Miloš Moškvan

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Květná

1 hvězda
Miloš Moškvan3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den,
rád se Vám představím, jsem Miloš Moškvan, certifikovaný makléř Coloseum nemovitosti. Delší dobu jsem podnikal ve stavebnictví, firmou Provádění staveb, a nyní tyto zkušenosti chci využít ke spokojenosti našich klientů. Postarám se o Vás s profesionálním týmem finančních poradců. Vždy hájím zájmy klientů.

Systém mojí práce

Provádím klienty, sa kterými pracuji, celým procesem obchodu, řešíme složitější prodeje včetně exekucí a zástavního práva.
Klient je u mne na prvním místě a rád mu vše vysvětlím. Vše řeším s lidským přístupem a vážím si i toho, že mohu někomu pomoci.

Proč já a proč COLOSEUM

Je to společnost s nadčasovým servisem a bezkonkurenční ochranou klientů včetně finančního zabezpečení.
Proč Coloseum? Splňuje ta nejnáročnější kritéria, což je možné doložit členstvím v Hospodářské komoře a
certifikátem "Prověřená společnost".

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Moje nabídky

Miroslav, RD 4+kk, hrubá stavba, podlahová plocha 102 m2, terasa - rodinný dům

Miroslav, RD 4+kk, hrubá stavba, podlahová plocha 102 m2, terasa - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji řadový rodinný dům s dispozicí 4+kk v Miroslavi u Znojma. Jedná se o dvoupatrový dům ve stádiu hrubé stavby, který disponuje prostornými místnostmi s možností spojení bydlení s dostatkem prostoru pro podnikání. Celková podlahová plocha činí přibližně 102 m2. Dům lze realizovat dle vlastních představ a vkusu budoucího majitele. Dispoziční řešení: 1.NP: pokoj se šatnou, koupelna spojená s WC 2.NP: obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a terasou 3.NP: 2 pokoje, koupelna spojená s WC Na pozemku se nachází parkovací dvě parkovací stání z nichž je jedno zastřešeno. Dům je napojen na tyto inženýrské sítě: vodovod, elektřina, kanalizace. Město Miroslav je vzdálené asi 22 km od Znojma a 35 minut jízdy od města Brna. Jedná se o vinařskou obec ve Znojemské vinařské podoblasti s bohatým kulturním životem a památkami v krátké dojezdové vzdálenosti. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Jedná se o prodej již druhého domu tohoto typu, soudícího s již prodanou nemovitostí. Pro neotálejte a při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 900 000 Kč
Prodej / Rodinný / Miroslav, okres Znojmochci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek
chata 3+1, Doubravník

úspěšně prodáno za 3 měsíce

chata 2+1, Veverská Bitýška

úspěšně prodáno za 10 dní

RD 5+1, Brno - Černovice

úspěšně prodáno za 1,5 měsíce

RD 3+kk, Tasov

úspěšně prodáno za 6 týdnů

Miloš Moškvan můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist