Michal Janda
3. LEVEL - TOP KLUB

Michal Janda

VOT a TOP realitní makléř

Již od mládí jsem se zajímal o architekturu a stavebnictví. Proto jsem tento obor studoval. Přestože jsem postavil několik domů, rozhodl jsem se věnovat spíše obchodování. A proto jsem spojil moji vášeň pro stavebnictví s dosavadní obchodní zkušeností a dnes jsem již pátým rokem realitním makléřem ve společnosti Coloseum Nemovitosti. Za ta léta jsem pochopil, že práce musí být pro člověka i posláním.

Tím nejlepším důkazem, že práci dělám dobře, jsou klienti, kteří mě dále doporučují nebo se na mě opětovně obrací.

Dnes mám za sebou stovky spokojených klientů a rád pomohu i Vám.

Moje reference

Reference na makléře

Proč já a proč COLOSEUM ?

Hledal jsem společnost, které můžu hlavně důvěřovat. Když jsem se rozhodl s Coloseem spolupracovat, nebyli jsme tou největší štikou v rybníce realit na Jižní Moravě, ale za ty roky jsme společně rostli a dnes se již pomyslným prvenstvím můžeme pyšnit. Náš propracovaný a profesionální servis Vám tak poskytne maximální bezpečnost a rychlost při realizaci obchodu. Naše motto: „Na dobré pověsti nám záleží!“ nejsou jen prázdná slova, ale směr, kterým se snažíme změnit svět realit. A o tom Vám rád svou prací poskytnu ten nejlepší důkaz.

Systém mojí práce

Každý dobrý obchodník Vám rád prozradí tajemství svého úspěchu, a tím je bez pochyby individuální přístup ke každému případu, klientovi, člověku, se kterým obchoduji. Každý obchod je jiný a unikátní. Jako makléř ve skutečnosti nic neprodávám nebo nepronajímám, ale pomáhám lidem řešit jejich bydlení,sen nebo investici. Mým cílem je pak společně projít celým obchodem hladce a předcházet možným komplikacím a pokud nastanou, vyřešit je ke spokojenosti všech stran.

A věřte, že dobrá reference na závěr vždy potěší.

Výběr zrealizovaných zakázek

RD 3+1 Brno, Starý Lískovec

úspěšně prodáno za 8 dní

Byt 2+1 Brno, Kohoutovice

úspěšně prodáno za 9 dní

Byt 3+kk Brno, Kohoutovice

úspěšně prodáno za 2 dny

Byt 2+1 Brno, Židenice

úspěšně pronajato za 18 dní

Byt 2+kk Brno, Židenice

úspěšně pronajato za 20 dní

Garáž Brno, Řečkovice

úspěšně prodáno za 13 dní

Byt 2+1 Brno, Trnitá

úspěšně pronajato za 25 dní

Byt 1+1 Brno, Staré Brno

pronajato v den náboru

RD 2+1 Brno, Slatina

úspěšně pronajato za 29 dní

Komerční prostory Brno, Židenice

úspěšně pronajato za 6 dní

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman