Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Domy » Znojmo

Prodej domů Znojmo

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí domy v počtu 20 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji domy v okresech Znojmo a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že domy k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Prodej domů Znojmo

Šanov, RD 4+1, k rekonstrukci, pozemek 339m², garáž, sklep - rodinný dům

Šanov, RD 4+1, k rekonstrukci, pozemek 339m², garáž, sklep - rodinný dům - Domy Znojmo

Představujeme Vám exkluzivní nabídku - prostorný řadový cihlový rodinný dům 4+1 určený k rekonstrukci, který se nachází v klidné lokalitě Šanov. Tato nemovitost představuje perfektní příležitost pro ty, kteří hledají místo k vytvoření domova přesně podle svých představ - dům je tedy určen k rekonstrukci. Klíčové vlastnosti: Nemovitost lze rozdělit na dvě bytové jednotky - každá s vlastním vstupem Pozemek 339m² pro vaše rodinné aktivity a relaxaci Zastavěná plocha 183m² poskytující dostatek prostoru pro pohodlí vaší rodiny Studna na pozemku – ideální pro závlahu zahrady nebo jako alternativní zdroj vody Sklep a vstup na půdu nabízející další úložný prostor nebo možnost rozšíření obytného prostoru Garáž součástí domu pro bezpečné parkování vašeho vozidla Ústřední plynové vytápění pro váš komfort i v chladnějších měsících Dispozice domu zahrnuje prostorný obývací pokoj, další tři pokoje, WC společně s koupelnou, další koupelnu, dvě spíže, kuchyň, chodbu a garáž, což umožňuje flexibilní využití prostoru pro potřeby vaší rodiny, nebo vybudování dvou bytových jednotek. Obec Šanov leží zhruba 36 km od města Znojma. Patří mezi nejstarší obce Znojemska. V obci je MŠ, ZŠ, restaurace i obchod. Tato nemovitost je ideální pro kreativní jedince nebo rodiny, které chtějí vdechnout nový život do tohoto domova. Nenechte si ujít tuto příležitost vytvořit si domov snů v oblíbené lokalitě. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku. PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

2 700 000 KčProdej / Rodinný / Šanov, okres Znojmochci zjistit více >

Kuchařovice, RD 4+kk, hrubá stavba, sklep, terasa – rodinný dům

Kuchařovice, RD 4+kk, hrubá stavba, sklep, terasa – rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme prodej hrubé stavby rodinného domu v malebné obci Kuchařovice, která čeká, až ji proměníte ve svůj vysněný domov. Tento řadový dům nabízí ideální kombinaci prostoru, pohodlí a klidu pro vaši rodinu. S dispozicí 4+kk a celkovou výměrou 138 m² v hlavním obytném prostoru se jedná o perfektní místo pro váš nový život. Vstup je zajištěn protihlukovými posuvnými dveřmi HS portal. V prvním nadzemním podlaží se dále nachází chodba, tři pokoje o výměrách 15,4, 15,5 a 17,7 m² a druhá koupelna s toaletou. Díky velkoryse navrženému obývacímu pokoji s jídelnou a kuchyní, který se otevírá na úchvatnou terasu o velikosti 35 m², získáváte ideální prostor pro rodinné i společenské setkání. S použitím prémiových materiálů, včetně prémiové střešní krytiny Mediterran danubia EVO, bezúdržbových střešních oken Velux (trojskla) a protihluková střední stěna, je dům navržen pro maximální pohodlí a dlouhodobou spokojenost. Dům je vybaven protihlukovými posuvnými dveřmi HS portal a podsklepením s klenutým sklepem, což nabízí mimořádnou úložnou kapacitu a flexibilitu. Stavba zahrnuje střechu, okna, zateplení fasády, okapy a retenční nádrž. Dům je podsklepený, venkovním vstupem se dostaneme do klenutého sklepa o velikost 6x4 m. Nenechte si ujít šanci začít novou kapitolu svého života v domově, který můžete dokončit a zařídit přesně podle svých představ. Představte si klidné ráno na vaší terase s výhledem do zeleně, obklopeni pohodlím a stylem, který jste si sami vytvořili. S energetickou třídou B je tento dům navržen tak, aby maximalizoval účinnost využití energie, což znamená nižší náklady na bydlení pro Vás a menší dopad na životní prostředí. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

6 290 000 KčProdej / Rodinný / Kuchařovice, okres Znojmochci zjistit více >

Kuchařovice, RD 4+kk, hrubá stavba, terasa – rodinný dům

Kuchařovice, RD 4+kk, hrubá stavba, terasa – rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme prodej hrubé stavby rodinného domu v malebné obci Kuchařovice, která čeká, až ji proměníte ve svůj vysněný domov. Tento řadový dům nabízí ideální kombinaci prostoru, pohodlí a klidu pro vaši rodinu. S dispozicí 4+kk a celkovou výměrou 138 m² v hlavním obytném prostoru se jedná o perfektní místo pro váš nový život. Vstup je zajištěn protihlukovými posuvnými dveřmi HS portal. V prvním nadzemním podlaží se dále nachází chodba, tři pokoje o výměrách 15,4, 15,5 a 17,7 m² a druhá koupelna s toaletou. Díky velkoryse navrženému obývacímu pokoji s jídelnou a kuchyní, který se otevírá na úchvatnou terasu o velikosti 35 m², získáváte ideální prostor pro rodinné i společenské setkání. S použitím prémiových materiálů, včetně prémiové střešní krytiny Mediterran danubia EVO, bezúdržbových střešních oken Velux (trojskla) a protihluková střední stěna, je dům navržen pro maximální pohodlí a dlouhodobou spokojenost. Dům je vybaven protihlukovými posuvnými dveřmi HS portal a podsklepením s klenutým sklepem, což nabízí mimořádnou úložnou kapacitu a flexibilitu. Stavba zahrnuje střechu, okna, zateplení fasády, okapy a retenční nádrž. Nenechte si ujít šanci začít novou kapitolu svého života v domově, který můžete dokončit a zařídit přesně podle svých představ. Představte si klidné ráno na vaší terase s výhledem do zeleně, obklopeni pohodlím a stylem, který jste si sami vytvořili. S energetickou třídou B je tento dům navržen tak, aby maximalizoval účinnost využití energie, což znamená nižší náklady na bydlení pro Vás a menší dopad na životní prostředí. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

5 790 000 KčProdej / Rodinný / Kuchařovice, okres Znojmochci zjistit více >

Hrabětice, RD 4+kk, po rekonstrukci, 129m2, pergola, zahrádka - rodinný dům

Hrabětice, RD 4+kk, po rekonstrukci, 129m2, pergola, zahrádka - rodinný dům - Domy Znojmo

Představujeme Vám příležitost stát se majiteli úžasného rodinného domu 4+kk o podlahové ploše cca 96 m2 , který prošel kompletní rekonstrukcí a je připraven splnit všechny Vaše sny o dokonalém domově. Tento jedinečný dům se nachází v malebné obci Hrabětice. Kompletní rekonstrukce - každý detail byl pečlivě promyšlen a realizován tak, aby poskytoval maximální komfort a funkčnost. Moderní a plně vybavená kuchyň, která byla vyrobena na míru, obložky a dveře Sapeli. Vinylová podlaha s podlahovým vytápěním & tepelné čerpadlo - užijte si pohodlí a efektivitu moderních technologií, které zajistí optimální klima po celý rok. Pozemek 209 m² s pergolou 16m² a zahrádkou 62m² - ideální prostor pro relaxaci, zábavu. Bazén - představte si luxusní koupání ve vlastním bazénu s možností ohřevu vody přes tepelné čerpadlo – to vše v soukromí Vašeho domova. Možnost ponechat vybavení - domluvte se na ponechání stávajícího vybavení a ušetřete čas i peníze. Obec Hrabětice se nachází na jihovýchodě okresu Znojmo při hranici s rakouskou spolkovou zemí Dolní Rakousko, poblíž železniční trati do nedalekého Hevlína. Žije zde 877 obyvatel. Uprostřed obce, která je rovinatá, se nachází obecní úřad i zdejší kostel sv. Antonína, naopak na západě katastru obce při katastrální hranicí se sousedním Šanovem se nachází místní hřbitov. Najdeme zde ZŠ pro 1. stupeň, restauraci, poštu i potraviny. Tento rodinný dům není jen obyčejným bydlením - je to místo, kde se budou psát nové příběhy, kde se budou slavit životní úspěchy a kde najdete klid po náročném dni. Nechte se okouzlit atmosférou a pohodou, kterou tento domov nabízí. PENB nebyl zatím dodán proto uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte realitního makléře. Těšíme se na Vás.

4 900 000 KčProdej / Rodinný / Hrabětice, okres Znojmochci zjistit více >

Šumná, RD 4+1, zahrada, sklep, podkroví – rodinný dům

Šumná, RD 4+1, zahrada, sklep, podkroví – rodinný dům - Domy Znojmo

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům s velkou zahradou v obci Šumná v okrese Znojmo. Jedná se o prostorný, částečně podsklepený dům s využitím podkroví o zastavěné ploše 128 m² vhodný pro rodiny s dětmi. Součástí domu je hospodářská část využitelná jako dílna a sklad, popř. po úpravách jako letní kuchyň. Dispozice RD je 4+1. V 1. NP (přízemí) se nachází kuchyň (16 m²), obývací pokoj (29 m²), ložnice (21 m²), koupelna a samostatné WC. Ve 2. NP (podkroví) jsou 2 velké pokoje (18 m² a 14 m²) a část nevyužitého půdního prostoru, do kterého je možné další místnost vestavět. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, plyn slouží k ohřevu vody a vaření. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Ačkoliv jsou všechny relevantní konstrukce a prvky v původním stavu, je tento rodinný dům velmi zachovalý. Nicméně se dají předpokládat stavební úpravy dle vkusu a fantazie nových majitelů. Obec Šumná má 628 obyvatel. Nachází se na okraji Národního parku Podyjí a je velmi dobře dostupná autem, vlakem i autobusem. Od Znojma je vzdálena 15 km, do Vranova nad Dyjí je to necelých 6 km a přímo na vranovskou pláž se dostanete na kole do 20 minut. V obci je mateřská i základní škola (70 m od domu), lékař, pošta, obchod i restaurace. S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace a domluvu prohlídky kontaktujte makléře.

4 790 000 KčProdej / Rodinný / Šumná, okres Znojmochci zjistit více >

Boskovštejn, chalupa 5+kk novostavba, garáž, zahrada - chalupa

Boskovštejn, chalupa 5+kk novostavba, garáž, zahrada - chalupa - Domy Znojmo

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu o dispozici 5+kk v obci Boskovštejn. Nachází se v klidné části obce, nabízí nejen soukromí a klid, ale i dechberoucí výhledy na okolní krajinu. Sousedství s Přírodním parkem Jevišovka poskytuje nejen krásné výhledy přímo z Vašeho okna, ale i nekonečné možnosti pro procházky a aktivní trávení volného času v okolní přírodě. Tato chalupa je novostavbou, která byla realizována s použitím nadstandardních materiálů, což zajišťuje dlouhodobou hodnotu a minimální nutnost údržby. Dispozice 5+kk poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení celé rodiny, ať už hledáte útočiště pro klidné chvíle nebo prostor pro setkávání s přáteli. Na užitné ploše 125 m² naleznete obývací pokoj s krbovými kamny spojený s kuchyní a jídelnou, dvě ložnice, šatnu, pracovnu, koupelnu, WC, prádelnu, spíž a technickou místnost. S energetickou třídou C je tato chalupa navržena tak, aby maximalizovala účinnost využití energie, což znamená nižší náklady na bydlení pro Vás a menší dopad na životní prostředí. Součástí chalupy je i prostorná garáž a zahrada o rozloze 1462 m², která slouží jako dokonalé místo pro relaxaci nebo zábavu s rodinou a přáteli. Je navržena tak, aby splňovala potřeby moderního života, zároveň poskytovala soukromí a bezpečí pro Vás a Vaše blízké. Pro více informací nebo domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat realitní makléřku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

6 990 000 KčProdej / Chalupa / Boskovštejn, okres Znojmochci zjistit více >

Boskovštejn, RD 5+kk novostavba, garáž, zahrada - rodinný dům

Boskovštejn, RD 5+kk novostavba, garáž, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+kk v obci Boskovštejn. Dům se nachází v klidné části obce, nabízí nejen soukromí a klid, ale i dechberoucí výhledy na okolní krajinu. Sousedství s Přírodním parkem Jevišovka poskytuje nejen krásné výhledy přímo z Vašeho okna, ale i nekonečné možnosti pro procházky a aktivní trávení volného času v okolní přírodě. Tento rodinný dům je novostavbou, která byla realizována s použitím nadstandardních materiálů, což zajišťuje dlouhodobou hodnotu a minimální nutnost údržby. Dispozice 5+kk poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení celé rodiny, ať už hledáte útočiště pro klidné chvíle nebo prostor pro setkávání s přáteli. Na užitné ploše 125 m² naleznete obývací pokoj s krbovými kamny spojený s kuchyní a jídelnou, dvě ložnice, šatnu, pracovnu, koupelnu, WC, prádelnu, spíž a technickou místnost. S energetickou třídou C je tento dům navržen tak, aby maximalizoval účinnost využití energie, což znamená nižší náklady na bydlení pro Vás a menší dopad na životní prostředí. Součástí domu je i prostorná garáž a zahrada o rozloze 1462m², která slouží jako dokonalé místo pro relaxaci nebo zábavu s rodinou a přáteli. Dům je navržen tak, aby splňoval potřeby moderního života, zároveň poskytoval soukromí a bezpečí pro Vás a Vaše blízké. Pro více informací nebo domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat realitní makléřku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

6 990 000 KčProdej / Rodinný / Boskovštejn, okres Znojmochci zjistit více >

Znojmo–Kasárna, RD 3+1, dvůr, zahrada, hospodářské stavby – rodinný dům

Znojmo–Kasárna, RD 3+1, dvůr, zahrada, hospodářské stavby – rodinný dům - Domy Znojmo

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi rodinný dům v příměstské části města Znojma. Jedná se o soubor nyní již nevyužívaných objektů sestávajících z obytné budovy a hospodářských staveb. Stavby jsou zděné, s dřevěným krovem se střešní krytinou z pálené tašky a dřevěnými či betonovými stropy. Dispozice obytné části je nyní 3 + 1, nicméně vzhledem k tomu, že je objekt určen spíše k demolici, popř. celkové rekonstrukci, výsledný stav a podoba bude záležet na vkusu a představivosti nových vlastníků. Celková výměra nabízeného pozemku činí 1547 m², z toho část vedená jako zastavěná plocha má rozlohu 705 m² a poskytuje tak dostatečný prostor pro realizaci nových nápadů. Zbývající část pozemku tvoří krásná velká zahrada. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Kasárna je příměstskou částí města Znojma, kde žije cca 160 obyvatel. Nachází se pouze pár minut jízdy od samotného Znojma. Spádovou základní školou pro tuto lokalitu je ZŠ v Příměticích. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením rádi pomůžeme. Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

2 490 000 KčProdej / Rodinný / Znojmo, okres Znojmochci zjistit více >

Hrušovany nad Jevišovkou, RD 2x 3+1, 791m² pozemek, bazén, vířivka - rodinný dům

Hrušovany nad Jevišovkou, RD 2x 3+1, 791m² pozemek, bazén, vířivka - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi pěkný, dvojgenerační rodinný dům o dispozici 2x3+1+suterén o přibližné celkové ploše pozemku 791 m2 v Hrušovanech nad Jevišovkou okr. Znojmo. Jedná se o koncový, patrový, řadový rodinný dům se sedlovou střechou ve velmi dobrém stavu. V tomto rodinném domě najdete v suterénu, který poskytuje v létě příjemnou teplotu, krásnou saunu, novou vířivku a další místnosti. V přízemí a 1.patře jsou bytové jednoty o dispozici 3+1. Na pozemku je studna, takže lze uzavřít obecní vodu. V přízemí je také nová elektřina a z obýváku vstup na prostornou terasu. Na pozemku jsou také zahradní domky s posezením, dřevník na nábytek a nářadí. V zadní části pozemku je krásný bazén se zastřešením. Ohřev vody je řešen plynovým kotlem, sauna elektřinou. Vytápění domu je plynem, kachlovými kamny s výměníkem. Tento úžasný rodinný dům může nový majitel využít k bydlení bez dalších investic, ale také i jako investici např. na pronájem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Hrušovany nad Jevišovkou jsou malé město v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, 26 km východně od Znojma, 5 km od hranic s Rakouskem, na řece Jevišovce nedaleko jejího ústí do Dyje. Žije zde cca 3245 obyvatel. Koupi domu lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

6 990 000 KčProdej / Rodinný / Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmochci zjistit více >

celkový počet nemovitostí: 20

TOPlist