Prodej domů Olomouc

Majetín, RD 5+1, dvůr, studna - rodinný dům - Domy Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v žádané části obce Majetín. Jedná se o řadový, patrový dům se sedlovou střechou a dřevěnými krovy, okna dřevěná. V přízemí je k dispozici vstupní chodba, kuchyň s jídelnou, komora, pokoj, koupelna s WC, průjezd. V patře jsou čtyři pokoje a terasa. Ve dvorní části je prádelna, technická místnost, přístřešek na dřevo a kůlna v zahradě. Dále je k dispozici prostorná garáž. Dům je částečně podsklepen. Vytápění domu je ústřední plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě v obci (vodovod, elektřinu, plyn a veřejnou kanalizaci), dále je zde vlastní studna. Celková plocha pozemku je cca 375 m2. Součástí pozemku je zahrádka a dvůr o velikosti cca 242 m2. Je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení, chvilce odpočinku a pěstování. Parkování je možné v garáži nebo přímo před domem. V obci Majetín je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Majetín, okres Olomouc
Charváty, RD 6+1, dvůr, zahrada, garáž – rodinný dům - Domy Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v klidné části obce Charváty. Jedná se o koncový řadový, cihlový, patrový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, s dvorem a zahradou s možností půdní vestavby, díky které lze rozšířit stávající dispozice domu. V suterénu je prostorná garáž a kotelna, v přízemí domu je vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyně, pokoj, šatna, koupelna s vanou, bidetem a WC, v patře jsou dva pokoje se společným balkonem do ulice, 2 pokoje s výhledem do zahrady (jeden s balkonem), koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Dům prošel částečnou rekonstrukcí – částečné zateplení a nová fasáda, částečná výměna plastových oken s izolačním trojsklem. Dům je napojen na elektřinu, vodovod, plyn, a septik. Vytápění celého domu je ústřední plynové a na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. K posezení a relaxaci je k dispozici dlážděný dvorek a velká zahrada, na které je postaven zahradní domek, jsou zde vzrostlé ovocné stromy. Na zahradu je možný příjezd ze zadní části. Parkování je možné v garáži, na dvoře nebo přímo u domu. Obec Charváty má základní občanskou vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Charváty, okres Olomouc
Břuchotín, RD 3+1, studna, dvorek, garáž - rodinný dům - Domy Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v klidné části obce Břuchotín. Jedná se o koncový řadový, patrový dům se sedlovou střechou a dřevěnými krovy o přibližné podlahové ploše 150 m2. Celková plocha pozemku je cca 223 m2. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Je zde i možnost půdní vestavby. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn a kanalizaci. Parkování je možné v garáži nebo přímo před domem. V přízemí je k dispozici vstupní chodba, kuchyň s kuchyňskou linkou, obývací pokoj, koupelna, samostatné WC, komora. V patře je pak ložnice a dětský pokoj. Součástí domu jsou hospodářské budovy, malý dvorek, garáž a vlastní studna. Vytápění domu je ústřední plynové, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Obec Břuchotín má základní občanskou vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Krásné okolí, příroda a spousta míst nabízí možnosti pro procházky a chvíle odpočinku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Křelov-Břuchotín, okres Olomouc

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman