Patrik Kiš

TOP realitní makléř
pobočka ZNOJMO

3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Patrik Kiš

Dobrý den, přeji. Jmenuji se Kiš. Patrik Kiš :) Vítám Vás na mém profilu, kde se dozvíte něco o mně. Na trhu s nemovitostmi se pohybuji od roku 2016. Za tu dobu jsem Vám pomáhal s více než 130 nemovitostmi a při tom poznal nespočet zajímavých lidí. A to je to, co mě na této práci stále baví. Jsem si vědom toho, že ve Vašich nemovitostech leží mnohdy celoživotní úspory a právě proto se Vám věnuji s největší energií, zodpovědností a úctou.
Rád se postarám i o Váš prodej či nákup vysněné nemovitosti a pomohu vyřešit všechny náležitosti s tím spojené.

Systém mojí práce

Každý obchodní případ vyžaduje dokonalou přípravu, což nikdy nepodceňuji a záleží mi na spokojenosti klientů. Možná jsem stereotypní, ale stisk ruky pro mě má stejný význam jako podpis smlouvy a plně respektuji ty, kteří to vnímají stejně. Kdybych měl vyzdvihnout jednu věc, která mě nikdy neomrzí, tak to je moment, kdy dojde k finalizaci celého procesu nabytí nemovitosti. Moment, kdy se mnohdy z profesního vztahu stane přátelství.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

V realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. mám pevnou půdu pod nohama a jsem rád, že toto bezpečí mohu předávat svým klientům. COLOSEUM je stabilní společností s patnáctiletou historií a neustále se zdokonaluje a jde kupředu. Využíváme pro Vás moderní technologie jako jsou drony, virtuální staging, profesionální fotografie, 2D a 3D půdorysy, videa a videoprohlídky, matterporty a mnoho dalšího. A proč? Protože na dobré pověsti nám záleží!

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi. A tohle jsme my.
Vážíme si Vaší důvěry.
Děkujeme

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních portálů, kde Vám nabízíme reality z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Mimo naše weby inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 38 realitních portálech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady, rekreační a komerční objekty. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již v 6 městech: Blansko, Boskovice, Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Patrik Kiš
Patrik Kiš
Patrik Kiš
Patrik Kiš
Patrik Kiš
Moje poptávky
Moje nabídky

Kuchařovice, RD 4+kk, hrubá stavba, sklep, terasa – rodinný dům

Kuchařovice, RD 4+kk, hrubá stavba, sklep, terasa – rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme prodej hrubé stavby rodinného domu v malebné obci Kuchařovice, která čeká, až ji proměníte ve svůj vysněný domov. Tento řadový dům nabízí ideální kombinaci prostoru, pohodlí a klidu pro vaši rodinu. S dispozicí 4+kk a celkovou výměrou 138 m² v hlavním obytném prostoru se jedná o perfektní místo pro váš nový život. Vstup je zajištěn protihlukovými posuvnými dveřmi HS portal. V prvním nadzemním podlaží se dále nachází chodba, tři pokoje o výměrách 15,4, 15,5 a 17,7 m² a druhá koupelna s toaletou. Díky velkoryse navrženému obývacímu pokoji s jídelnou a kuchyní, který se otevírá na úchvatnou terasu o velikosti 35 m², získáváte ideální prostor pro rodinné i společenské setkání. S použitím prémiových materiálů, včetně prémiové střešní krytiny Mediterran danubia EVO, bezúdržbových střešních oken Velux (trojskla) a protihluková střední stěna, je dům navržen pro maximální pohodlí a dlouhodobou spokojenost. Dům je vybaven protihlukovými posuvnými dveřmi HS portal a podsklepením s klenutým sklepem, což nabízí mimořádnou úložnou kapacitu a flexibilitu. Stavba zahrnuje střechu, okna, zateplení fasády, okapy a retenční nádrž. Dům je podsklepený, venkovním vstupem se dostaneme do klenutého sklepa o velikost 6x4 m. Nenechte si ujít šanci začít novou kapitolu svého života v domově, který můžete dokončit a zařídit přesně podle svých představ. Představte si klidné ráno na vaší terase s výhledem do zeleně, obklopeni pohodlím a stylem, který jste si sami vytvořili. S energetickou třídou B je tento dům navržen tak, aby maximalizoval účinnost využití energie, což znamená nižší náklady na bydlení pro Vás a menší dopad na životní prostředí. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

6 290 000 KčProdej / Rodinný / Kuchařovice, okres Znojmochci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 34 dnů

úspěšně prodáno za 36 dnů

úspěšně prodáno za 11 dnů

úspěšně prodáno za 53 dnů

úspěšně prodáno za 12 dnů

úspěšně prodáno za 2 dny

úspěšně prodáno za 6 dnů

úspěšně prodáno za 6 dnů

úspěšně prodáno za 4 dny

úspěšně prodáno za 14 dnů

úspěšně prodáno za 68 dnů

úspěšně prodáno za 26 dnů

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Galerie zrealizovaných nabídek

Patrik Kiš můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist