• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Jednání profesionální, vše podle smlouvy a dohody, výborné..
Jednání profesionální, vše podle smlouvy a dohody, výborné vyjednávací schopnosti. - obrázek č. 1Prodáno
za 3 měsíce
S paní Škorpilovou jsem MAXIMÁLNĚ spokojen! Profesionální,..
S paní Škorpilovou jsem MAXIMÁLNĚ spokojen! Profesionální, lidská, vstřícná, flexibilní. - obrázek č. 1Prodáno
za 14 dnů
Pana Nováka, jako realitního makléře, velmi doporučuji a..
Pana Nováka, jako realitního makléře, velmi doporučuji a jsem si jistá, že jej čeká ještě spousta dalších velmi spokojených klientů. - obrázek č. 1Prodáno
za 3 dny
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Domy » Vyškov

Domy Vyškov - k prodeji či pronájmu

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí domy v počtu 2 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu domy v okresech Vyškov a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že domy k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Domy Vyškov - k prodeji či pronájmu

Nemojany, RD 3+1, rekreační oblast, prostorný dvůr, dílna – rodinný dům

Nemojany, RD 3+1, rekreační oblast, prostorný dvůr, dílna – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostornou bezbariérovou a ihned obyvatelnou nemovitost o dispozici 3+1 s dílnou a dalšími prostorami, to vše o přibližné ploše 140 m² v obci Nemojany kousek od resortu Nemojanský mlýn. Celková plocha pozemku dle LV je 452 m² z toho zahrádka je cca 75m². Nemovitost je na napojena na rozvod elektřiny a plynu, vodu odebírá z vlastní studny a má septik. Veřejný vodovod a kanalizace se nacházejí před domem a je možné se na ně bezproblému napojit. Nemovitost je vytápěna ústředním topením s plynovým kotlem, ale je možné použít i původní kotel na tuhá paliva. na střechy do dvora je možné umístit s výhodou fotovoltaické panely. Vstup do domu je možný buď velmi prostorným průjezdem do dvora a nebo vstupní chodbou, na kterou navazuje průchod na dvůr, do kuchyně a největšího pokoje, a dále pak ke koupelně s toaletou a třetímu pokoji. Ve dvorní části se pak nachází velká místnost/chlév, 3 menší skladovací prostory a dvorní trakt uzavírá truhlářská dílna. Dům se prodává i s vybavením. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Lokalita Nemojany, Luleč, Račice-Pístovice je žádaným rekreačním centrem pro oblast Brna a Vyškova s výhodou vlakového spojení. Kromě známého Nemojanského mlýna je zde přírodní koupaliště u Libuše či Pístovický rybník. V okolí se také nachází mnoho tras pro pěší turistiku či cykloturistiku a samozřejmě lesy na houbaření. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

4 490 000 Kč
Prodej / Rodinný / Nemojany, okres Vyškovchci zjistit více >

Nesovice - Letošov, 2x RD (2+1, 3+1), zahrada, hospodářství, podnikání – rodinný dům

Nesovice - Letošov, 2x RD (2+1, 3+1), zahrada, hospodářství, podnikání – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rozlehlou nemovitost k bydlení či podnikání o celkové ploše pozemků 3'731m². Na prodej je rodinný dvojdům se dvěma čísly popisnými v současnosti o dispozici 3+1 a 2+1 (možnost bezproblémového rozšíření na 5+1 či 5+KK a totéž i na druhé polovině domu). Jedna polovina prošla rekonstrukcí a je plně obyvatelná, ihned k nastěhování. Druhá polovina byla využívána jako obchod s obuví a potřebuje větší rekonstrukci k využití jako bytu či zase na prodejní prostory s bytem. Nemovitost je možné napojit na veškeré inženýrské sítě (přípojky nachystané před domem, voda z vlastní studny). Pravá polovina domu je vytápěna ústředním topením na plyn či na tuhá paliva (kotel na TP je zachován). Velikost pozemku a jeho orientace umožňuje využití i tepelného čerpadla. Nemovitost disponuje také 2 studnami. Na pozemcích za nemovitostí byla dříve rozsáhlá zelinářská zahrada, ve dvoře je pak vícero drobných hospodářských staveb. O rozsahu prodeje a ceně je možné jednat. Majitelé upřednostňují zájemce o podnikání v oblasti zahradnictví - zelinářství a podobně. Oblast Nesovic odděluje Litenčickou pahorkatinu od Ždánického Lesa a Chřibů a je tak výhodným výchozím místem pro turistiku a další rekreační aktivity v čistém prostředí. Výhodou je i železniční spojení na Bučovice, Slavkov, Vyškov, Brno či směr Kyjov, Bzenec atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

info v RK
Prodej / Rodinný / Nesovice, okres Vyškovchci zjistit více >
TOPlist