Pavla Hájková

VOT a školitel CRM
pobočka ZNOJMO

11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd
Pavla Hájková3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, jmenuji se Pavla Hájková a jsem školitelka CRM, VOT a Top makléř v renomované realitní kanceláři COLOSEUM nemovitosti s.r.o.
V realitách se pohybuji od roku 2008 a v naší firmě jsem našla to, co jsem hledala. Práci, která mě naplňuje a baví, která mi umožňuje jak profesní tak i osobní růst. Má práce se mi stala životním stylem i posláním. Byla jsem jedenáctkrát oceněná hvězdičkou pro makléře měsíce. Pětkrát jsem byla vyhlášena makléřem roku a získala plaketu za 1. místo a mám i plaketu za 2. místo makléře roku. Pyšním se diamantovým odznakem COLOSEA nemovitosti, což je nejvyšší ocenění za obrat makléře. Své zkušenosti využívám jako školitelka certifikovaných realitních makléřů a vedoucí obchodního týmu pobočky ve Znojmě. Za mnou zůstaly stovky prodaných nemovitostí a spokojených klientů, kteří se rádi vrací a vždy si rádi přátelsky popovídáme. Pomůžu i Vám prodat Vaši nemovitost. Těší mě ta pestrost mého povolání ať už pomáhám našim makléřům nebo Vám k vysněnému bydlení. Neváhejte se na mě obrátit o radu či pomoc s prodejem nebo nákupem Vaší vytoužené nemovitosti, jsem tu pro Vás.

Systém mojí práce

Prodáváte nemovitost? Pak si zasloužíte ty nejlepší! Záleží mi na mých klientech, vždyť za každým člověkem se ukrývá životní příběh a zároveň každý klient si zaslouží profesionální a lidský přístup. Roky jsem se učila a sbírala zkušenosti, které teď můžeme společně zúročit. Nezaleknu se překážek, vidím náš společný cíl a umím Vás k němu bezpečně dovést.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Věřím v naši firmu a jsem hrdá, že můžu být její součástí. V realitní kanceláři COLOSEUM nemovitosti s.r.o. jste v těch nejlepších rukách, protože díky našemu systému práce a maximální inzerci jsme schopni oslovit co největší počet vhodných zájemců o Vaši nemovitost a tím Vám zajistíme větší pohodlí a vyšší cenu při prodeji Vaší nemovitosti. Pro Vaše právní bezpečí spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří AKPZL v.o.s, kdy se o Vás postará advokát, který se zabývá výhradně právem k nemovitostem. Není možné pár řádky popsat systém naší práce, kdybych se rozepsala bylo by to na několik stran, ale kdybych měla prodávat nebo kupovat svoji nemovitost, tak jedině s COLOSEEM nemovitosti s.r.o. to je má volba!

Snažíme se přesvědčit veřejnost, že i realitní kanceláře mohou být férové a posunout obchod s realitami někam dál do jiné roviny spokojených klientů, kteří realitního makléře sami vyhledají. U nás spokojený klient je vždy na prvním místě, protože dodržení našeho kréda „Na dobré pověsti nám záleží“, nás vybízí ke stoprocentnímu nasazení.

Měníme svět realit k lepšímu.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Na dobré pověsti nám záleží ze všeho nejvíc !!!

Naše realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě.

Cítíte tu sílu taky ?

Krásné Vánoce a šťastný nový rok - PF 2019

I v příštím roce plníme Vaše sny
PF 2019

Pavla Hájková

Moje reference

Moje nabídky

Hrušovany nad Jevišovkou, komerční prostor RD, 368m2, nová střecha, fasáda – komerce

Hrušovany nad Jevišovkou, komerční prostor RD, 368m2, nová střecha, fasáda  –  komerce - Komerční Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji řadový rodinný dům vhodný i ke komerčnímu využití o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 120 m2 v Hrušovanech nad Jevišovkou. Do domu vstoupíme chodbou, která prochází celým domem a projdeme až na verandu a na dvorek. Při vstupu je na levé straně umístěná kuchyně, která je propojená s obývacím pokojem. Z kuchyně je na pravé straně koupelna společná s toaletou. Za koupelnou se nachází prostor, který je využíván jako sklad, ale lze o tento prostor zvětšit koupelnu, kde by mohl být umístěn sprchový kout, případně sauna, technická místnost apod. Kuchyní projdeme do obývacího pokoje a dále do ložnice, která je orientovaná do dvora. Z chodby jsou na pravé straně umístěny další dva samostatné obytné pokoje. Za domem je uzavřený dvorek na kterém je vybudovaná pergola s udírnou a hospodářská budova ve které je letní kuchyně. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem. Dům prošel v posledních letech rekonstrukcí při které byla vyměněná střecha, okna, vstupní dveře a venkovní fasáda. Dům má velmi lukrativní polohu, nachází se u hlavní silnice v těsné blízkosti náměstí, naproti autobusového nádraží a parkoviště. Pro svou polohu je nemovitost vhodná i na komerční využití. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 500 000 Kč
Prodej / Ostatní / Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmochci zjistit více >

Oblekovice , RD 6+2 , 957m2, garáž, zahrada – rodinný dům

Oblekovice , RD 6+2 , 957m2, garáž, zahrada –  rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 6+2 a přibližné užitné ploše 220 m2 v obci Oblekovice. Dům je podsklepený, dvoupodlažní a nachází se v zahradě. Dům lze využít jako dvougenerační a nebo po vybourání příček a úpravách lze předělat na velmi pěkné, prostorné moderní bydlení. V prvním patře jsou menší pokoje, koupelna, toaleta a kuchyně. Z prvního patra je i vstup do garáže. V druhém patře které je prostornější jsou tři pokoje, kuchyně, další koupelna a toaleta. V tomto patře jsou dva balkóny a prostorná schodišťová hala. Ve sklepě se nachází prádelna, sklady a technická místnost s plynovým kotlem. Na domě jsou vyměněná nová okna. Kolem domu je prostorná zahrada se vzrostlými stromy, skleníkem a je zde také vybudované jezírko. V případě zájmu je možnost dokoupit další pozemek o celkové výměře 2.070 m2, který navazuje na zahradu k domu. Na tomto pozemku je možnost výstavby dalšího rodinného domu. Nemovitost se nachází na klidném místě s dostatkem prostoru k parkování. Oblekovice mají veškerou občanskou vybavenost a do centra Znojma se dostanete pohodlně MHD za pár minut. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 800 000 Kč
Prodej / Rodinný / Znojmo, okres Znojmochci zjistit více >

Hrušovany nad Jevišovkou , RD 4+1, 368m2, nová střecha, fasáda – rodinný dům

Hrušovany nad Jevišovkou , RD 4+1, 368m2, nová střecha, fasáda  –  rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 120 m2 v Hrušovanech nad Jevišovkou. Do domu vstoupíme chodbou, která prochází celým domem a projdeme až na verandu a na dvorek. Při vstupu je na levé straně umístěná kuchyně, která je propojená s obývacím pokojem. Z kuchyně je na pravé straně koupelna společná s toaletou. Za koupelnou se nachází prostor, který je využíván jako sklad, ale lze o tento prostor zvětšit koupelnu, kde by mohl být umístěn sprchový kout, případně sauna, technická místnost apod. Kuchyní projdeme do obývacího pokoje a dále do ložnice, která je orientovaná do dvora. Z chodby jsou na pravé straně umístěny další dva samostatné obytné pokoje. Za domem je uzavřený dvorek na kterém je vybudovaná pergola s udírnou a hospodářská budova ve které je letní kuchyně. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem. Dům prošel v posledních letech rekonstrukcí při které byla vyměněná střecha, okna, vstupní dveře a venkovní fasáda. Dům má velmi lukrativní polohu, nachází se v těsné blízkosti náměstí, naproti autobusového nádraží a parkoviště. Pro svou polohu je nemovitost vhodná i na komerční využití. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 500 000 Kč
Prodej / Rodinný / Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmochci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Brno, Nový Lískovec prodej bytu 2+kk

úspěšně prodáno za 5 dnů

Znojmo, Konice prodej domu 5+1

úspěšně prodáno za 9 dnů

Rybníky prodej domu 5+kk

úspěšně prodáno za 9 dnů

Vedrovice prodej domu 4+1

úspěšně prodáno za 3 dny

Moravský Krumlov prodej bytu 3+1

úspěšně prodáno za 7 dnů

Moravský Krumlov prodej bytu 3+1

úspěšně prodáno za 9 dnů

Vémyslice prodej domu 5+1

úspěšně prodáno za 15 dnů

Olbramovice prodej domu 3+1

úspěšně prodáno za 7 dnů

Žerůtky prodej domu 2+1

úspěšně prodáno za 20 dnů

Ivančice prodej bytu 3+1

úspěšně prodáno za 3 dny

Slup prodej domu 4+1

úspěšně prodáno za 7 dnů

Brno, Řečkovice prodej bytu 3+1

úspěšně prodáno za 9 dnů

Moravský Krumlov, Sídliště prodej bytu 1+1

úspěšně prodáno za 24 hodin

Moravský Krumlov prodej bytu 2+1

úspěšně prodáno za 16 dnů

Brno, Líšeň prodej bytu 3+1

úspěšně prodáno za 7 dnů

Jezeřany-Maršovice prodej domu 3+1

úspěšně prodáno za 9 dnů

Kubšice prodej domu 3+1

úspěšně prodáno za 18 dnů

Moravský Krumlov, Sídliště prodej bytu 3+1

úspěšně prodáno za 5 dnů

Moravský Krumlov prodej bytu 2+1

úspěšně prodáno za 5 dnů

Znojmo prodej bytu 1+1

úspěšně prodáno za 5 dnů

Znojmo prodej bytu 3+1

úspěšně prodáno za 12 dnů

Brno, Štýřice prodej bytu

úspěšně prodáno za 8 dnů

Rybníky prodej domu 3+1 a 1+1

úspěšně prodáno za 6 dnů

Znojmo prodej bytu 2+1

úspěšně prodáno za 2 dny

Znojmo, Konice prodej domu 1+1 a 2+1

úspěšně prodáno za 6 dnů

Moravský Krumlov, Rakšice prodej domu 8+2

úspěšně prodáno za 8 dnů

Třebíč prodej bytu 2+1

úspěšně prodáno za 7 dnů

Brno, Stránice prodej bytu 2,5+1

úspěšně prodáno za 13 dnů

Moravský Krumlov prodej zahrady s chatou

úspěšně prodáno za 24 hodin

Rybníky prodej domu 5+1

úspěšně prodáno za 15 dnů

Pavla Hájková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist