• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Pan Nádeníček je vynikající chlap, práci vykonává svědomitě..
Pan Nádeníček je vynikající chlap, práci vykonává svědomitě a spolehlivě. - obrázek č. 1Prodáno
za 1 den
Její služby byly na velice profesionální úrovni, vždy byla..
Její služby byly na velice profesionální úrovni, vždy byla milá, ochotná a vše zajistila včetně přepisu energií, což nebylo úplně snadné. - obrázek č. 1Prodáno
za 6 dnů
Naprostá spokojenost, ochota, příjemné jednání.
Naprostá spokojenost, ochota, příjemné jednání. - obrázek č. 1Prodáno
za 8 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Domy » Bruntál

Prodej domů Bruntál

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí domy v počtu 4 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji domy v okresech Bruntál a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že domy k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Prodej domů Bruntál

Holčovice, prodej chalupy 2x 3+kk, novostavba 1 051 m² - rodinný dům

Holčovice, prodej chalupy 2x 3+kk, novostavba 1 051 m² - rodinný dům - Domy Bruntál

Nabízíme Vám k prodeji nízkoenergetickou stylovou chalupu o dispozici 6+2, která se nachází na parcele o přibližné celkové ploše 1051 m2, z toho je zastavěná plocha pouze cca124 m2. Novostavba nízkoenergetického domu, která je umístěna v podhůří Jesenických Hor v malebné vesničce Holčovice, je řešena jako dva samostatné RD štítem spojené vedle sebe. Jsou to dvě samostatné chalupy s vlastními pozemky, s vlastními IS přípojkami. Jeden samostatný dům je velice prostorný o velikosti 3KK a skutečné užitné plochy 90m2 (dvě ložnice, chodba, dvě koupelny, vstupní hala, obývací pokoj a kuchyňský kout, samostatné WC a technická místnost). Nemovitost je vhodná pro rekreaci větší rodiny, případně lze jednu z chalup využít pro komerční účely. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G- nehospodárnou. Holčovice je obec ležící na severu okresu Bruntál na říčce Opavici. Obec leží v nadmořské výšce 473 m v podhůří Nízkého Jeseníku. Má cca717 obyvatel. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

5 100 000 Kč
Prodej / Chata / Holčovice, okres Bruntálchci zjistit více >

Holčovice, prodej chalupy 3+kk, novostavba 654 m² - rodinný dům

Holčovice, prodej chalupy 3+kk, novostavba 654 m² - rodinný dům - Domy Bruntál

Nabízíme Vám k prodeji nízkoenergetickou stylovou chalupu o dispozici 3+kk, která se nachází na parcele o přibližné výměře 654 m2, z toho je zastavěná plocha pouze cca 62 m2. Novostavba nízkoenergetického domu, která je umístěna v podhůří Jesenických Hor v malebné vesničce Holčovice, je štítem spojená s druhou chalupou, která je identická, pouze zrcadlově obrácená. Jsou to dvě samostatné chalupy s vlastními pozemky, s vlastními IS přípojkami. Jeden samostatný dům je velice prostorný o velikosti 3 + kk a skutečné užitné plochy 90 m2 (dvě ložnice, chodba, dvě koupelny, vstupní hala, obývací pokoj a kuchyňský kout, samostatné WC a technická místnost). Nemovitost je vhodná pro rekreaci větší rodiny, případně lze jednu z chalup využít pro komerční účely. V druhé chalupě je nutno udělat drobné dokončovací práce, proto se nabízí za cenu nižší 2 390 000 Kč a nachází se na pozemku o výměře 397 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G- nehospodárnou. Holčovice je obec ležící na severu okresu Bruntál na říčce Opavici. Obec leží v nadmořské výšce 473 m v podhůří Nízkého Jeseníku. Má cca717 obyvatel. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

2 790 000 Kč
Prodej / Chata / Holčovice, okres Bruntálchci zjistit více >
TOPlist