Patrik Kiš

TOP realitní makléř
pobočka ZNOJMO

3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
Patrik Kiš3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, přeji. Jmenuji se Kiš. Patrik Kiš :) Vítám Vás na mém profilu, kde se dozvíte něco o mně. Na trhu s nemovitostmi se pohybuji od roku 2016. Za tu dobu jsem Vám pomáhal s více než 130 nemovitostmi a při tom poznal nespočet zajímavých lidí. A to je to, co mě na této práci stále baví. Jsem si vědom toho, že ve Vašich nemovitostech leží mnohdy celoživotní úspory a právě proto se Vám věnuji s největší energií, zodpovědností a úctou.
Rád se postarám i o Váš prodej či nákup vysněné nemovitosti a pomohu vyřešit všechny náležitosti s tím spojené.

Systém mojí práce

Každý obchodní případ vyžaduje dokonalou přípravu, což nikdy nepodceňuji a záleží mi na spokojenosti klientů. Možná jsem stereotypní, ale stisk ruky pro mě má stejný význam jako podpis smlouvy a plně respektuji ty, kteří to vnímají stejně. Kdybych měl vyzdvihnout jednu věc, která mě nikdy neomrzí, tak to je moment, kdy dojde k finalizaci celého procesu nabytí nemovitosti. Moment, kdy se mnohdy z profesního vztahu stane přátelství.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

V realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. mám pevnou půdu pod nohama a jsem rád, že toto bezpečí mohu předávat svým klientům. COLOSEUM je stabilní společností s patnáctiletou historií a neustále se zdokonaluje a jde kupředu. Využíváme pro Vás moderní technologie jako jsou drony, virtuální staging, profesionální fotografie, 2D a 3D půdorysy, videa a videoprohlídky, matterporty a mnoho dalšího. A proč? Protože na dobré pověsti nám záleží!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi. A tohle jsme my.
Vážíme si Vaší důvěry.
Děkujeme

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních portálů, kde Vám nabízíme reality z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Mimo naše weby inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 38 realitních portálech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady, rekreační a komerční objekty. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již v 6 městech: Blansko, Boskovice, Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Patrik Kiš
Patrik Kiš
Patrik Kiš
Patrik Kiš
Patrik Kiš

Moje reference

Moje nabídky

Hodonice, zahrada 538m2, chata –zahrada

Hodonice, zahrada 538m2, chata –zahrada - Pozemky Znojmo

Na prodej nabízíme krásnou zahradu s chatou v Hodonicích, která je ideální pro celoroční užívání. Chata se nachází na pozemku o celkové ploše 538 m2, z čehož je zastavěná 50m2. Po rekonstrukci jsou okna plastová a chata je samostatně stojící. Parkování je možné před chatou pro dvě auta. Dispozice chaty je řešena jako 2+1, v prvním podlaží se nachází kuchyň, obývák a koupelna s WC. Ve druhém podlaží se nachází pokoj. K dispozici je také sklep o 3 místnostech. Chata má vodovod, elektřinu a septik o kapacitě 5 m3. Vytápění je lokální na tuhá paliva a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Tato krásná chata nabízí ideální místo pro relaxaci a odpočinek v příjemném prostředí. Energetický průkaz nám nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Obec Hodonice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 1779 obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1281. V obci má jeden ze svých dvou výrobních závodů v ČR společnost Adfors, patřící do koncernu Saint-Gobain, která se zaměřuje na výrobu skla a návazně průmyslových textilií, skleněných vláken, geomříží pro dopravní stavitelství a řady dalších produktů. Je to také vyhlášená vinařská oblast. Pokud hledáte klidné místo pro celoroční užívání, neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku této skvělé chaty v Hodonicích. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 000 000 Kč
Prodej / Zahrada / Hodonice, okres Znojmochci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 34 dnů

úspěšně prodáno za 36 dnů

úspěšně prodáno za 11 dnů

úspěšně prodáno za 53 dnů

úspěšně prodáno za 12 dnů

úspěšně prodáno za 2 dny

úspěšně prodáno za 6 dnů

úspěšně prodáno za 6 dnů

úspěšně prodáno za 4 dny

úspěšně prodáno za 14 dnů

úspěšně prodáno za 68 dnů

úspěšně prodáno za 26 dnů

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Patrik Kiš můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist