• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Paní Mátlová je vysoce profesionální, aktivní, pečlivá a..
Paní Mátlová je vysoce profesionální, aktivní, pečlivá a zodpovědná. - obrázek č. 1Prodáno
za 30 dnů
Výborná komunikace, rychlé jednaní.
Výborná komunikace, rychlé jednaní. - obrázek č. 1Prodáno
za 3 dny
Bylo hodně nabídek realitních kanceláří, ale jsem velmi..
Bylo hodně nabídek realitních kanceláří, ale jsem velmi rád, že jsem si vybral pana Gavlase z r. Coloseum. - obrázek č. 1Prodáno
za 37 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Domy » Vyškov

Domy Vyškov - k prodeji či pronájmu

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí domy v počtu 9 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu domy v okresech Vyškov a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že domy k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Domy Vyškov - k prodeji či pronájmu

Švábenice, RD 4+1, po kompletní rekonstrukci se zachováním dobového charakteru – rodinný dům

Švábenice, RD 4+1, po kompletní rekonstrukci se zachováním dobového charakteru – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji unikátní rodinný dům o dispozici 4+1, který je umístěn v klidné části obce Švábenice. Nejen díky své poloze, ale také dobovému stylu, může sloužit jak ke standardnímu bydlení, tak i k rekreačním účelům, například jako chalupa. Přibližně před patnácti lety došlo ke kompletní rekonstrukci celého domu včetně střechy tak, aby byl zachován původní ráz a genius loci. Dům a místnosti vypadají jako původní, ale vše je nové (elektřina v mědi, nové rozvody topení včetně plynového kotle, odpady, podlahy, stěny, repasovaná okna, střecha). Můžete si užívat standardy moderního bydlení včetně myčky v kuchyni a zároveň vnímat atmosféru více než stoletého domu (a to nejen když si zapálíte oheň v původních kachlových kamnech). Přes dvůr se dostanete na zahradu, která má 309 m2 a nabízí dostatečný prostor pro odpočinek i drobné zahradničení. Dům je napojen na obecní kanalizaci a samozřejmostí je i připojení na vodovodní řád. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Městys Švábenice se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 1.000 obyvatel a nabízí adekvátní občanskou vybavenost – ZŠ a MŠ, obchod, restauraci, knihovnu, poštu, městský úřad. Spojení s většími městy je zajištěno autobusem, v Brně jste autem cca za 30 minut. Přijďte se přesvědčit o kráse a jedinečnosti této nemovitosti a zjistit, zdali je vhodná právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

4 890 000 Kč
Prodej / Rodinný / Švábenice, okres Vyškovchci zjistit více >

Nesovice, RD 5+1, garáž, zahrada, dílna, 2 sklepy - rodinný dům

Nesovice, RD 5+1, garáž, zahrada, dílna, 2 sklepy - rodinný dům - Domy Vyškov

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme koncový řadový přízemní rodinný dům 5+1 s garáží, dílnou, kotelnou, 2 sklepy, dalšími prostory ke skladování a také se zahradou propojenou se skrytým prostorem dvora v obci Nesovice. Tato nemovitost je po stránce technického vybavení zcela funkční. Je zde plynové ústřední vytápění, plynový bojler pro koupelnu, elektrický pro kuchyni, voda z vlastní studny (domovní vodárna je funkční), odpady do obecní kanalizace. Dům je již nějakou dobu pouze udržován, ale není obývaný, což se začíná projevovat na jeho stavu a je proto nutno počítat s tím, že budou potřeba minimálně dílčí opravy, ale je samozřejmě možná i celková modernizace. Dispozice domu umožňuje provádět tyto práce po částech a současně i bydlet. Největší devizou této nemovitosti je klidná poloha, hezká rovinatá zahrada s možností případného rozdělení a výstavby dalšího RD a dobrá dopravní dostupnost včetně železničního spojení. Současní majitelé plánovali pro rodiče i rozsáhlejší rekonstrukci, která je zdokumentovaná přiloženým plánkem (ale je to samozřejmě jen 1 z možných úprav - NENÍ to plán současného stavu!) Nesovice leží v údolí mezi Chřiby a Litenčickou pahorkatinou v kraji vhodném pro turistiku, houbaření a nebo jen klidný život. Občanské vybavení, které by Vám chybělo v obci včetně nákupní zóny je v 7 minut vzdálených Bučovicích, na kraj Brna to je autem 30 minut a do Vyškova necelých 20min. Zda právě tato nemovitost je ta pravá pro Vás a Vaše záměry do budoucna nejlépe zjistíte při osobní prohlídce, proto neváhejte a volejte makléře pro další informace. PENB nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

3 490 000 Kč
Prodej / Rodinný / Nesovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Kučerov, RD 3+kk, 4+1, 392m² podlahové plochy, pozemek 1470m2 - rodinný dům

Kučerov, RD 3+kk, 4+1, 392m² podlahové plochy, pozemek 1470m2 - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji, hrubou stavbu volně stojícího, rodinného domu s krásnou rovinatou zahradou v obci Kučerov. V domě jsou dvě samostatné bytové jednotky 3+kk a 4+1, každá s vlastním vchodem. Celková plocha pozemku je 1470 m2. Je to pěkné a slunné místo v klidné lokalitě, mimo hlavní silnici, s krásným výhledem do okolí. Nemovitost disponuje dvěma samostatnými bytovými jednotkami o dispozici 3+kk v prvním nadzemním patře o přibližné ploše 187m2. Druhá bytová jednotka 4+1 se nachází ve druhém patře o ploše 204m2 s krásnou prostornou terasou a zimní zahradou. Každá bytová jednotka má vlastní vchod i vstup na zahradu. Na pozemku jsou dva sklepy. Dům je obdélníkového půdorysu o rozměrech 16 x 12 m s celkovou podlahovou plochou 392 m2. K domu náleží rovinatá zahrada o rozloze 1162 m2, která je přístupná i ze zadní strany pozemku. Zavedeny jsou veškeré sítě včetně optického kabelu O2 internet. Stavební povolení a projektová dokumentace k dispozici. Skladba obvodového zdiva splňuje energetickou náročnost budovy A, s možností čerpání dotace. Kučerov je menší obec, s dobrou dostupností do nedalekého Vyškova, autem za 8 minut. Bučovice jsou vzdáleny 10 km, Brno 25 km, na dálnici D1 budete za 9 minut. V obci je školka, obchod, restaurace, pošta. Přikládáme vizualizace domu v dokončeném stavu. Existuje ještě druhá varianta prodeje této nemovitosti a to s ukončením pozemku přibližně dva metry za budovou v zadní části domu. Bez zadní části zahrady. Celková plocha pozemku by v tomto případě činila 531 m2. Zastavěná plocha 231 m2 a zahrada 300 m2. Kupní cena nemovitosti v této variantě činí 4500000,-Kč. PENB nebyl dodán z toho důvodu uvádíme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informaci či prohlídku kontaktujte makléře.

5 500 000 Kč
Prodej / Rodinný / Kučerov, okres Vyškovchci zjistit více >

Ivanovice na Hané, RD 4+1, garáž, rekonstrukce, dvůr - rodinný dům

Ivanovice na Hané, RD 4+1, garáž, rekonstrukce, dvůr - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji patrový rodinný dům 4 + 1, s velmi příjemnou dispozicí a řešením, propojená garáž se vstupem přímo do domu i s průchodem na dvůr, studna. Celková plocha pozemku 185 m2, z toho obytná plocha cca 154 m2, ve městě Ivanovice na Hané, v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. V domě již proběhla částečná rekonstrukce, úprava omítek, výmalba. Podlahy částečně plovoucí, dlažba, beton, obklady a omítky, obložené stropy sádrokartonem, okna i dveře euro profil. Elektřina z větší části v mědi, voda v plastu. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyně, koupelna, samostatné Wc, průchozí chodba se vstupem po dřevěných schodech do patra. V patře tři pokoje, samostatné Wc. Dál se zde nabízí řešení se vstupem na případně dobudovanou terasu, nebo další obytnou místnost? Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě, elektřina, plyn, vodovod, kanalizace, dále v domě byla požívána krbová kamna, tím se nabízí možnost ve vytápění domu. Dvůr je obestavěný, částečně vydlážděný, tím nabízí soukromí. K domu náleží prostorná garáž cca 48 m2, bezproblémové parkování je před domem. Dům Vás překvapí s perfektně navrženými detaily, promyšlenou přípravou a investicí do budoucna. Ivanovice na Hané se nachází 8 km severovýchodně od města Vyškov na říčce Hané při dálnici D1 a železniční trati z Brna do Přerova. Je zde veškerá občanská vybavenost. Město nabízí poklidné bydlení spjaté s přírodou. Energetický štítek nebyl dodán z toho důvodu uvádíme třídu G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás.

3 850 000 Kč
Prodej / Rodinný / Ivanovice na Hané, okres Vyškovchci zjistit více >

Nesovice, RD 6+kk, nízkoenergetická novostavba, zahrada – rodinný dům

Nesovice, RD 6+kk, nízkoenergetická novostavba, zahrada – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme nedávno zkolaudovanou novostavbu rodinného domu v Nesovicích. Jedná se o nadčasový dům s moderními technologiemi o dispozici 6+kk, celkovou užitnou plochou 299 m2 a zahradou. Celková plocha pozemku je 895 m2. Dům byl zkolaudován v roce 2021. Moderní technologie zajišťují komfortní užívání, energetickou soběstačnost, kompletní zabezpečení nemovitosti a také nízké náklady na chod domu (krbová kamna s rozvodem teplého vzduchu, střešní fotovoltaika, předpříprava pro rekuperační jednotku a tepelné čerpadlo, zabezpečovací systém JABLOTRON - kamerový systém, pohybová, tříštivá, kouřová a záplavová čidla, elektrické žaluzie). Dále se v domě nachází kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (trouba, mikrovlnná trouba, myčka, indukční varná deska s wifi, odsavač par), bezdotykové ovládání. Na zahradě se nachází biotop vhodný ke koupání i pro atopiky. Dispozice: Obývací pokoj s kuchyní Ložnice s vlastní šatnou a koupelnou 3 pokoje Pokoj pro hosty Klubovna Koupelna s WC Spíž Technická místnost Garáž Průkaz energetické náročnosti uvádí třídu B - velmi úsporná. Nesovice je obec s dobrou občanskou vybaveností, 35 km od Brna, 17 km od Slavkova nebo Vyškova a 6 km od Bučovic. Je zde výborné vlakové i autobusové spojení. V obci se mimo jiné nachází mateřská škola, základní škola, zdravotní středisko, veterinární lékař, restaurace, obchod, pošta. Je zde krásné velké koupaliště s udržovaným prostředím. Jsou tu taktéž hluboké velké lesy vhodné k houbaření, procházkám, sportovnímu vyžití. V blízkosti se nachází lyžařský areál Stupava, cca 20 km. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

info v RK
Prodej / Rodinný / Nesovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Křenovice, RD 2+kk, dvůr, sklep - rodinný dům

Křenovice, RD 2+kk, dvůr, sklep - rodinný dům - Domy Vyškov

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+kk se dvorem o celkové ploše 120 m2 v obci Křenovice, okr Vyškov. Dům je přichystaný jako hrubá stavba. Nové rozvody vody, elektriky, kanalizace. K domu je připojený plyn, ale nebylo plánováno jeho využití. Většina stavebních příprav je již předchystaná, odhalené zdivo zpevněné stavební sítí, odvezena suť, vyklizeno tak, aby mohly začít interiérové úpravy. V roce 2021 byla nově vyměněna sedlová křidlicová střecha s dřevěnými krovy, plastová okna i dveře z uliční strany. Nyní jako nízkopodlažní bydlení, s možností rozšíření nadstavby v podkroví. V přízemí se nachází dvě místnosti, s možnou úpravou na pokoje, chodba, samostatná kuchyně, koupelna a WC. Z kuchyně vstup na dvorek, kde je nyní menší technická dílna. I zde je možné využití dle vlastních představ, rozšířit o demolici dílny. Dvůr má naprosté soukromí, můžete zde v klidu prožívat příjemné chvíle u kávy, u posezení s přáteli. Výborná dostupnost s dojížděním jak do Brna, Slavkova u Brna, Vyškova. Silnice / Dálnice / Železniční stanice. Křenovice jsou obec nacházející se v jihozápadní části okresu Vyškov, v Jihomoravském kraji. Křenovice leží na potoce Rakovci 19,5 km jihozápadně od okresního města Vyškova, 4 km stejným směrem od města Slavkova u Brna a 17 km jihovýchodně od Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

2 690 000 Kč
Prodej / Rodinný / Křenovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Topolany, RD 3+1, zahrada, dvůr, garáž, hospodářské stavení, sklep - rodinný dům

Topolany, RD 3+1, zahrada, dvůr, garáž, hospodářské stavení, sklep - rodinný dům - Domy Vyškov

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi prostorný rodinný dům v obci Topolany, v blízkosti města Vyškova (cca 3 km). Rodinný dům – vesnické stavení se dvorem, hospodářskými místnostmi, garáží a zahradou o celkové ploše 620 m2 Dům je částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím, sedlovým a pultovým zastřešením s půdními prostory. Nabízí se kompletní rekonstrukce, realizace s využitím zastavěného prostoru s možností nástavby, spojené s bydlením, případně I podnikáním. Plocha pozemku je 620 m², zahrada 244 m2, z toho zastavěná plocha domu cca 117 m², hospodářské místnosti cca 113 m2. Dům je dispozičně řešen jako 3+1. Součástí domu jsou hospodářská stavení, rozlehlý obestavěný, vydlážděný dvůr, který nabízí soukromí, vjezd autem do dvora vraty. Nabízí se, jak vstup do domu z čelní strany vchodovými dveřmi, tak i ze zadní strany přes zahradu vjezd autem. Příjezdová cesta je obecní. Zdivo je částečně smíšené i pálená cihla. Veškeré inženýrské sítě – plyn, elektřina, kanalizace a vodovod. Výhodou je i vlastní studna, která je napojená pro užívání vody do domu. Vytápění i ohřev vody je zajištěno plynovým kotlem. K dispozici je i připojení k televizi, telefonu. Obec Topolany se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. Obec leží v údolí říčky Hané přibližně 4 km východně od Vyškova v nadmořské výšce 235 m n. m. S výbornou dostupností do Vyškova 5 min, do Brna i Olomouce 30 min. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště. Dále bychom v obci našli knihovnu, kostel a hřbitov. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci i veřejný vodovod. Průkaz energetické náročnosti - třída G. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

2 390 000 Kč
Prodej / Rodinný / Topolany, okres Vyškovchci zjistit více >

Orlovice, RD 3+1, garáž, zahrada, technická místnost, letní kuchyně – rodinný dům

Orlovice, RD 3+1, garáž, zahrada, technická místnost, letní kuchyně – rodinný dům - Domy Vyškov

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji nízkopodlažní RD po rekonstrukci interiéru o dispozici 3+1 s komorou, dvorkem, zahrádkou, garáží v klidné, přírodou obklopené obci Orlovice, okr. Vyškov. Obestavěný vydlážděný dvorek Vám poskytne naprosté soukromí a případnou další realizaci. Dům se nachází ve velmi klidné ulici na konci obce Orlovice. Celková plocha pozemku je 243 m2, z toho zastavěná plocha cca 85 m2. Na dvoře se nachází garáž, technická místnost, letní kuchyně, zahrádka. Jedná se o dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, ve stavu po průběžné rekonstrukci, přičemž poslední z dílčích rekonstrukcí proběhla v roce 2022 - 2023. Výhodou je vlastní studna. Přibližné rozměry jsou: chodba (6 x 2 m), kuchyně (3 x 2,8 m), koupelna (2 x 2 m), pokoj (3,7 x 4,5 m), obývací pokoj (3 x 4,5 m), pokoj (4 x 2,7 m), komora ( 1,6 x 4 m). Vstup do domu je hlavními dveřmi. Vstup na dvůr je možný přímo ze dvou pokojů. Prostorná koupelna po rekonstrukci je se sprchovým koutem ,včetně toalety. Vytápění je na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Odpad je řešen septikem. Dům je napojen na vodovod, ale k dispozici je i studna s užitkovou vodou. Na dvoře se nachází přístavky jako technické místnosti a letní kuchyně s krbem umožňující příjemné posezení a relax s přáteli. Bezproblémové parkování je možné na vlastním pozemku ve dvoře. Obec Orlovice se nachází v Jihomoravském kraji, vzdušnou čarou 9 km od okresního města Vyškov v nadmořské výšce asi 350 metrů nad mořem na úpatí Litenčické pahorkatiny. Vesnici obklopuje od západu k východu lesnatý prstenec smíšených lesů a katastr obce tvoří 1448 ha půdy. V lesích pramení několik drobných potůčků slévajících se v Medlovický potok. V obci žije 320 obyvatel.

3 350 000 Kč
Prodej / Rodinný / Orlovice, okres Vyškovchci zjistit více >
TOPlist