Patrik Kiš

TOP realitní makléř
pobočka ZNOJMO

3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
Patrik Kiš3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, přeji. Jmenuji se Kiš. Patrik Kiš :) Vítám Vás na mém profilu, kde se dozvíte něco o mně. Na trhu s nemovitostmi se pohybuji od roku 2016. Za tu dobu jsem Vám pomáhal s více než 130 nemovitostmi a při tom poznal nespočet zajímavých lidí. A to je to, co mě na této práci stále baví. Jsem si vědom toho, že ve Vašich nemovitostech leží mnohdy celoživotní úspory a právě proto se Vám věnuji s největší energií, zodpovědností a úctou.
Rád se postarám i o Váš prodej či nákup vysněné nemovitosti a pomohu vyřešit všechny náležitosti s tím spojené.

Systém mojí práce

Každý obchodní případ vyžaduje dokonalou přípravu, což nikdy nepodceňuji a záleží mi na spokojenosti klientů. Možná jsem stereotypní, ale stisk ruky pro mě má stejný význam jako podpis smlouvy a plně respektuji ty, kteří to vnímají stejně. Kdybych měl vyzdvihnout jednu věc, která mě nikdy neomrzí, tak to je moment, kdy dojde k finalizaci celého procesu nabytí nemovitosti. Moment, kdy se mnohdy z profesního vztahu stane přátelství.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

V realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. mám pevnou půdu pod nohama a jsem rád, že toto bezpečí mohu předávat svým klientům. COLOSEUM je stabilní společností s patnáctiletou historií a neustále se zdokonaluje a jde kupředu. Využíváme pro Vás moderní technologie jako jsou drony, virtuální staging, profesionální fotografie, 2D a 3D půdorysy, videa a videoprohlídky, matterporty a mnoho dalšího. A proč? Protože na dobré pověsti nám záleží!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi. A tohle jsme my.
Vážíme si Vaší důvěry.
Děkujeme

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních portálů, kde Vám nabízíme reality z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Mimo naše weby inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 38 realitních portálech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady, rekreační a komerční objekty. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již v 6 městech: Blansko, Boskovice, Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Patrik Kiš
Patrik Kiš
Patrik Kiš
Patrik Kiš
Patrik Kiš

Moje reference

Moje nabídky

Hostěradice - Chlupice, RD 4+kk, garáž, zahrada, novostavba – rodinný dům

Hostěradice - Chlupice, RD 4+kk, garáž, zahrada, novostavba – rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu o dispozici 4+kk a přibližnou užitnou plochou 105 m2 v obci Hostěradice - Chlupice u Znojma. Rodinný dům je jednopodlažní, nepodsklepený, samostatně stojící, dřevostavba se zateplením. Střecha je sedlová s keramickou taškou. Hlavní vstup je ze strany ulice. Vstupuje se skrz závětří do zádveří, kde se nachází na pravé straně samostatná toaleta. Ze zádveří je v přímém směru vstup do obývacího pokoje, nebo vlevo do prostoru kuchyně. Obývací pokoj a kuchyňský kout je spojen v jeden prostor, nachází se zde i spíž a je zde možnost výstupu do venkovního prostoru terasy a zahrady. Terasa ( 15,6 m2) má podlahu z betonové dlažby, s částečným zastřešením pomocí markýzy. Ze zádveří vstup do obývacího pokoje je v přímém směru a napravo pokračující centrální chodbou s přístupem do další místnosti. Na pravé straně se nachází dva pokoje, ložnice a koupelna s toaletou. Na levé straně domu se nachází průjezd a garáž pro jedno vozidlo. Konstrukce je dřevěná trámová s dřevěným obložením, střecha pultová s plechovou falcovou krytinou. Celý pozemek je oplocen. Dle Průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy B. Obec Hostěradice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 1 600 obyvatel. Přímo v katastrálním území Hostěradice se nachází dva zatopené lomy, z nich větší východní je vyhledáván potápěči a zájemci o koupání. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

10 000 000 Kč
Prodej / Rodinný / Hostěradice, okres Znojmochci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 34 dnů

úspěšně prodáno za 36 dnů

úspěšně prodáno za 11 dnů

úspěšně prodáno za 53 dnů

úspěšně prodáno za 12 dnů

úspěšně prodáno za 2 dny

úspěšně prodáno za 6 dnů

úspěšně prodáno za 6 dnů

úspěšně prodáno za 4 dny

úspěšně prodáno za 14 dnů

úspěšně prodáno za 68 dnů

úspěšně prodáno za 26 dnů

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Patrik Kiš můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist