2 pečlivě udržované zahrady s přibližně 60 ovocnými stromy a keři. Představte si vlastní úrodu jablek, hrušek nebo třešní přímo z vaší zahrady. Ačkoliv je chata kompaktní (zastavěná plocha 33 m2), je dokonale uspořádaná pro pohodlné bydlení s kuchyňským koutem a obytnou částí. Navíc, pergola nabízí příjemné venkovní posezení pro ty, kdo milují jídla a relaxaci na čerstvém vzduchu. S vlastním zavlažovacím systémem, suchým WC a sprchou na zahradě tato chata poskytuje ideální podmínky pro víkendové pobyty nebo jako sezónní bydlení. Oplocený pozemek zaručuje vaše soukromí a bezpečnost, ať už jste na místě nebo jste pryč. Klidné místo, které je jako stvořené pro relaxaci a odpočinek od městského ruchu, a přesto v dosahu všeho, co může Břeclav nabídnout. Tato chata je dokonalým útočištěm pro milovníky přírody, zahrádkáře nebo ty, kteří hledají místo pro relaxační víkendy mimo město. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit kousek klidu a krásy v Břeclavi. Těšíme se, že vám toto úchvatné místo můžeme ukázat osobně. S financováním Vám rádi pomůžeme, pro více informací kontaktujte realitního makléře.

3 490 000 KčProdej / Chata / Břeclav, okres Břeclavchci zjistit více >

Němčičky - vinice, sady, les, orná půda 34. 673 m2 – pozemek

Němčičky - vinice, sady, les, orná půda 34. 673 m2 – pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi zemědělské pozemky v obci Němčičky, v katastrálním území Němčičky u Hustopečí v okrese Břeclav. Celková výměra pozemků je 34. 673 m2. Parcely jsou zapsány na LV č. 1513. V katastru nemovitostí jsou zapsány jako vinice, ovocné sady, les, orná půda a trvalý travní porost. Parcela č. 5724 o výměře 2.219 m2 je unikátní, jedná se o velmi starou vinici, která je však ve skvělé formě. Má celkem 10 řádků a velmi pěknou polohu. Obec Němčičky se nachází v Jihomoravském kraji. Němčičky jsou obcí s bohatou vinařskou historií. Nachází se ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Obcí protéká Němčický potok. V příznivém klimatu se v obci daří zemědělství a vinařství, které zde má bohatou historii. Zemědělská půda je dlouhodobě vnímána jako bezpečná investice, jejíž cena dlouhodobě roste. Stabilní růst ceny umožňuje zhodnotit vložené finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení. Investice je svou snadností a nízkou rizikovostí lákavá i pro méně zkušené investory. Zajímavé jsou tedy jak pro investory, tak pro zemědělce. V případě dotazů nebo zájmu o koupi mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Nemovitost lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

2 011 760 KčProdej / Sady / Vinice / Němčičky, okres Břeclavchci zjistit více >

Lanžhot, RD 3+1, pozemek 1117m2, zahrada - rodinný dům

Lanžhot, RD 3+1, pozemek 1117m2, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v Lanžhotě, s užitnou plochou 177 m2 a celkovou plochou pozemku 1117 m2. Co dům nabízí? Velkou zahradu, kde si můžete vychutnávat klidné letní večery, pěstovat vlastní zeleninu nebo se prostě jen tak věnovat zahradničení. Možnost rozšíření půdních prostor o další pokoje, což vám umožní přizpůsobit dům rostoucím potřebám vaší rodiny. Plastová okna zajišťující vysokou energetickou účinnost a komfort bydlení. Plynové ústřední vytápění doplněné o možnost lokálního vytápění na tuhá paliva pro ty, kteří milují teplo domácího krbu. Veškeré inženýrské sítě, takže se nemusíte obávat žádných komplikací s připojením. Další technické místnosti na zahradě, které nabízí praktické využití pro vaše zahradní nářadí nebo dílnu. Podsklepení celého domu (96 m²), které poskytuje spoustu úložného prostoru nebo prostor pro vaše hobby. Vjezd až na zahradu, což znamená pohodlné parkování a snadný přístup do vašeho nového domova. Pro lepší představu o možném budoucím stavu slouží přiložené vizualizace. Lanžhot je město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 7 km jihovýchodně od Břeclavi, na trojmezí Česka s Rakouskem a Slovenskem. Je nejjižněji položeným moravským městem. Žije zde přibližně 3 600 obyvatel. Najdeme zde veškerou občanskou vybavenost. PENB nebyl zatím dodán proto uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 190 000 KčProdej / Rodinný / Lanžhot, okres Břeclavchci zjistit více >

Jevišovka, komerční pozemek 1933m2, hala k rekonstrukci, všestranné využití k podnikání - komerce

Jevišovka, komerční pozemek 1933m2, hala k rekonstrukci, všestranné využití k podnikání - komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám ke koupi komerční pozemek o výměře 1933m2 v obci Jevišovka okr. Břeclav. Můžete zde využít stávající stavbu o rozměru 347 m2 pro vlastní podnikání, také lze postavit novou halu či budovu, podle platného územního plánu o zastavitelnosti až 60% z celkové rozlohy pozemku. Výhodou je, že si můžete zvolit pro výstavbu budovy rovnou střechu do výšky 9 m nebo sedlovou střechu do špičky hřebenáče 12 m. Na střechu budovy a na zpevněné části pozemku možné instalovat solární panely. Využití pozemku a budovy je ke komerčním účelům: skladování, výrobní průmysl, servis automobilů, dřevovýroba, kovošrot, pro zemědělské účely, atd. Nově zařízený odběr elektřiny 3x160A s příkonem 100 KW. V současné době je připojeno krátkodobé 3x32A, který lze změnit kdykoliv na větší odběr až 3x160A dle účelu podnikání. Pokud by jste chtěli budovu demolovat, tak majitel po domluvě vám ji odstraní. Na pozemku je studna v hloubce 8 m. Jímka o 6 m3 a retenční nádrž na užitkovou vodu ze střechy. Obec Jevišovka se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Obcí protéká stejnojmenná řeka, která se zde vlévá do Dyje. V obci žije 676 obyvatel. Jedná se o vinařskou obec v Mikulovské vinařské podoblasti. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 KčProdej / Sklady / Jevišovka, okres Břeclavchci zjistit více >

Dolní Dunajovice, RD - 2 bytové jednotky (2+1, 3+kk), terasa 53 m2, možnost pronájmu předzahrádky, částečná rekonstrukce – rodinný dům

Dolní Dunajovice, RD - 2 bytové jednotky (2+1, 3+kk), terasa 53 m2, možnost pronájmu předzahrádky, částečná rekonstrukce – rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji krásný rodinný dům po částečné rekonstrukci, který má 2 samostatné bytové jednotky. Byt z ulice o dispozici 3+kk má přibližnou užitnou plochu 71 m2 a možnost pronájmu předzahrádky od obce po dohodě o velikosti cca 115 m2. Byt ze dvora o dispozici 2+1 má přibližnou užitnou plochu cca 72,90 m2 + terasu cca 53 m2. Ke každému z bytů náleží i sklepní kóje o velikosti cca 4 m2. Celková výměra parcely je 262 m2, z toho zastavěná plocha je cca 190 m2. Každý byt má nový, samostatný plynový kotel, plastová okna, novou koupelnu, nové podlahy, nové dveře a obložky, nové rozvody vody, plynu a elektřiny. Zdivo domu je smíšené, krov je dřevěný, krytý pálenou taškou. Výměna krytiny včetně krovů proběhla před cca 15-ti lety. Pod domem je pěkný klenutý sklípek, rozdělen pro každou bytovou jednotku. V současnosti má dům jeden plynoměr, vodoměr a elektroměr, ale je připraven k osazení podružných měřidel. Po drobných úpravách je možné mít v domě i krbová kamna. Dům nabízí několik možností využití, ať už se jedná o trvalé bydlení, možnost pronájmů, penzion, atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Provize RK se řídí provizním řádem. Dolní Dunajovice se nachází v jedné z významných vinařských oblastí Jižní Moravy, cca 8 minut od Mikulova s překrásným výhledem na CHKO Pálava a v těsné blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny a hranice s Rakouskem. Obcí prochází značená turistická trasa i cyklotrasa. Dojezdová vzdálenost do Mikulova autem je cca 8 min, do Brna cca 40 min, vlakem a IDS - busem cca 80 min do Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

5 980 000 KčProdej / Rodinný / Dolní Dunajovice, okres Břeclavchci zjistit více >
TOPlist