Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Domy » Blansko

Prodej domů Blansko

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí domy v počtu 6 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji domy v okresech Blansko a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že domy k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Prodej domů Blansko

Lipovec, RD 4+1, garáž, dvůr, sklep – rodinný dům

Lipovec, RD 4+1, garáž, dvůr, sklep – rodinný dům - Domy Blansko

K prodeji nabízíme rodinný dům se zahradou, prostornou dílnou s garáží a hospodářskými přístavky v obci Lipovec. Od Lipovce se nachází pouhých 9 km městys Jedovnice - lokalita žádaná díky známému rybníku s kempem a také s širší občanskou vybaveností. Nemovitost dispozičně poskytuje čtyři obytné pokoje, samostatnou kuchyň (10 m2), koupelnu (7,3 m2), velkou komoru (13 m2) a dále se přes chodbu (18 m2) dostaneme do prostorné kotelny (21 m2), odkud vede i přístup do sklepa. Vedle kotelny se nacházejí dřívější chlévy (24 m2), které mohou mít různé využití (k posezení, rozšíření prostor pro práci, sklad apod.) Na konci chodby navazuje průchod do velké dílny (81,5 m2), uvnitř které se nachází garáž (18 m2). Svým tvarem se dům uzavírá do čtverce, a díky tomu tvoří zahrada nádvoří s naprostým soukromím. Mimo uzavřený pozemek je i podstatná část zahrady se vzrostlými ovocnými stromy před domem (752 m2). Ze zadní strany domu pak slouží část parcely (189 m2) k přístupu do dílny s garáží. K nemovitosti také náleží prostory (28 m2) na rohu domu, se samostatným vstupem, ve kterých se nachází stará pec s kachlovými kamny. Dům je připojen na elektřinu a plyn. Zdroj vody zajišťuje vlastní studna a pro odpad slouží jímka. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat realitní makléřku.

3 800 000 KčProdej / Rodinný / Lipovec, okres Blanskochci zjistit více >

Ostrov u Macochy, RD 6+2, garáž, zahrada – rodinný dům

Ostrov u Macochy, RD 6+2, garáž, zahrada – rodinný dům - Domy Blansko

Představujeme vám nabídku rodinného domu nacházejícího se v Ostrově u Macochy. Tento dvougenerační dům 6+2 s garáží a zahradou na pozemku o celkové ploše 395 m² je ideálním místem pro ty, kteří hledají prostor pro svou rodinu či nové bydlení v blízkosti přírody. Sousedící s nedotčenou přírodou Moravského krasu a v blízkosti řady turistických atrakcí, včetně kempu Jedovnice, Singletrail Moravský kras, cyklostezek a propasti Macocha, nabízí tento dům v původním stavu nekonečné možnosti pro milovníky přírody a aktivního životního stylu. Navíc, s blízkostí školy, školky, lékařské péče, restaurací a dalších místních služeb, je tento domov ideálním místem pro každodenní život. Dům je v původním stavu a se skládá ze dvou samostatných bytových jednotek 3+1, což poskytuje flexibilitu pro různé životní situace, ať už se jedná o společné bydlení více generací pod jednou střechou, nebo využití jedné části pro pronájem a zajištění pasivního příjmu. Zastavěná plocha 122 m² na pozemku o rozloze 395 m² zaručuje dostatek prostoru pro relaxaci, zahradničení a rodinné aktivity na čerstvém vzduchu. Energetický štítek nebyl dodán, z toho důvodu uvádíme třídu G. Nenechte si ujít příležitost vstoupit do života, kde se snoubí pohodlí, příroda a neomezené možnosti pro aktivní život. Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte realitní makléřku.

4 800 000 KčProdej / Rodinný / Ostrov u Macochy, okres Blanskochci zjistit více >
TOPlist