Roman Coufal

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Lidická

4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Roman Coufal

Dobrý den, jmenuji se Roman Coufal a jsem realitním makléřem v renomované realitní kanceláři Coloseum nemovitosti s r.o.

V mládí jsem vystudoval stavební průmyslovou školu, ale stavařem jsem se nikdy nestal. Provozoval jsem například kavárnu a nebo cestovní agenturu. Mým koníčkem však byly odjakživa automobily, a tak jsem se začal živit jako dovozce a prodejce vozidel, což vyvrcholilo až pozicí prodejce nových vozidel ve společnosti Škoda auto. V prodeji realit jsem našel prostor pro svůj obchodní talent a také svobodu v podnikání. Pokud se mne rozhodnete oslovit, rád vám budu svým profesionálním a zároveň přátelským přístupem nápomocen, jak při koupi, tak i při prodeji, či pronájmu nemovitosti.

Systém mojí práce

Vždy se snažím každému maximálně vyhovět a pomoci, protože spokojený klient se vrací a to je pro kvalitního obchodníka velice důležitý aspekt. Mým cílem je Vám nabídnout velice profesionální pomoc s realizací realitního obchodu a tento Vám co nejvíce usnadnit a urychlit.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

K realitní kanceláři Coloseum nemovitosti jsem se dostal díky mojí partnerce, která pro tuto firmu již několik let úspěšně pracuje jako TOP realitní makléř. Nicméně jsem si udělal průzkum a zjistil, že realitní kancelář Coloseum nemovitosti je jedna z největších a nejstabilnějších realitních kanceláří na jižní Moravě se spoustou kladných referencí a silným zázemím. Moc se mi líbí systém poptávek, což si myslím, že je ve světě realit opravdu unikátní. Pokud by Vás zajímalo o co jde, rád Vám vše osobně nebo telefonicky vysvětlím.

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši.. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Nejmodernější nástroje k propagaci Vaší nemovitosti!

Inzerujeme na 76 realitních serverech a inzerujeme profesionálně!

Do inzerce používám ty nejmodernější nástroje - samozřejmostí jsou profesionální fotografie, video, 2D a 3D půdorysy, klasický i virtuální home staging, vizualizace, fotky z dronu atd.

Toto konkrétní video jsem nechal vyrobit ke své zakázce na prodej bytu v Praze. Díky celé profesionální prezentaci plánujeme prohlídkové dny, na kterých si majitel bytu už bude jen vybírat z vážných zájemců :)

Stal jsem se nejlepším makléřem měsíce!

Začátkem roku se mi podařilo dokončit několik úspěšných obchodů, získat mnoho doporučení z řad kupujících i prodávajících klientů a stal jsem se tak nejlepším makléřem z celého Colosea.

Tento měsíc byl speciální i v tom, že jsme spolu s mými pobočkovými kolegy obsadili všechna 3 místa :D a Lidická se i díky mě stala pobočkou měsíce!

Roman Coufal
Roman Coufal
Roman Coufal
Moje poptávky
Moje nabídky

Němčičky - vinice, sady, les, orná půda 34. 673 m2 – pozemek

Němčičky - vinice, sady, les, orná půda 34. 673 m2 – pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi zemědělské pozemky v obci Němčičky, v katastrálním území Němčičky u Hustopečí v okrese Břeclav. Celková výměra pozemků je 34. 673 m2. Parcely jsou zapsány na LV č. 1513. V katastru nemovitostí jsou zapsány jako vinice, ovocné sady, les, orná půda a trvalý travní porost. Parcela č. 5724 o výměře 2.219 m2 je unikátní, jedná se o velmi starou vinici, která je však ve skvělé formě. Má celkem 10 řádků a velmi pěknou polohu. Obec Němčičky se nachází v Jihomoravském kraji. Němčičky jsou obcí s bohatou vinařskou historií. Nachází se ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Obcí protéká Němčický potok. V příznivém klimatu se v obci daří zemědělství a vinařství, které zde má bohatou historii. Zemědělská půda je dlouhodobě vnímána jako bezpečná investice, jejíž cena dlouhodobě roste. Stabilní růst ceny umožňuje zhodnotit vložené finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení. Investice je svou snadností a nízkou rizikovostí lákavá i pro méně zkušené investory. Zajímavé jsou tedy jak pro investory, tak pro zemědělce. V případě dotazů nebo zájmu o koupi mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Nemovitost lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

2 011 760 KčProdej / Sady / Vinice / Němčičky, okres Břeclavchci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 3 dny

Galerie zrealizovaných nabídek

Roman Coufal můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist