• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Paní Krejčová měla velice profesionální přístup, jednání s..
Paní Krejčová měla velice profesionální přístup, jednání s ní bylo příjemné. - obrázek č. 1Prodáno
za 7 dnů
Dobrý den, přes Vaši realitní kancelář jsme měli možnost
Dobrý den, přes Vaši realitní kancelář jsme měli možnost - obrázek č. 1Prodáno
za 1,5 měsíce
Vážení,  kupovala jsem přes Vás dům v Javorové ulici v..
Vážení,  kupovala jsem přes Vás dům v Javorové ulici v Hulíně. Realitní makléřka, paní Zapletalová je fantastická.  - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Blansko

Reality Blansko

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 17 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu nemovitosti v okresech Blansko a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Reality Blansko

Letovice - Kněževísko, RD 2+1 k rekonstrukci, 1797m², příjezdová cesta - rodinný dům

Letovice - Kněževísko, RD 2+1 k rekonstrukci, 1797m², příjezdová cesta - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně nabízíme k prodeji spoluvlastnictví ID 1/2 k rodinnému domu a souboru pozemků o celkové výměře 1797 m2 ve vesničce obklopené krásnou přírodou – Kněževísko u Letovic, nedaleko Křetínské přehrady. Na zastavěné ploše a nádvoří o výměře 309 m2 se nachází domek o dispozici 2+1 z roku 1920, kůlna a chatka. Nemovitost není obyvatelná a je určena k celkové rekonstrukci. Zahrada za domem se vzrostlými stromy má výměru 879 m2, předzahrádka 271 m2 a ostatní parcely před domem 338 m2. V obci není kanalizace pro odvádění splaškových odpadních vod, je nutno řešit jímkou. V současné době je nemovitost odpojena od vody i elektřiny. Nabízí se zde příležitost k rekonstrukci dle vlastních představ či realizace zcela nové stavby. Obec Kněževísko je pouhé 3 km od centra Letovic, kde je plná občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, lékaři, obchody, pošta atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Inzerovaná cena je bez provize. Její přesná výše je daná platným provizním řádem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 000 Kč
Prodej / Rodinný / Letovice, okres Blanskochci zjistit více >

Makov (okr.Blansko ) RD 1+1, technické místnosti, parkovací stání - rodinný dům

Makov (okr.Blansko ) RD 1+1, technické místnosti, parkovací stání - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzívně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům k částečné rekonstrukci v malebné vesničce Makov (47 stálých obyvatel) kousek od Kunštátu. Jde o ojedinělou příležitost koupě objektu přímo v centru obce, přitom s výhledem do zeleně. Dům stojí ve svahu, přímo sousedí s průjezdní komunikací (hlukem ale nebudete obtěžováni, okna jsou odvrácena od komunikace), s možností parkování pod oploceným přístřeškem u domu na společně užívaném obecním pozemku. Stáří domu je cca 120 let, v roce 1970 zde byly provedeny částečné opravy, zřízena koupelna, splachovací WC a provedená rekonstrukce střechy. Dům je se zvýšeným přízemím – v suterénu jsou dvě technické místnosti s možností využít např. jako dílny, zastřešené parkovací stání, dva chladné sklepy, chodba a schodiště. Ve zvýšeném přízemí je situována vstupní chodba, schodiště, koupelna, WC, komora, kuchyně a obytná ložnice. Krovy jsou zachovalé, po případné výměně střešních latí a krytiny je možnost zřídit půdní vestavbu. Dům je napojen na obecní vodovod, splaškové vody jsou odváděny do jímky. Nemovitost je napojena na elektrickou energii 220/380 V nadzemním kabelem (elektřina je v současnosti odpojena). Vytápění domu je ústřední na tuhá paliva, ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. Společně s nabízenou nemovitostí je užíván sousední obecní pozemek (v současnosti máme od obce ústní příslib odprodeje pozemku nabyvateli nabízené nemovitosti). Obec Makov je lokalizována 4 km severovýchodně od Kunštátu, 45 km (40 minut cesty autem) severně od Brna. Autobusová zastávka je vzdálena cca 50 od nabízeného domu. Obec je obklopená krásnou přírodou (přírodní park Halasovo Kunštátsko) s širokou možností sportovního využití, popřípadě i s možností rybaření – 1,5 km od nabízeného domu se nachází rybník Sychotín s možností rybolovu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. V případě dotazů nebo sjednání prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

990 000 Kč
Prodej / Rodinný / Makov, okres Blanskochci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 17

TOPlist