• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Vše proběhlo velmi rychle, bez problémů, dle instrukcí paní..
Vše proběhlo velmi rychle, bez problémů, dle instrukcí paní Hájkové. - obrázek č. 1Prodáno
za 8 dnů
Paní makléřka byla příjemná, vstřícná a hned následný den..
Paní makléřka byla příjemná, vstřícná a hned následný den byla domluvena prohlídka, po které se vše završilo koupí zahrady. - obrázek č. 1Prodáno
za 7 dnů
Za bezvadnou spolupráci a vysokou profesionalitu při..
Za bezvadnou spolupráci a vysokou profesionalitu při prodeji mého stavebního pozemku. - obrázek č. 1Prodáno
za 1 den
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Domy » Svitavy

Domy Svitavy - k prodeji či pronájmu

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí domy v počtu 2 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu domy v okresech Svitavy a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že domy k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Domy Svitavy - k prodeji či pronájmu

Kunčina ( Moravská Třebová) - RD 4+1, 145 m², zahrada 674 m2, garáž - rodinný dům

Kunčina ( Moravská Třebová) - RD 4+1, 145 m², zahrada 674 m2, garáž - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům, který právě prochází kompletní rekonstrukcí, a nový majitel tak má ještě možnost přizpůsobit interiér a konečný vzhled vlastním představám. Na fázi dokončení ke dni předání se lze dohodnout a na základě toho upravit finální cenu. Půdorys domu je šikovně navržený a nabízí útulné bydlení. Po vstupu ze zádveří (6,3 m2) následuje chodba (23 m2), která rozděluje místnosti, vstup na zahradu a také částečně tvoří technické zázemí. Dispozičně se zde nabízí kuchyň (8,4 m2) s již osazenou novou kuchyňskou linkou, která dělí vstup do obývací místnosti (18 m2) a do ložnice (16,7 m2). Na protější straně chodby najdeme prostornou koupelnu (9,5 m2) s vanou, připravovaným sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Další dvě nedokončené místnosti ( 9 a 7 m2) jsou vhodné k využití dětského pokoje či pracovny. Připravovaná garáž má velkou plochu 45 m2, kterou lze rozdělit na garáž s dílnou, popřípadě o tuto výměru rozšířit obytné prostory domu. Dům je připojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. Celková plocha pozemku náležící k domu činí 674 m2. Parcela je rovinatá a převážně oplocená. Nemovitost je situovaná v klidné, nerušené části s dostatkem soukromí. Kunčina je vzdálena pouhé 4km od Moravské Třebové, která zajišťuje veškerou občanskou vybavenost. V obci samotné je k dispozici mateřská i základní škola, pošta a obchod. Je zde zavedena autobusová i vlaková doprava. V dojezdové vzdálenosti 18 km se nacházejí Svitavy. Pro více informací a termín prohlídky neváhejte kontaktovat realitní makléřku.

4 990 000 Kč
Prodej / Rodinný / Kunčina, okres Svitavychci zjistit více >
TOPlist