Pavla Hájková

VOT a školitel společnosti
pobočka BRNO, Květná

7 hvězd 7 hvězd 7 hvězd 7 hvězd 7 hvězd 7 hvězd 7 hvězd
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Pavla Hájková

Dobrý den, jmenuji se Pavla Hájková a jsem školitelkou v renomované realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.
V realitách se pohybuji od konce roku 2007 a v naší firmě jsem našla to, co jsem hledala. Práci, která mě naplňuje a baví, která mi umožňuje jak profesní tak i osobní růst. Má práce se mi stala životním stylem i posláním. Byla jsem pětkrát makléřem roku a nadále se umísťuji na předních příčkách. Pyšním se diamantovým odznakem COLOSEA NEMOVITOSTI, což je nejvyšší ocenění za obrat makléře. Své zkušenosti využívám jako školitelka realitních makléřů a vedu obchodní týmy. Za mnou zůstaly stovky prodaných nemovitostí a spokojených klientů, kteří se rádi vrací a vždy si přátelsky popovídáme. Těší mě ta pestrost mého povolání, ať už pomáhám našim makléřům nebo Vám k vysněnému bydlení. Neváhejte se na mě obrátit o radu či pomoc, pomůžu prodat i Vaši nemovitost. Jsem tu vždy pro Vás.

Systém mojí práce

Prodáváte nemovitost? Pak si zasloužíte ty nejlepší! Záleží mi na mých klientech, vždyť za každým člověkem se ukrývá životní příběh a zároveň každý klient si zaslouží profesionální a lidský přístup. Roky jsem se učila a sbírala zkušenosti, které teď můžeme společně zúročit. Nezaleknu se překážek, vidím náš společný cíl a umím Vás k němu bezpečně dovést.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Věřím v naši firmu a jsem hrdá, že můžu být její součástí. V realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. jste v těch nejlepších rukách, protože díky našemu systému práce a maximální inzerci jsme schopni oslovit co největší počet vhodných zájemců o Vaši nemovitost. Tím Vám zajistíme větší pohodlí a vyšší cenu při prodeji Vaší nemovitosti. Pro Vaše právní bezpečí spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří Lůdl, Vašíček advokáti v.o.s. Postará se o Vás advokát, který se zabývá výhradně právem k nemovitostem. Není možné pár řádky popsat systém naší práce, kdybych se rozepsala bylo by to na několik stran, ale kdybych měla prodávat nebo kupovat svoji nemovitost, tak jedině s COLOSEEM NEMOVITOSTI s.r.o. to je má volba!

Snažíme se přesvědčit veřejnost, že i realitní kanceláře mohou být férové a posunout obchod s realitami někam dál do jiné roviny spokojených klientů, kteří realitního makléře sami vyhledají. U nás spokojený klient je vždy na prvním místě, protože dodržení našeho kréda „Na dobré pověsti nám záleží“, nás vybízí ke stoprocentnímu nasazení.

Měníme svět realit k lepšímu.

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši.. Důvěřujte nám i Vy.

Již 17 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 17 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 17 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 17 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Profesionální prezentace - 3D půdorysy, vizualizace, videoprohlídky a samozřejmě profi fotky.

Pro prodávajícího zajištuji profesionální prezentaci!
Nadstandardní prezentace, která zahrnuje profi fotky, 3D půdorysy, vizualizaci, videoprohlídku, má za cíl ukázat Vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle. Zvyšujeme tak pravděpodobnost, že se bude potenciálním zájemcům nemovitost líbit. Jestli-že máte o profesionální prezentaci zájem, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda Vám ukážu, co všechno pro Vás dokážeme udělat.

Videokoláže prodávaných nemovitostí. Zvyšujeme tak zájem kupujících...

Moderní prezentace nemovitosti, to je naše.
Každou prezentaci děláme na maximum. Jde přece o to, abychom nemovitost potenciálnímu kupci co nejvíce přiblížili a zároveň získali zájem i těch, které bychom normální prezentací nezaujali.
Máte taky zájem o takovou prezentaci? Ozvěte se nám...a důvěřujte nám i Vy.

Pronájem luxusního bytu si zaslouží luxusní prezentaci.

Pronájmy jsou pro nás stejně důležité jako prodeje nemovitostí, proto i u pronájmových zakázek si dáváme záležet na profesionální prezentaci. Využíváme moderní technologie a možnosti. Pozvali jsme profesionálního fotografa a použili jsme home staging.
Díky perfektní prezentaci na prohlídky přivedeme více zájemců, pak už si majitelé mohou vybrat svého nového nájemníka.

Profi fotografie pozemků z dronu? TO TAKÉ DOKÁŽEME!

Prodáváme i stavební nebo rekreační pozemky, při jejich prezentaci pro lepší představu o poloze takového pozemku využíváme moderní nástroje a technologie, tím fotografie pořízené dronem určitě jsou. Videoprohlídka to je samozřejmostí. Prodáme i Váš pozemek.

Získejte lepší představu o dispozici bytu díky půdorysům a videoprohlídce.

Zda nemovitost odpovídá vašim potřebám se dozvíte z kvalitní inzerce. Pro lepší představu o dispozicích bytů byly použity půdorysy a videoprohlídka.

Prezentace nemovitosti je pro mě základ a vždy jí věnuji maximální snahu a úsilí.

Díky velikosti COLOSEA a vzájemné spolupráci kolegů ze všech našich poboček, kteří společně pracují na našich poptávkách, dokážeme prodat Vaši nemovitost RYCHLE, VÝHODNĚ A BEZPEČNĚ

Prodej starší nemovitosti má také svá pravidla a i s nimi si umím poradit.

Prodat krásnou a moderní novostavbu domu bývá jednodušší než prodat starší dům. Každá nemovitost má však své kouzlo, to je potřeba najít a přiblížit případným zájemcům. K tomu nám pomáhají právě profesionální fotografie, videoprohlídky a v neposlední řadě právě vizualizace. Vizualizace děláme pro Vaši lepší představu, jak může starší nemovitost vypadat po zdařilé rekonstrukci. Každá nemovitost je něčím zajímavá, vždy se snažím Vám ji hezky a profesionálně představit.

Pavla Hájková
Pavla Hájková
Pavla Hájková
Pavla Hájková
Pavla Hájková
Moje poptávky
Moje nabídky

Brno - Vinohrady, byt OV 4+1, 75 m², balkon, sklep - byt

Brno - Vinohrady, byt OV 4+1, 75 m², balkon, sklep - byt - Byty Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt o dispozici 4+1 v osobním vlastnictví v Brně městské části Židenice na Vinohradech. Byt je v přízemí dvanáctipodlažního bytového domu. Celková užitná plocha činí 75 m2. Díky samostatným pokojům je ideální pro rodinu, která hledá pohodlné bydlení s dostatkem prostoru. Udržovaný byt je ve velmi dobrém, ale původním stavu a je určený ke kompletní rekonstrukci, což Vám nabízí mnohé možnosti vybudovat si domov podle vlastních potřeb. Vizualizaci pro Vaši lepší představu jsme přiložili k fotografiím. Vytápění bytu a ohřev vody je centrální. K bytu náleží sklepní koje a uzamykatelná předpředsíň společná i pro sousední byt, kde můžete mít například botníky nebo kočárek. Na bytě neváznou žádné právní vady, zástavní práva ani věcná břemena. Celý dům je zateplený včetně střechy a původní balkony v budoucnu nahradí lodžie. Chodby a vnitřní prostory domu jsou udržované a čisté. Vinohrady jsou obklopené zelení a disponují výbornou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou nákupní centra, několik MŠ, ZŠ a také gymnázium nebo ZUŠ. Samozřejmostí jsou dětská hřiště, sportovní hala i venkovní sportoviště a nechybí ani restaurace. Odpočinek v přírodě nabízí nedaleký Park Bohumila Hrabala a lesopark Akátky, kousek to máte na Hády. Díky skvělé dostupnosti, veškeré občanské vybavenosti v blízkosti a dobrému stavu objektu je tato nemovitost skvělou investicí pro nové majitele. Nechte se okouzlit tímto bytem s potenciálem a domluvte si osobní prohlídku s realitní makléřkou. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

6 200 000 KčProdej / 4+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 9 dnů

úspěšně prodáno za 10 dnů

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 9 dnů

úspěšně prodáno za 8 dnů

úspěšně prodáno za 15 dnů

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 20 dnů

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 15 dnů

úspěšně prodáno za 39 dnů

úspěšně prodáno za 16 dnů

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 9 dnů

úspěšně prodáno za 18 dnů

úspěšně prodáno za 5 dnů

úspěšně prodáno za 5 dnů

úspěšně prodáno za 5 dnů

úspěšně prodáno za 12 dnů

úspěšně prodáno za 8 dnů

úspěšně prodáno za 6 dnů

úspěšně prodáno za 20 dnů

úspěšně prodáno za 6 dnů

úspěšně prodáno za 8 dnů

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 13 dnů

úspěšně prodáno za 24 dnů

úspěšně prodáno za 5 dnů

Vémyslice, prodej RD 4+1, plocha pozemku 534 m², předzahrádka, uzavřený dvorek - rodinný dům

Vémyslice, prodej RD 4+1, plocha pozemku 534 m², předzahrádka, uzavřený dvorek - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 ve Vémyslicích v okrese Znojmo. Dům je ve velmi dobrém, udržovaném stavu vhodný k nastěhování. Nicméně má další potenciál na přeměnu v moderní a komfortní bydlení vhodné pro rodiny s dětmi. Dispozice domu sestává z prostorné vstupní chodby se šatnou, kuchyně se spíží, dvou dětských pokojů, koupelny společné s toaletou, ložnice a obývacího pokoje. Vytápění zajišťuje plynový kotel a a ohřev vody el. bojler. Je připojená elektřina, kanalizace a voda z vlastní studny. Připojení k vodovodnímu řádu je možné. U domu je velmi pěkný zatravněný uzavřený dvorek a posedět můžete na zápraží. K dispozici je také dílna, kotelna se skladem, sklep a menší zahrádka. Celková plocha pozemku činí 534 m2. Výborná občanská vybavenost městyse Vémyslice zaručuje příjemné bydlení - jsou zde obchody, škola, školka, restaurace a také vyhledávané přírodní koupaliště. Krásné okolí obce poskytuje spoustu možností trávení volného času. Dopravní dostupnost je výborná - autobusová zastávka se nachází cca 100 m od domu. Do Brna dorazíte cca za 45 min a do Znojma cca za 30 min. Moravský Krumlov je vzdálený cca 7,5 km a jste tam za cca 10 min. Energeticky průkaz budovy nebyl dodán a z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Koupi domu je možné financovat i hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením rádi pomůžeme Pro více informací nebo prohlídku domu kontaktujte realitní makléřku.

prodánoProdej / Rodinný / Vémyslice, okres Znojmochci zjistit více >

Brno-město, pronájem bytu OV 2+kk, 61 m2, Palác Kobližná, po kompletní rekonstrukci, recepce - pronájem

Brno-město, pronájem bytu OV 2+kk, 61 m2, Palác Kobližná, po kompletní rekonstrukci, recepce - pronájem - Byty Brno

Představujeme Vám luxusní byt o dispozicí 2+kk nacházející se v komplexu PALÁC KOBLIŽNÁ - exkluzivní rezidenci s byty, obchodními prostory a maximálním komfortem pro náročnou klientelu. Prestižní lokalita v historickém centru Brna, lukrativní adresa na hranici pěší zóny na jedné z nejvyhledávanějších adres v Brně. Už při vstupu do přijímací haly s kamerovým systémem, který zajištuje maximální bezpečí, se naskytne pohled na luxusně vyhlížející recepci, ze které Vás pohodlně vyveze výtah do 5. NP, kde se nachází nově zrekonstruovaný byt s přibližnou podlahovou plochou 61 m2. Byt Vám nabízí možnost využít těchto nadstandardních prostor v nejvyšší kvalitě a vybavenosti. Samotná prezentace bytu prozrazuje, že byt se nabízí částečně vybavený. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, který disponuje vestavěnými spotřebiči (varná deska, trouba, mikrovlnka, myčka, lednice s mrazničkou, vestavěnou pračkou a jídelní stůl se židlemi) nabízí vše potřebné pro Váš odpočinek. K posezení svádí rohová sedací souprava se stolečkem, dalším vybavením je TV skříňka a závěsná komoda. Pro Vaše klidné spaní je zde ložnice s manželskou postelí, úložné prostory zajistí prostorné skříně. Díky velkým oknům s jedinečným výhledem, je byt krásně prosvětlen. Moderní koupelna je obložena luxusním velkoformátovým obkladem z kolekce Urban Anthracite Natural a je vybavena sprchovým koutem s umyvadlem a toaletou. Celkový dojem bytu je podtržen designovým osvětlením. Dispoziční řešení bytu je následující: Obývací pokoj s kuchyňských koutem cca 37,5 m2 Ložnice cca 15,1 m2 Koupena a WC řešeno společně cca 4,9 m2 Předsíň cca 3,6 m2 Tam, kde tepe život a setkávají se přátelé. Kde se snoubí historie s moderním pojetím architektury. Právě zde byl na místě bývalého Althanského paláce vystavěn Palác Kobližná, jako místo moderního bydlení s kompletními službami v těsné blízkosti Vaší nové adresy. Lokalita je zajímavá nejen svou architekturou a historií, ale také širokou nabídkou služeb a kulturního vyžití, množstvím stylových kaváren, restaurací, bister a divadel. Špilberk, Zelný trh nebo Moravské náměstí, to jsou místa kulturního dění, která budete mít na dosah ruky. K ceně za pronájem bytu se připočítávají zálohy na služby 4.000,-Kč. Majitel bytu požaduje vratnou kauci 20.000 Kč. Byt je k dispozici ihned. Možnost pronájmu parkovacího stání v nedalekých podzemních garážích. Fotky nemovitosti jistě zaujmou, avšak až při osobní prohlídce můžete tuto nemovitost zcela docenit. Proto neváhejte kontaktovat realitního makléře.

pronajatoPronájem / 2+kk / Brno, okres Brnochci zjistit více >
Galerie zrealizovaných nabídek

Pavla Hájková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist