Reality Znojmo

Citonice, RD 5+1, 1.282 m2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pěkný, udržovaný rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 120 m2 v obci Citonice. Dům je celý podsklepený a ve sklepní části se nachází garáž pro dvě auta, kotelna kde je umístěn kotel na tuhá paliva i plynový kotel. V prvním patře se nachází předsíň, chodba, kuchyňský kout s jídelnou, prostorný obývací pokoj a koupelna s toaletou. Do druhého patra se dostaneme po pěkném dřevěném schodišti a zde jsou další tři obytné pokoje, koupelna a samostatná toaleta. Za domem se nachází malá zimní zahrada, uzavřený dvůr za kterým je hospodářská budova s letní kuchyní, dílnou a udírnou. Na dvůr navazuje rozlehlá, udržovaná zahrada, kde jsou vysázené ovocné stromy. U domu je také vlastní studna. Obec Citonice je vzdálená pouhých 8 km od Znojma a je zde dobrá dopravní dostupnost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Citonice, okres Znojmo
Moravský Krumlov, RD 4+1, 869 m2, komerční využití - komerce - Komerční Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům vhodný ke komerčnímu využití o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 140 m2 v Moravském Krumlově. Dům je v udržovaném stavu a nachází se v blízkosti centra na velmi lukrativním místě a před domem je zastávka MHD. Vzhledem k poloze a dispozici domu je vhodný jak k bydlení tak i k podnikání. Nabízí se zde využití na ordinaci, sídlo firmy, kanceláře apod. Na pozemek vstoupíme brankou přes udržovanou předzahrádku. Po vstupu do domu se na pravé straně nachází kuchyně a na levé je koupelna s vanou i sprchovým koutem a toaleta. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, dětský pokoj a ložnice. Z kuchyně je vstup do sklepa a spíže. Z verandy vedou schody do prvního patra kde je jeden obytný pokoj a půdní prostor z kterého se dá vybudovat další obytný pokoj. Za domem je dvůr a prostorná zahrada. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

dohodouchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Moravský Krumlov, okres Znojmo
Znojmo, OV 1+kk, do 30 m2, nově vybudován – byt - Byty Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 1+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše do 30 m2 ve Znojmě. Byt se nachází v přízemí cihlového bytového domu. Byt je kompletně nově vybudován, jsou zde nové plovoucí podlahy, kuchyňská linka a nová koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Jsou zde nové rozvody elektřiny v mědi a rozvody vody v plastu. Každý byt má své vlastní elektrické vytápění, vlastní vodoměr a elektrický bojler na ohřev vody. Bytový dům je umístěn v uzavřeném areálu, do kterého vede vstupní brána s elektrickým pohonem pro vjezd auta. Součástí prodeje je i parkovací stání pro jedno auto. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě odkud je dobrá a rychlá dostupnost do centra města. Dle průkazu energetické náročnosti je bytový dům zařazen do třídy B - velmi úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 070 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+kk / Znojmo, okres Znojmo
Mašovice - RD 2+1, 280 m2,dvůr, sklep - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 80 m2 v obci Mašovice s vynikající dostupností do Znojma. Dům prošel před pěti lety rozsáhlejší rekonstrukcí. Byla vybudována nová koupelna, kuchyňská linka, vyměněna okna za plastová, byla rekonstruována elektřina a před 3 lety byl vyměněn plynový kotel, který vytápí celý dům. K ohřevu vody v koupelně slouží elektrický bojler, teplou vodu v kuchyni zajišťuje průtokový ohřívač. Dům je napojen na místní vodovod a kanalizaci. K domu náleží sklep, do kterého je přístup ze dvora. Celková plocha pozemku nabízené nemovitosti je 119 m², z toho zastavěná plocha je 100 m². Vzhledem k malé celkové výměře nemovitosti je dům určen spíše pro ty, kteří nechtějí mít starost o zahradu a kterým postačí v létě posezení na příjemném dvorku, který skýtá naprosté soukromí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 340 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Mašovice, okres Znojmo
Moravský Krumlov, stavební parcela, 2.716 m2 – pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 2.716 m2 v Moravském Krumlově, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru, přibližné uliční šíře 24 m a délky 113 m. Parcela se nachází na klidném místě a okolí je zástavba rodinných domů. Pozemek je koncový a je z něj krásný výhled do okolní přírody. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

700 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Moravský Krumlov, okres Znojmo
Sedlešovice - vinný sklep , pozemek - vinný sklep - Ostatní Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji vinný sklep s lisovnou a pozemkem v obci Sedlešovice. Sklep se nachází ve sklepní uličce a za sklepem je pozemek o celkové výměře 577 m2, přibližné šíře 6 m a délky 94 m. Na tomto pozemku je povolená dle platného územního plánu výstavbu rekreačního objektu do 80 m2 zastavěné plochy. Sklepní chodba má délku 20 m a je zde postavená lisovna. V přízemí lisovny je místnost pro výrobu vína a v patře se nachází další místnost vhodná k posezení u vína. Sklep je napojen na elektřinu, vodu a kanalizaci. Na pozemku za sklepem je také vybudovaná udírna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

820 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Nový Šaldorf-Sedlešovice, okres Znojmo
Prosiměřice , RD 5+kk, 1.877 m2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 5+kk a přibližné užitné ploše 290 m2 v Prosiměřicích. V domě je velká vstupní chodba, jídelna s kuchyňským koutem, čtyři obytné pokoje, technická místnost, sklep a veranda se vstupem na prostorný dvůr. Jsou zde plastová okna a vytápění domu je řešeno ústředním topením s kotlem na pevná paliva nebo elektřinu. Na dvoře jsou vybudované dvě garáže, dílna, hospodářské budovy a vedle domu je sklep. U domu se nachází studna a prostorná zahrada na které jsou vysázené ovocné stromy. Na pozemek u domu jsou dva vjezdy z ulice. Městys Prosiměřice má maximální občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Prosiměřice, okres Znojmo
Lukov, RD 3+1, 4+1, 1.411 m2, zahrada, studna,  - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný, udržovaný rodinný dům o dispozici 3+1 a 4+1 a přibližné užitné ploše 220 m2 v obci Lukov. Dům je napojen na plyn, kanalizaci a elektřinu. Je zásobován pitnou vodou z vlastní studny a před domem je přípojka na obecní vodu. Vytápění domu je ústředním topením s kotlem na plyn nebo tuhá paliva s možností přepínání. V domě jsou umístěny dvě bytové jednotky a z tohoto důvodu je dům vhodný pro větší rodinu, nebo k dvougeneračnímu bydlení. Vzhledem k poloze domu jej lze také využít k bydlení spojeného s podnikáním. Na jedné části lze vybudovat ubytování, které je v této lokalitě vyhledávané hlavně cyklisty vzhledem k blízkosti Národního parku Podyjí. U domu je uzavřený dvůr, který poskytuje naprosté soukromí a za domem je také zahrada. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lukov, okres Znojmo
Mikulovice, RD 4+kk, 1.000 m2, novostavba - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk a přibližné užitné ploše 107 m2 v obci Mikulovice. V domě jsou tři obytné místnosti a kuchyňský kout s obývacím pokojem. U domu je garáž. Vytápění je řešeno podlahovým topením a je zde příprava na krb včetně rozvodů do všech místností. V každé místnosti je termostat na regulaci teploty a jsou zde velmi nízké náklady na provoz asi 1.600,- Kč za měsíc. Je zde také nachystán kamerový systém a klimatizace. V domě jsou dřevěné interiérové dveře a vchodové dveře jsou bezpečnostní. V kuchyni je pěkná kuchyňská linka s kvalitními elektrospotřebiči značky Elektrolux. Součástí prodeje je i částečné vybavení v domě. Nemovitost stojí na prostorném pozemku o výměře 1.000 m2 a je zde velmi pěkný výhled do přírody. U domu je nádrž na 9.000 l na dešťovou vodu s čerpadlem kterou lze využívat na zalévání zahrady. U domu je potřeba dodělat terénní úpravy na které současný majitel ponechá nakoupený materiál. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Mikulovice, okres Znojmo
Znojmo, stavební parcela 1.798 m2 + projekt na výstavbu bytů – pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1.798 m2 včetně projektové dokumentace ve Znojmě. Pozemky se nacházejí nedaleko centra a je zde vypracovaný projekt na výstavbu dvou bytových domů včetně vydaného stavebního povolení. Projekt je vypracován na dva pětipatrové bytové domy s výtahem, kde je naplánováno 52 bytů různých dispozic a garážovým stáním. Všechny bytové jednotky mají naplánované vlastní balkóny nebo lodžie a zároveň mají vysoký standard vybavení. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

18 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Komerční / Znojmo, okres Znojmo
Znojmo - pozemek, komerční výstavba 21.190m2 - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji pozemek vhodný ke komerční výstavbě o celkové výměře 21.190 m2 ve Znojmě. Pozemek se nachází na okraji Znojma u silnice na hlavním tahu do Rakouska. Pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru uliční šíře je 112.4 m a délka 190,7 m. Elektřina je ve ve vzdálenosti 200 m od pozemku. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Komerční / Znojmo, okres Znojmo
Stálky, RD 3+1, 715 m2, garáž, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 90 m2 v obci Stálky. Dům je možné využívat k trvalému bydlení i k rekreaci. Obec Stálky se nacházejí v blízkosti Vranovské přehrady. Dům prošel částečnou rekonstrukcí jsou zde plastová okna, nová koupelna, byla provedena rekonstrukce střechy a nové odpady. Vytápění domu je zajištěno ústředním topením na tuhá paliva. Vodovod je napojen na vodu z vlastní studny s pitnou vodou a je zde vyhotoven i rozbor. Dům má samostatné pokoje, velkou obytnou verandu. Do domu je průjezd kterým je možný vjezd do dvora a je zde také garáž. Za domem je uzavřený dvůr na kterém je dřevník a dále navazuje zahrada. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Stálky, okres Znojmo
Lančov, RD 4+1, 2.294 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 4 + 1 a přibližné užitné ploše 144 m2 v obci Lančov. Dům je určen k rekonstrukci, je napojen na místní vodovod, odpad je sveden do jímky, elektřina prošla rekonstrukcí před 30 lety. Nemovitost je zasazena do rozlehlé zahrady o rozloze 2000 m². Zahrada sestává ze dvou pozemků a je na ni možný vjezd z ulice i ze zadní strany. Nemovitost je vzhledem k rozlehlosti zahrady a umístěním blízko Vranovské přehrady předurčena jak k rekreaci v klidné lokalitě, tak k trvalému bydlení pro ty, kteří chtějí obdělávat větší pozemek, nebo se zabývat chovem domácího zvířectva např. koní, ovcí atd. U domu se nachází maštal, kde jsou zachovány původní kamenné žlaby. Obec Lančov se nachází 8 km za Vranovem nad Dyjí, kde je veškerá občanská vybavenost. V obci samotné je samoobsluha a hospoda. Lančovská zátoka, která je součástí Vranovské přehrady a kde je možné se koupat je vzdálena asi 2 km. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

469 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lančov, okres Znojmo
Derflice, sklep 94 m2, lisovna, - vinný sklep - Ostatní Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji vinný sklep o přibližné užitné ploše 94 m2 v obci Derflice. Sklep se nachází ve sklepní uličce. Sklep má vyzděné stěny a klenutý strop ze starých cihel a je zde možnost napojení na elektřinu a vodu. U sklepa je postavená lisovna o přibližné užitné ploše 22 m2. Součástí prodeje je i lis a veškeré vinařské vybavení. Sklep je ve velmi zachovalém stavu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

130 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Znojmo, okres Znojmo
Znojmo, OV 1+kk, 23m2, v blízkosti centra – byt - Byty Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bytovou jednotku 1+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 23 m2 v horní části Znojma. Byt se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem. Po vstupu do bytu je předsíň kde je umístěná kuchyňská linka a je zde vstup do koupelny a na samostatnou toaletu. Dále se vchází do obývací místnosti, která je situovaná na slunečnou stranu s výhledem na Hradiště. V bytě jsou plastová okna a vytápění domu je centrální. Jedná se o velmi zajímavou nabídku vhodnou i na investici. Bytový dům se nachází v blízkosti MHD a kousek od centra města. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+kk / Znojmo, okres Znojmo
Moravský Krumlov, RD 4+1, 869 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 140 m2 v Moravském Krumlově. Dům je v udržovaném stavu a nachází se v blízkosti centra na velmi lukrativním místě. Na pozemek vstoupíme brankou přes udržovanou předzahrádku. Po vstupu do domu se na pravé straně nachází kuchyně a na levé je koupelna s vanou i sprchovým koutem a toaleta. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, dětský pokoj a ložnice. Z kuchyně je vstup do sklepa a spíže. Z verandy vedou schody do prvního patra kde je jeden obytný pokoj a půdní prostor z kterého se dá vybudovat další obytný pokoj. Na dům navazuje hospodářská budova kde je umístěná prádelna, letní kuchyně a dřevník. Za domem je dvůr a prostorná zahrada. Vzhledem k velikosti i poloze domu je nemovitost vhodná k bydlení i k podnikání. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

dohodouchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravský Krumlov, okres Znojmo

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman