Pavla Hájková
3. LEVEL - TOP KLUB

Pavla Hájková

VOT a školitel CRM
11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd
Psal se rok 2008 a já stála na životní křižovatce před těžkým rozhodnutím. Opustit relativní jistotu zaměstnání nebo se pustit na tenký led osoby samostatně výdělečně činné. Měla jsem skvělou práci, kterou jsem milovala, ale měla jsem i sny. Plnou hlavu velkých snů o svobodě a nezávislosti pro sebe a své dva syny. Nastal čas změn.
Odjakživa jsem se zajímala o desing, architekturu a bydlení. Snad to byl osud nebo šťastná náhoda, která mě přivedla k realitám a později do realitní kanceláře COLOSEUM nemovitosti s.r.o. Potkala jsem zde spoustu skvělých lidí a přátel. Tady se má práce stala mým životním stylem a posláním. Těší mě pomáhat Vám k vysněnému bydlení a plnit tak i Vaše sny.
Jsem Pavla Hájková TOP makléř a vedoucí obchodního týmu ve společnosti COLOSEUM nemovitosti s.r.o.

Moje reference

Reference na makléře

Systém mojí práce

Záleží mně na mých klientech, vždyť za každým člověkem se ukrývá životní příběh a zároveň každý klient si zaslouží profesionální a lidský přístup. Roky jsem se učila a sbírala zkušenosti, které teď můžeme společně zúročit.

Proč já a proč COLOSEUM ?

Prodáváte nemovitost jednou až dvakrát za život a zasloužíte si ty nejlepší. Nezaleknu se překážek, vidím náš společný cíl a umím Vás k němu bezpečně dovést. Dobrá realitní kancelář zajistí prodávajícímu větší pohodlí a vyšší cenu.


Snažíme se přesvědčit veřejnost, že i realitní kanceláře mohou být férové a posunout obchod s realitami někam dál do jiné roviny spokojených klientů, kteří realitního makléře sami vyhledají. U nás spokojený klient je vždy na prvním místě, protože dodržení našeho kréda „Na dobré pověsti nám záleží“, nás vybízí ke stoprocentnímu nasazení.


Měníme svět realit k lepšímu.

Výběr zrealizovaných zakázek

Brno, Nový Lískovec prodej bytu 2+kk úspěšně prodáno za 5 dnů
Znojmo, Konice prodej domu 5+1 úspěšně prodáno za 9 dnů
Rybníky prodej domu 5+kk úspěšně prodáno za 9 dnů
Moravský Krumlov prodej domu 4+1 úspěšně prodáno za 21 dnů
Moravský Krumlov prodej bytu 3+1 úspěšně prodáno za 7 dnů
Moravský Krumlov prodej bytu 3+1 úspěšně prodáno za 9 dnů
Vémyslice prodej domu 5+1 úspěšně prodáno za 15 dnů
Olbramovice prodej domu 3+1 úspěšně prodáno za 7 dnů
Žerůtky prodej domu 2+1 úspěšně prodáno za 20 dnů
Znojmo, Konice prodej domu 1+1 a 2+1 úspěšně prodáno za 5 dnů
Brno, Žabovřesky prodej domu 6+1 úspěšně prodáno za 1 měsíc
Pohořelice, Smolín prodej bytu 3+kk úspěšně prodáno za 1 měsíc

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman