• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
O všem nás bezprostředně informovala byla velmi ochotná a..
O všem nás bezprostředně informovala byla velmi ochotná a milá. - obrázek č. 1Prodáno
za 4 dny
Vstřícnost, ochota,profesionalita, flexibilita.
Vstřícnost, ochota,profesionalita, flexibilita. - obrázek č. 1Prodáno
za 3 dny
Když u vás pracuje taková osobnost jakou je p.Kopunec, tak..
Když u vás pracuje taková osobnost jakou je p.Kopunec, tak byste potřebovali těch hvězdiček dvakrát tolik. - obrázek č. 1Prodáno
za 57 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Domy » Vyškov

Prodej domů Vyškov

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí domy v počtu 8 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji domy v okresech Vyškov a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že domy k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Prodej domů Vyškov

Orlovice, RD 2+1, garáž, zahrada, technická místnost, letní kuchyně – rodinný dům

Orlovice, RD 2+1, garáž, zahrada, technická místnost, letní kuchyně – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji nízkopodlažní RD po částečné rekonstrukci o dispozici 2+1 s možností rozšíření jedné místnosti v přízemí. Dále je možnost rozšíření o půdní výstavbu. Obestavěný vydlážděný dvorek Vám poskytne naprosté soukromí a případnou další realizaci. Dům se nachází ve velmi klidné ulici na konci obce Orlovice, okr. Vyškov. Celková plocha pozemku je 243 m2, z toho zastavěná plocha cca 85 m2. Na dvoře se nachází garáž, technická místnost, letní kuchyně. Jedná se o dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, ve stavu po průběžné rekonstrukci, přičemž poslední z dílčích rekonstrukcí proběhla v roce 2022. Dům je částečně podsklepený, cca 2 x 2 m, s vlastní studnou. Přibližné rozměry jsou: chodba (6 x 2 m), kuchyně (3 x 2,8 m), koupelna (2 x 2 m), pokoj (3,7 x 4,5 m), obývací pokoj (3 x 4,5 m), nedokončený pokoj k rekonstrukci (1,8 x 4,6 m). Vstup do domu je hlavními dveřmi. Vstup na dvůr je možný přímo ze dvou pokojů. Prostorná koupelna po rekonstrukci je se sprchovým koutem ,včetně toalety. Vytápění je na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Odpad je řešen septikem. Dům je napojen na vodovod, ale k dispozici je i studna s užitkovou vodou. Na dvoře se nachází přístavky jako technické místnosti a letní kuchyně umožňující příjemné posezení a relax s přáteli. Bezproblémové parkování je možné na vlastním pozemku ve dvoře. Obec Orlovice se nachází v Jihomoravském kraji, vzdušnou čarou 9 km od okresního města Vyškov v nadmořské výšce asi 350 metrů nad mořem na úpatí Litenčické pahorkatiny. Vesnici obklopuje od západu k východu lesnatý prstenec smíšených lesů a katastr obce tvoří 1448 ha půdy. V lesích pramení několik drobných potůčků slévajících se v Medlovický potok. V obci žije 320 obyvatel.

3 600 000 Kč
Prodej / Rodinný / Orlovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Kobeřice, RD 4+kk, po rekonstrukci, terasa - rodinný dům

Kobeřice, RD 4+kk, po rekonstrukci, terasa - rodinný dům - Domy Vyškov

Dům za cenu bytu... Nevěříte? Ano, jeden pro vás máme, a to RD 4+kk v Kobeřicích u Brna. Menší útulný domek s terasou nabízí užitnou plochu cca 98,96 m2. Dispozice přízemí : obývací pokoj s kuchyňským koutem cca 20,17 m2 koupelna s vanou cca 4,35 m2 samostatná toaleta samostatná spíž cca 2,78 m2 technická místnost s kotlem 1,60 m2 chodba cca 3,28 m2 vstupní hala cca 7 m2 pracovna cca 9,06 m2 vstupem na terasu, která má výměru cca 20,93 m2 Dispozice podkroví: velkorysý dětský pokoj cca 20,70 m2 s klimatizací koupelna se sprchovým koutem cca 4,80 m2 samostatná toaleta ložnice cca 9,89 m2 chodba se schodištěm cca 13,10 m2 Dům byl postaven na základech starého domu cca před 22 lety. V roce 2019 proběhla renovace střechy – nová izolace – foukaná pěna, nové stropní sádrokartony a nová střešní okna Fakro. V roce 2021 byla stávající okna vyměněná za nová s trojskly, nové vstupní dveře a instalována klimatizace v podkroví v dětském pokoji. S tím souvisí i nízké náklady na bydlení: elektřina - 840 Kč/měsíc, plyn - 2.010 Kč/měsíc. Pod terasou se nachází sklepní prostory se samostatným vchodem z ulice, kdy dispozice a světelnost těchto prostor nabízí možnost využití jako dílnu. Před domem je parkovací místo na vlastním pozemku. Přestože boční zdi domu nejsou společné se sousedy, dům je považován za řadový. Obec Kobeřice se nachází cca 10 km od Slavkova u Brna. Je plně plynofikována, dostatečně zásobena elektrickou energií a centrálním rozvodem vody ze studní v lese. Je zde přímé autobusové spojení do Slavkova, kde lze přestoupit na autobus či vlak do Brna nebo Vyškova. V obci je dvoutřídní MŠ a základní škola 1-5 ročník. Dům se nachází téměř v centru obce nedaleko obchodu, zastávky autobusu a pohostinství. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

4 650 000 Kč
Prodej / Rodinný / Kobeřice u Brna, okres Vyškovchci zjistit více >

Kožušice, RD 3+1, zahrad, dílna – rodinný dům

Kožušice, RD 3+1, zahrad, dílna – rodinný dům - Domy Vyškov

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji atraktivní nemovitost 3 + 1 , s možností rozšíření na dvě bytové jednotky s vlastním vchodem, případně i využití bydlení s podnikáním ((4+1 a 2+kk), zahrada 1350 m2, v Kožušicích, okr. Vyškov. Jedná se o rohový dům, s uliční šíří 19m, s vjezdem hlavními vraty, průjezdem přímo do zahrady. Tím lze využít jako dvougenerační bydlení, podnikání s dílnou a bydlení….Kde jedna část domu nabízí rozšíření na 4 + 1 a druhá část domu 2 + kk, plus dílny. V přízemí se nachází prostorná chodba se schodištěm, vstup do pokoje, kuchyně a obývacího pokoje, kde proběhla rekonstrukce omítek, nátěrů. Moderně navržená kuchyně s prostorným zázemím s vkusně řešenými detaily, jídelním koutem a výhledem do zahrady. Koupelna s vanou a sprchovým koutem. Samostatné WC. Rekonstrukce byla započata, ale je třeba další dokončení. Majitel nabízí i zpracovanou projektovou dokumentaci. Prostorná zahrada o rozloze cca 1350 m2, nyní bez oplocení v rovině nabízí realizaci pro nové majitele. Nemovitost je napojena na elektřinu, vodovod, ohřev vody bojlerem, vytápění kotlem na tuhá paliva, odpad je sveden do septiku. Užitková voda se dá zachytit do nádrže na dešťovou vodu. Bezproblémové parkování až pro tři auta je možné před domem, případně v průjezdu a na zahradě. Dům Vás překvapí s prakticky navrženými detaily, promyšlenou přípravou a investicí do budoucna. Obec Kožušice se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. Obec leží cca 15 km východně od Bučovic na silnici Slavkov – Uherské Hradiště Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 700 000 Kč
Prodej / Rodinný / Kožušice, okres Vyškovchci zjistit více >

Nesovice - Letošov, 2x RD (2+1, 3+1), zahrada, hospodářství, podnikání – rodinný dům

Nesovice - Letošov, 2x RD (2+1, 3+1), zahrada, hospodářství, podnikání – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rozlehlou nemovitost k bydlení či podnikání. Na prodej je rodinný dvojdům se dvěma čísly popisnými v současnosti o dispozici 3+1 a 2+1 (možnost bezproblémového rozšíření na 2x 5+1). Jedna polovina prošla rekonstrukcí a je plně obyvatelná, ihned k nastěhování. Druhá polovina byla využívána jako obchod s obuví a potřebuje větší rekonstrukci k využití jako bytu či zase na prodejní prostory s bytem. Nemovitost je možné napojit na veškeré inženýrské sítě (přípojky nachystané před domem, voda z vlastní studny). Pravá polovina domu je vytápěna ústředním topením na plyn či na tuhá paliva (kotel na TP je zachován). Velikost pozemku a jeho orientace umožňuje využití i tepelného čerpadla. Nemovitost disponuje také 2 studnami. Ve dvoře je pak vícero drobných hospodářských staveb. O rozsahu prodeje a ceně je možné jednat - možnost koupě dalšího navazujícího pozemku. Oblast Nesovic odděluje Litenčickou pahorkatinu od Ždánického Lesa a Chřibů a je tak výhodným výchozím místem pro turistiku a další rekreační aktivity v čistém prostředí. Výhodou je i železniční spojení na Bučovice, Slavkov, Vyškov, Brno či směr Kyjov, Bzenec atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

7 900 000 Kč
Prodej / Rodinný / Nesovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Nemojany, RD 3+1, rekreační oblast, prostorný dvůr, dílna – rodinný dům

Nemojany, RD 3+1, rekreační oblast, prostorný dvůr, dílna – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji prostornou bezbariérovou a ihned obyvatelnou nemovitost o dispozici 3+1 s dílnou a dalšími prostorami, to vše o přibližné ploše 140 m² v obci Nemojany kousek od resortu Nemojanský mlýn. Celková plocha pozemku dle LV je 452 m² z toho zahrádka je cca 75m². Nemovitost je na napojena na rozvod elektřiny a plynu, vodu odebírá z vlastní studny a má septik. Veřejný vodovod a kanalizace se nacházejí před domem a je možné se na ně bezproblému napojit. Nemovitost je vytápěna ústředním topením s plynovým kotlem, ale je možné použít i původní kotel na tuhá paliva. na střechy do dvora je možné umístit s výhodou fotovoltaické panely. Vstup do domu je možný buď velmi prostorným průjezdem do dvora a nebo vstupní chodbou, na kterou navazuje průchod na dvůr, do kuchyně a největšího pokoje, a dále pak ke koupelně s toaletou a třetímu pokoji. Ve dvorní části se pak nachází velká místnost/chlév, 3 menší skladovací prostory a dvorní trakt uzavírá truhlářská dílna. Dům se prodává i s vybavením. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Lokalita Nemojany, Luleč, Račice-Pístovice je žádaným rekreačním centrem pro oblast Brna a Vyškova s výhodou vlakového spojení. Kromě známého Nemojanského mlýna je zde přírodní koupaliště u Libuše či Pístovický rybník. V okolí se také nachází mnoho tras pro pěší turistiku či cykloturistiku a samozřejmě lesy na houbaření. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

3 900 000 Kč
Prodej / Rodinný / Nemojany, okres Vyškovchci zjistit více >

Švábenice, RD 3+1, zahrada, studna - rodinný dům

Švábenice, RD 3+1, zahrada, studna - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji řadový RD o dispozici 3+1 se dvěma parkovacími místy, průjezdem, studnou a zahradou o celkové výměře 326 m2 ve vyhledávané obci Švábenice, okr. Vyškov. Dům se nachází ve velmi klidné ulici kousek od centra. Jedná se o dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, ve stavu po průběžné kompletní rekonstrukci, přičemž poslední z dílčích rekonstrukcí proběhla v roce 2022. Je zde možnost rozšíření o půdní vestavbu. V přízemí se nachází vstupní chodba s průjezdem, vstup na zpevněný dvůr, okrasnou zahradu. Prostorná kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, koupelna s vanou, toaletou a samostatné WC. Z jídelního koutu je vstup přímo k zahradě a zastřešené pergole. Po dřevěném schodišti vystoupáte do patra, kde se nachází chodba s vestavěnou skříní a vstup do dvou pokojů se střešními okny. Vytápění je plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Odpad je řešen septikem. V roce 2023 plánovaná kanalizace. Dům je napojen na vodovod, ale k dispozici je i nevyužívaná studna. Rozvody elektriky a vody jsou z části po rekonstrukci. Na dvoře se nachází technická místnost, zastřešená pergola, umožňující příjemné posezení a relax s přáteli. Zahrada je navržena s dětským pískovištěm, posezením, osazena tak, aby tvořila harmonický prostor. Městys Švábenice se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. Švábenice patří k nejstarším sídlům v regionu, ležící 11 km od Vyškova na rozhraní okresů vyškovského, prostějovského a kroměřížského. První zmínka je uváděna již v roce 1170 v souvislosti se starobylým rodem pánů ze Švábenic, z jejichž rodového erbu je odvozen obecní znak i prapor. Průkaz energetické náročnosti je třída E. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 550 000 Kč
Prodej / Rodinný / Švábenice, okres Vyškovchci zjistit více >

Nesovice - Letošov, 2x RD (2+1, 3+1), zahrada, hospodářství, podnikání – rodinný dům

Nesovice - Letošov, 2x RD (2+1, 3+1), zahrada, hospodářství, podnikání – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rozlehlou nemovitost k bydlení či podnikání o celkové ploše pozemků 3'731m². Na prodej je rodinný dvojdům se dvěma čísly popisnými v současnosti o dispozici 3+1 a 2+1 (možnost bezproblémového rozšíření na 5+1 či 5+KK a totéž i na druhé polovině domu). Jedna polovina prošla rekonstrukcí a je plně obyvatelná, ihned k nastěhování. Druhá polovina byla využívána jako obchod s obuví a potřebuje větší rekonstrukci k využití jako bytu či zase na prodejní prostory s bytem. Nemovitost je možné napojit na veškeré inženýrské sítě (přípojky nachystané před domem, voda z vlastní studny). Pravá polovina domu je vytápěna ústředním topením na plyn či na tuhá paliva (kotel na TP je zachován). Velikost pozemku a jeho orientace umožňuje využití i tepelného čerpadla. Nemovitost disponuje také 2 studnami. Na pozemcích za nemovitostí byla dříve rozsáhlá zelinářská zahrada, ve dvoře je pak vícero drobných hospodářských staveb. O rozsahu prodeje a ceně je možné jednat. Majitelé upřednostňují zájemce o podnikání v oblasti zahradnictví - zelinářství a podobně. Oblast Nesovic odděluje Litenčickou pahorkatinu od Ždánického Lesa a Chřibů a je tak výhodným výchozím místem pro turistiku a další rekreační aktivity v čistém prostředí. Výhodou je i železniční spojení na Bučovice, Slavkov, Vyškov, Brno či směr Kyjov, Bzenec atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

9 900 000 Kč
Prodej / Rodinný / Nesovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Chvalkovice, RD 2+1, dvorek, zahrada, možnost přístavby – rodinný dům

Chvalkovice, RD 2+1, dvorek, zahrada, možnost přístavby – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům o dispozici 2+1 v obci Chvalkovice, okres Vyškov kousek od Nesovic. Tento dům je možné ihned obývat, jen je potřeba vyměnit domácí vodárnu a nebo se napojit na již hotovou přípojku z obecního vodovodního řádu. Tato nemovitost je vhodná pro mladé, co se nebojí práce a tuto nemovitost by dokázali postupně zmodernizovat a dostavět k obrazu svému. Prodávaný dům má průčelí do klidné slepé části návsi a je orientováno na jihovýchod. Za domem je dvůr, na který se dá vjet průjezdem a který potřebuje vyčistit, odstranit přístavky a kotce a celkově zrekonstruovat a zobytnit. V parných dnech bude příjemným skrytým místem pro oddech. K domu patří i zahrada s torzem fóliovníku za dvorem a další navazující zahrada, která ale patří státu a platí ze z ní symbolický roční nájem (potenciální možnost odkupu). Na vlastním domě byla započata již před delší dobou rekonstrukce, která nebyla dokončena i když se v domě nějakou dobu bydlelo. Tato obytná část má vstup přes zádveří do chodby a z té je přístup do 2 pokojů (17m² a 13m² se šatnou 4,5m²), z chodby je dále vstup do průjezdu, na WC, do koupelny a kuchyně (9,1m²) s navazující spíží (3,25m²). Z kuchyně je východ na dvůr, kde je přístavba nevyužívané dílny se "sklepem", další zemní sklep a kotec pro psa. K tomuto domu tako náleží navazující sousední domek (s vlastním číslem popisným) z nepálených cihel vhodný ke stržení (již zahrnuto v ceně). Na jeho místě měla být vystavěna nová přístavba. Jaký je stav nabízené nemovitosti a zda je vhodná pro Vaše budoucí záměry nejlépe posoudíte při osobní návštěvě. Proto neváhejte, cena je opravdu příjemná a je očekáván velký počet zájemců, zvláště díky klidné lokalitě a možnosti hned bydlet. Autem je to 10 minut do Bučovic, 40 do Brna, 20 do Vyškova a 30 do Kroměříže. V okolí jsou lesy na houbaření a turistiku a komu nestačí místní tak coby kamenem dohodil jsou Koryčany a za nimi Chřiby a Ždánický les. Pro děti je o kus níže vybavené dětské hřiště. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Neváhejte a o více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

1 990 000 Kč
Prodej / Rodinný / Chvalkovice, okres Vyškovchci zjistit více >
TOPlist