Pavla Hájková

VOT a školitel CRM
pobočka BRNO, Květná

7 hvězd 7 hvězd 7 hvězd 7 hvězd 7 hvězd 7 hvězd 7 hvězd
Pavla Hájková3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, jmenuji se Pavla Hájková a jsem školitelkou v renomované realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.
V realitách se pohybuji od konce roku 2007 a v naší firmě jsem našla to, co jsem hledala. Práci, která mě naplňuje a baví, která mi umožňuje jak profesní tak i osobní růst. Má práce se mi stala životním stylem i posláním. Byla jsem pětkrát makléřem roku a nadále se umísťuji na předních příčkách. Pyšním se diamantovým odznakem COLOSEA NEMOVITOSTI, což je nejvyšší ocenění za obrat makléře. Své zkušenosti využívám jako školitelka realitních makléřů a vedu obchodní týmy. Za mnou zůstaly stovky prodaných nemovitostí a spokojených klientů, kteří se rádi vrací a vždy si přátelsky popovídáme. Těší mě ta pestrost mého povolání, ať už pomáhám našim makléřům nebo Vám k vysněnému bydlení. Neváhejte se na mě obrátit o radu či pomoc, pomůžu prodat i Vaši nemovitost. Jsem tu vždy pro Vás.

Systém mojí práce

Prodáváte nemovitost? Pak si zasloužíte ty nejlepší! Záleží mi na mých klientech, vždyť za každým člověkem se ukrývá životní příběh a zároveň každý klient si zaslouží profesionální a lidský přístup. Roky jsem se učila a sbírala zkušenosti, které teď můžeme společně zúročit. Nezaleknu se překážek, vidím náš společný cíl a umím Vás k němu bezpečně dovést.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Věřím v naši firmu a jsem hrdá, že můžu být její součástí. V realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. jste v těch nejlepších rukách, protože díky našemu systému práce a maximální inzerci jsme schopni oslovit co největší počet vhodných zájemců o Vaši nemovitost. Tím Vám zajistíme větší pohodlí a vyšší cenu při prodeji Vaší nemovitosti. Pro Vaše právní bezpečí spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří Lůdl, Vašíček advokáti v.o.s. Postará se o Vás advokát, který se zabývá výhradně právem k nemovitostem. Není možné pár řádky popsat systém naší práce, kdybych se rozepsala bylo by to na několik stran, ale kdybych měla prodávat nebo kupovat svoji nemovitost, tak jedině s COLOSEEM NEMOVITOSTI s.r.o. to je má volba!

Snažíme se přesvědčit veřejnost, že i realitní kanceláře mohou být férové a posunout obchod s realitami někam dál do jiné roviny spokojených klientů, kteří realitního makléře sami vyhledají. U nás spokojený klient je vždy na prvním místě, protože dodržení našeho kréda „Na dobré pověsti nám záleží“, nás vybízí ke stoprocentnímu nasazení.

Měníme svět realit k lepšímu.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši.. Důvěřujte nám i Vy.

Již 16 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 16 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 16 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Chcete vědět, co pro Vás mohu udělat? Jste v těch nejlepších rukách.

V tomto videu bych Vám ráda představila paletu věcí, které jsme Vám schopni nabídnout.
Vaši nemovitost prodáme rychle, výhodně a bezpečně...protože na DOBRÉ POVĚSTI nám záleží.
Toto není jen náš slogan, ale krédo, kterým se řídíme už 15 let.
Nabízím Vám záruku nejvyšších služeb, kterou Vám garantuji svým vlastním jménem.
Pojďte do toho s námi a budete nadšeni, co pro Vás dokáži udělat.

Na dobré pověsti nám záleží, a proto pro Vás pracujeme ve dne i v noci...

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Profesionální prezentace - 3D půdorysy, vizualizace, videoprohlídky a samozřejmě profi fotky.

Pro prodávajícího zajištuji profesionální prezentaci!
Nadstandardní prezentace, která zahrnuje profi fotky, 3D půdorysy, vizualizaci, videoprohlídku, má za cíl ukázat Vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle. Zvyšujeme tak pravděpodobnost, že se bude potenciálním zájemcům nemovitost líbit. Jestli-že máte o profesionální prezentaci zájem, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda Vám ukážu, co všechno pro Vás dokážeme udělat.

Videokoláže prodávaných nemovitostí. Zvyšujeme tak zájem kupujících...

Moderní prezentace nemovitosti, to je naše.
Každou prezentaci děláme na maximum. Jde přece o to, abychom nemovitost potenciálnímu kupci co nejvíce přiblížili a zároveň získali zájem i těch, které bychom normální prezentací nezaujali.
Máte taky zájem o takovou prezentaci? Ozvěte se nám...a důvěřujte nám i Vy.

Pronájem luxusního bytu si zaslouží luxusní prezentaci.

Pronájmy jsou pro nás stejně důležité jako prodeje nemovitostí, proto i u pronájmových zakázek si dáváme záležet na profesionální prezentaci. Využíváme moderní technologie a možnosti. Pozvali jsme profesionálního fotografa a použili jsme home staging.
Díky perfektní prezentaci na prohlídky přivedeme více zájemců, pak už si majitelé mohou vybrat svého nového nájemníka.

Profi fotografie pozemků z dronu? TO TAKÉ DOKÁŽEME!

Prodáváme i stavební nebo rekreační pozemky, při jejich prezentaci pro lepší představu o poloze takového pozemku využíváme moderní nástroje a technologie, tím fotografie pořízené dronem určitě jsou. Videoprohlídka to je samozřejmostí. Prodáme i Váš pozemek.

Získejte lepší představu o dispozici bytu díky půdorysům a videoprohlídce.

Zda nemovitost odpovídá vašim potřebám se dozvíte z kvalitní inzerce. Pro lepší představu o dispozicích bytů byly použity půdorysy a videoprohlídka.

Prezentace nemovitosti je pro mě základ a vždy jí věnuji maximální snahu a úsilí.

Díky velikosti COLOSEA a vzájemné spolupráci kolegů ze všech šesti poboček, kteří společně pracují na našich poptávkách, dokážeme prodat Vaši nemovitost RYCHLE, VÝHODNĚ A BEZPEČNĚ

Prodej starší nemovitosti má také svá pravidla a i s nimi si umím poradit.

Prodat krásnou a moderní novostavbu domu bývá jednodušší než prodat starší dům. Každá nemovitost má však své kouzlo, to je potřeba najít a přiblížit případným zájemcům. K tomu nám pomáhají právě profesionální fotografie a videoprohlídky. Každá nemovitost je něčím zajímavá, vždy se snažím Vám ji hezky a profesionálně představit.

Pavla Hájková
Pavla Hájková
Pavla Hájková
Pavla Hájková
Pavla Hájková

Moje reference

Moje nabídky

Skalka u Prostějova, prodej pozemek pro bydlení, 5 405 m2 - pozemek

Skalka u Prostějova, prodej pozemek pro bydlení, 5 405 m2 - pozemek - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o celkové výměře 5 405 m2 ve velmi pěkné lokalitě Drahanské vrchoviny. Jedná se o rovinatou parcelu o přibližné šíři cca 24 m v lokalitě nové moderní výstavby rodinných domů. Po domluvě lze geometrickým plánem pozemek rozdělit a koupit jeho část. Podle platného územního plánu je pozemek určen k výstavbě jednoho rodinného domu. Na hranici pozemku je vyvedena elektřina. Voda a veřejná kanalizace je v cestě před pozemkem. Plyn v ulici není, ale je také možné připojit. Veřejné osvětlení je již realizované a v plánu je i asfaltová komunikace. Obec Skalka se nachází v Olomouckém kraji. Leží na křižovatce cest Brno - Prostějov – Olomouc. Žije zde přibližně 275 obyvatel. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém Prostějově vzdáleném cca 10 minut autem. Brno je vzdálené cca 58 km a Olomouc cca 28 km. Cestování autem je po rychlostní silnici nebo dálnici. Veřejnou dopravu zajistí IDOSOK. Obec je proslulá svými lázněmi. Prameny jsou využívány k léčebným koupelím a pitným kúrám, jejich příznivý účinek se projevuje především při léčbě chorob revmatického charakteru, cukrovky, poruch trávení, problémy se štítnou žlázou. V současné době provoz lázní zajišťuje obec Skalka. V roce 2004 prošly celkovou rekonstrukcí a modernizací. K dispozici veřejnosti je krásný lázeňský park, lze využívat minigolf, fotbalové hřiště, tenisový kurt či hřiště pro pétanque. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací nebo prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

3 990 000 Kč
Prodej / Bydlení / Skalka, okres Prostějovchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 9 dnů

úspěšně prodáno za 10 dnů

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 9 dnů

úspěšně prodáno za 8 dnů

úspěšně prodáno za 15 dnů

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 20 dnů

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 15 dnů

úspěšně prodáno za 39 dnů

úspěšně prodáno za 16 dnů

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 9 dnů

úspěšně prodáno za 18 dnů

úspěšně prodáno za 5 dnů

úspěšně prodáno za 5 dnů

úspěšně prodáno za 5 dnů

úspěšně prodáno za 12 dnů

úspěšně prodáno za 8 dnů

úspěšně prodáno za 6 dnů

úspěšně prodáno za 20 dnů

úspěšně prodáno za 6 dnů

úspěšně prodáno za 8 dnů

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 13 dnů

úspěšně prodáno za 24 dnů

úspěšně prodáno za 5 dnů

Pavla Hájková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist