• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Chci poděkovat za úspěšný výběr a koupi chalupy.
Chci poděkovat za úspěšný výběr a koupi chalupy. - obrázek č. 1Prodáno
za 20 dnů
Vážím si jeho přístupu, spolupráce a ochoty s kterou k věci..
Vážím si jeho přístupu, spolupráce a ochoty s kterou k věci přistoupil. - obrázek č. 1Prodáno
za 15 dnů
Takovou realitní makléřku bych přála každému.
Takovou realitní makléřku bych přála každému. - obrázek č. 1Prodáno
za 27 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Vyškov

Reality Vyškov

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí nemovitosti v počtu 10 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu nemovitosti v okresech Vyškov a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že nemovitosti k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Reality Vyškov

Ruprechtov, RD 3+1, po rekonstrukci, zahrádka, možnost rozšíření – rodinný dům

Ruprechtov, RD 3+1, po rekonstrukci, zahrádka, možnost rozšíření – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji řadový RD o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 85 m2 po rekonstrukci ve vyhledávané obci Ruprechtov, okr. Vyškov. Dům se nachází v klidné ulici kousek od centra. Jde o nízkopodlažní bydlení s malou zahradou. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy je 234 m2. Jedná se o dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem ve stavu po průběžné rekonstrukci, přičemž poslední z dílčích rekonstrukcí proběhla v roce 2022. Jsou zde nové omítky, podlahy, koupelna, dveřní zárubně, plastová okna, dveře. U domu je možnost rozšíření o půdní vestavbu. V přízemí se nachází vstupní chodba, vstup na zahradu, dále dětský pokoj, ložnice, prostorná kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, koupelna s vanou (WC samostatně), komora a 2 technické místnosti k uskladnění sportovního vybavení, dle potřeb nových majitelů. Bezproblémové parkování je možné před domem. Vytápění je elektrokotlem a kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Odpad je řešen kanalizací. Dům je napojen na vodovod. Zahrada o rozměru cca 4,4 x 13,9 m2 je oplocená, v mírné rovině a je možné využití dle představ - zatravněním, vydlážděním, atd… Obec Ruprechtov leží cca 20 km severně od Vyškova a 20 km od Blanska. Nachází se v kopcovitém terénu, obklopeném lesy. Je vyhledávanou chatovou oblastí. V obci je dobrá občanská vybavenost – školka, obchod, restaurace, kostel, dětské hřiště, hřiště, hasičské a myslivecké sdružení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 990 000 Kč
Prodej / Rodinný / Ruprechtov, okres Vyškovchci zjistit více >

Chvalkovice u Bučovic, RD 1+1, zahrada 672 m2, 2 sklepy - rodinný dům

Chvalkovice u Bučovic, RD 1+1, zahrada 672 m2, 2 sklepy - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme řadový rodinný dům s dispozicí 1+1 v obci Chvalkovice u Bučovic s předzahrádkou a velkou zahradou (672m2). Domek se skládá z prostorné předsíně/chodby, velké obytné kuchyně a hlavního pokoje (16m2). Z tohoto pokoje je možné zřídit přístup na půdu a zde vytvořit další obytný prostor. Dům má dále samostatné WC, prostornou koupelnu, velké horní hospodářské zádveří a 2 sklepy (z nichž jeden - přístupný přímo z domu - je klenutý). Na zahradě je kryté posezení. Nemovitost byla dříve běžně obývaná a užívaná, byla prodaná ve stavu započaté rekonstrukce, v níž současní majitelé následně pokračují. Pro prosté zobytnění nemovitosti je třeba dořešit vytápění a provést drobné udržovací práce. Zahrada je za domem na vyvýšené rovině. Obec Chvalkovice leží v okrese Vyškov v krásném prostředí na úpatí lesů Litenčické vrchoviny a kousek od Chřibů a Ždánického lesa. Lokalita je dobře dopravně dostupná - do Vyškova i do Bučovic je to autem zhruba 17 minut a na vlak do Nesovic 5 minut. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Zda stav nemovitosti a nemovitost sama je vhodná právě pro Vaše záměry zjistíte nejlépe na osobní prohlídce. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kč
Prodej / Rodinný / Chvalkovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 27 m² - komerce

Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 27 m² - komerce - Komerční Vyškov

Nabízíme vám pronájem obchodního prostoru v nově vybudovaném nákupním centru, který se nachází v blízkosti silnice e50, tudíž je hojně navštěvovaným místem, nejen pro zdejší obyvatele. Pokud hledáte lukrativní místo pro vaše podnikání, možná bude tato nabídka pro vás ta pravá! Jedná se o zcela samostatnou jednotku uvnitř obchodního centra s vlastním sociálním zázemím. obchodní prostor je řešen jako holoprostor, připravené jsou nápojné body na technické rozhraní, výkladce a vstupní portál. Měsíční nájemné činí 1000/m² (27 000 Kč) + DPH, servisní poplatek je roven 35kč/m² (945 Kč) + DPH. Energie se přepisují na nájemce. Servisní poplatek zahrnuje: - administrativní správu a údržbu komplexu - úklid společných prostor vč. parkovacích ploch - zimní úklid (odvoz sněhu, ledu, vody) - údržba skleněné fasády a stěn - čistění interních a externích povrchů - servis a revize technologií (tepelné čerpadlo, eps, ezs) - náklady na osvětlení a údržbu společných prostor - pojištění, odpadové hospodářství, provoz a revize výtahů, nátěry, deratizace - oprava a náhrada dlažeb, obrubníků, chodníků, kanalizace, elektrického vedení, místních vodovodů, kanalizačního vedení, potrubí a osvětlení - náklady účetních služeb a zaměstnanců správy Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

27 000 Kč za měsíc
Pronájem / Obchodní prostory / Slavkov u Brna, okres Vyškovchci zjistit více >
TOPlist