Pavel Klein

certifikovaný realitní makléř
pobočka BLANSKO

1 hvězda
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Pavel Klein

Jmenuji se Pavel Klein a rád bych se Vám touto cestou představil. Jsem realitním makléřem společnosti Coloseum nemovitosti. Celý profesní život jsem zasvětil obchodu. Osud mě však zavál do oboru oceňování nemovitostí a odtud už mi stačil jen malý krůček k realitnímu trhu. Reality jsou mým koníčkem, který mě naplňuje a provází již řadu let. Za dobu sledování realitního trhu dokáži rozpoznat, kam se bude v budoucnu vyvíjet a díky mnohaletým zkušenostem v oblasti obchodu, jsem já ten pravý, který Vám pomůže s prodejem, nákupem nebo pronájmem nemovitosti k Vaší spokojenosti. Větší odbornost jsem si doplnil zkouškou na odhad cen nemovitostí.

Systém mojí práce

Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby. Dokáži případ obsáhnout po všech stránkách potřebných k vyřízení prodeje či nákupu nemovitosti. Zastoupím Vás při jednání s úřady, zajistím kupní smlouvy, řádnou advokátní úschovu, výplatu peněz na Váš účet a předání nemovitosti novému majiteli včetně přepisu energií. Také zajistím profesionální fotografie, video prohlídky, 3D prohlídky, pohledy pořízené dronem či 2D nebo 3D půdorys. Při své práci kladu důraz na profesionalitu a férové jednání, což mi umožňuje dosáhnout požadovaných výsledků ve velmi krátkém čase.
Naše RK dbá na to, aby byl každý jednotlivý případ řešen individuálně na profesionální úrovni. Z toho důvodu využíváme pro Vaše bezpečí celý tým známé a renomované advokátní kanceláře.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

V době, kdy jsem se rozhodl, že vstoupím do světa realit, jsem začal hledat vhodnou společnost pro své působení. Hlavními kritérii pro uskutečnění konečného rozhodnutí byla spolehlivost, férové jednání a profesionalita. Všechny tyto hodnoty Coloseum nemovitosti naplňuje. A zároveň mi poskytuje zázemí nejen z pohledu profesního, odborného, ale i lidského. Proto věřím, že i pro vás bude první volbou.

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši...... Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Profesionální prezentace . 3D půdorysy, videoprohlídky a profi fotografie

Nadstandardní prezentace, která zahrnuje profi fotky, 3D půdorysy, videoprohlídku, má za cíl ukázat Vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle. Zvyšujeme tak pravděpodobnost, že se bude potenciálním zájemcům nemovitost líbit.

Videokoláže nemovitostí. Vybereme pro vás tu nejlepší prezentaci.

Každá prezentace nemovitosti je jedinečná a unikátní. Vše děláme citlivě a s velkou péčí.
Zavolejte a postaráme se i o Vás.

Pavel Klein
Pavel Klein
Pavel Klein
Moje poptávky
Moje nabídky

Pavel Klein můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist