Ing. Vitaliy Nebytov

TOP realitní makléř
pobočka BŘECLAV

4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
Ing. Vitaliy Nebytov3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, jmenuji se Vitaliy Nebytov a jsem původem z Ukrajiny.

Přijel jsem do České republiky koncem roku 2004 a pracoval jsem jako horník na dole Paskov, protože jsem důlní inženýr a po potvrzení svého titulu inženýra i v ČR jsem se stal důlním technikem. Začátkem roku 2015 jsem se i se svou rodinou na stálo přestěhoval do Jihomoravského kraje a musel jsem řešit 2 základní věci - práci a bydlení. Jsem cizinec, nemám tady žádné příbuzné nebo jinou podporu, takže velice dobře vím, že najít bydleni - ať už stálé nebo dočasné, není vůbec jednoduché.
Po svých zkušenostech jsem se rozhodl vyzkoušet realitní byznys v COLOSEUM NEMOVITOSTI. Musím říct, že pokud má člověk zaměstnáni, nějakou stabilitu a je pevně rozhodnut, tak uspěje. Jsem přesvědčen, že tato životní situace, do které jsem se dostal po přestěhování na Moravu a ze které jsem měl velké obavy, mi dala novou možnost změnit a zlepšit svůj život a zároveň zlepšit a zjednodušit život dalším lidem, kterým můžu pomoci.

Systém mojí práce

Jsem velice rád, že jsem zvolil realitní kancelář Coloseum Nemovitosti. Musím říct, že i když zde pracuji už delší dobu, jsem stále prací v této branži nadšený. Pro mně (a myslím, že i pro ostatní) je velice důležité mít dobré vztahy mezi lidmi - důvěra a spolehlivost, to jsou hodnoty, kterých si vážím a přenáším je i do realitního byznysu. Důkazem toho je i spousta uskutečněných obchodů a spousta dobrých referencí od spokojených klientů ať už prodávajících nebo kupujících. Svou práci neberu jen jako zaměstnáni, je to něco jiného, většího. Po skončení obchodu zůstávám se svými klienty v kontaktu ať už potřebují radu či pomoc a dokonce si přejeme k svátkům, protože častokrát navážeme přátelství.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Makléři COLOSEUM NEMOVITOSTI se neustále vzdělávají a zdokonalují, za což bych chtěl poděkovat a pochválit vedení společnosti. Pro klienty je dobré, když makléři mají k dispozici zkušenosti svých kolegů, mají rozsáhlé databáze poptávajících klientů, inzerci a reklamu tak širokou, že není možné nás přehlédnout. Makléři znají veškeré nové právní úpravy týkající se prodeje nemovitostí a jsou pravými profesionály ve svém oboru. Jsme prostě těmi nejlepšími a můžeme Vám tak ještě víc pomáhat. Máme skvělý a férový tým a společnost.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
byt 1+1 v Hodoníně

úspěšně prodáno za 2 dní

byt 2+1 v Hodoníně

úspěšně prodáno za 9 dní

RD 5+1 v Šardicích

úspěšně prodáno za 9 dní

RD 4+1 v Miloticích

úspěšně prodáno za 25 dní

Sklep v Dolních Bojanovicích

úspěšně prodáno za 30 dní

byt 4+1 v Hodoníně

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

byt 1+1 v Hodoníně, Brněnská

úspěšně prodáno za 2 dní

byt 1+1 v Hodoníně , Vrchlického

úspěšně prodáno za 2 dní

byt 3+1 v Hodoníně, Vrchlického

úspěšně prodáno za 5 dní

byt 2+kk v Břeclavi

úspěšně prodáno za 5 dní

byt 2+1 v Hodoníně , Javorová

úspěšně prodáno za 60 dní

byt 3+kk v Bzenci

úspěšně prodáno za 50 dní

byt 3+kk v Dubňanech

úspěšně prodáno za 5 dní

RD 4+1 Ladná

úspěšně prodáno za 2 dni

Byt 2+1 Břeclav

úspěšně prodáno za 5 dni

RD 4+1 Těmice

úspěšně prodáno za 7 dni

Chata Tvarožná Lhotá

úspěšně prodáno za 2 dni

Ing. Vitaliy Nebytov můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist