Ing. Vitaliy Nebytov

TOP realitní makléř
pobočka BŘECLAV

4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
Ing. Vitaliy Nebytov3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, jmenuji se Vitaliy Nebytov a jsem původem z Ukrajiny.

Přijel jsem do České republiky koncem roku 2004 a pracoval jsem jako horník na dole Paskov, protože jsem důlní inženýr a po potvrzení svého titulu inženýra i v ČR jsem se stal důlním technikem. Začátkem roku 2015 jsem se i se svou rodinou na stálo přestěhoval do Jihomoravského kraje a musel jsem řešit 2 základní věci - práci a bydlení. Jsem cizinec, nemám tady žádné příbuzné nebo jinou podporu, takže velice dobře vím, že najít bydleni - ať už stálé nebo dočasné, není vůbec jednoduché.
Po svých zkušenostech jsem se rozhodl vyzkoušet realitní byznys v COLOSEUM NEMOVITOSTI. Musím říct, že pokud má člověk zaměstnáni, nějakou stabilitu a je pevně rozhodnut, tak uspěje. Jsem přesvědčen, že tato životní situace, do které jsem se dostal po přestěhování na Moravu a ze které jsem měl velké obavy, mi dala novou možnost změnit a zlepšit svůj život a zároveň zlepšit a zjednodušit život dalším lidem, kterým můžu pomoci.

Systém mojí práce

Jsem velice rád, že jsem zvolil realitní kancelář Coloseum Nemovitosti. Musím říct, že i když zde pracuji už delší dobu, jsem stále prací v této branži nadšený. Pro mně (a myslím, že i pro ostatní) je velice důležité mít dobré vztahy mezi lidmi - důvěra a spolehlivost, to jsou hodnoty, kterých si vážím a přenáším je i do realitního byznysu. Důkazem toho je i spousta uskutečněných obchodů a spousta dobrých referencí od spokojených klientů ať už prodávajících nebo kupujících. Svou práci neberu jen jako zaměstnáni, je to něco jiného, většího. Po skončení obchodu zůstávám se svými klienty v kontaktu ať už potřebují radu či pomoc a dokonce si přejeme k svátkům, protože častokrát navážeme přátelství.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Makléři COLOSEUM NEMOVITOSTI se neustále vzdělávají a zdokonalují, za což bych chtěl poděkovat a pochválit vedení společnosti. Pro klienty je dobré, když makléři mají k dispozici zkušenosti svých kolegů, mají rozsáhlé databáze poptávajících klientů, inzerci a reklamu tak širokou, že není možné nás přehlédnout. Makléři znají veškeré nové právní úpravy týkající se prodeje nemovitostí a jsou pravými profesionály ve svém oboru. Jsme prostě těmi nejlepšími a můžeme Vám tak ještě víc pomáhat. Máme skvělý a férový tým a společnost.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši. Důvěřujte nám.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Coloseum nemovitosti...na dobré pověsti nám záleží.

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Takováto prezentace Vaší nemovitosti je pro nás samozřejmostí

Díky velikosti COLOSEA a vzájemné spolupráci kolegů ze všech šesti poboček, kteří společně pracují na našich poptávkách, dokážeme prodat Vaši nemovitost RYCHLE, VÝHODNĚ A BEZPEČNĚ podívejte se na krásnou prezentaci kolegy.

Ing. Vitaliy Nebytov
Ing. Vitaliy Nebytov

Moje reference

Moje nabídky

Mutěnice, RD 4+1, pozemek 265 m², zahrada, garáž - rodinný dům

Mutěnice, RD 4+1, pozemek 265 m², zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám představujeme rodinný dům 4+1, který je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid, pohodlí a soukromí. Nachází se v malebné obci Mutěnice v okrese Hodonín, která nabízí veškeré občanské vybavení a krásné okolí pro rodinné procházky či cyklo výlety. Dům je samostatně stojící s podlahovou plochou 90m2, jeho dispozice je velmi praktická. V přízemí naleznete obývací pokoj, kuchyň, ložnici a chodbu s předsíní. V patře jsou další dva pokoje, které lze využít jako dětské. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí, která zaručuje pohodlné bydlení bez nutnosti dalších investic. Součástí domu je také garáž a hospodářská místnost, které poskytují dostatek úložného prostoru. Sklep o ploše 30m2 je ideální pro uskladnění zavařenin, vína nebo jiných potřeb. Celková plocha pozemku je 265m2, což nabízí dostatek prostoru pro zahradnické koníčky, grilování s přáteli nebo relaxaci na sluníčku. Mutěnice jsou obec v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 10 km severozápadně od Hodonína. Obcí protéká Mutěnický potok. Žije zde přibližně 3 700 obyvatel. Mutěnice jsou cílem vinařské turistiky, nachází se ve Slovácké vinařské podoblasti. Raritou největší vinařské obce Slovácké podoblasti jsou Búdy, areál téměř 500 vinných sklepů pod Zárybnickými vinohrady. Představujeme Vám nejen dům, ale domov, kde budete cítit pohodu a klid po každém náročném dni. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte se na dům podívat osobně. Těšíme se na Vás! PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme, pro více informací kontaktujte realitního makléře.

3 490 000 Kč
Prodej / Rodinný / Mutěnice, okres Hodonínchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 2 dní

úspěšně prodáno za 9 dní

úspěšně prodáno za 9 dní

úspěšně prodáno za 25 dní

úspěšně prodáno za 30 dní

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

úspěšně prodáno za 2 dní

úspěšně prodáno za 2 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 60 dní

úspěšně prodáno za 50 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 2 dni

úspěšně prodáno za 5 dni

úspěšně prodáno za 7 dni

úspěšně prodáno za 2 dni

Ing. Vitaliy Nebytov můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist